» »

PS3 šering

PS3 šering

soldier1337 ::

Torej vem da obstaja in tako naprej .. nevem pa kako deluje .. da bi naprimer nekdo dal meni (šeral) map pack jaz njemu igrico ... .kako to deluje in ali je kdo za ?

Mad_Lion ::

Tako da ti igro imaš na svojem PSN računu on pa mapo na svojem kupljeno ali kakorkoli že. Nato si izmenjata login mail in geslo. Sepravi osebi ki ji želiš podarit igro daš svoj login mail in password. Ta oseba nato ustvari novega uporabnika na svojem PS3 in se prijavi z tvojimi podatki in potegne igro. Št downloadov je neomejeno. Isto da oseba tebi svoje prijavne podatke in ti se prijaviš in iz njegovega računa potegneš kar želiš.
Seveda ni potrebno poudarjati da si morata z osebo zaupati ker mu s tem praktično daš nadzor nad tvojim računom.

Ampak pazi: kar je pomembno je to na kolikih PS3 je lahko PSN račun aktiven. Torej koliko uporabnikov vsak z svojim PS3 lahko ima igre iz enega računa. Še do nedavnega je bil ta limit 5 naprav. (Torej je lahko 5 ljudi hkrati si delilo igro)
Ampak jeb*en $ony je vedno bolj požrešen in tako je od novembra naprej ta limit 2 napravi. Torej si lahko ravno dva uporabnika (ti in še en) izmenjujeta igre.
Seveda lahko račun na določenem PS3 kasneje tudi deaktiviraš in ga ponovno aktiviraš na drugem PS3. (npr ko igro prijatelj konča ti bi pa rad dal drugemu prijatelju kaj iz svojega računa.) Tu omejitve ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mad_Lion ()

soldier1337 ::

zanimivo ... torej si lahko imenjujem z eno osebo ...... in če on od mene npr. uzame bf1943 js pa map pack za cod ... pol js nimam več bfja .. ali pač ? :D

St235 ::

še vedno imaš. Vsa PSN vsebina je lahko hkrati aktivna na dveh ps3.

soldier1337 ::

pa bi bil to kdo pripravljen narededit ? :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PSN

Oddelek: Konzole
233838 (157) aniaqueen232
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449115509 (5260) oo7
»

Xbox ONE / PS4 sharing

Oddelek: Konzole
316269 (5764) Jerry000
»

PS3 Plus + (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
558157 (5102) scipascapa
»

Geohot šel na spring break, Sony mu očita pobeg in uničevanje dokazov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
10224783 (22140) ABX

Več podobnih tem