» »

Zanimiva ponudba hofer

Zanimiva ponudba hofer

««
2 / 18
»»

moat ::

Hvala trnvpeti. Prijeten večer še naprej; moat.

trnvpeti ::

@kmetek, kateri monitor uporabljas, pa za kaj
kolk casa ze premisljeno kupujes monitor?

moat ::

Salame, kmetek, so bile dodane prav za take, s katerim si se poistovetil sam, žal.
Toda, dotični monitor, ki je na mimovrste precej dražji in povprečno ocenjen, sploh nima tako slabih karakteristik, vsaj po opisu na spletni strani sodeč. Sicer pa zato ker monitor ne poznam, tudi sprašujem na strokovnem forumu; za kar forumi tudi so in zaradi tega pač nisem kmet. Vprašanje pa je bilo naslovljeno predvsem na tiste, ki takšen monitor imajo, ker je tudi ocena serije monitorjev na tej strani, ki je sicer presenetljivo odlična, preveč splošna, saj zajema celotno serijo od 19" do 26" in bi tako informacija s prve roke bila več kot dobrodošla.
LP, moat

kmetek ::

sedaj imam LG L2000C S-IPS....

Sedaj bom pa imel HP 2475W H-IPS....dolgo časa premišljeno da trvnpeti.

pač višji standar, ker LCD se uporablja vsak in mora biti zadeva TIP-TOP....

Oči imamo samo 1.

trnvpeti ::

no prvic slisim, da bi recimo drugi lcd monitorji kvarili oci
lahko kaksen link primilas, kjer lahko to potrdis

in koliko casa ze kupujes hp monitor?

aja, a je se kaksen boljsi monitor kot ta omenjeni HP?
pa ce je, zakaj si boljsega ne kupis?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: trnvpeti ()

moat ::

Pozdravljeni, pa smo spet v Hoferju po nakupih!:D Tokrat nam poleg salam :D ponujajo poslastico, Medion akoya mini 10" prenosnik za 399 €. Pa še dobro ocenjen je!
Kaj pravite? Dobro, mnenje kmetka poznamo, kaj pa ostali?

LP, moat.

Pyr0Beast ::

Vse skupaj je ranga ASUSovga EEEja z malce boljšim procesorjem, večjim zaslonom in malenkostjo več rama ter premikajočim se trdim diskom.

Za moje pojme poceni sploh ne.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

korelem ::

Mislim, da gre tukaj za "rebrandanega" MSI Wind-a, kar je v bistvu dober nakup, saj je identičen z originalom le z malo manjšo ceno...

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korelem ()

fosil ::

Gre u bistvu za tale prenosnik.
Tako da če ga rabiš se splača.
Tako je!

multi_vit ::

Kupujem nov računalnik in mi je vsečna nova ponudba hoferja http://www.hofer.si/si/html/offers/58_9... . Se vam zdi računalnik cenovno ugoden ali bi bilo morda bolje izbrati kaj drugega. Uporabljal se bo predvsem za windows aplikacije (brez igric).

profii ::

pri tem računalniku me moti predusem njihov marketing in njihovo podajanje specifikajcij:
procesor IntelŸ Core™2 Quad Q8200 2,33 GHz, 4 MB L2 medpomnilnika, 1.333 MHz FSB
grafična kartica NVIDIAŸ GeForceŸ 9600 GT
pomnilnik 4.096 MB DDR2 SDRAM
trdi disk 1.000 GB s tehnologijo GreenPower™ !!! 1.000GB? a ni pravilno 1TB? zakaj ne napišejo raje 1.000.000 mb?
dual Layer DVD-/CD-zapisovalnik
vgrajen WLAN IEEE 802.11 n-Draft
vgrajena trikratna televizija
eSATA-priključek
obsežen paket programske opreme
???

Trikratna televizija? kaj je to?
esata priključek? ja in 8 usbjev. danes standard.
obsežen paket programske opreme. kaj spada tukaj notri? free antivirus za 1 mesec in acrobat reader?

drugače pa za ta denar je približno to to. tudi če sestavljaš po kosih dobiš za podoben denar podobno konfiguracijo.

Valvoline ::

Nikjer ne piše kakšna plata je notr.
Pr core2 je lih plata najbolj pomembna če planiraš overclockat,ker tale navedeni procesor se da zihr na 3.5ghz min navit. Drgač pa super konfiguracija in res ugodna cena.

dzinks63 ::

Zadeva je dobra in cenovno ugodna saj vključuje visto in še nekaj uporabnega softwera, tudi če pustiš vse na stock, bo za tvoje potrebe super in vse igrice bodo delale na medium bp, nekatere tudi na high.

Opkow ::

Ce pogledas njihov PDF, dobis bolj podorbne informacije o sistemu. Tudi, kaj se skriva pod pojmom trikratna televizija.

Za ta denar ponuja precej dodatkov.

1 TB ali 1.000 GB se pise eno ali drugo, kar poglej po drugih trgovinah, kjer na istem prodajnem seznamu diskov pise oboje.

traktor ::

Se splača kupiti, pa za garancijo nič ne komplicirajo. Pa nobene nalepke ni na stranicah, tako da komot odpreš pa pogledaš, ali pa kaj zamnejaš.
Zakaj 1000 GB zato ker so ljudje(laiki) bolj vajeni GB ko TB. Skoraj noben ne reče 0,5 TB ampak 500 GB.
Jast bom kupil verjetno dis, ker mi paše direk noter(Hofrov računalnik).

profii ::

traktor a nam lahko zaupaš model matične plošče?

fosil ::

Glede na to, da je zraven tudi windows vista in tv tuner z daljincem je zadeva kar ugodna.
Vprašanje pa je ali ti to rabiš in ali sploh rabiš tako zmogljiv računalnik.
Če ne misliš igrat iger in boš uporabljal računalnik samo za internet, office in podobne zadeve potem je pol cenejši računalnik čist zadost.
Ali pa za tak denar raje vzameš prenosnik. Ob tem ne pozabit da moraš tukaj zraven nabavit še monitor.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

multi_vit ::

http://www.computerbild.de/artikel/cb-N...

Tukaj je nekaj več podatkov ampak tip matične vsejeno ni vpisan je pa zraven slika drobovja računala iz katere bi se morda dal razbrati tip plošče.

http://www.computerbild.de/fotos/Bilder...

traktor ::

traktor a nam lahko zaupaš model matične plošče?


Matična je MSI G33:
MS-7502

chrush ::

Sam imam dobre izkušnje z računalniki iz Hoferja, tako prenosnimi kot osebnimi. Delujejo odlično, programska oprema je obsežna (licenčna vista, openoffice, antivirusni program, včasih še kaj od corela ipd.).
Kar se garancije tiče so daleč pred ostalimi podjetji v Sloveniji, saj računalnik prineseš tja in ti oni zamenjajo za novega brez komplikacij - izkusil na lastni koži.
Zakaj so tako poceni? Jasno, oni kupijo več tisoč računalnikov naenkrat ne pa slovenska računalniška podjetja, ki kupijo 2, 3 računalnike na mesec. Logično da dobijo pri Hoferju za manjšo ceno.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

Dangsteer ::

Ko je že ravno govora o hoferju, me zanima kaj mislite o tem monitorju?
Cena je res nizka za 26-ko....
Ne da se mi več pisat kakšno mašino imam :)

neki4 ::

jaz sem pred 7-8 mesci kupil pri njih gericoma 20 inch za 179, sedaj vidim da imajo 22inch za 149..cene padajo, pa tudi zadovoljen sem z njim. imam dobre izkušnje z njimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neki4 ()

multi_vit ::

Ko je že ravno govora o hoferju, me zanima kaj mislite o tem monitorju?
Cena je res nizka za 26-ko....


Dvomim da boš monitor sploh še dobil včeraj zjutraj sem šel nabavit računalnik in so v prvih 10-15 minutah prodali ene 10 monitorjev. Folk je kupoval po dva ali tri komade skupaj. :)

traktor ::

Jast mam tud 22" monitor gericom in je kar super, prej sem imel 17" LG, star okoli 7 Let, slika je precej bolša na gericomu.
Se vidi napredek v teh letih.

BigMan ::

Predrago. V Avstriji je ceneje ;)
http://www.hofer.at/at/html/offers/2827...

neki4 ::

skoraj dva 22 dobiš za enega 26, tole v avstriji je še ugodneje ja:)
zdej če greš iz enega 17-19 NA 22 bo čist ok,zdej edino če želiš iz 20-22 na 26, pač te pride toliko dražje vse skupaj.

DejaVu ::

a se imajo kje te 26' gericom monitorje?

aja, pa kaksna je slika pa to? in pa crnina? trenutno mam samsungovega, in kaj me najbolj moti je pri filmih slaba crnina na robovih zgoraj/spodaj.

fosil ::

Pokvarjenci. So začel z različnimi cenami med avstrijo in slo. V slo 279, v avstriji 249. Verjetno so ga tudi zato na slovenski strani kar skrili.
Tako je!

kmetek ::

pejte pa v austrijo.

korelem ::

Hehehe,v Hoferju, za samo 699€: Medion FullHD LCD TV z diagonalo 47" (117 cm)
A bo kdo probal srečo?!?:D

ivanuscha ::

Upam, da se ne bodo pobil :D Je pa to taka ogromna škatla, da ne vem kako ga ven iz štacune zvlečeš... rabiš še vsaj enga kolega in en kombi.

Pyr0Beast ::

Zakaj 1000 GB zato ker so ljudje(laiki) bolj vajeni GB ko TB. Skoraj noben ne reče 0,5 TB ampak 500 GB.
Ker 1000GB zgleda veliko vec :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Shegevara ::

Hehe live, veš, če gre 60'' plazma lepo v en avto bo šel pa tud še malo manjši TV ;)

ivanuscha ::

60" da gre v avto? 8-O Kakšen to?

Shegevara ::

live,

toyota avensis



Najprej dva zadnja zica VEN, ta srednje pa samo podreš.
iz avstrije čist lepo dostavljen.
Edino malo večji problem je bil ga dejansko notri dat. Ampak ni panike.

Hardstyle ::

To pa ni kar "en avto" ampak je karavan :)

Valvoline ::

Zakaj 1000 GB zato ker so ljudje(laiki) bolj vajeni GB ko TB. Skoraj noben ne reče 0,5 TB ampak 500 GB.
Ker 1000GB zgleda veliko vec :)

Jebat ga,tko je :)
Prej si mel 100.000sit in je bil pravi znesek na uho, 400E danes pa bl tako......

Steinkauz ::

No sej če bi Tb rekl bi se itak lagal :))
1024gb = 1tb :P
(No sej že iz mb v gb golfajo) :)

Shegevara ::

Hardstyle.. 60'' za Karavana, 42'' za manjšega.

aja, če ne v avto pa Na streho od avta. Ziher se da 42'' pripeljat z avtom.

Zgodovina sprememb…

djordjevic ::

Smo malo hoch?
No grave is deep enough to keep us in chains.

Opkow ::

Da se prakticno z vsakim avtom... ;)

player_cube ::

Gericom monitor: kok imajo kaj mrtvih pixlov ?

Karen ::

K sem jaz vozil plazmo domov (42) je bilo kar fino da sem imel enoprostorca. Nekak so mi v štacuni pojasnili da se plazma nujno pokonc vozi v škatli, za LCD pa je vseeno če leži (da ne bi plin ušel press:-). Ampak ne vem koliko so to race da bi plin ven ušel... najbrž so, ampak nisem hotel preizkušati, sem pač pokonc peljal.

fabrskd ::

Sej ni važno kje se kupi roba.. Najbol zanimivo mi je ko raje kupimo "isto stvar" za več denarja v BOFu ali pa kaki večji trgovini ki se ukvarja bolj z elektroniko kot kruhom, kot pa prišparamo denar in kupimo v trgovini kjer poleg kruha prodajajo v omarci zaklenjeno "isto stvar"..


Mogoče pa raje Mimovrste?
Screw you guys i'm going home!!!

Ted ::

Vprašanje za tiste, ki ste kupili računalnik pri Hoferju - programska oprema naložena je v angleškem, nemškem ali slovenskem jeziku? Konkretno me zanima za Medionov prenosnik E6210, ki bo v prodaji 22.1.2009 očitno po celotni EU. Se da nadknadno spremeniti jezik na Visti home Premium ?
Mah...

opeter ::

Ted, jezik lahko vedno spremeniš, samo rabiš pravi LIP in ne MUI (slednji deluje le za Windows Ultimate in Enterprise). Sicer pa poskusi Vistalizator in si poberi željeni jezik.

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

fosil ::

Windowsi so slovenski. Žal ne moreš spreminjat, razen s kakšnim posebnim programom kot je omenjeno zgoraj.

Tipkovnica je tudi slovenska.

Ostali programi so v angleščini.

Seveda to ne govorim za to model, ki bo naprodaj šele drug teden, ampak verjetno je pri vseh enako.
Tako je!

Ted ::

Zanima me tudi zato, ker je tehnična roba v Hoferju čez mejo nemalokrat nekaj cenejša - sicer ni nujno, je pa možno da bo prenosnik čez mejo 30-50 evrov cenejši. Nemški windowsi pa mi seveda ne dišijo :D .
Mah...

fosil ::

Sej lahko pogledaš na hofer.at in vidiš da je cena ista.

Je pa tam verjetno poleg windowsov verjetno tudi nemška tipkovnica, pa tudi še kakšen program v nemščini.
Tako je!

chrush ::

v avstriji je programska oprema večinoma v nemščini in tudi tipkovnica je nemška. Preverjeno
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers
««
2 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik 500€

Oddelek: Kaj kupiti
313305 (2592) Brias
»

Prenosnik iz hoferja(MEDION) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5811304 (7464) Cico
»

iščem nov prenosnik prosim za pomoč (do500evrov)

Oddelek: Pomoč in nasveti
71714 (1571) thor24
»

nakup PCja - Hofer ponudba (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
587814 (4701) MadMax
»

Prenosnik MEDION AKOYA E6220 - Hofer

Oddelek: Kaj kupiti
177735 (7047) Alamar

Več podobnih tem