» »

Index telesne mase

Index telesne mase

1 2
3
»

_IKE_ ::

kompleksna - dela več mišic na enkrat...ramenske in triceps -- prva vaja od one pupe malo višje

izolacijska - dela ena sama mišica -- druga vaja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

krokarcek ::

Glede "full body workout" si mislil vaje z utežmi ali samo vaje? Ker ne najdem kakšnih vaj z utežmi, le vaje ki jih izvajaš večinoma brez "pripomočkov".

gendale ::

seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

_IKE_ ::

krokarcek je izjavil:

Glede "full body workout" si mislil vaje z utežmi ali samo vaje? Ker ne najdem kakšnih vaj z utežmi, le vaje ki jih izvajaš večinoma brez "pripomočkov".



vaje z utežmi ....



tle je en tak začetniški program ( v pdf obliki )


http://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

krokarcek ::

Hvala lepa.

Edino kar je, nimam te naprave ki jo ima on, se da izvajati tudi brez?

Zgodovina sprememb…

_IKE_ ::

hm....program je narejen za izvedbo v telovadnici( fitnesu ) , razen če imaš naprave doma. Jih imaš ? Če, da katere ?

Če naprav nimaš doma in tudi fitnesa ni v bližini potem ti preostanejo vaje z lastno težo....

Mesar ::

Če maš šlauh ga preprosto spustiš.
Your turn to burn!

Venum ::

Slišal sem da ne velja itm če maš vlko mišic (aka nič maščobe). Kaj pol velja zame?

_IKE_ ::

Venum je izjavil:

Slišal sem da ne velja itm če maš vlko mišic (aka nič maščobe). Kaj pol velja zame?



točen izračun pr dohtarju....ali centru ki ima ustrezne naprave...

be12ni ::

Zdravo
jst mam pa 95/80
indeks pravi da sm predebeu vidi se mi pa nč ne vsaj po mojem mnenju ne
prjatli usi govorijo da je to dobr ampak za mene je tretje mnenje zakon
ka mi priporočate kulk bi jih mogu zgubit
Lp

Free Bird ::

Jaz sem velik 189 cm, imam 71 kg pa še vedno nekaj maščobe, ki se je trudim izgubiti...

innerspace ::

@_IKE_
Tisti zgornji link z vajami ne dela, bi lahko postal novega prosim?

Moj update, konec januarja je bila kilaza okoli 100 in ITM 28, lepo znotraj kategorije "overweight"...v ponedeljek sem natehtal okrog 86,5kg, sedanji ITM pa malo nad 24, kar je "normalna teza".
Recept? Low carb s keto intervali...za ohranitev teze pa kmalu presaltam na "mediteransko dieto".

Pocutje? Prvi mesec bolj svoh, zdaj pa odlicno! Low carb all the way.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

_IKE_ ::

@ innerspace:

V priloženem linku je bilo glede na temo nekaj podobnega temu :

http://www.muscleandstrength.com/workou...

pod "Exercise of your choice" pa bo zagotovo dodana vaja za biceps>:D



Btw skoraj 14 kg dol v mesecih? Za moj okus malo hitro....

innerspace ::

_IKE_ je izjavil:

...pod "Exercise of your choice" pa bo zagotovo dodana vaja za biceps>:D

Btw skoraj 14 kg dol v mesecih? Za moj okus malo hitro....


Haha, biceps:) V treh mesecih sem ga delal dvakrat, LOL.


Iskreno, tudi meni se zdi, da sem prehitro izgubil kilograme ampak tako se je izslo, brez nobenega forsiranja ali stradanja, dalec od tega.
Mislim, da je sprememba prehrane pomenila precejsenj shock za metabolizem, saj sem "iz nule" zacel s precej striktnim keto rezimom in po treh tednih presel na bolj zmeren low carb, po dveh tednih pa spet keto za dva tedna(kar je glih zacetek prave ketoze).
Trenutno kao cikliram s hidrati, da se mi teza stabilizira, najbolj opazne izgube imam v pasu, bokih in riti(kar partnerki ni glih vsec:), imam pa se podkozno mascobo na trebuhu a tudi te je vsaj dobrih 30% manj.

Sumim, da je vecji del izgubljene teze predstavljala visceralna mascoba(okoli jeter, ledvick in crev) ter zaloga glikogena(mesec in pol na minimumu) in delno tudi voda(manj soli in nic cukra), to sklepam na podlagi zelo zmanjsanega volumna trebusne votline.


Realno sem zdaj na solidnih 87kg, nazadnje sem jih toliko imel pred 8imi leti.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

krneki0001 ::

Velik sem 180cm in sem imel 114kg. Jedel sem enkrat do dvakrat na dan in sem se takrat najedel. Nikakor pa nisem mogel izgubiti teže, tudi če sem zelo manj jedel. Imam 2 psa in z njima sem vsak dan na sprehodih (po sports trackerju prehodim od 7 do 12km na dan, ob vikendih tudi po 20km) pa tudi to ni pomagalo da bi znižal telesno težo. Danes imam 93kg. Kaj sem počel?
Zamnejal sem vse pijače za vodo. Vode popijem ogromno (ko se zbudim vsaj pol litra, preden grem spat vsaj pol litra in med dnevom vsaj 2 litra.
Iz jedilnika sem črtal kruh, krompir, riž, makarone in vse sladkarije. Sedaj imam 5 do 6 manjših obrokov na dan - probam na vsaki 2 uri nekaj pojest (samo da želodec dela) in po 18 uri ne jem nič več.
Za kosilo raje 2 zrezka in skledo solate, kot pa krompir ali karkoli takega zraven. In gredo kile dol brez problema.
V šestih mesecih sem na ta način izgubil 21kg, cilj imam pa da pridem na 85kg, kar pomeni 29kg manj od prejšnje teže.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Okapi ::

Klasičen sistem. Njegova edina in največja napaka je, da je preveč omejujoč in se ga je težko držati, zlasti potem, ko že dosežeš želeno težo in ti začne zmanjkovati motivacije. Tako da o uspehu boš lahko govoril šele čez 2-3 leta, če boš takrat še vedno na 85 kg.

O.

krneki0001 ::

Se bom potrudil. Se velik boljš počutim in predvsem sem lažji. >:D
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Pithlit ::

Okapi je izjavil:

Klasičen sistem. Njegova edina in največja napaka je, da je preveč omejujoč in se ga je težko držati

Če se pa v 6ih mesecih človek ne navadi na tak režim (da mu postane nekaj povsem normalnega) je pa že s človekom nekaj narobe...
Life is as complicated as we make it...

Okapi ::

Večina se ne navadi. Dokler si motiviran s padanjem teže, se ga še držiš, potem pa čedalje težje. Kar ne pomeni, da ni nemogoče, samo statistika kaže, da večini to ne uspe. Nekaj lažje bi se ga držal, če bi hujšal počasneje (kar pomeni, da bi bile tudi omejitve manjše).

Ja pa vse precej odvisno tudi od metabolizma in vzrokov, zakaj si se sploh zredil.

O.

_IKE_ ::

Pithlit je izjavil:


Če se pa v 6ih mesecih človek ne navadi na tak režim (da mu postane nekaj povsem normalnega) je pa že s človekom nekaj narobe...


Niti ne .....poizkusi z dieto katere cilj bo recimo 7-8% BF. Verjemi da ti bo takšna dieta precej hitro dop..dla in tudi ne bo postala način življenja ( če pa že bodo pa v to dieto vključeni "cheat days" )

Precej podobno pa je na žalost pri precej velikem številu običajnih posameznikov, kateri najprej shujšajo nato pa se zredijo nazaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hujšanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5615240 (13464) goldenratio
»

Kako izgubiti odvečno maščobo če si suh? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6411241 (9611) Pegaz
»

Zelo sem suh (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13731990 (24836) metikameti
»

Prsne mišice. Kako? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13116319 (13051) m0LN4r
»

trebušne mišice

Oddelek: Loža
304604 (3923) komar88

Več podobnih tem