» »

Nakupi preko spleta

Nakupi preko spleta

Alen716 ::

Zanima me kaj menite o pogojih ki veljajo za nakupe preko spleta? Namreč kupil sem tiskalnik in ugotovil, da ima v notranjem delu, kjer se škatlica s kartušami giblje levo in desno po aluminijasti palici, to zadevo v celoti spraskano in je opazno, da gre za tovarniško MADE IN CHINA varianto. Poleg tega 2050 AIO ni imel niti priloženega USB kabla, in poleg tega tudi slovenskih navodil ne.

Ali je dobavitelj dolžan to kupcu zagotoviti?

- SLO navodila?
- opombo da ni USB kabla za povezavo z računalnikom?

Sem razočaran nad današnjo kvaliteto izdelkov, ne samo tiskalnikov ampak vsega možnega. Tako nizke kvalitete in nategov kolikor danes to počnejo trgovci jih ni bilo leta nazaj. Kako je z zakonom v tem primeru?
  • spremenil: Alen716 ()

Loocas ::

lol.. kaj pa zdaj ni narejeno na Kitajskem (razen procesorjev)??

Ti pa si en model...

Alen716 ::

sej je skor vse nrjeno tam, samo ni blo tolk primerov da bi bli nizko kvalitetni izdelki

St235 ::

Opozorila, da kabla ni ne rabijo. Ker potem bi mroal zraven napsiat, da tudi ni zraven računalnika, papirja, banan...

V škatli pač mora bit tisto kar oglašujejo, da je noter.

Slovenska navodila morajo bit.

Če si izdelek kupil onine imaš pravico v 15 dneh spočit,da od nakupa odstopaš in v skupno 30 dneh moraš izdelek vrniti v enakem stanju kot je bil ob nakupu. Trgovec ti je dolžan vrnit denar, tvoj strošek je edino pošiljanje izdelka nazaj.

Pri tiskalnikih se zna zaplest, če si že uporabil kartuše.

KoMar- ::

Kabla velikokrat ni zraven pri printerjih, to že proizvajalci nategujejo tako.

kmetek ::

navodila so na cdju in kabli so v 99,99% primerih priloženi.

blackbfm ::

Roko na srce, navodil za tako napravo niti ne rabiš, bi bilo pa vseeno prav da so priložena ja. Kabel je pri mojem enakem tiskalniku skoraj sigurno bil zraven, čeprav nisem čist prepričan.

Tole piše na hpjevi strani:
Cable included:
No, please purchase USB cable separately (LAR, CISMEA); Yes, 1 USB; 1 USB PC to Printer (Chile)

Res ne-dvoumno:))

Kar se pa kvalitete tiče pa za tistih par 10 eur res ne moreš dobit nevem kaj. Še printerji za par 100 eur niso nič kaj bistveno boljše narejeni.

St235 ::

kmetek je izjavil:

navodila so na cdju in kabli so v 99,99% primerih priloženi.


Slednje že dolgo ni več res.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vračilo blaga preko spletne trgovine (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
31537037 (22794) scipascapa
»

vračilo mobitela ker nima slovenskega menija

Oddelek: Mobilne tehnologije
487832 (6525) sirotka
»

Moški nočejo brati navodil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
896834 (4552) Zheegec
»

Winfast TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
918291 (5263) Pyr0Beast
»

Bigbang kranj in trdi disk

Oddelek: Kaj kupiti
232612 (2051) Zheegec

Več podobnih tem