» »

Predlogi za krst prvega letnika

Predlogi za krst prvega letnika

1
2
»

Super Sonic ::

Jaz sem imel priliko v tistem obdobju celo dvakrat ali trikrat v enem mescu doživet "fazana". In na koncu se je končalo tako, da je nekdo ostal slep na eno oko.

Glavni problem so pa nerazviti dijaki, ki naj bili, po ne vem katerem ključu, zadolženi za izvajanje teh stvari. Ne vem, me ni prepričalo in stvari bi morale biti v prvi vrsti kaznive. Gre za poniževalni odnos do mlajših. Če že, potem naj te stvari opravijo učitelji ali pa kakšna zrela odrasla oseba, ki je tega sposobna.

Od vsega videnega, me je še najbolj "navdušila" igra kokic, ki so jih polil z vodo in potem je moral vsak iz šalce pojest tisto. Mene so pa, med tem ko sem spal, namazal z globinom. Rezulatat je bil pa zlomjena noga, roka in dve rebri, pa ukor pred izključitvijo. Takrat sem se zadnjič tepel v življenju. ;/
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Mipe ::

Bellatrix je izjavil:

Mipe je izjavil:

Ne! Izvajajo ga tisti, ki se radi izživljajo nad drugimi. Mogoče je med njimi slučajno bilo nekaj takih, ki so prejeli "travmatičen" krst in drugega ne poznajo.


Vi ste res neki omejeni. Kje ste privlekli na dan to izživljanje?
V uvodnem postu sem jasno povedal smernice, katerih se tudi bomo držali. Sploh pa jih ne bomo krstili zaradi izživljanja ampak preprosto zaradi kulturne dediščine, za zabavo vseh.

Izgovori, sami izgovori za nekaznovano izživljanje nad šibkejšimi.

Ramon dekers ::

kulturne dediščine:D

Anarki ::

Js sm dej šou u prvi letnik pa sm biv tudi na povno popisan 2 dni nism dol spravu usega pa še z spreju ipd. normalno je da če ti kdo kej takiga nardi da boš ti tud drugim. Sicer pa če se upiraš je še slabš, edn moj kolega ni pustu in je nakonc še slabš biv ko js čist popisan od glave do nog

onitam ::

Res pretiravajo. Pred nekaj leti sem še jaz bil deležen tega. Bil sem skoraj pobarvan kot ona na sliki (btw, jo poznam, enaka šola,...) le da smo fantje morali še jesti (ZELO) pekoče feferone. Pa to tako, da si po 1/4 feferona spil 1,5l vode pa ni preveč pomagal. Jaz sem prišeč na 24 feferonov, moj kolega pa je rekel 50+... Sicer meni brezvezna dejanja! Aja, alkoholni flomatri grejo dol z alkoholom (sem spravljal dol z 70% iz lekarne).
bleh

gendale ::

Super Sonic je izjavil:


Od vsega videnega, me je še najbolj "navdušila" igra kokic, ki so jih polil z vodo in potem je moral vsak iz šalce pojest tisto. Mene so pa, med tem ko sem spal, namazal z globinom. Rezulatat je bil pa zlomjena noga, roka in dve rebri, pa ukor pred izključitvijo. Takrat sem se zadnjič tepel v življenju. ;/

upam da na strani nasprotnikov

echo ::

Generacija, ki so jo pri nas profesorji najbolj branili pri fazaniranju (pisanje f-jev in občasna pest koruze za vratom, nič tragičnega skratka) se je izkazala za najbolj nadležno in samovšečno izmed vseh sedmih generacij, kar sem jih spoznal. Saj so vmes verjetno še drugi dejavniki, pa vendar. Vedno se najdejo izjeme, vendar jih je bilo tisto leto nepopisno veliko. Enostavno so se obnašali kot največji đeki, ki ne poznajo nobene avtoritete, ne pred starejšimi sošolci niti profesorji.

Nekateri res pretiravajo pri krščevanju, sam recimo nisem popisal niti ene osebe, ker se mi to res zdi neumno, a tista malenkost strahospoštovanja je očitno vendarle funkcionalna za marsikateri sveži um.

Skratka nabavite si nekaj navadnih flomastrov in označite taglavne frajerje in talepše punčke, pa bo dovolj.
Če se ti kdo upira, ga pa samo poglej z največjim prezirom v očeh in razočarano odkimaj z glavo.

Mare3 ::

Anarki je izjavil:

Js sm dej šou u prvi letnik pa sm biv tudi na povno popisan 2 dni nism dol spravu usega pa še z spreju ipd. normalno je da če ti kdo kej takiga nardi da boš ti tud drugim. Sicer pa če se upiraš je še slabš, edn moj kolega ni pustu in je nakonc še slabš biv ko js čist popisan od glave do nog



Če se pravilno upiraš ne more biti slabše, temveč boljše. Kot sem že omenil če te kdo hoče popisati ga pač nalomiš, če sam nisi sposoben pokliči še par kolegov in ga nabijte. Če si pa še takrat popisan ga pa toži da ne upaš v šolo zaradi njega ker se ga bojiš, ali ga pa počakaj pred šolo s palico.

Ramon dekers ::

na katerih šolah pa imajo te obrede*? gimnazije?

oracle ::

Anarki je izjavil:

normalno je da če ti kdo kej takiga nardi da boš ti tud drugim.

DA FAK?:O

gendale ::

oracle je izjavil:

Anarki je izjavil:

normalno je da če ti kdo kej takiga nardi da boš ti tud drugim.

DA FAK?:O

ja, mene so posilil v zaporu, zato sem jaz posilil cimra v študentu

oracle ::

gendale je izjavil:

oracle je izjavil:

Anarki je izjavil:

normalno je da če ti kdo kej takiga nardi da boš ti tud drugim.

DA FAK?:O

ja, mene so posilil v zaporu, zato sem jaz posilil cimra v študentu

Normalno, sej praktično nisi mel izbire. Kulturna dediščina pa to.

Ramon dekers ::

mah hudič je če človek nima izbire

Super Sonic ::

"upam da na strani nasprotnikov"

Ja, je bil na smrt pijan, jaz pa na smrt jezen. Ampak čist brez veze stvar, mi je še dans čist mim in hudo za to.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

opeter ::

Gendale, a moraš res vsako temo smetit s svojimi posiljenimi izpadi?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Anarki ::

opeter je izjavil:

Gendale, a moraš res vsako temo smetit s svojimi posiljenimi izpadi?

Ja sj, js nism mislu tk da če te edn posili boš ti drugega. Rečmo js bom tud kakiga popisu ko ga poznam sam enki ko te pa ne poznajo pa te z spreju pa na silo neki. To ni vredu

Ramon dekers ::

smem vprašati katera srednja šola si?

Bananovec ::

Ganon je izjavil:

galu je izjavil:

To gre zelo hitro dol... Alkoholni z raznimi čistili (tudi aceton, oz. tekočina za pucanje nalakiranih nohtov), šminka pa itak.


Ne ravno. Zadnjič sem se po nesreči malo porisal po roki z akoholcem in sem moral kar pošteno drgnit z acetonom, da je šlo stran. Kaj šele, da si cel takole porisan. Pa jaz jim v usta zatlačim tist flomaster, mater jim.

A to, da imaš po drgnjenju z acetonom še cel teden sfukano kožo pa je nula? In potem par tednov tako ...
Ok, za dekleta je to mal jebeno. Saj veste, morajo biti lepe (ličila pa to). Pri dedih, ki se brijejo pa je tudi hudič. Izpuščaji, da zgledaš kot gobavec, tudi niso kaj prida.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

Bellatrix ::

Ramon dekers je izjavil:

smem vprašati katera srednja šola si?


Ne boš verjel, ampak srednja šola ni v Sloveniji. Je pa ekonomsko-pravna.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

a v tujini imajo že kar srednjo šolo s pravno usmeritvijo? in kaj si potem? ekonomsko pravni tehnik?

Bellatrix ::

Ramon dekers je izjavil:

a v tujini imajo že kar srednjo šolo s pravno usmeritvijo? in kaj si potem? ekonomsko pravni tehnik?

Neki v tem stilu.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

Ramon dekers ::

đezus8-O
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Fazaniranje" prvih letnikov SŠ (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
628114700 (81117) Mehmed
»

Prvi šolski (ali školski?) dan

Oddelek: Loža
323444 (2521) Pyr0Beast

Več podobnih tem