» »

Diablo 2?

Diablo 2?

scenic ::

Ali ima kdo kake izkušnje s tem špilom.
Enka mi je bila super pa bi probal še z dvojko.

Hvala

Scenic

Sims ::

Ja, kaj te zanima? Špil je legenda!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

scenic ::

Hvala, ali imaš špil, na kokoih CD-jih je in kolk je požrešen?
Ali ga prodaš na "probo"

Scenic

Sims ::

Špil je na 3 CD-jih. Za minimalno konfiguracijo več ne vem. Meni je delalo brez problema na PIII 666, 512 rama in riva TNT2 M 64 ...

Predator ::

špil je itaq legenda, dobodi si pa še LOD zraven ( 1cd ) ker je dober dodatek k špilu;

dela mi pa povsem tekoče na p3 450 pa voodooju 3, za battle.net pa priporočam malce boljšo povezavo kot je dialup

Flay ::

Ej a mi lahko kdo k ma diablo 2 neki pomaga?? Ok tkole je zatakne se mi k morm uno ne vem kaj je že no po unmu k morš kladu dobit še v prvem, greš v tristram to vse nardim pol mors enga ubit k ma en kladu, pol morš pa še neki nardit tm se mi pa zatakne(nekej v zvezi z citadel a church a kaj je tist).;( A mi lahk kdo pomaga k sm že use preisku pa ne vem kaj nej še pregledam iskou sm jame pregledu sm use jame k sm jih najdu use mogoče sm naredu razn najdu rešitve:'( A lahk PROSM kdo pomaga.

Sims ::

Flay: Če si ubil tistega kovača in dobil kladivo, potem greš samo naprej dokler ne najdeš prehoda do Jail level 1 (mislim da) ... Od tam samo nadaljuješ pot ...

koyotee ::

kladvo nes do une pičke v mestu k orožje prodaja! pol dobis imbue, in si zberes en non magic predmet,(bols d je full dobr, pa ga das pa ga ona izbolsa)! loh pa počakas do konca pa pol das ksnn full dobr predmet! to lahk nardis 3x. normal, nightmare, hell! DII je prevec shekan, sploh map hack pa to! LOD je pa sploh prevec shackan! drugac pa priporočam(sploh po netu)!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

marsovc ::

sam tolk
za grafično je čist useen
kr špil deluje ne glede na kva samo na 800*600

Xplicit ::

diablo 2 je eden najboljsih spilov kar sm jih igrou, pa le teh ni bilo malo >:D , je pa LOD tud ful dobr.

glede unga kladiva - tko je da mors ti un kladiv nest nazaj uni zenski v mesto, pol pa je res najbol da das posodobt en predmet sele k si v 3 ali 4 mestu, sam se pa zna zgodit da dobis tud slabsi predmet kot si ga dal - ok sej ma ful magica, sam ne nardi tolk skode k un prejsn, tko da je za premislt :\

bwt - a je kak slovenski server za diablo 2?

Hypno ::

Dobr je met LOD instaliran, ker lahk mas prej 800x600 sam na Voodoo-jih, ce das pa LOD cez mas pa lepo grafiko za vse grafikulje :D
Great are mysteries of the mind ...

Jopl ::

Jst mam Diablo II, pa mi je en najbolših špilov...
Zdej me pa zanima če kdo ve, ke bi kupu original Diablo II: Lord of Destruction u slovenij. (ke ga prodajajo?) :\

Darth SnaPius ::

Jest mam pa bolj čudno vprašanje in sicer če obstaja tukej osebek ki bi bil pripravljen mi zaupati originalen cd key(ga iz kakršnihkoli razlogov sam ne igra), da bi ga lahko igral po internetu:\ .

Predator ::

za LOD-a poglej na mantis če ga mogoče še imajo oz mailaj jim če jih bojo še kaj dobili

Darth SnaPius: :\

koyotee ::

dobis ga skor vsepovsod! se v mullerju na čopovi ga majo!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Jopl ::

Preveru sm velik trgovin (Mantis, Hobbit...) pa nikjer nimajo.
A kdo pozna ksno trgovino k ga majo?

Xplicit ::

probi big bang, bof al pa muller...

aja pa videotop 13

koyotee ::

a si z lj? ves kje je oš ledina? v centru ledina je ena trgovina kjer ga majo skor sigurn, ce ne ga pa loh naročš!

freejack ::

Uff, uff, špil je zakon. Vsaj pol leta sem non-stop nabijal ta špil in ga tudi obrnil, z paladinom, čarovnico in barbarom končal vse tri stopnje, z ostalimi pa obtičal nekje na nightmare ali hell. Stari, kaka orožja pa armorje sn mel; en ščit z 100% resist all elemental damage itd. itd. s tem, da je v igri še milijon dobrih kompletov, ki jih dobriš bolj na koncu (pa še to bolj redko), ampak nekateri so zakon.Diablo brez Lord Of Destruction dodatka ni Diablo. Dodatek MORAŠ imet, ker seka, še 100x boljš ...btw. otroci :D , naj vam zaupam svoje izkušnje,.. pridem ves nabildan v najtežjo stopnjo, uleti ena boga ženska, jst se sam zasmejim, pa jo začnem mlatit.... 3 sekunde za tem,,...sem mrtev,..pol se začnem jokat... na najtežjem nivoju je res svinjsko težko, tko da...

Jopl ::

Poklicu sm v vse trgovine k jih oznam, vse k ste jih povedal, biv sm v ene 5ih, diablota nikjer... :)

pravjo da dobijo konc mesta al pa zacetek februarja, zgleda dam mogu pocakat do takrt... :O

oo7 ::

To leto mogoče Diablo II remastered ?

Rumor: Diablo 2 remaster coming this year
https://www.pcgamer.com/rumor-diablo-2-...

neboben ::

Projekt Diablo 2
https://projectdiablo2.com/

potrebuješ LoD in najbrž je treba podownloadat mod, mod pa pride ven konc poletja al pa začetk jeseni.
Trenutno pa spletna stran in Discord kanal ter novice.
Pač če koga zanima vse najde na gornji strani kjer se je očitno zbralo več kot dovolj navdušencev.

lp

Zmajc ::

oo7 je izjavil:

To leto mogoče Diablo II remastered ?

Rumor: Diablo 2 remaster coming this year
https://www.pcgamer.com/rumor-diablo-2-...


Po tem kar so naredili z Warcraftom si ne želi remasterja Diabla 2, ker boš dobil šrot polizedelek z manj funkcijami kot jih ima originalna igra.

Andreos1 ::

Dobro jutro in še boljša novica.
Diablo 2 Ressurected

Firebat ::

Noice! D2 remastered!

svecka ::

Upam da ne bodo zajebal tako kot so z W3: reforged

Nisem nekaj nahajpan, dokler ne vidim igro, še posebej ker je cena 40$

Firebat ::

Se strinjam, če bodo šli po poti wc3 reforged, se nam slaba piše!
Zgledujejo naj se po Age of Empires 2: Definitive Edition ali pa celo Command & Conquer Remastered.

Izi ::


Cena 40€ je absolutno pretirana za 20 let staro igro.

To ni Remake ampak Remaster. Koda naj bi ostala popolnoma ista, se pravi sovražniki bodo imeli isto 20 let staro umetno inteligenco, ista zgodba, ista kampanija, ...
Spodaj bo igra še vedno tekla v 2D z 25 fps, kar bo treba upoštevati pri skillih, tik preden se bo zadeva prikazala na naših zaslonih pa bo slika šla še skozi novi 3D motor, da bomo nato na monitorjih občudovali lepo 3D sliko.
Zaradi tega, ker bo spodaj tekla originalna koda bo možno kar med igranjem kadarkoli preklapljati med staro 2D grafiko in novo 3D grafiko.
Seveda pa bodo zaradi tega delovali tudi vsi znani Exploiti za Diablo 2. Tisti, non-game-breaking, ki so jih namenoma pustili v igri.
Malo pa bodo prilagodili AoE in skill range, ker se bo igralno polje razširilo iz 4:3 na 16:9

Pomembno je še, da Diablo 2: Resurrected ne bo povozil starega originalnega Diablo 2. Gre za dve ločeni igri. Še vedno bo možno igrati stari originalni D2 ali pa posebej novi D2R.

V D2R bosta vključena originalni Diablo 2 in njegova razširitev Lord of Destruction.
Grafika bo šla do resolucije 4K, frekvenca do 144Hz, zvok pa bo prostorski vse do Dolby 7.1.
Zvok sicer ostane isti, iz stare kode, samo prostorsko ga bodo razporedili.

Novosti:
- Po novem si bodo vsi naši liki delili isti skrinjo za shranjevanje predmetov, tako da ne bo več potrebno delati kupa "Mula karakterjev" za hrambo predmetov.
- Opcijski bodo dodali avtomatsko pobiranje zlatnikov, če to izključiš bo treba še vedno klikali na vsak kupček golda, kot je bilo to do sedaj.
- Vse vmesne sekvence (cutscenes) bodo renderirane popolnoma na novo in ne samo upscalane za višjo resolucijo. Se pravi narejene bodo z novo tehnologijo in novimi CGI efekti. Vseh 27 minut, kolikor naj bi bilo vseh kinematičnih filmčkov.
- Mode bo igra še vedno podpirala ampak zaradi varnostnih razlogov ne vseh. Vse bo šlo sedaj preko Battle.net, ki bo tudi skrbel za mode. Na primer injiciranje DLL datotek, ki je v starem D2 mogoče, sedaj ne bo več delovalo.
- Igra bo podpirala mešano cooperativno igranje tako da bo lahko en igralec na PC drugi pa na konzoli.
- Na PC bo po novem možno igrati tudi z kontrolerjem, čeprav ne vem zakaj bi se kdo namenoma tako hendikepiral :P
- Na voljo bo tudi grafična opcija za barvno slepe.

Za konec še najpomembnejša stvar v tem žanru in sicer velikost našega inventarja:
Blizzard je najprej razmišljal, da bi modernizirali prostorsko hudo omejeni inventar, kot se spodobi za moderne igre, ampak na koncu so se odločili, da ostane tako špartanski kot je bil. Menda to doda neko globino k igranju, ko moraš ves čas razmišljati kaj se splača pobrati in kaj nositi s seboj. Mene so s to odločitvijo odvrnili od nakupa.
Osebno nikoli nisem maral iger s premajhnim inventarjem. Sovražniki v tej igri ves čas odmetavajo na tone predmetov, naš junak pa jih lahko pobere okoli 10 ;((

Zmajc ::

Lahko si tale rose tinted glasses remaster kam porinejo, vključno z D4. ;((

shadeX ::

Cena 40EUR je absolutno pretirana za 20 let staro igro.


Kupuješ experience, ne letnico igre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Apofis ::

shadeX je izjavil:

Cena 40EUR je absolutno pretirana za 20 let staro igro.


Kupuješ experience, ne letnico igre.

Točn to!

Zmajc ::

More like ... pamet.-+

oo7 ::

Diablo (R) II Resurrected ™ Street Date Trailer

Andreos1 ::

Kdo igra D2R? Vtisi? Se splača nabaviti?

opeter ::

A to je zdaj izšlo?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

melvin ::

Včeraj.
Gigabyte Z690 Gaming X | i5-12600KF | Noctua NH-D15S | 32GB |
Gigabyte GTX 1070 G1 | 512GB 970 PRO | RM750X | Meshify C |

opeter ::

Hvala. Zanimivo, sem mislil, da so zamaknili datum izida.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Izi ::

Diablo II: Resurrected je doživel prvo znižanje.
Blizzard ima spomladansko razprodajo (do 29. marca) in D2R je znižan za -25% iz originalnih 40€ na malo bolj znosnih 30€.

wired ::

Vsekakor dobrodošlo, 40€ je preveč, sicer je bil tudi za black friday 30€, takrat sem ga jaz vzel.

Tsunamii ::

wired je izjavil:

Vsekakor dobrodošlo, 40€ je preveč, sicer je bil tudi za black friday 30€, takrat sem ga jaz vzel.


Kako se ti zdi..? JAz sem ga igral ko je prisel ven ( original) pred mnogimi leti. So ocitne spremembe v grafiki..? Igralnost in ostalo pa je ista ne? Čakam Diablo 4..sam bo še dolga.

wired ::

Enako jaz, ko je prišel ven, tako da mi je ostal v lepem spominu.
Ja, kot si napisal, v glavnem grafika pa par ostalih malenkosti. Lahko bi jo še malo bolj modernizirali, sam baje to ni bil namen.
Sem pa po par 10 urah ugotovil, da mi je dejansko D2 boljši, bolj pravi Diablo, kot pa D3.

oo7 ::

After nearly 17 years, this original Diablo mod that restores cut content and adds multiplayer is finally complete

The Hell 2(opens in new tab) adds "at least 50% more content" to the Hellfire version of the iconic action-RPG, which breaks down as 24 basic dungeon levels and 21 new quest levels for the single-player mode. Now when you kill Diablo on level 16, you'll find stairs that lead you deeper into hell to levels that offer greater challenge and reward.

https://www.gamesradar.com/after-nearly...

Izi ::

oo7 je izjavil:

After nearly 17 years, this original Diablo mod that restores cut content and adds multiplayer is finally complete

The Hell 2(opens in new tab) adds "at least 50% more content" to the Hellfire version of the iconic action-RPG, which breaks down as 24 basic dungeon levels and 21 new quest levels for the single-player mode. Now when you kill Diablo on level 16, you'll find stairs that lead you deeper into hell to levels that offer greater challenge and reward.

https://www.gamesradar.com/after-nearly...

To je Mod za Diablo 1. Igro iz leta 1996.
Najprej je bil Mod "Diablo: The Hell", ki je izšel leta 2006, sedaj pa so taisti mod precej posodobili in izdali kot "Diablo: The Hell 2".

Diablo: The Hell 2:
Total overhaul HD mod for Diablo 1. Improved engine, meticulously balanced gameplay, optimized for modern hardware, new content, features, fixes, new game modes, gameplay and cosmetic options, deep character customization, multiplayer support, new muti-level passive skills, new items with various properties.

Tsunamii ::

Zdaj imate v akciji Diablo II: Resurrected za 13€ ali plus Diablo 3 z dodatki za slabih 20€ na battle netu.

FireSnake ::

Zadeva za pravo ceno.
Jaz imam še staro verzijo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Tsunamii ::

Sem enostavno mogel 'ubodet' še to ..staro ampak spomini na 'mlada' leta stejejo hahaha :D

FireSnake ::

Ja, sem jaz potem tudi vzel.
Ker dvojka je še na DVDju (mogoče celo CDju?) in je vredu, da imaš vse na portalu gor.

Vzel sem tudi StarCraft Nova paket, ki je bil znižan iz 10 na 6.5 (se mi zdi).
Za StarCraft so potem še različni komanderji, so po 5€ po komadu, tisto se mi zdi pa rahlo lupljenje.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diablo 4 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67771188 (2521) oo7
»

Diablo Immortal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16114183 (1410) CSCCA
»

Diablo III je tu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
13030490 (24027) Truga
»

Diablo 2 in dodatek

Oddelek: Igre
202205 (1767) ales85
»

Naj igre

Oddelek: Igre
291996 (1502) Killer-69

Več podobnih tem