» »

Izkušnje z trgovino TTC.si in katalogom ?

Izkušnje z trgovino TTC.si in katalogom ?

Flambeone ::

Pozdravljeni,

Po pošti sem prejel katalog omenjene trgovine (link spodaj) in ker sem iz Celjske regije doma (kjer poznamo več ali manj samo Big Bang in Comshop), me zanimajo vaše izkušnje z omenjeno trgovino ?
http://issuu.com/ulcarttc1/docs/katalog...
Ker bi v kratekem odprl svoj s.p (Arhitektura) bi potreboval kupiti nekaj novih tehničnih stvari (moram malo stroškov prikazat:) rabil bi: prenosnik, zunanji disk (backup oz. arhiva) dobro miško, tiskalnik pa še malce večji monitor, gledal sem katalog in sem si izbral nekaj artiklov kateri so zares sumljivo poceni napram našim lokalnim trgovinam in bi vas tudi o njih malce povprašal oz. prosil za mnenje, v kolikor so OK ali ne...
Prenosnik bi vzel: Toshiba Satelitte P770-12Q (je 17 inč ima primerno grafiko, procesor močan, več kot dovolj rama..)
Miško bi vzel Logitech MX performance (sem jo v big bangu sprobal in mi paše na roko, pa tudi baterija zdrži..)
Tiskalnik bi vzel HP Officejet 4500 (ker ima fax kar včasih pride prav in ker je hiter)
Monitor bi vzel od Samsunga S24A450B (24 inč je perfect pa pivot ima tut)
Zunanji disk bi vzel pa kar od Seagate Expansion 2tb

Hvala že vnaprej (btw: to je moja prva objava na tem forumu upam da sem dal temo v pravo rubriko, v kolikor ne se opravičujem)

Lp

Nwanko ::

Pri njih vzel rame prek neta,plačal po povzetju,vse šlo vredi skozi.

Flambeone ::

No to je vredu slišati, mogoče še eno vprašanje: nekdo mi je rekel, da naj raje vzamem WD my booka 2TB namesto Seagate-a (menda naj bi bili boljši) ali to drži ?

mr1two ::

TTC so verjetno ena najbolj solidnih PC trgovin v Sloveniji. Tudi cene imajo dobre, pa še za kakšen nasvet jih komot vprašaš, ker imam občutek, da imajo tudi osebje precej sposobno. Sem parkrat opravil nakup pri njih in verjetno ga bom še kdaj. Najboljši so, če se ti mudi in potrebuješ zadevo v istem dnevu, saj imajo nekaj svoje zaloge, tako da dobiš ko si zaželiš.

Šimpanz ::

Tudi jaz z Techtradom še nisem imel slabe izkušnje. Če se je kaj pokvarilo so takoj zamenjali. Priporočam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806402537 (69134) Nwanko
»

Zanimiva ponudba hofer (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Kaj kupiti
852165583 (81016) Alamar
»

Zunanji diski

Oddelek: Kaj kupiti
333829 (3257) PARTyZAN
»

Kateri 1TB disk kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
29534602 (14752) xyxyxyxy

Več podobnih tem