» »

Samsung Galaxy S3

Samsung Galaxy S3

««
2 / 13
»»

freesty ::

Edino kar pogresam pr dvojki je HD zaslon.

Dr_M ::

A noben ne bo popluval Mali400 grafiko?

skika ::

Nič kaj extra.

LuGi ::

Dr_M je izjavil:

A noben ne bo popluval Mali400 grafiko?


Ni potrebe glede nato da je se zmeraj zmagovalec =)

http://www.phonearena.com/news/Samsung-...

MaTTe ::

Baterija ne izgleda slaba (2100mAh) ampak me zanima koliko bo zdržalo ob takšni strojni opremi :&

Mare3 ::

Neverjetno grd je ostajam na sgs2...

Dr_M ::

LuGi je izjavil:

Dr_M je izjavil:

A noben ne bo popluval Mali400 grafiko?


Ni potrebe glede nato da je se zmeraj zmagovalec =)

http://www.phonearena.com/news/Samsung-...



Bucke lohk komu drugmu prodajajo, m`kay?

MaTTe ::

A se samo meni zdi ali so zaradi dizajna dobili tožbo od Appla? Verjetno zato drugačen dizajn ...

djordjevic ::

Ravno te dni sem razmišljal, da androidni svet bolj ali manj limitira k univerzalnim slate-like telefonom. Malo še, pa bo treba pogledati na logo, da boš vedel, čigav telefon držiš v roki. One X še nekako izstopa in mogoče kak Sony, ostalo pa zmerna do pretežna žalost.
No grave is deep enough to keep us in chains.

francek1 ::

...novejši telefon...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

sid700 ::

Ma...sam zato ker smo na ta fone tako prekleto čakali, ste eni pričakovali čudež no...
Men je telefon všeč, po dizajnu ni slab, je pa One X lepši..
Predstavitev mi je tud bila všeč, ne vem ..ko berem komentarje se mi zdi da ste eni pričakovali telefon iz leta 2020....
je pa le samo Samsung s3....
glede kamere je paše 8mpx preveč...važna je leča, vse ostalo je marketing....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sid700 ()

Lonsarg ::

Meni je všeč, da bojo po specifikacijah vsi flagship telefoni letošnje generacije tako podobni, da lahko preprosto izbereš mobitel glede na to, kateri ti je lepše oblike.

Zaenkrat v ta koš spadata Htc One X, ter tale S3, dobro baterija je edina opazna razlika, drugače pa res samo oblika.

Za S2 sem si nabavil extended 2000mAh, ker 1650 ni bilo dovolj.
Lepo da se da 2100mAh spravit v 8.6 tankost:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

ziga1990 ::

LuGi je izjavil:

Dr_M je izjavil:

A noben ne bo popluval Mali400 grafiko?


Ni potrebe glede nato da je se zmeraj zmagovalec =)

http://www.phonearena.com/news/Samsung-...


sam če mene uprašas je htc one x enako dober v beachmarkih s3 zmaga zato ker vrjetno htc sense poskrbi za manjše razultate pa tegra 3 se ni optimatizirana
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Bellatrix ::

People are quick to judge and slow to correct themselves.

martincek1 ::

Najbolj uporabna funkcija je pa call from text messages. Sj ravno zarad tega obstajajo sporočila, da ne kličeš, goddamn!

FlyingBee ::

ja, točno to, ampak če je applu uspelo, mora še samy-ju ... vsaj tako mislijo
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Keyser Soze ::

martincek1 je izjavil:

Najbolj uporabna funkcija je pa call from text messages. Sj ravno zarad tega obstajajo sporočila, da ne kličeš, goddamn!

Kaj pa če si premisliš med pisanjem MSGja? Meni se to velikokrat zgodi. Ko med pisanjem ugotovim, da z MSGjem zadeva ne bo šla skozi in da je boljše, da človeka pokličem. Hvala kurcu za tak feature. Dodelan z gesturjem, če sem prav razumel. Idealno in pohvalno.
OM, F, G!

JerryP ::

Keyser Soze je izjavil:


Kaj pa če si premisliš med pisanjem MSGja?


A se je tok težko se dotaknit gumba za klic ko si že v sporočilu? Tako je narejeno v stock icsu.

martincek1 ::

Fora je to, da boš človeka poklical tud če boš prst postavil čez senzor. Dvomim namreč da front facing kamera zazna ušesno votlino.

Zgodovina sprememb…

freesty ::

Fora je to, da prve 2 ure, ko bos dobu telefon v roke bos probval te funkcije potem pa jih bos za vedno izkljucu:)

FlyingBee ::

to je stil ala apple, ampak oni so bili prvi pa nas nekatere vseeno niso prepričali, ker kot je freesty napisal
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

JayKay ::

sam hardware ni bogvekaj, softwersko pa

S Voice in Share Play = Siri in Airplay (but worse)
PiP = bedarija
Eye tracking/stay awake - pogojno koristno
msg to call - naj bo, redko uporabno
nature ux in sounds - wtf
s pebble - kr nekaj mp3 player companion za tel ki ima mp3 player sw

screen je isti kot na Galaxy Nexus, samsung je pac dodal nekaj SW gimmick stvari not. Mene sam HW ne preprica, SW pa itaq nocvem met custom ui na ICS, tak da bodisi SGNEX zdaj ali pa novi pure google device konec leta za android camp, ali pa next iphone ce bo mel posodobljen ios6 in 4" zaslon

Onlyx ::

Nevem no, nekateri se pritožujete glede oblike, meni je pa dejansko zelo všečen dizajn, vsekakor pa mi je lepši od dvojke. Me zanima, kako visoko bo postavljena cena, še posebej v primerjavi z njegovim največjim konkurentom zaenkrat, One X. Se mi pa veliko bolj dopade UI od HTC-ja, kot pa Samsungov TouchWiz in bom ob bližnji menjavi telefona najverjetneje ostal pri tajvanskem podjetju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Onlyx ()

Onlyx ::

Edit: Pri Carphone Warehouse v VB je telefon v prosti prodaji 499.95 funtov kar znese približno 615 eurov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Onlyx ()

Keyser Soze ::

martincek1 je izjavil:

Fora je to, da boš človeka poklical tud če boš prst postavil čez senzor. Dvomim namreč da front facing kamera zazna ušesno votlino.

?

Se pravi... Mehanizem tele funkcije je tak, da ga sproži zgolj proximity senzor? Pe recimo, da imaš v mislih še to, da moraš bit v SMS appu, ko se to zgodi? To je tvoja trditev?
OM, F, G!

FlyingBee ::

zakaj ne naredijo, da si lahko sami prilagajamo, imaš na voljo senzor za bližino in tisti senzor znotraj pa določiš kaj in v kakšnih situacijah telefon naredi
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

knesz ::

Onlyx je izjavil:

Nevem no, nekateri se pritožujete glede oblike, meni je pa dejansko zelo všečen dizajn, vsekakor pa mi je lepši od dvojke. Me zanima, kako visoko bo postavljena cena, še posebej v primerjavi z njegovim največjim konkurentom zaenkrat, One X. Se mi pa veliko bolj dopade UI od HTC-ja, kot pa Samsungov TouchWiz in bom ob bližnji menjavi telefona najverjetneje ostal pri tajvanskem podjetju.

599€, kot sem že napisal v podvojeni temi :)

freesty ::

FlyingBee je izjavil:

zakaj ne naredijo, da si lahko sami prilagajamo, imaš na voljo senzor za bližino in tisti senzor znotraj pa določiš kaj in v kakšnih situacijah telefon naredi


Sej si lohk sam nardis rom pa si sprogramiras kak hocs?

denabiker ::

Boobiz je izjavil:

Spet plastiq fantasiq? Tud dizajn je slabši od predhodnika :8)


hvala bogu za plastiko, je vsaj lahek, kaj češ neke kovinske ala aluminij obrobe ali pa del ohišja, če ti pa teža naraste na ohohooo

bond007 je izjavil:

s2 je lepši 100x. foto bi lahko bil vsaj 12 če že ne 16mp

Ma kaj 16, ne bodi skromen, vsaj 26 ali pa 32mp iz tiste majhne luknce bi moralo bit. Sprednja je celo samo 2mp - mislim haloooo?


kaj ste znoreli z MP, če so ti senzorčki za en qurc. Če hočeš dobro fotko naredit, potrebuješ fotoaparat in pika.
Rajši bi videl večji in kvalitetnejši senzor in 5 MP, kot pa nekih 12 MP s slabim senzorjem.

Zgodovina sprememb…

Keyser Soze ::

Nokia 808

41MP FTW! Jebeš tele reveže z 5MP ipd. sranji. >:D
OM, F, G!

JerryP ::

Keyser Soze je izjavil:

Nokia 808

41MP FTW! Jebeš tele reveže z 5MP ipd. sranji. >:D


Bigger is definitely better 8-) Galerija Nexus S slik z 5mp http://www.dropbox.com/gallery/60545969... ;)

cebelar123 ::

Koliko sem jaz razbral na amazonu so samo dali staro ceno S2-jke S3-ki. Ceno S2ke pa znižali. Upam da bojo naši ponudniki telefonije tudi tako naredili.

denabiker ::

JerryP je izjavil:

Keyser Soze je izjavil:

Nokia 808

41MP FTW! Jebeš tele reveže z 5MP ipd. sranji. >:D


Bigger is definitely better 8-) Galerija Nexus S slik z 5mp http://www.dropbox.com/gallery/60545969... ;)


še vedno je smiselno nosit s sabo vsaj kompakta v višjem razredu (torej da ima čimveč ročnih natavitev, tv, av,...zmogljiv kakovosten objektiv, hitri procesor, pa da še snema v RAW in si na konju). Samo ne cenejših kompaktov, kjer so premajhni senzorji in niso primerni za slikanje recimo v slabših svetlobnih pogojih (totalno sranje zaradi šuma), aja pa en qurc objektivi, kjer je qurc globinska ostrina, še en soliden portret ne moreš narediti.
Da primerjaš telefon s takšnim kompaktom, je glih tak kot da bi primerjal CLIO in BMW.

Za res dobre slike pa pride v poštev samo DSLR z utreznimi objektivi.

SLO_Matej ::

denabiker je izjavil:

JerryP je izjavil:

Keyser Soze je izjavil:

Nokia 808

41MP FTW! Jebeš tele reveže z 5MP ipd. sranji. >:D


Bigger is definitely better 8-) Galerija Nexus S slik z 5mp http://www.dropbox.com/gallery/60545969... ;)


še vedno je smiselno nosit s sabo vsaj kompakta v višjem razredu (torej da ima čimveč ročnih natavitev, tv, av,...zmogljiv kakovosten objektiv, hitri procesor, pa da še snema v RAW in si na konju). Samo ne cenejših kompaktov, kjer so premajhni senzorji in niso primerni za slikanje recimo v slabših svetlobnih pogojih (totalno sranje zaradi šuma), aja pa en qurc objektivi, kjer je qurc globinska ostrina, še en soliden portret ne moreš narediti.
Da primerjaš telefon s takšnim kompaktom, je glih tak kot da bi primerjal CLIO in BMW.

Za res dobre slike pa pride v poštev samo DSLR z utreznimi objektivi.

Se povsem strinjam z napisanim, vendar na koncu zgrešena primerjava z avtomobili: in :)

Zgodovina sprememb…

Ajnstajn` ::

//

FlyingBee ::

simobil ga napoveduje in so se že lepo zmotili, 1.5 ghz štirijedernik ... nimajo pojma
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Čeprav sem rekel, da si večjega, kot je S2 ne bom kupil bom zadevo stestiral in mogoče bom zamenjal.

Mogoče (čeprav ... ko bom zadevo dobil v roke bom verjetno drugače govoril)...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

SLO_Matej ::

Tudi jaz komaj čakam, da ga kje dobim v roke in se mi velikost sploh ne zdi problematična glede na to, da ni hudo večji od S II. Sicer pa čakam, kaj bo Samsung predstavil novega z Windows Phone, saj se niti slučajno ne mislim seliti na Android.

Samo ne se pustiti, da vam Apple pere možgane, da več kot 3,5" ne rabiš (ni primerjave Omnia 7 in 4S, ki je enostavno premajhen). :))

Dr_M ::

Se ze pojavljajo govorice o galaxy s3 plus oz advance, 1080 locljivost in non pentile . Verjetno tudi A15 cpu in 2GB rama. Okoli Q3 2012 :>

Ajnstajn` ::

Dr_M je izjavil:

Se ze pojavljajo govorice o galaxy s3 plus oz advance, 1080 locljivost in non pentile . Verjetno tudi A15 cpu in 2GB rama. Okoli Q3 2012 :>

kaj pomeni pentile?
//

denabiker ::

a ni že malo zmeda s temi modeli. Vsakih par mesecev dajo nekaj novega ven

Dr_M ::

Upam, da si hotel rect vsakih nekaj dni :> ce malo bolj spremljas sceno, vidis,da se skoraj dnevno pojavljajo novi modeli, ce ze ne dnevno, vsaj tedensko.

denabiker ::

Dr_M je izjavil:

Upam, da si hotel rect vsakih nekaj dni :> ce malo bolj spremljas sceno, vidis,da se skoraj dnevno pojavljajo novi modeli, ce ze ne dnevno, vsaj tedensko.

mislil sem Samsung in slovenski trg. Če pa gledaš še ostale znamke in ostala tržišča, pol je itak norija.

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

vsaj malo bolj verjetna razlaga zakaj pentile na top droidih

http://www.gsmarena.com/samsung_used_pe...
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

WWDC ::

Imam namen kupit SG3 pa me zanima če bi kupil v tej tgovini http://www.hoh.de/mobilfunk/handys-nach... ali je telefon tovarniško odklejen?

Dr_M ::

Telefon ni tovarnisko odklenjen, ampak je nezaklenjen.

undertacker ::

Pri amazone je telefon odklenjen? Zanima me če dam pre-order ali ga odpošljejo 30.5 ali pozneje?

batista bomb ::

Je kdo že kupoval v tej trgovini http://www.electronic4you.si/handys-tel... Kako je z garancijo? Je omenjen telefon odklenjen?

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

no, Sammy, se je držal napovedi - kaj lahko naredi software-ska opremljenost z malo več dodatki kot ostale firme izdajajo - apple taktika se očitno obrestuje, vendar tukaj naj bi bil vseeno slabši software, vendar hardware na višku

http://www.gsmarena.com/galaxy_s_iii_re...
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Dr_M ::

S3 se bo pri nas prodajal v zlatu.
Kostal bo cez jurja. ;((
««
2 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Mobitela (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2529511443 (7753) Leko
»

Samsung galaxy S4 (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
711162018 (52821) Dr-4Skull
»

Galaxy S3 rom

Oddelek: Mobilne tehnologije
222432 (1785) klinker
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7022617 (11465) boris82
»

Se še splača kupit Galaxy S2?

Oddelek: Mobilne tehnologije
475430 (3897) Samson

Več podobnih tem