» »

Medal of Honor: Warfighter

Medal of Honor: Warfighter

«
1
2

fireX88 ::

Na obzorju je novi del MoH, in sicer s podnaslovnom Warfighter. Igro bo poganjal Frostbite 2 in bo podpirala dx 10/10.1/11 (windows 7 & vista). Igra bo vsebovala SP, MP (sej kater pa ne:)) in CO-OP, ki bo bil ločen od SP-ja! Igra izide 23.10.2012 in sicer na platformah PC, XBOX360, PS3 in Wii U.













ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!
  • zavaroval slike: Tilen ()

DeFacto21 ::

Can't wait :D

Dua'L ::

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Outsajder ::

Hmm battlefield 3 dobi še en singleplayer campaing.

legice ::

to pa je res igra za katero mi je čisto vseeno.
sem fan cod serije od infinity warda in bf entuziast, ampak tole ni zame , ker ni na nebu ni na zemlji. če bo takšna kot predhodnica, bo katastrofa, ampak srčno upam da ne bo:(
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

def0r ::

legice je izjavil:

to pa je res igra za katero mi je čisto vseeno.
sem fan cod serije od infinity warda in bf entuziast, ampak tole ni zame , ker ni na nebu ni na zemlji. če bo takšna kot predhodnica, bo katastrofa, ampak srčno upam da ne bo:(

Jah MoH je dead (pred 2010 so imeli awesome single player kampanje vsaj zame, vsaj kaksen pacific assault).
Ceprav tudi ne mores biti fan infinity warda ce je samo se infinity ward po imenu, kljucno osebje je slo stran in naredilo nov studio pod okriljem EA in ze delajo nov IP.

legice ::

razumem tvoje mnenje, ampak zdi se mi da jih je dovol še ostalo tam, da so MW3 naredili takšen kot je in morda nasledno leto izdajo sranje, a treyarch pa ima osebno bol boge sp misije, multiplayer pa zelo vredu:)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

def0r ::

legice je izjavil:

razumem tvoje mnenje, ampak zdi se mi da jih je dovol še ostalo tam, da so MW3 naredili takšen kot je in morda nasledno leto izdajo sranje, a treyarch pa ima osebno bol boge sp misije, multiplayer pa zelo vredu:)

Nope MW3 niso vec oni delali sorry to say :D

legice ::

so sodelovali, vem pa da je zraven bilo 4-5 drugih studijev, ki so pomagali=)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

def0r ::

legice je izjavil:

so sodelovali, vem pa da je zraven bilo 4-5 drugih studijev, ki so pomagali=)

Saj studio z imenom IW se obstaja samo vec kakor polovica + vodilni ze nekaj casa niso tam in niso nic delali pri MW3:P Pa tako ali tako SP v teh spilih nikoli ni bil nic posebnega :)

Bor H ::

No...Pri IW špili so bli kul, prvi CODi in MOHi so mel kul SP. Pol je pršla pa MW franšiza pa Treyarch...

robokop ::

Upam,da bo bolši kot je bil zadnji MOH.

Berserker ::

Patetično, kako ljudje še vedno naivno čakajo na čudežno inovativno igro. Že žanr, tematika, oglaševanje ter založnik, povesta da gre zgolj za obični štanc. Takšne igre so kot se spodobi naravnane za mp, ki je ob navalu sodobnih iger že razvodenel (klasično timsko klanje, premalo map, ena in ista krepela) , sama igra pa je obsojena na propad, saj regularni igralci izberejo raje med BF3 in COD ostanke pa dobijo girsi in halo. SKratka vedno slabše od enih in istih.

Isotropic ::

http://forums.anandtech.com/showthread....

prejsnji MOH (singleplayer) je bil orenk zakon, vsaj ni bila 1000 in 1 mestna mapa kot v cod:mw. tista pred njim (airborne) je bila pa fail s tem upgradanjem orozja imo.

Dua'L ::


GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

SLO_Robert ::

Zgleda pa sliš se dobr , sam bom najbrž izpustil , ker imam preveč dela z Battlefieldi :))

opeter ::

Jaz take igre igram samo zaradi SP-ja. Ampak, ker se SP v zadnjem času zanemarja, jih ne igram več.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

opeter ::

Jaz take igre igram samo zaradi SP-ja. Ampak, ker se SP v zadnjem času zanemarja, jih ne igram več.
Na srečo pa se še vedno najdejo biseri, če ne drugo od indie razvijalcev (recimo igre kot so: The Ball ali pa Hard Reset).

Zdaj pa komaj čakam na tole čudo:
http://www.retroblazer.com/
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Isotropic ::

meni so bile zadnje moh, cod ipd. kar dobre po sp

barocco ::

Probal Beto danes in mi deluje špil kar všečen.
Nisem še igral MP MOH-a,razen bolj za hec Medal of Honor Allied Assault, se mi zdi,sem pa dobil občutek ,da je ADS tko počasen ,kot da mine 1/2 sekunde ,da pogledaš skoz scope..

Drugače ,če spustim malenkosti,je mapa zanimiva, je par hroščov,zato je pa Beta.

Sandi1987 ::

Komaj čakam, da izide. Vse dele sem preigral.

Dua'L ::



GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

Machete ::

Noja, MoH2010 je mela res zakon SP, pa jih ponavadi niti ne obrajtam. Mislim da mnogo privlačnejši potek kot cod serija (čeprav isto tračniški). MP je sicer zabaven vendar zelo zelo oskubljen. Kot da bi BC2 ogulil do konca do praktično parih pušk in granate. Mp je za kake pol urce urco na enkrat kar je hitro dovolj in preveč, ker se srečuješ v vsaki mapi praktično na dveh treh stalnih mestih in postane dolgočasno.. Tudi nabor map je precej bogi, pa še različni tipi iger niso v vseh mapah. Nevem pa kaj so ustvarili z tem Warfighterjem. Če bo podobno boren po izbiri orožja, pripomočkov..fintah in mapah je vsaj pol predrag.

Isotropic ::

ja se strinjam glede sp. skoda edino, ker ni bilo veliko moznosti flankanja. je bila pa dobra osvezitev glede na cod, ki ima najraje mestne (iraske) mape.
sploh taprva misija je bila zakon.

kdaj pa pride?

Zgodovina sprememb…

def0r ::

Sem edin ki je bil mnenja da je bil MP del MoH2010 edino dober in SP dokaj zanic?

Bor H ::

SP ni bil tolk zanič kot prekratek

def0r ::

Ne vem meni je bila zgoba dokaj zanic. Ceprav je pa res da je vseeno boljsa od CoD MW serije.

Bor H ::

Mogoče je to problem, pri teh COD/MOH/BF streljačinah sem zgodbo začel ignorirat, zadnja zabavna mi je bila v BC2, pa še to zarad karakterjev.

def0r ::

Bor H je izjavil:

Mogoče je to problem, pri teh COD/MOH/BF streljačinah sem zgodbo začel ignorirat, zadnja zabavna mi je bila v BC2, pa še to zarad karakterjev.

Meni je bil tudi BC2 kar vsec kampanja, skoda da BC1 nikoli nisem mogel preigrat ker je samo na konzolah.

Sandi1987 ::

Kje je shranjen Save Game?

dronyx ::

Glede multiplayerja kakšne naj bi bile prednosti MOH v primerjavi z COD ali BF serijo? Ima MOH kakšno tržno nišo oziroma konkurenčno prednost, ali poskuša pobrati samo ostanke (lanskoletne izdaje nisem igral - razen SP, ki je bil soliden)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Machete ::

Prejšnji ni mel niti ene prednosti. Minimun od vsakega malo je pobral.
Mogoče je mel edino kar je, zelo všečn zvok orožij. Za tanovega nevem..

medenko ::

mah xp ni podprt, pa 60% sveta ga uporablja.

Isotropic ::

def0r je izjavil:


Meni je bil tudi BC2 kar vsec kampanja, skoda da BC1 nikoli nisem mogel preigrat ker je samo na konzolah.

skoda, ker se bc2 ni nadaljevala z zgodbo

Bor H ::

medenko je izjavil:

mah xp ni podprt, pa 60% sveta ga uporablja.


recimo da je Steam statistika vredu prikazatelj gamerskih PCjev.
Windows 7 64 bit 59.70%
Windows XP 32 bit 11.89%
kaj bo naslednje? Windows 3.1 ni podprt?

medenko ::

steam ne more biti realna statistika.

M-XXXX ::

medenko je izjavil:

steam ne more biti realna statistika.

Boljša statistika kot steam pa res ne more biti...

arjan_t ::

medenko je izjavil:

steam ne more biti realna statistika.


njih res ne zanima na čem se poganja exel in word

Bor H ::

Zanimivo bi blo še vidt korealacijo med hitrostjo PCja in naloženimi windowsi, sem sigurn da je procent XPjev na single core mašinah s 512RAMa večji kot pa pri bolj zmogljivih mlinčkih.

ontopic: na XPjih ne laufa ker uparlja Frostbite 2 pogon (isti kot BF3), ki nima podpore za DX9, ki je pa zadnji DX še podprt na XPjih.

dronyx ::

arjan_t je izjavil:

njih res ne zanima na čem se poganja exel in word

Saj je napisal...gamerskih PCjev...;)

arjan_t ::

poglej na kateri post sem odgovarjal

Sandi1987 ::

Obrnil danes zjutraj v 4 urah. Igra ni slaba.

Bor H ::

4 ure? Še zmer daljš k prejšn :D

oo7 ::

4 ure:))

Machete ::

Kašen se vam zdi MP?
Jaz ga še nisem uspel sprobat, SP bom verjetno za začetek kar preskočil.
Sem pa videl da spet laufa preko Battlelog .. grrrr

Dua'L ::

Igra je polom odsvetujem nakup.

IGN 4/10 (Medal of Honor Warfighter feels old, disrespects the player, and misses the mark in the campaign and online.)
Gamespot 6/10
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dua'L ()

Machete ::

Si probal MP ali si samo preletel ocene?

Dua'L ::

Probal sp in me je razočaral tako, da mislim kar se tiče ocen, da je mp isti crap.
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Machete ::

Ne bom rekel da ni res, samo vseeno je nefer odsvetovati nekaj kar nisi probal.
Kaj pa če ign in gs samo nista dobila dovolj ali nič cekinčkov?
Njihova kredibilnost je pri meni praktično nična. Dokler ne probam ali preberem ocene v Jokerju, so te ocene popolna megla.

bluefish ::

Če ne zaupaš omenjenima stranema, pa pojdi na Metacritic. Podobne ocene uporabnikov ter drugih strani: http://www.metacritic.com/game/pc/medal...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653651 (18290) Machete
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937312 (22954) oo7
»

Call of Duty : Black Ops 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18534129 (25726) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29676847 (59333) Unknown_001
»

Medal Of Honor 2010 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19837978 (27383) Clubraider

Več podobnih tem