» »

Medal of Honor: Warfighter

Medal of Honor: Warfighter

1
2
»

Isotropic ::

SP je kar dober ja, mi je bil pa prejsnji boljsi predvsem zaradi okolja. afganistanske planjave >>>>>>> filipini, somalija.
mogoce edino, kar pogresam, je custom outfit orozij in opreme pred misijo. konec koncev si tier-1 operater ane.

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Špilal par min MP. Teksture so zelo boge, zelenje je katastrofalno. Premikanje sicer stvar okusa, ampak precej kretensko arkadno. Zvok tako tako. Animirane sekvence ob koncu runde so popolnoma idiotske, kot bi šlo za tekmovanje v pikadu in ne vojno in ubijanje. Takole na prvi okus je daleč slabši od MOH2010. Nevem kako hudiča si drznejo za tole zaračunati 50-60€.
Sicer imam rusko za 25, tako da je škoda zgolj polovična...

Machete ::

Sem mal več pokal in malo popravljam oceno, razen rastlinja :p
Je kar izboljšana glede na moh010. Nadgradenj orožja in vojaka je precej več v primerjavi z prejšnjim delom. Način igranja je bližje bc2 kot codu. Mape so zasnovane presenetljivo vzdušno. Mogoče je pri izvedbi še kar nekaj rezerv, sploh v kakšnem prehodu, luknji.. več.
Zaenkrat še precej hroščev, nekaj zelo debilnih (enkrat mi je vizualno manjkalo pol puške), padanje z serverjev.. Tudi grafično se mi zdi zelo požrešna, glede na prikazano 'lepoto' ali 'grdoto' - kakor se vzame.
Tudi SP ima vsaj malček zgodbe in vzdušja, čeprav so naloge in misije videne že tisočkrat v zanjih desetih letih. Sp ne ponudi niti za cent česa novega, kar pa verjetno nihče niti ni pričakoval. So pa animirani medfilmi med stopnjami narejeni res fenomenalno realistično.

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Sssaga ::

Ni n evem kaj, ampak je pa za nabijanje zvočnikov. Mau bolj naglas, woofer, 5.1 in se trese soba. Zakon mi je zvok. Spomnim se BFBC2, ki je imela izjemen zvok za moje pojme (katerikoli COD se lahko skrije).

miraldi ::

Mene je Singlplayer presenetil in mi je bil res top, sploh v drugi polovici. Nice :)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Clubraider ::

Pozdravljeni.

Mene pa zanima, če ima, kdo v igri problem z Crossfire. Uporabljam 6870CF.

Pri meni je namreč tako, da moja prva grafa dela na 99% druga, pa lepo miruje.

http://forums.guru3d.com/showthread.php...

Tu sem prebral, da treba neka dva dll fila izbrisati, pa bo kao delovalo.

Mi lahko kdo pomaga, kako odpravim ta problem ali katere dva dll fila moram izbrisati?

Na ULTRA SETTINGS 1920x1200 imam 25 FPS, kar pa je malo prenizko, za dobro igranje.

Hvala...
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

Zgodovina sprememb…

opeter ::

Eno vprašanje: ali je res, da je SP samo za 4 ure igranja?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tr0n ::

Isotropic je izjavil:

SP je kar dober ja, mi je bil pa prejsnji boljsi predvsem zaradi okolja. afganistanske planjave >>>>>>> filipini, somalija.


Lol kaj? SP v tej igri je najbolj genericen, buggy piece of crap ever created. :) MP pa tudi ni kaj dosti boljsi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Machete ::

sp je res zanič -do neba. Tako klišejski in omejen, da bi ga lahko vzel kot parodijo. Sovražniki pa daleč bolj idiotski kot kjer koli.
Stojijo kot debili, straljajo nate toliko da se normalno hilaš vmes, skoraj se ne rabiš skrivati. Za sp je škoda časa definitivo.
mp pa je za silo ok

Clubraider ::

Problem sem rešil :D
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

Bolf3nk ::

najbolj zanič špil v zadnjem času. proti temu še COD zgleda bolj spodoben.... tole pa je velik fail

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Clubraider ::

Meni je igra solidna.
Zvok, pa mi je odličen. Na 5.1 slušalke, se sliši odlično.

Moja ocena igre je 8/10. (osebno mnenje)
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

listje123 ::

Ko sem zamenjal crack ker stari ni več normalno deloval sem izgubil vse savegame.
A zdaj se mi ne da še vse enkrat obračat zato bi lepo porsil če ima kdo že obrnjeno igro, vsaj do polovice in če bi mi lahko savegmame poslal preko skype.

Hvala

lp

ahac ::

Oh... kere probleme imate pirati. Ful se mi smiliš, res.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29654039 (18678) Machete
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937612 (23254) oo7
»

Call of Duty : Black Ops 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18534366 (25963) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29677234 (59720) Unknown_001
»

Medal Of Honor 2010 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19838134 (27539) Clubraider

Več podobnih tem