» »

Grafična kartica nekje okoli 200€ za igre...

Grafična kartica nekje okoli 200€ za igre...

sentik1 ::

Mene pa zanima malo vaše mnenje katera grafična bi se splačala kupiti tam nekje okoli 200€ pa da bi kaki crysis delo na high ipd...

Pro_moted ::

http://www.dinokomp.si/product_info.php...

http://www.ceneje.si/racunalnistvo/komp...

Tole. Kaj drugega težko za tak denar.Torej 7870 z Tahiti LE ćipom.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Brias ::

@sentik

tahiti LE FTW

sentik1 ::

Pro_moted je izjavil:

http://www.dinokomp.si/product_info.php...

http://www.ceneje.si/racunalnistvo/komp...

Tole. Kaj drugega težko za tak denar.Torej 7870 z Tahiti LE ćipom.


Kaj pa kaj od Nvidie al je prefomance slabš???

Unknown_001 ::

Pod 660 se ne splaša kupovat.

http://www.agt.si/racunalniska-oprema/g...

Zgodovina sprememb…

dzinks63 ::

S tahiti LE se približno lahko primerja GTX 660Ti , poleg tega je nvidia dražja, ima pač svojo ceno.

Compare VTX3D Radeon HD 7870 Black 2 GB, Asus GeForce GTX 660 Ti DirectCUII 2 GB

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

Grega_K ::

Sapphire Radeon HD 7870 XT Boost 2GB GDDR5 preko hoh.de pride ceneje (s poštnino vred) kot naročilo preko Dinokompa brez vštete poštnine.

Preko hoh.de sem to kartico kupil pred nekaj tedni. Battlefield 3, Crysis 2 in Far Cry 3 mi tečejo z vsemi najvišjimi možnimi nastavitvami na ~60fps, drugih iger pa še nisem testiral.
Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grega_K ()

DeathKiller ::

Sam si lastim Sapphirovo 7850, ta mi dela čudovito, grafična je preprosto skorajda neslišna z DUAL FAN, doseže pa le 55C pri Crysis3 in benchmarku, lastim si jo kake 3 tedne, zaenkrat sem zelo zadovoljen z njo. sam sem se odločal za 7870 XT, vzel bi jo, če bi imel napajalnik dovolj močan, drugače pa glede na forume je grafična kartica res zakon in se super odnese za tiste 215 € (mislim da se tam okoli vrti cena).

dogo ::

DeathKiller je izjavil:

Sam si lastim Sapphirovo 7850, ta mi dela čudovito, grafična je preprosto skorajda neslišna z DUAL FAN, doseže pa le 55C pri Crysis3 in benchmarku, lastim si jo kake 3 tedne, zaenkrat sem zelo zadovoljen z njo. sam sem se odločal za 7870 XT, vzel bi jo, če bi imel napajalnik dovolj močan, drugače pa glede na forume je grafična kartica res zakon in se super odnese za tiste 215 € (mislim da se tam okoli vrti cena).


Kakšen napajalnik pa imaš, da ti ne bi poganjal omenjeno grafo?

sentik1 ::

Grega_K je izjavil:

Sapphire Radeon HD 7870 XT Boost 2GB GDDR5 preko hoh.de pride ceneje (s poštnino vred) kot naročilo preko Dinokompa brez vštete poštnine.

Preko hoh.de sem to kartico kupil pred nekaj tedni. Battlefield 3, Crysis 2 in Far Cry 3 mi tečejo z vsemi najvišjimi možnimi nastavitvami na ~60fps, drugih iger pa še nisem testiral.


Pa so ti dostavili v roku ipd.?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sentik1 ()

DeathKiller ::

Verjetno bi slo imam sicer lc6600 in z njim poganjam i7 860, 3 diske in high end osnovno plosco. Vendar sem se potem raje odlocil za 7850. Mogoce bi napajalnik se clo zmogel poganjati 7870 xt ;)

Janac ::

Katero plosco imas? Na koliko % imas fan ob igranju, da ne preseze 55°C ?

DeathKiller ::

Imam Ga-p55-ud5 takrat najzmoglivejša osnovna plošča od gigabyte. Grafična ob idle stanju deluje z 300Mhz GPU CLOCK in 150Mhz Memory clock,

Fan sicer doseže 4500 Obratov na sekundo, ko daš na 100% MANUAL FAN, imam narejeno na avtomatsko(Vrti se tam okoli 25-30%, ob neobremenjeni grafični pa 20%). Slikco sem tudi priložil. Ob "idle" stanju ima okoli 27C-32C.


Evo, slika, ko je v nedelujočem stanju(CCC) in slika, ko je v polni obremenitvi(HW MONITOR).

Zgodovina sprememb…

Janac ::

Kaksen mas pa ambient ?

DeathKiller ::

Odvisno kako misliš, drugače imam sobo, kjer ponavadi laufa 1 oz. 2 računalnika..., če si to mislil?

hojnikb ::

temparatura okolice ;((

sicer pa okoli 200€ je 7870 xt no brainer.
#brezpodpisa

DeathKiller ::

hahha ja sobna temp. okoli 22C.. :)

Doc123 ::

Živjo mene pa zanima če se splača kupit karto tega cenovnega razreda (200€), če imaš v kišti Core 2Quad 6600. Skrbi me če bo bil ozko grlo?

Lep pozdrav!

stock ::

Bo, tudi na 3,5Ghz bo ozko grlo. Odvisno od igre do igre.

Grega_K ::

sentik1 je izjavil:

Grega_K je izjavil:

Sapphire Radeon HD 7870 XT Boost 2GB GDDR5 preko hoh.de pride ceneje (s poštnino vred) kot naročilo preko Dinokompa brez vštete poštnine.

Preko hoh.de sem to kartico kupil pred nekaj tedni. Battlefield 3, Crysis 2 in Far Cry 3 mi tečejo z vsemi najvišjimi možnimi nastavitvami na ~60fps, drugih iger pa še nisem testiral.


Pa so ti dostavili v roku ipd.?


Nisem prepričan, če je bil čas dostave določen.
Me je pa zmotilo dejstvo, da je pošiljka tri dni stala v Nemčiji, v Slovenijo pa je prišla v desetih urah, ampak za to je kriv DHL in ne spletna trgovina.
Lp

Doc123 ::

stock je izjavil:

Bo, tudi na 3,5Ghz bo ozko grlo. Odvisno od igre do igre.


Katero grafično naprimer pa se potem splača kupit za omenjeni CPU? Sedaj imam 8800GTS 320mb


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša grafična kartica pod 200EUR.

Oddelek: Kaj kupiti
244851 (4201) Brias
»

Računalnik za igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9213125 (12192) Peter6
»

Gaming PC

Oddelek: Strojna oprema
495071 (4147) Pro_moted

Nakup računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
635776 (5047) Halfdead987
»

Grafična kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
617262 (5708) miraldi

Več podobnih tem