» »

Speed Dating v sloveniji

Speed Dating v sloveniji

«
1
2 3
...
5

roginc ::

Lep pozdrav danes sem našel tale link

http://www.dogodkizasamske.si/tematike-...

Kaj si mislite o tem?:)

Yugos ::

če nimaš šarma,govornih sposobnosti je to še huje, ker si v kratkem prisiljen sebe predstaviti.
Boljše je če žensko ven povabiš ker nimaš konkurence, tako pa vidi in primerja vse ki so tam....

marijancek ::

da da yugos je dobro zadel. tukaj se lahko vez med teboj in žensko vzpostavi izključno s šarmom, humorjem, itd. v glavnem stvari, v katerih so geeki že tako slabi.
v resničnem življenju pa se občutek povezanosti lahko ustvari zraven kakega dela ali hobijev.
edina prednost teh speed datingov je, da sprobaš več samskih žensk v časovni enoti. če ti bi to nekako uspelo v resničnem življenju bi imel tam veliko več šans.

Zgodovina sprememb…

jype ::

marijancek> v glavnem stvari, v katerih so geeki že tako slabi.

You have no idea.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sasli ()

marijancek ::

pravi geeki so slabi v socialnih situacijah, dobri pa v matematiki in podobnem.

jype ::

Obstajajo tudi taki, ki se s socialnimi situacijami strastno in celo poklicno ukvarjajo, pa so še vedno geeki.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sasli ()

gendale ::

marijancek je izjavil:

da da yugos je dobro zadel. tukaj se lahko vez med teboj in žensko vzpostavi izključno s šarmom, humorjem, itd. v glavnem stvari, v katerih so geeki že tako slabi.
v resničnem življenju pa se občutek povezanosti lahko ustvari zraven kakega dela ali hobijev.
edina prednost teh speed datingov je, da sprobaš več samskih žensk v časovni enoti. če ti bi to nekako uspelo v resničnem življenju bi imel tam veliko več šans.

po drugi strani je pa to dobra priložnost za povadit te stvari

vaja dela mojstra pa to..
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

marijancek ::

jype je izjavil:

Obstajajo tudi taki, ki se s socialnimi situacijami strastno in celo poklicno ukvarjajo, pa so še vedno geeki.

lahko se ukvarjajo z njimi, to še ne pomeni, da so tudi dobri v njih. se je precej težko tega naučit, ali imaš ali pa ne.

jype ::

marijancek> lahko se ukvarjajo z njimi, to še ne pomeni, da so tudi dobri v njih.

Odlični so v njih.

marijancek> se je precej težko tega naučit, ali imaš ali pa ne.

Neumnost. Nizko rast težko popraviš, socialnih veščin se pa zlahka naučiš.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sasli ()

black ice ::

jype je izjavil:


Neumnost. Nizko rast težko popraviš, socialnih veščin se pa zlahka naučiš.

Ploskam. Brez heca.

Tistim brez poguma včasih pomaga tudi pivo. Eno.
Ali pa požirek vodke, po tej vsaj (puncam) ne smrdiš.

roginc ::

jah jst sm tak mislu rečmo da na take reči pomoje sam zelo obupane punce hodjo sam podn od podna:D

black ice ::

Kdo pa pravi, da tja hodi samo poden od podna? Zelo verjetno se tam nahaja bolj kvaliteten material, če se lahko tako izrazim, kot v lokalnem klubu.
Sam se še nisem udeležil takih in podobnih zadev, tako da ne morem ravno govoriti iz prve roke. Mogoče bom enkrat poskusil, zgolj for the sake of science.

PecenkA ::

Jaz sem bil ene par let nazaj na speed datingu. Bil je pa drug ogranizator in malce čudna organizacija po mojem mnenju, ker smo bili razdeljeni v 3 skupine in smo zadnji imeli že tako ali tako 2 uri časa, da se spoznamo. Se mi zdi, da je bistvo to, da takoj padeš v tiste 5 minutne kratke "zmenke". Pa potem še kakšno rečeš, ne pa da prej v bistvu vse narediš. Drugače pa zanimiva izkušnja. Ko ugotoviš, da sploh ni noben problem 5 minut govotiti s popolno neznanko. Punce sploh niso bile poden od podna, kvečjemu obratno. Večina je bila zabavnih in zelo luštnih.

Našel link: http://www.hitri-zmenki.net/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PecenkA ()

Shegevara ::

fantje resno ne hodit na te speed afnarije, ker boste izgubili še tisto malo samozavesti ki jo mate, še posebej pa ne đajpa poslušat pa njegovih predlogov.

jype ::

Nekoga je strah konkurence, hihi.

Brez skrbi, deklet je dovolj za vse.

DragonHeart ::

jype...v eni temi si razlagal kako so trapasti tisti ki v klube hodijo po ženske, zdaj pa zagovarjaš take ki hodijo na speed dating?

resno?:D

Če ste nesamozavestni boste v tistih nekaj minutah žensko mogoče vprašali če ve kaj je paladin ali če so že igrale Skyrim ali pa če imajo mogoče linksys router doma.

nekako takole:


Dekleta se ne gre iskat na speed dating če nimaš takšnega karakterja da te dekle opazi že na daleč. Je situacija podobna kot če bi v klubu neko dekle osvajalo 5 fantov...dekle ne bo šlo ven iz lokala z nesamozavestnim dolgočasnežem če jo zravn osvaja nek "žešči car". Razen če je dekle pametno in išče inteligenco v fantu...samo takšne pa itak ne hodijo v klube po fante.

Zgodovina sprememb…

roginc ::

ja sej to ni nikol problem ženske spoznat. Zanimivo da sploh kaj takšnega obstaja...je kdo od vas že bil?:) Meni se zdi da sem bol "ta čudne" hodjo, drgč pa zna bit ta stvar kr vredu. Mogoč celo 1x sprobamo.

DragonHeart ::

nism šel, nimam te potrebe. Samo si ne predstavljam da bi nek nesamozavesten in nesocializiran fant uspel tam izjaviti kaj kar bi žensko zanimalo:D

roginc ::

Recimo če bi bilo tam 15 žensk, jaz bi bil razočaran če jih usaj 13 nebi pol za telefonsko reklo:D

GoodSatanist ::

Poveš ji, da znaš PI na pamet do stote decimalke. - Ne verjameš, here it goes... in tako mine 7 minut kot bi trenil.:))
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Ramon dekers ::

Dekleta se ne gre iskat na speed dating če nimaš takšnega karakterja da te dekle opazi že na daleč. Je situacija podobna kot če bi v klubu neko dekle osvajalo 5 fantov...dekle ne bo šlo ven iz lokala z nesamozavestnim dolgočasnežem če jo zravn osvaja nek "žešči car". Razen če je dekle pametno in išče inteligenco v fantu...samo takšne pa itak ne hodijo v klube po fante.


Me prav zanima kakšne vrste bab zahaja tja na tele dejte, ker načeloma imaš prav v diskač se hodijo ženske jexxx in so na nižjem iq nivoju.

mihec87 ::

Tukaj vsaj zvonček reši če zmanka teme...Zmenek 1 uro v 15min zmanka teme kaj pol 45min tišine...

marijancek ::

jype je izjavil:


Neumnost. Nizko rast težko popraviš, socialnih veščin se pa zlahka naučiš.

a se moraš v vsakem postu šopiriti?
sploh se ni zlahka naučiti biti zabaven in zanimiv sogovorec, posebno če te small talk teme ne zanimajo. socialnih veščin se ljudje zlahka naučijo samo podzavestno, ko odraščajo okoli socialno veščih ljudi ljudi.

DragonHeart ::

Prav imaš marijancek, to je dolgotrajen proces...ne moreš se naučiti biti socialen v 1 mesecu ampak to traja dooolga leta.

Je pa fora v tem, da je to nekako možno le na prehodih iz osnovne šole v srednjo šolo in iz srednje na faks, ko človek zamenja okolje...če ga zamenja. Če pa ostane v istem okolju kot je bil prej, pa se tudi glede socialnosti ne bo ravno spremenil.

Je pa proces zelo težek, dolgotrajen in večinoma poln razočaranj... tako kot pač vsako učenje česarkoli.

Zato menim da če bi šel tak nesocialen človek na speed dating bi ga to le dodatno zabilo, da bi izgubil še to samozavest ki jo ima. Govorim seveda o nesamozavestnih geekih...ostali naj kar hodijo tja če res nimajo boljšega dela:)

Zgodovina sprememb…

marijancek ::

sej to kar si napisal ve večina geekov, zato so najbrž na teh speed datingin sami negeeki. človek se zna presenetljivo dobro oceniti. zato pa ti stopnja samozavesti veliko pove o sposobnostih človeka. če se človek obnaša nesamozavestno sporoča svetu, da se ocenjuje kot manj sposobnega. ljudje to oceno sprejmejo kot verodostojno, ker vedo, da se ljudje sami sebe dobro ocenijo.

Zgodovina sprememb…

roginc ::

hm samo to je finta da ta stvar je 30€ za plačat tako za ženske kot moške. Ni mi jasno zakaj bi ženska k dobro zgleda plačala 30€ za tole? Ker gre lahko v klub kjer spozna 20 fantov pa še pijača je zastonj;)

Ramon dekers ::

zakaj pa ne bi plačala 30€ ? Pa v diskač se gre fu...plesat, ne pa pogovarjat. Pomojem jim kar laufa tole.

roginc ::

dobr to ja sam tko pravim da v diskaču pač lahk res velik tipov spozna

guest #44 ::

Spet o ženskah, heh. Jaz mislim, da je bog preklel več Adama kot Evo takrat v vrtu. Evi je dal boleče porode, Adamu pa kot kaže kronično obsesijo in skrb. :P

Žensko že najdeš, težko pa najdeš pravo žensko. To, da je tako malo žensk na STju je več kot očiten pokazatelj problema, ki je dejansko globlji kot se zdi.

St235 ::

jype, spregledal si bistveno nenapisano pravilo. Geek je oseba brez socialnih veščin. Če ima socilane veščine potem ni geek. Tako vsaj jaz vidim, da je marijancek zastavil zadevo.

lambda ::

Tale slo-tech je res bunch of experts par excellence, ko pride do tem o dejtingu :P

Mi je padlo na pamet, kaj bi bla cvetoča tržna niša: šola pecanja.

Aja ... geeki in socialnost, treba najprej definirat pojme:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lambda ()

jype ::

DragonHeart> jype...v eni temi si razlagal kako so trapasti tisti ki v klube hodijo po ženske, zdaj pa zagovarjaš take ki hodijo na speed dating?
DragonHeart> resno?:D

Resno. Če iščeš trapaste partnerje, potem jih moraš poiskat tam, kjer se zadržujejo. Speed Dating je super izbira. Menda ja ni kdo menil, da bo dobil življenskega sopotnika? Seveda ni nemogoče, je pa skrajno neverjetno, da bi ga.

Lakotnik29> jype, spregledal si bistveno nenapisano pravilo. Geek je oseba brez socialnih veščin. Če ima socilane veščine potem ni geek. Tako vsaj jaz vidim, da je marijancek zastavil zadevo.

Potem pa praktično nobenega ne poznam in se vsi samo delajo, da so, ker je to zdaj in (kar bržkone ni tako zelo neverjetno).

Invictus ::

Danes je osnovni problem dobiti prvi stik. Speed dating zgleda čisto v redu zadeva.

Saj nihče tam ne pričakuje življenskega partnerja. Če pa se malo potrudiš in ne izpadeš totalen kreten, si pa mogoče dobil par kontaktov, greš na par randijev in ga mogoče parkrat namočiš. Glede na ceno nočnih delavk v redu investicija. Sploh če si malo starejši. In je malo težje najti neko normalno žensko s katero se ne počutiš kot pedofil ker je tako mlada.

Nikoli pa ne veš ali se ne bo razvilo kaj več. Sploh zdaj pred poletjem, ko ženskam malo udari ven ... Morje, gola telesa, skrite plažice ipd ...

Če tega pač ne znate izkoristit in investirat nekaj denarja v žensko, ne pa v novo grafično kartico, pol pa vam res ni pomoči.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

DamirK ::

lambda je izjavil:



Mi je padlo na pamet, kaj bi bla cvetoča tržna niša: šola pecanja.



Nekaj takšnega ? http://www.youtube.com/simplepickup

If you're a guy you've likely seen one of their videos before. If you're a girl you've possibly seen their videos as well.
These guys have over 18 million video views, after all.

kalko ::

Je mogoče že kdo razmišljal, da organizator teh speeed dating dogodkov v bistvu najame atraktivne študentke, jih plača recimo 10 eur na dogodek in ima še vedno 20 evrov profita od vsakega moškega udeleženca? Kar bi lahko pojasnilo pričevanja tistih, ki so že bili na teh dogodkih, ki pravijo, da so bili presenečeni, da ni bilo "podpovprečnih" punc.

Tole mi je zdajle prišlo na misel. 8-)

lambda ::

DamirK > Nekaj takšnega?

Verjetno bi bili več kot dovolj že splošni nasveti za vzdrževanje enega primernega nivoja druženja (ne e-druženje!), nekaj nasvetov za rekreativno ukvarjanje s športom ter osnove veščin pogovarjanja.

DragonHeart ::

jype je izjavil:


Resno. Če iščeš trapaste partnerje, potem jih moraš poiskat tam, kjer se zadržujejo. Speed Dating je super izbira. Menda ja ni kdo menil, da bo dobil življenskega sopotnika? Seveda ni nemogoče, je pa skrajno neverjetno, da bi ga.



To pa se povsem strinjam s tabo. Jaz pač na to gledam iz svojega stališča in v nobenem primeru ne bi želel partnerke za 1 teden ali celo le za 1 noč, zato speed dating zame v vsakem primeru odpade.

kalko....to, da mogoče plačajo nekaj moških in nekaj žensk da zadeva izpade malo bolj seksi je povsem možna, zakaj ne. Daš nekaj nadpovprečnim dekletom in fantom 10 eurov na uro tako da ostali dobijo predstavo da gre za nek precej kul dogodek...nekajkrat boš moral najeti ljudi, da bodo privabljali druge, potem pa bodo drugi kar sami začeli hoditi...kot piramidni sistem.

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

ok takole menim sam o tejle zadevi:

- tako ženska kot tip morata nekaj vložiti če že iščeta partnerja čas + denar
- če ti ni všeč greš lahko domov, brez obveznosti
- gre samo za debato
- ženska verjetno išče več kot samo sex

Če tega pač ne znate izkoristit in investirat nekaj denarja v žensko, ne pa v novo grafično kartico, pol pa vam res ni pomoči.


grafična kartica tudi ni slaba izbira.


Je mogoče že kdo razmišljal, da organizator teh speeed dating dogodkov v bistvu najame atraktivne študentke, jih plača recimo 10 eur na dogodek in ima še vedno 20 evrov profita od vsakega moškega udeleženca? Kar bi lahko pojasnilo pričevanja tistih, ki so že bili na teh dogodkih, ki pravijo, da so bili presenečeni, da ni bilo "podpovprečnih" punc.

Tole mi je zdajle prišlo na misel.


možno, ampak če pogledaš takole v diskače hodijo samo debili, na fejsbuku tudi nevem če je dober plac za iskanje, kaj torej ostane razočarani ženski? Mislim da je tole super ideja.

Mipe ::

Hm, ni mi všeč, kako mi lahko šele organizator pošlje kontakt od simpatije... ali si mogoče par ne sme izmenjati stikov med sedmimi minutami?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

DragonHeart ::

Mipe je izjavil:

Hm, ni mi všeč, kako mi lahko šele organizator pošlje kontakt od simpatije... ali si mogoče par ne sme izmenjati stikov med sedmimi minutami?


Pomojem je fora v tem da organizator želi poparčkati vse ljudi...tako da po koncu dogodka kao nihče ne ostane sam. Prav tako naj bi bila stvar anonimna, da ni treba nekomu v obraz reči da ti ni všeč ampak to storiš tako da pač odganizatorju ne sporočiš da ti ni všeč.

2 dni po dogodku organizator obvesti vse udeležence preko e-pošte, ali je našel pozitivne vzajemne simpatije z ostalimi udeleženci/kami. Če jih najde, o tem obvestil vse vzajemno ujemajoče simpatije/pare in udeležencem/kam preda želene kontakte sogovornikov/ic. Tudi če ujemanj med udeleženci ne najde, jih o tem obvesti preko e-pošte.

Stvar naj bi bila kao vzajemna....v 7 minutah pa težko oba vidita ali bi rada več kot 7 minut ali ne.

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

Pomojem je fora v tem da organizator želi poparčkati vse ljudi...tako da po koncu dogodka kao nihče ne ostane sam.


kar je u bistvu nemogoče. Daj naj gre nekdo probat da dobimo realne informacije.

DragonHeart ::

ramon dekers..sem dopolnil moj post, preberi še enkrat. Pomojem je fora v tem da organizator želi s tem preprečiti da bi moral v obraz zavrniti xy ljudi ampak se lahko bolj usmeriš v to ali ti je oseba kul ali ne.

Jaz vem da bi bil že precej tečen če bi govoril s 5 dekletami in bi moral vsako zavrniti ker bi želela kontakt. Na koncu se mi niti ne bi dalo več ubadat s tem in bi odšel. Prav tako je to nepotrebno izgubljanje časa.

drugače pa naj gre res nekdo probat:D

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

Pomojem je fora v tem da organizator želi s tem preprečiti da bi moral v obraz zavrniti xy ljudi ampak se lahko bolj usmeriš v to ali ti je oseba kul ali ne.


kar je kul. Predstavljaj si da si na dejtu, 1 uro poslušaš bedarije potem pa ti je bed ker ji ne moreš dopovedati naj se spravi tja od kamor je prišla in te stalno gnjavi tako po telefonu, kot doma(če seveda ve ali pa si to napisal na FB)...

P.S. samo če najema organizator študentke kaj je potem z ljudmi starimi od 30 dalje?

jype ::

Ramon dekers> kaj je potem z ljudmi starimi od 30 dalje?

Fino se majo, ane.

Ramon dekers ::

jure a spet nagajaš, nekaj napišeš samo da napišeš. Res se obnašaš zrelo.

Kenpachi ::

Ja, ne vem, a 30 letnikom ne paše natepavat študentk? O_o
Zaraki Kenpachi.

oracle ::

Vidim, da manjka ženski input. Poznam tri punce, ki so šle na tole. Ta najbolj... kako bi reku... opazna in zgovorna je našla tm tipa, zdej sta skupi hm... nekaj mesecev. Druga je bolj *khm* neopazna *khm* in je tud dobila tipa, ampak zdele na žalost ne vem kje... se mi zdi da preko portala ona-on. Ja, tam. Tretja, ki je nekje vmes po izgledu in mogoče mal bolj zadržana je pa še samska, je pa res da ne vem točno kaj išče.

Js sm bil v principu tud zainteresiran it, ampak po premisleku sem se odločil da ne. Mogoče če bi blo zastonj bi šel pofirbcat, plačevat za to pa ne mislim. Da bi se kaj resnega iz tega izšlo pa močno dvomim. No, vsaj za mene:D

guest #44 ::

oracle je izjavil:

Vidim, da manjka ženski input. Poznam tri punce, ki so šle na tole. Ta najbolj... kako bi reku... opazna in zgovorna je našla tm tipa, zdej sta skupi hm... nekaj mesecev. Druga je bolj *khm* neopazna *khm* in je tud dobila tipa, ampak zdele na žalost ne vem kje... se mi zdi da preko portala ona-on. Ja, tam. Tretja, ki je nekje vmes po izgledu in mogoče mal bolj zadržana je pa še samska, je pa res da ne vem točno kaj išče.

Js sm bil v principu tud zainteresiran it, ampak po premisleku sem se odločil da ne. Mogoče če bi blo zastonj bi šel pofirbcat, plačevat za to pa ne mislim. Da bi se kaj resnega iz tega izšlo pa močno dvomim. No, vsaj za mene:D


Meni pa je čudno da ženske sploh tam gredo.

Ženska je dovolj, da napiše na FB:

"Iščem tipa!"

In bo dobila ponudbe.

Če je slabšega izgleda bo dobila manj ponudb. Če je dobrega izgleda pa sploh ne rabi ničesar pisat, ji že dežujejo ponudbe kr tko.

Če bi slučajno tip to napisal na FB. V kolikor bi dobro izgledal, potem bi bilo nekaj ponudb. Če bi bil povprečnež bi folk se sam mal nasmejal al kakšen štos spodaj postal.

Tko, da ne razumem kaj počnejo atraktivnejša dekleta tam. Morda so res nastavljena.

black ice ::

guest #44 je izjavil:


Meni pa je čudno da ženske sploh tam gredo.

TJA!

Gladi ::

Je razlika če ženska išče nekoga za fuk al pa za neko zvezo. Bi si upal trdit, da "hude" ženske težje najdejo ustreznega partnerja kot pa poprečne.
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

resna zveza (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10414545 (11568) 111111111111

Kako si najti punco? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
827160187 (131725) Mesar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41975638 (70107) Ziga Dolhar
»

Resna razmerja - portali vs naključja? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
39159139 (51709) noker

Več podobnih tem