» »

The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online

««
13 / 16
»»

BorutO ::

Je kdo tu, ki lahko kupi krone? Jaz bi si rad kupil en mount pa enega peta, pa mam samo 600 kron ... več si jih pa ne morem kupti. Če pa hočem 1600 kron, pa si morem kupiti mesečno naročnino ali nekaj takega ... wtf ..

Killermode ::

Ja al mesečno naročnino al pa 1500 kron za 12,99€not
https://account.elderscrollsonline.com/...

BorutO ::

kaj mi bo mesečna naročnina, če imam imperial verzijo?

BorutO ::

yoco ::

Nikoli več ne kupujem na G2A ;( Danes dobil mail od ESO support:
Greetings,

We are contacting you to advise you that the game key associated with your The Elder Scrolls(R) Online: Tamriel Unlimited™ account has been identified as a compromised key that was originally obtained fraudulently and then re-sold to you. Because of this, your account will be deactivated on Tuesday, May 26th. We encourage you to contact the retailer who sold it to you as well as your credit card company for a refund.

To continue playing The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited after May 26, you must either apply a valid game key or purchase the game directly from The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited PC/Mac Store to regain access to your account. All your characters, progress, and other game information will be retained, so after you reactivate your account with a valid key, you can continue your adventures.

We've recently seen an increase in the sale of fraudulently obtained digital game keys for The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited. Unscrupulous people engaging in this black market activity purchase Steam keys in bulk using stolen credit cards, and then resell them to unsuspecting consumers.

Fraudulently obtained keys obtained via Steam and then re-sold via third-party websites is a violation of both our and Steam's Terms of Service.

BorutO ::

Zdaj sem zvedel eno dobro novico ipd ...
Note
Upon purchasing a Crown Pack, please visit http://account.elderscrollsonline.com to apply the Crown Pack code. Customers who have purchased The Elder Scrolls Online and The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited via Steam must purchase Crown Packs via Steam. Please visit https://help.elderscrollsonline.com/app... for more information.

http://store.steampowered.com/app/37117...

človek zver ::

Jest razmišlam da bi tole za PS4 nabavil.....me zanima kako je zdej kej tole po enem letu? Je kontent zanimiv? Je pvp ql? Kakšne so kej temnice pa group instance?

yoco ::

Igram na PCju in ne bom reku, da je mmo slab, bi pa veliko stvari lahko izboljšali. Meni osebno je bilo levlanje kar malo dolgočasno, so mi pa super dungeons, še posebi Veteran. Je pa en velik grind ko prideš do lvl 50 oz. Veteran rank 1. Namrec je kar 14 rankov in za vsak rank potrebuješ milijon XP, kar se mi zdi preveč in me kar malo odvrača od igranja.

Zelnick ::

Res malo preveč dolgo traja vse skupaj do zadnjega ranka. Pravijo pa da jih bodo odpravili in uvedli Champions sistem, ki že zdaj velja za vr14+. Je pa PVE dober sploh "endgame". Sicer pa lahko grindaš pa si v 3urah 1VR rank.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

yoco ::

In kje točno grindaš za VR ranke? Sem V2 pa trenutno moram tisti quest od Cadwella nardit (silver), mam pa celotne mape Aldmeri Dominion, kar pa se mi ne da oz. se res počutim kot da me silijo, da vse mape nardim, če želim napredovati!

Zelnick ::

Torej si DC. V greenshade Verrant Morass(desno zgoraj) maš dobro lokacijo. Če nisi naredil questa še tolko boljše ker maš svojega healerja vedno zraven. Je pa gužva včasih. Najboljše je, da sta 2 v skupini. Lahko me dodaš @HellarDenis
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

yoco ::

Bom jutri probal pa poročal!

yoco ::

Zelnick je izjavil:

Torej si DC. V greenshade Verrant Morass(desno zgoraj) maš dobro lokacijo. Če nisi naredil questa še tolko boljše ker maš svojega healerja vedno zraven. Je pa gužva včasih. Najboljše je, da sta 2 v skupini. Lahko me dodaš @HellarDenis

Koliko XP dobiš? Jz okol 6k, sam jih mor bit res en kup! :|

Zelnick ::

dobim cca 280-350k exp na uro odvisno od gneče
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

človek zver ::

Seprav ni to boring simulator 2015? Še neki me zanima....a je ful gužva v public temnicah?

yoco ::

No ja, glede boring, pač mors sam presodit. Meni osebno je ta špil zelo boring, levlanje je zelo dolgočasno ke imaš en kup questov, tko da lahk rečeš da je igra v bistvu singleplayer :P, dolmeni ki so na vsaki mapi so preveč uizi ker se nabere velik folka, VR1-14 je zelo dogločasen. Jz sm šele včeri prlezu do VR3 pa je zazih ene dva tedna odkdar sem pršu do VR1. Edina zelo dobra stvar so skupinske temnice oz. "daily pledgi".

človek zver ::

Čak zakva pol igraš če ti je boring? 8-O a je pol saj velik teh group temnic?

Zgodovina sprememb…

yoco ::

Igram , ker sem VR3 in delam daily pledge, počasi, zelo počasi lvlam, mejbi bojo ukinil Veteran Ranks do takrat :))
Vsaka mapa ma eno temnico, vsaka temnica pa je lahko normal oz. veteran.

shadeX ::

yoco je izjavil:

Nikoli več ne kupujem na G2A ;( Danes dobil mail od ESO support:
Greetings,

We are contacting you to advise you that the game key associated with your The Elder Scrolls(R) Online: Tamriel Unlimited™ account has been identified as a compromised key that was originally obtained fraudulently and then re-sold to you. Because of this, your account will be deactivated on Tuesday, May 26th. We encourage you to contact the retailer who sold it to you as well as your credit card company for a refund.

To continue playing The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited after May 26, you must either apply a valid game key or purchase the game directly from The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited PC/Mac Store to regain access to your account. All your characters, progress, and other game information will be retained, so after you reactivate your account with a valid key, you can continue your adventures.

We've recently seen an increase in the sale of fraudulently obtained digital game keys for The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited. Unscrupulous people engaging in this black market activity purchase Steam keys in bulk using stolen credit cards, and then resell them to unsuspecting consumers.

Fraudulently obtained keys obtained via Steam and then re-sold via third-party websites is a violation of both our and Steam's Terms of Service.



O šit. Jaz sem tudi kupil od tam, lol. Sam zaenkrat men še dela.

Kolk je pa stal takrat ko si ti kupil? Ker vem da so bile ene cene zelo smešne (8€ na ključ).

Si pisal G2A podpori?

yoco ::

Za ključ sem dal 30€. Sem jim pisal in so mi dali keš nazaj! :D

shadeX ::

Aha vsaj da si rešil. :)

111111111111 ::

Se vam zdi tole OK? Je kdo kupoval pri greenmanu?

Klik

BorutK-73 ::

Jaz sem kupil par iger pri GMG, vedno brez problemov.

Tudi na redit-u priporočajo ta link.

Zgodovina sprememb…

yoco ::

111111111111 je izjavil:

Se vam zdi tole OK? Je kdo kupoval pri greenmanu?

Klik

Poglej na ESO uradni strani, če lahko tu kupiš, v nasprotnem primeru zna bit, da boš imel čez kakšen mesec problem, kokr sm ga jk imel!

Truga ::

GMG je legit britanski store.

111111111111 ::

Je že out of stock. :( Pa je kolega sinoči kupil za 11€.

ahac ::

Imperial City DLC



Stane 2500 crowns.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

tenchu ::

Kako je pa kaj PvP? Je samo zerg vs zerg al se da igrat v manjših skupinah, solo, duo, trio?

krefi ::

menjam ali prodam igro za kej zanimivga :)

dragons ::

dragons
Malo prebiram komentarje od samega ESO in bi rekel ,da je sama igra prva klasa in ,da ni niti malo dolgočasna !! Je pa res ,da to ni igra za vsakogar in da ima miljon kvestov,ki so pač značilni za ARPG.
Me pa zanima koliko Slovencev igra to igro, ker bi se mi Slovenci lahko povezali v svojo skupino tako kot imajo to narejeno Nemci ali pa Francozi in Angleško govoreči igralci.
Moj vzdevek v igri je @ Dragonthe Killer sem pa lokostrelec in mečevalec lev.3 leg-Wood elf /punca/ ,če kogar koli zanima se mi lahko pridruži ,da malo razturamo in se imamo fajn.
Hellar Denis ,če si še gor te bom poskusil najti.
PS. Se vidimo v igri in se porufamo na tem forumu.
LP Dragon>

yoco ::

Počakaj da prideš do Veteran Ranks :D
Mene nič ne mika da bi se vrnil v igro dokler tega ne odpravijo oz. vsaj spremenijo ta xp grind!

Zelnick ::

So kar lepo povečali XP od vsega če se prav spomnim. Tudi XP+50% gain potsi obstajajo! Sicer pa z lahkoto dobis 1VR na uro zdaj, ker so tudi zmanjšali na 850 tisoč z miljona.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

dragons ::

Saj jaz sem veteran rang 3!!Mi manjka čisto majčkeno pa bom rang 4....
Sem igral pretežno solo,le pri jamah kjer je obvezno formirat skupino sem se dobil s spletnimi prijatelji.Srečal pa nisem nikoli nobenega Slovenca!Zato sem se pa prijavil na tem forumu ,da bi formiral svojo
Slovensko skupino in ,da nabijemo kakšnega iz drugih držav..Ko prideš čez level 50 lahko odpiraš nove in nove mape.
Najvišje se da priti do 16 veteran ranga samo do tja je še dolga in krvava pot...
Upam pa ,da se na forumu pogovarjamo o PC verziji ESO .Ker za PS4 in X boks lavfajo drugi strežniki in se igralci na bojnem polju ne srečujejo.
Jaz imam namreč verzijo ESO Tamrijel Unlimitit kodo pa sem dobil pri Mantis+ (35EUR) sicer je res da se je sama igra na disk nalagala 2dni saj zasede 40G prostora.Pa še vsak mesec brez plačno nalagajo razne dodatke.
Le za priboljške je treba imet krone .Ampak jaz nisem nikoli kupoval te priboljške za zlatnike pa je treba kar fino garat ,razen če si tat ni pol nobenega problema prit hitro do konja,ki je kar nujen v igri..
LP. Dragons

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dragons ()

Zelnick ::

Zlatniki(gold) niso nek problem za dobit. Dragons če imaš dostop do IC dlcja se tam lvlaj saj je najboljši xp + nove materiale dobivaš, ki so dragi. Do V16 lahko komot zaslužiš 1mil
Sem pa srečal 2-3 slovence do zdaj.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

dragons ::

@Zelnick pod katerim imenom si registriran na ESO?? Jaz sem srečal Špance ,Francoze ,Nizozemce itd. Slovenca nobenega ,še od dol naših bivših bratov nobenega.Zato pa pravim ,da bi mi svojo skupino naredili ,če bi se nas dosti skupaj nabralo. IC dlcja nimam dostopa ker je plačljiv ali pa te mora nekdo povabit zraven(saj mislim ,da je tako) popravi me če se motim.
Aja! Pa še to, se morda spominjaš pod katerim imenom sta bila ta dva Slovenca registrirana? Hvala za odgovor.
Pofočkaj me ,bova skupaj igrala.
lp Dragons

Zelnick ::

Moj @ je @HellarDenis. En slovenc je bil sladoledar01 al nekaj takega :).

Tvoj @ Dragonthe Killer pa je napačen oz te ne najde. Sem pa na PCju. EU :)
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zelnick ()

XsenO ::

Z bratom v izi igrava občasno (okoli lvl 15 za zdej :) )
1 + 1 = 1

dragons ::

Sem tudi sam iskal @HellarDenis pa mi ni nič ven vrglo?? Mogoče zaradi tega ker sem naredil presledek moje točno in polno ime je @DragoTheKiller67 tudi sam sem na EU strežniku in igram na PCju.Sem ravno
prišel 4 veteran rank.@XsenO rabita morda s bratom kakšno pomoč in kje se zdaj zadržujeta?
Osebno se največ zadržujem ko popravljam in prodajam opremo Reper`s March mesto =Rawl`kha.Trenutno delam qveste v pokrajini Stonefalls.Če me srečaš me pocukaj za rokav..ha,ha!!˙(če me boste ogovorili po Slovensko bom takoj vedel ,da ste to fantje iz tega foruna)
lp Dragons

krefi ::

igro sem zacel selj dobro igrati ..
ime imam krefi vesel bi biu vsakega slovenca v igri :)
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

BorutO ::

Daj, dodaj ti mene, ker meni nobenega ne najde ... Borutt mam ime tam.

Zelnick ::

Za dodajane rabis UserId in ne vasih imen. Sploh pa ti ne moremo /w če nismo isti alliance. Torej moj UD je @HellarDenis . Uporabi /tell @UserID ali /whisper @UserID. oziroma odpri friends panel z tipko O in tam dodaj @HellarDenis.
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

BorutO ::

Mah, tudi tebe sem že probal dodati, pa napiše, da ni bilo mogče najti ali kaj že ... v glavnem, en polom je to dodajanje frendov ... Če ne pa ti mene probaj .. userID je BorutOo

dragons ::

@BorutO Si mene poskusil DragoTheKiller67.S @HellarDenis sva se že dobila mi je kar precej pomagal !! Dec raztura je res dober..Jaz bolj tako umirjeno(na izi) igram bolj za zabavo..Je pa nekaj, če si v nasprotni aliansi se ne bomo nikoli srečali.Osebno sem šel ravno zaradi Denisa ustvarit nov lik ,da bi lahko igral še s kakšnim Slovencem. Pa mi ni žal,spoznaš še druge plati zgodbe in igraš drugačne naloge...
pa LP.se vidimo v igri...

ahac ::

Ta vikend je free, če bi kdo probal:
ESO free play weekend
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

BorutK-73 ::

ahac je izjavil:

Ta vikend je free, če bi kdo probal:
ESO free play weekend

In spet od začetka z novim računom, ne hvala.
Da ne bo pomote, čakam da pade cena pod 15EUR za božič in jo nabavim.

ps
Še en fail:
THE #ESO #MILLIONREASONSTOPLAY $1,000,000 (USD) GIVEAWAY
Slovenia - This country is not valid for this contest.

Zgodovina sprememb…

BorutK-73 ::

ps2
Zgleda da vsi ki s(m)o naročeni na email newsleeter dobimo jutri kodo za free weekend.

If you subscribe to receive mail from ESO, we will be sending the codes tomorrow.

ps3
Še imam installer od prejšnega free weekenda in že DL. 34GB....

Zgodovina sprememb…

Zelnick ::

BorutK-73 je izjavil:

ahac je izjavil:

Ta vikend je free, če bi kdo probal:
ESO free play weekend

In spet od začetka z novim računom, ne hvala.
Da ne bo pomote, čakam da pade cena pod 15EUR za božič in jo nabavim.


Mislim da bos lahko z istim racunom igral dalje, če se odločiš za nakup igre.Pomoje lahko tudi beta racun uporabis če si igral.
Je pa 60% off na uradni strani in te stane 22EUR kar je ugodna cena.

Glede tistega Giveawaya pa bi bilo cudno ce bi bila Slovenija noter. V EU so samo Finska,Francija, nemcija, norveska, rusija in VB.

BorutK-73 ::

Sem dal Nemčijo za giweavay.

glede DL:
Sem se spomnil da sem dal igro po koncu free weekenda na zunanji disk in se mi že posodablja (1,1GB).

Zgodovina sprememb…

ahac ::

Sem dal Nemčijo za giweavay.

To bo pa pomagalo, ja... :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zelnick ::

BorutK-73 je izjavil:

Sem dal Nemčijo za giweavay.

glede DL:
Sem se spomnil da sem dal igro po koncu free weekenda na zunanji disk in se mi že posodablja (1,1GB).

In ce dobis dobitek, kaj bos potem? :8)
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.
««
13 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35769006 (4324) oo7
»

WildStar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12418559 (6608) Zmajc
»

Star Wars - The Old Republic (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
915132232 (61943) ahac
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254612 (3209) sash69

Več podobnih tem