» »

Predlogi za krst prvega letnika

Predlogi za krst prvega letnika

«
1
2

Bellatrix ::

Torej kaj bi jim lahko pripravili ?
Koruza in flomastri ne pridejo v poštev. Ravno tako ne pride v poštev nasilje. Če ima kdo predloge ?
People are quick to judge and slow to correct themselves.

carota ::

Nasilje je itak bedno. Jaz bi jim dal listke z besedilom npr. slovenske himne in potem naj pojejo v zboru, brez vaje. :)

BALAST ::

Nabavite banane in jo mora en fazan držat med nogami drug fazan pa kleče pojest, za posladek pa še špricnete peno na glavo tistemu ki kleči. :D

jype ::

Bobni, dve električni kitari in en bas, pa jim špilajte "Another Brick in the Wall", oni pa naj korakajo po šoli.

Da ne bo samo veselje, pa naj na koncu račun od SAZASa sami plačajo.

opeter ::

Punce se naj uležejo, fantje pa imajo na vratih privezano vrvico, na koncu katerega binglja hrenovka. Fantje se morajo postaviti tik nad puncami, krst pa deluje na sledeči način:
- vedno morata biti dva para
- vsak od parov dobi nekaj gorčice (na krožniku ali v neki posodi/steklenici)
- fant mora pomakati hrenovko v gorčico in punca mora to do konca požreti
- če je punca vegetarijanka (ali kaj hujšega), se hrenovka zamenja za kakšno zelenjavo

Seveda se lahko gorčica zamenja za kaj drugega (recimo majoneza, ketchup itn.)

Veselje zagotovljeno!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

koyotee ::

keri četrti letniki brez idej, bogi ste res, da morte to na netu sprašvat.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Mare3 ::

Kakšen krst, sej niste 5 let stari omg. Človek se vpiše v srednjo šolo in ga ne zanimajo niti ti niti ostali na šoli in ti boš njega neki krstil. Pa s palico bi prišel v šolo če bi me kdo hotel krstit P***a vam m*****a. Namesto da mu pomagate čim lažje naresti letnike z svojimi zapiski prejšnjih letnikov boste vi nekaj glumili glavne na šoli...

Looooooka ::

Zadnjic sem videl enga reveza...popisan od glave do tal.Bogve kok dni je tisto dol pucal...

Mare3 ::

Sej o tem pravim, kdo si ti da boš koga z alkoholnim flumastrom barval in pisal po njem?

Ganon ::

Mare3 je izjavil:

Kakšen krst, sej niste 5 let stari omg. Človek se vpiše v srednjo šolo in ga ne zanimajo niti ti niti ostali na šoli in ti boš njega neki krstil. Pa s palico bi prišel v šolo če bi me kdo hotel krstit P***a vam m*****a. Namesto da mu pomagate čim lažje naresti letnike z svojimi zapiski prejšnjih letnikov boste vi nekaj glumili glavne na šoli...


Podpis!

jazbec ::

js takih krstou tudi ne razumem
na pomorski, kjer hodim je krst takorekoč občinski praznik
povorka iz portoroža v piran in potem metanje v morje
prvi letniki oblečeni v žakljevino, višji letniki pa v pirate in pomorce

Janac ::

jazbec je izjavil:

js takih krstou tudi ne razumem
na pomorski, kjer hodim je krst takorekoč občinski praznik
povorka iz portoroža v piran in potem metanje v morje
prvi letniki oblečeni v žakljevino, višji letniki pa v pirate in pomorce


jazbec, nekaj takega sem zadnjič vidu v piranu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

opeter ::

To se je dogajalo na našem koncu:
 Krst fazanov

Krst fazanov



Vir fotografije in več slik tukaj:
http://sobotainfo.com/novice/ogled/1324...

To pa na drugi srednji:
http://sobotainfo.com/novice/ogled/1023...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Mare3 ::

In kaj si potem mama doma misli ko pride hčerka iz šole s penisom narisanim na prsih? Cel obraz od alkoholca za katerega vsi vemo kako teško gre dol s kože. Me zanima kako to dol spravijo in koliko časa jim vzame...

AndrejS ::

Tote krste se itak gredo samo na brezveznih šolah.

galu ::

To gre zelo hitro dol... Alkoholni z raznimi čistili (tudi aceton, oz. tekočina za pucanje nalakiranih nohtov), šminka pa itak.
Tako to gre.

opeter ::

Če bi vi vedeli, kakšni so "krsti" v vzhodnih državah ... :O
Jaz imam osebne izkušnje na Madžarskem. Ne priporočam.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Gladi ::

Mare, punce pri 15 letih so že več kot seznanjene kaj je penis in zakaj se uporablja, tako da se verjetno tudi mati zavedajo le tega, in ne dela problema iz tega.

jazbec ::

Janac je izjavil:

jazbec je izjavil:

js takih krstou tudi ne razumem
na pomorski, kjer hodim je krst takorekoč občinski praznik
povorka iz portoroža v piran in potem metanje v morje
prvi letniki oblečeni v žakljevino, višji letniki pa v pirate in pomorce


jazbec, nekaj takega sem zadnjič vidu v piranu


prejšnjo soboto smo meli krst

opeter ::

A si jih ti metal v morje, ali pa so tebe?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Janac ::

jazbec je izjavil:

Janac je izjavil:

jazbec je izjavil:

js takih krstou tudi ne razumem
na pomorski, kjer hodim je krst takorekoč občinski praznik
povorka iz portoroža v piran in potem metanje v morje
prvi letniki oblečeni v žakljevino, višji letniki pa v pirate in pomorce


jazbec, nekaj takega sem zadnjič vidu v piranu


prejšnjo soboto smo meli krst


mam še celo nekaj slik

Rias Gremory ::

@Bellatrix
Ne moreš si izmisliti nekaj idej za fazaniranje :|
Če te zelo zanima so nam pripravili 5 nalog, zadnja je bila da smo se iz oblačil ki smo jih slekli narediti najdaljšo verigo. prvi letnik z najmanj točkami je moral pospravljati okolico šole (nekaj v tem stilu).

Ali niso alkoholci slabi za kožo, le kaj bi zdravstvo reklo >:D
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Ganon ::

galu je izjavil:

To gre zelo hitro dol... Alkoholni z raznimi čistili (tudi aceton, oz. tekočina za pucanje nalakiranih nohtov), šminka pa itak.


Ne ravno. Zadnjič sem se po nesreči malo porisal po roki z akoholcem in sem moral kar pošteno drgnit z acetonom, da je šlo stran. Kaj šele, da si cel takole porisan. Pa jaz jim v usta zatlačim tist flomaster, mater jim.

Mipe ::

Krst je za necivilizirane ljudi, ki se radi izživljajo nad šibkejšimi. Tako katoliški kot šolski krst.

Phil ::

carota je izjavil:

Nasilje je itak bedno. Jaz bi jim dal listke z besedilom npr. slovenske himne in potem naj pojejo v zboru, brez vaje. :)


Kaj pa če kdo noče peti?

Furbo ::

Bellatrix je izjavil:

Torej kaj bi jim lahko pripravili ?
Koruza in flomastri ne pridejo v poštev. Ravno tako ne pride v poštev nasilje. Če ima kdo predloge ?


Ti se pripravi na svoje učenje, pa bo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

jype ::

Phil> Kaj pa če kdo noče peti?

Prisilit ne smeš nikogar v nič, česar noče.

Pyr0Beast ::

OP: Torej kaj bi jim lahko pripravili ?

Čips in kokakolo za začetek. Pa zraven kake piškote.


//
Če vam to ni všeč, prepustite nalogo organizacije sposobnejšim.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

Furbo ::

Odličen predlog.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

RejZoR ::

Krste izvajajo mentalno zaostali osebki. Sploh karkoli več od metanja koruze in zafrkancij na račun "fazanov". Naj raje folk vloži malo truda v kakšno izvirno in istočasno dost nedolžno foro ob kateri se lahko vsi nasmejijo, ne pa take primitivne bedarije. Folk, ki to dela bi bilo lahko sram ampak če delajo take stvari pol ti je verjetno tud jasno, da niti ne pomislijo kakšne bedarije delajo. Še dobro, da men ni blo treba it čez te neumnosti niti nismo novincev zajebavali. Mislim, briga mene če je nekdo novinec in tko nekako njim dol visi če si ti že ne vem 3 letnik.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

guest #44 ::

Ma jaz tudi nisem videl poanta v krstu. Gre za neko zapuščino iz plemenskih časov...primitivizem torej.

delorto1 ::

Se podpišem pod mnenja obeh predhodnikov, dodajam pa še da so ti opevani "krsti" psihično in fizično nasilje in oboje je kaznivo, ne glede kdo ga izvaja.

Limit-sky ::

Saj veš tisto: "...če ni tožnika..."

mihec87 ::

Pri vsem mi je najbolj smešno da ti ubogi fazani čez 3 oz 4 leta delajo isto novi generaciji ki pride na šolo...

Pa ona deklina zgoraj mi lih ne deluje da bi se branla risanja..
http://sobotainfo.com/fotogalerije/slik...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

guest #44 ::

mihec87 je izjavil:

Pri vsem mi je najbolj smešno da ti ubogi fazani čez 3 oz 4 leta delajo isto novi generaciji ki pride na šolo...

Pa ona deklina zgoraj mi lih ne deluje da bi se branla risanja..
http://sobotainfo.com/fotogalerije/slik...


To se da aplicirat na mnogo situacij

jype ::

Tudi pri nas je bil krst priložnost za druženje, brez nasilja in z veliko kulturnega programa. Mene se nihče niti dotaknil ni, nekateri prostovoljci pa so doživeli malce poniževanja, a nič ekscesnega.

Za mnoge je bil krst le prijeten koncert na šolskem dvorišču.

Neumnosti, ki se v imenu tega danes pogosto izvajajo, seveda ne odobravam.

Mipe ::

Ponižujoč krst ustvari nezdrav odnos med generacijami.

tx-z ::

Keri pussiji so ti fazančki ej. Da se sploh pustijo tkole izkoriščat :)
tx-z

Mipe ::

Zato, ker jim je bilo rečeno, da je to nekaj normalnega. Družba je bolana.

#000000 ::

Poznam par očetov za katere sem 10000% da če mu otrok pride takole počečkan iz Šole, na tej šoli še nekaj časa pouka bilo bi NE.

oracle ::

Mare3 je izjavil:

Sej o tem pravim, kdo si ti da boš koga z alkoholnim flumastrom barval in pisal po njem?

Slučajno sem se za prvi šolski dan sprehajal pol ljubljani in vsake toliko vidim neke pobarvane ljudi. Si mislim... uf, nova moda, čist sm za cajtom. Ker jih je bilo sumljivo veliko sem na koncu le dojel da je to posledica krsta. Obup. Točno tako kot je nekdo fotke pokazal nad mano.

Zgledam sem imel srečo, da so nas krstili samo z metanjem koruze in neškodljivo zeleno piko na laseh (barva v spreju za lase).

Uradni krst je bilo pa tipično sranje kot se dogaja povsod, neko perje in med, banane oz. hrenovke itd.



P.S.: Jaz tudi predlagam krst v obliki odprte debate ob piškotih in pivu soku o prihodnosti posameznika in civilizacije, sožitju ter sočutju. Verjetno sm softič al kaj, nism dovolj deca da bi se fizično in psihično spravlju na šibkejše...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

GeForce ::

No vsi tisi ki ste pametni da izgleda da se fazani ne branijo farbanja naj vam povem, da bolj se braniš slabše je. Me je hotel eden popisat, pa se mu nisem pustil, in kaj je bilo? Pridejo še njegovi štirje kolegi, te primejo in pofarbajo do nerazpoznavnosti. - k sreči so imeli bolj "fake" alkoholce, ki so šli dol že če so le malo srečali vodo :)

Aja, bilo pa je lani to, in ne ne letos nisem nobenega barval in niti v naslednjih letih ne mislim nobenega barvat zaradi tega.

EDIT:Tipkarski škrat :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GeForce ()

ShowDown ::

Fazaniranje izvajajo ponavadi samo tisti, ki so bili v prvem letniku deležni "intenzivnega krsta". :P

Mipe ::

Ne! Izvajajo ga tisti, ki se radi izživljajo nad drugimi. Mogoče je med njimi slučajno bilo nekaj takih, ki so prejeli "travmatičen" krst in drugega ne poznajo.

Mustang2142 ::

mi smo jim vodne balone vedno metali

Bellatrix ::

Mipe je izjavil:

Ne! Izvajajo ga tisti, ki se radi izživljajo nad drugimi. Mogoče je med njimi slučajno bilo nekaj takih, ki so prejeli "travmatičen" krst in drugega ne poznajo.


Vi ste res neki omejeni. Kje ste privlekli na dan to izživljanje?
V uvodnem postu sem jasno povedal smernice, katerih se tudi bomo držali. Sploh pa jih ne bomo krstili zaradi izživljanja ampak preprosto zaradi kulturne dediščine, za zabavo vseh.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

Manu ::

Krst (ali iniciacija - začetek, vhod, dohajanje) je simbolni prikaz sprejetja v neko življenjsko obdobje.

To je tako, kot ko gosta v svojo hišo pričakaš z dobrodošlico (kozarec vina, žganje ...) ali pa ko se ga napiješ, ko si dobil otroka itd... Torej ne gre za zabavo, čeprav zabava ni izključena.

Nekaj podobnega se dogaja, ko prideš v novo službo in te šefi ter sodelavci "iniciirajo" s tem, da ti naložijo več dela (torej te izkoristijo).
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

Furbo ::

Da se to ne da preprečiti, kaže na nesposobnost ravnateljev. Vsakemu ki teži, takoj stisniti ukor pred izključitvijo, pa bo takoj mir.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Ramon dekers ::

Manu je izjavil:

Krst (ali iniciacija - začetek, vhod, dohajanje) je simbolni prikaz sprejetja v neko življenjsko obdobje.

To je tako, kot ko gosta v svojo hišo pričakaš z dobrodošlico (kozarec vina, žganje ...) ali pa ko se ga napiješ, ko si dobil otroka itd... Torej ne gre za zabavo, čeprav zabava ni izključena.

Nekaj podobnega se dogaja, ko prideš v novo službo in te šefi ter sodelavci "iniciirajo" s tem, da ti naložijo več dela (torej te izkoristijo).



samo tam ti primitivci - ne prdijo v glavo.

oracle ::

Manu je izjavil:

Krst (ali iniciacija - začetek, vhod, dohajanje) je simbolni prikaz sprejetja v neko življenjsko obdobje.

To je tako, kot ko gosta v svojo hišo pričakaš z dobrodošlico (kozarec vina, žganje ...) ali pa ko se ga napiješ, ko si dobil otroka itd... Torej ne gre za zabavo, čeprav zabava ni izključena.

Nekaj podobnega se dogaja, ko prideš v novo službo in te šefi ter sodelavci "iniciirajo" s tem, da ti naložijo več dela (torej te izkoristijo).

Monkey see monkey do?

A res noben ne zna razmišljat s svojo glavo? Napredek pride s spremembami, ne pa z oprijemanjem slabih navad (aka "kulturne dediščine") kot pijanec plota.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Fazaniranje" prvih letnikov SŠ (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
628114855 (81272) Mehmed
»

Prvi šolski (ali školski?) dan

Oddelek: Loža
323447 (2524) Pyr0Beast

Več podobnih tem