» »

Crysis 3

Crysis 3

1 2 3
4
5

M-XXXX ::

Obtičal sem pri stolpu. Pobral sem orožje, shekal mine, sedaj pa nikakor ne morem (ne znam) naprej. Gotovo je že komu od vas uspelo.

Imam isti problem. Moje orožje nima municije, če grem tam naprej od min kar čudežno umrem...

ABX ::

Se bojim da si "nabavil" napačno verzijo.

Čekiraj @42:33
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

galu ::

V moji verziji je Alpha Ceph immortal.:|
Tako to gre.

vaščan ::

Malo so nadležni fps dropi na high samo bom preživel se mi pa zdi da špil na dveh grafah laga enako kot crysis 2 multiplayer tako da sem moral vklopit DFC in vsynic sedaj dela cool samo crossfire scaling ima pomoje še rezerve ker imam občutek da mi gpu1 malo preveč počiva GPU2 pa na 99%. Lool. Gonilniki so 13.2 beta 6. Zaenkrat soliden špil ampak prvi dve misiji sta linearni kot pri 2ki upam da bo naprej kaj več svobode. Glede multija multiplayer ne igraš zarad grafike če hočeš ownat mora špil šibat glatko minimum 60fps grafične učinke bleščanje in meglenje izklopiš da ne motijo. Sp pa grafa ma da se šajna.

gazibo ::

A bo 7970 shendlala 2560x1440 resolucijo na bolj high endish nastavitvah ?

galu ::

Ne.
Na Medium pa bi šlo.
Tako to gre.

vaščan ::

Včasih je bilo vsaj važno če si dal nastavitve do konca so bli špili dejansko videti dost bolš kot na medium ali low od kar imamo konzole temu ni več ravno tako grafika je taka kot je na pc dobimo texture visoke ločljivosti in potem za tiste ki odštejejo en kup dnarja za grafično in da ljudem igra slučajno nebi predobro delala na visokih nstavitvah dodajo v špil skoraj neopazne stvari katere potem spravijo na kolena tud najmočnejše kompe. Recimo ene par zanimivih slikc.
http://www.guru3d.com/articles_pages/cr...

miraldi ::

Preigral prve 3 misije. Moram rečt, da je grafika res TOP. Navil sem Gigabyte 7870 za 20% in sedaj brez težav lavfa na Very High in SMAA x4 z tem, da ne pade pod 40fps. Povprečno se kr drži na 50fps(v zaprtih prostorih pa itak čez 80). Moram rečt, da sem kar zadovoljen z performencom moje grafulje.

Evo neki screenov:
















So se kar potrudil z grafično(požrešno) podo igre. Nad zgodbo pa zaenkrat nisem ravno navdušen.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

RC14 ::

Med low in high sploh ni velike razlike v kvaliteti. Včasih je bila razlika med low in high nastavitvah ogromna. Res ogromna.

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

mjolnir ::

Pol ekrana ti samo puška in HUD zasedeta. :))

stock ::

Definitivno je blo včasih več razlike, ampak ni tako malo, z Very high na Low greš x2 FPS in enako z AA, tako da greš komot iz 25 na 100 fps, je pa res da če maš bol švoh zadeve bo pa že pri Low brez AA le 25 fps xD potem je le še malo rezerve z resolucijo. Jih pa popolnoma razumem, tisti kteri majo hardware vreden 120€ tudi ne bodo odštel 60€ za špil. Pa tudi je že čas, da se znebimo "slabega" Dx10 in pa prastareda Dx9.

Bor H ::

Debata ni o FPSjih ampak o kvaliteti slike, primerjaj recimo Crysis:

Dejansko vidiš razliko tudi v sliki ne le v FPSjih.

Pro_moted ::

Po tej primerjavi je potem najbolje met na Medium, ker je najlepša slika :D
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

_Dormage_ ::

Meni so oblaki na LOW najboljši :D

Halfdead987 ::

Lol,oblaki so na low še najbolj realni:)

ABX ::

Sem opazil da v odprtih prostorih je CPU pošteno obremenjen.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

vaščan ::

Še jaz dam slikce gor
Crysis 1
max

Min

Crysis 3
Max

min

vaščan ::

ABX je izjavil:

Sem opazil da v odprtih prostorih je CPU pošteno obremenjen.

Tudi jaz cpu mi laufa vsa 4 jedra skoraj na max hudo. Idino GPU 1 nekaj štrajka včasih gledam GPU 2 zabije na 99% fpsji padejo na recimo 40 GPU 1 pa okrog 70% mogoče driverji še niso povsem zreli.

icojay ::

LP
Ali ve mogoče kateri za težave "you neeed dx11 capable gpu to play crysis 3"
Sam imam grafično ati radeon hd 5850 in mi dela kot ura špil.
Svak pa ima novejšjo grafo, dosedaj je vse igral,pri crysisu 3 pa mu javi to.
Gonilniki in vse ostalo je nagrajeno, tak da ne vem več kaj bi bilo.
Sem tud malo poguglal pa ima več ljudi s tem probleme in vsem podpira DX11.
Hvala

Halfdead987 ::

Katero grafično ima? Najnovejša ne pove nič.

icojay ::

Novejša ne najnovejša. Gigabyte Geforce Gt 630.

miraldi ::

icojay je izjavil:

LP
Ali ve mogoče kateri za težave "you neeed dx11 capable gpu to play crysis 3"
Sam imam grafično ati radeon hd 5850 in mi dela kot ura špil.
Svak pa ima novejšjo grafo, dosedaj je vse igral,pri crysisu 3 pa mu javi to.
Gonilniki in vse ostalo je nagrajeno, tak da ne vem več kaj bi bilo.
Sem tud malo poguglal pa ima več ljudi s tem probleme in vsem podpira DX11.
Hvala


Original?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

stock ::

630GT je veliko slapša od 5850, je pa vseeno Dx11 in bi moral špilat. Naj posodobi driverje itd.

ABX ::

vaščan je izjavil:

ABX je izjavil:

Sem opazil da v odprtih prostorih je CPU pošteno obremenjen.

Tudi jaz cpu mi laufa vsa 4 jedra skoraj na max hudo. Idino GPU 1 nekaj štrajka včasih gledam GPU 2 zabije na 99% fpsji padejo na recimo 40 GPU 1 pa okrog 70% mogoče driverji še niso povsem zreli.


i5 750@3.8Ghz mi ga zabije na trenutke na >95% in igra pade na 45FPS. Na srečo ne preveč pogosto. Ampak to je prva igra v kateri moj CPU ni dovolj za vsak trenutek. Zgleda da ga bo potrebno stisnit na 4Ghz.

P.S: Izven igre je na 0%, tako da je Crysis kriv. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

ABX ::

Še par CPU testov
http://www.xtremesystems.org/forums/sho...

Igra je v tem trenutku brutalna za CPU. Še 3xxx serija od Intela se mora navit na 4.5Ghz da dobiš bogih 50FPS na 1024x768. Sicer pa je zadeva močno odvisna od "sobe" kjer testiraš.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Halfdead987 ::

ABX kaj si pil?
i3 3xxx se ne navijajo in ne grejo niti blizu 4,5.
Kot drugo,pa resolucija ni pomembna,testira se na manjših,ker je več zahtevno za cpu tako,da bo na fullhd isto ali boljše.

vaščan ::

Halfdead987 Lej fora je v tem da četudi imaš hudo grafično ki bo zmogla šibat igro na 100fps ti bo proc zabremzal špil na 45fps ane zato se testira cpu na mejhnih resolucijah da vidimo kje cpu špil ustavi in 45fps ni ravno spodbudno očitno bo treba počakat na še kakšno generacijo ali dve cpujev da bomo lahko ta špil igrali konstantno nad 60fps very high.

Halfdead987 ::

Sej sem rekel,da bi bilo na FullHD isto ali boljše.
kaj je s tabo? kakšno generacijo ali dve? i5 3570k je vrh glave za ta špil.

ABX ::

Ne vedno, ne vedno.

In kaj če kdo želi igrat v 3D? Potem rabi 120FPs (2x60FPS za vsako oko) za smooth experience.

P.S: Zakaj je potrebno trollat z i3? Če pogledaš graf je jasno da govorim o i5/7.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

stock ::

No tolko požrešen pa spet ni na CPU, meni zgleda dokaj zbalansiran, Šezmeraj rabiš dat več €€ v GPU kot CPU da je več fps-jev.. Laufam Quada na 3,15 z 7870 FullHD vse Hihg FXAA 35-45 fps.. Grafa na 85-100%

vaščan ::

Jaz sem hotel sprobat moj cpu pa imam še vedno grafe prešvoh vsaj tako se zdi. 6970 crossfire na 1024-768 very high brez AA mi fpsji padejo v določenih momentih tudi na 35 GPU2 zabije takrat na 99% GPU1 pa počiva na 60-70% Zdej pa nevem ali so potem takrat ko fpsji padejo res tisti botleneck grafične ali cpu bi mogu sprobat s 7970 crossfire. Je pa čisto odvisno od mape v enih sem probal problemov ni v enih je pa hudo. Na high mi špil lepo dela s 60fpsji na very high pa lahko sanjam še dobro da v sami grafiki ni kej dost razlike hehe.

ABX ::

Kateri CPU?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

stock ::

Pomoje maš ti mal probleme s tem CF-om.. Sploh pa na tej resoluciji. Probaj samo z eno kartico..

Halfdead987 ::

+1 stock.
hd 7850 poganja na medium , tvoja je pa ze ena boljsa.

Blue3D ::

Kaj pa če ti nekaj po disku šora, pa ti padejo fpsji ?
Tested on Quakers
I5 13600K 6800XT

M-XXXX ::

Wow, zelo zanimiv konec :D I

Ima kdo točno razlago, kaj se je zgodilo oziroma kako?

miraldi ::

M-XXXX je izjavil:

Wow, zelo zanimiv konec :D I

Ima kdo točno razlago, kaj se je zgodilo oziroma kako?


Res je zanimiv konec :)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

medenko ::

tam ko nanosuit nadgradnje unlockate, pa je to res potem v rabi? tam desno imate možnost 3 kombinacije shraniti....meni nič jasno.

stock ::

M-XXXX je izjavil:

Wow, zelo zanimiv konec :D I

Ima kdo točno razlago, kaj se je zgodilo oziroma kako?



Jaz tudi ne razumem zgodbe čist, res da nisem enke niti warhead-a preigral ampak približno zgodbo vem, v drugem delu si "kr en" vojak, ki zamenja Prophet-a, ko se on ustreli. Potem pa 23 let pozneje zopet igraš Prophet-a??

oo7 ::

stock je izjavil:

M-XXXX je izjavil:

Wow, zelo zanimiv konec :D I

Ima kdo točno razlago, kaj se je zgodilo oziroma kako?



Jaz tudi ne razumem zgodbe čist, res da nisem enke niti warhead-a preigral ampak približno zgodbo vem, v drugem delu si "kr en" vojak, ki zamenja Prophet-a, ko se on ustreli. Potem pa 23 let pozneje zopet igraš Prophet-a??




Ja v dvojki če se ne motim Alkatraz prevzame indititeto Propheta.Tako,da originalni Prophet je mrtev,ker se je ustrelil v glavo.Zdaj pa je neka fora s tistimi flashbacki z obleko,ki jih Alcatraz(novi Prophet) dobiva in res misli,da je on.
Ampak nobeden ne ve,da je Prophet mrtev razen Alcatraza in tako on prevzame njegovo indititeto in se odloči,da bo dokončal nalogo.
Tako,da v bistvu Crysis 2 in Crysis 3 igraš alcatraza,ki je prevzel indititeto Propheta.
Imam prav ali ne?:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

stock ::

Ja nekako tako bi moralo bit, da je dejansko obleka črtala Alcatraza :) pa je zato tudi na koncu 3 dela tudi po izgledu zaradi obleke Prophet, dejansko pa je le še telo od Alcatraza hehehe

Ja tko bo.. Story

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stock ()

Sba ::

Hey Hey, No Spoilers!!! ;((
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

vaščan ::

Kateri CPU? i5 2500k 4.5ghz. Bom probal še z eno grafično ampak mislim da je ena 6970 prešvoh za gnat ta špil na max tudi pri 1024 resolucije brez AA.

ABX ::

Verjetno in še AMD malo zamuja z gonilniki pri tej igri.

Drugače bo prej problem "max" nastavitev kot resolucija, po moje s to kartico kaj več kot medium bo težka.

P.S: Sem opazil da čim je preveč trave na sliki mi zabije CPU (high nastavitev).
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Sba ::

No, pa sem še jaz obrnil. Vsega skupaj sem igral 7 ur. Ne spomnim se več koliko časa sem igral 1 in 2, ampak sem prepričan, da nisem bil tako hitro naokol. Sem pa vedno igral na Recruit, tako da je bilo bolj Shoot & Run in pa Get Lost & Die. :))
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

M-XXXX ::

SPOILER!

stock je izjavil:

Ja nekako tako bi moralo bit, da je dejansko obleka črtala Alcatraza :) pa je zato tudi na koncu 3 dela tudi po izgledu zaradi obleke Prophet, dejansko pa je le še telo od Alcatraza hehehe

Ja tko bo.. Story

Čeprav: ima elektronske oči. Ali se je obleka enostavna vgradila v njega?

Sba ::

M-XXXX je izjavil:

SPOILER!

stock je izjavil:

Ja nekako tako bi moralo bit, da je dejansko obleka črtala Alcatraza :) pa je zato tudi na koncu 3 dela tudi po izgledu zaradi obleke Prophet, dejansko pa je le še telo od Alcatraza hehehe

Ja tko bo.. Story

Čeprav: ima elektronske oči. Ali se je obleka enostavna vgradila v njega?

Glede na to, da se je Prophet ustrelil - torej naj bi bil fizično mrtev, mi je bolj logično, da je obleka povzela njegovo podobo. Na koncu se namreč "skrije", kar pomeni, da je obleka.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

stock ::

Tako je sepravi ma bol obleka kontrolo nad vsem, ker ji je bol pasal Prophet, je kr Alcatrazu dala njegov spomin pa še videz heh, ko bomo mi čez čas testiral takšne obleke, seveda najprej na opicah, pol bomo pa "preverjene" obleka dal na ljudi hahaha, pa jih bo obleka nardila nazaj u opico ahahaha.

galu ::

Mneh... Ma nekej dobrih scen tale del, ampak Crysis 2 se mi je bolj dopadel kot trojka. Warhead pa še mi vedno ostaja najljubši.

Sem pa začutil kar nekej nostalgije, ko je Prophet "treščil" nazaj na tisti korejski otok iz prvega dela.:D
Tako to gre.

oo7 ::

Sem pa ravno hotel vprašati ali vam je boljši crysis 2 ali Crysis 3?:)
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 2 (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
841142929 (24265) Horas

Grafična kartica HD6850 - Pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7911289 (10988) dzinks63
»

Crysis 1 še vedno grafično zelo zahtevna igra?!

Oddelek: Igre
243029 (1797) Halfdead987
»

Grafična kartica nekje okoli 200€ za igre...

Oddelek: Kaj kupiti
203514 (2905) Doc123
»

Bo Crysis 2 omejen le na DirectX 9? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
7122864 (20921) korenje3

Več podobnih tem