» »

The Walking Dead

The Walking Dead

«
1
2 3

LordTado ::

bambam20 ::

Koncept Walking Dead-a je zanimiv iz stališča, ker lahko v zgodbo damo kogarkoli in ravno to so naredili avtorji , kjer se dejansko ne srečamo z znanimi liki iz stripa oz. nadaljevanke ( razen Picaboya in starega farmerja ), pač pa nas igra postavi v vlogo afroameričana , ki je obsojen za umor bivše žene .....

Zgodba je dovolj zanimiva, saj se poraja vprašanje ,če je sploh kriv umora. Med igro samo pa se moramo odločati , komu bomo rešili življenje, kar bo recimo pomembno v nadaljevanju.

Igra sledi stripu oz. konceptu kjer prevladuje dosti govorjenja, odnosi med preživelimi z napadi zombijev.

Prva epizoda ni navdušila samo mene, pač pa po odzivih fanov tudi večino, tako, da z veseljem pričakujem drugo epizodo, ki udari ven čez 3 dni.

Naj bo sekira vedno pri roki.

]Fusion[ ::

Preigral epizodo 1 in 2 ter sem navdušen. Neverjetno me je potegnilo noter v zgodbo in vse odločitve, ki sem jih naredil sem imel občutek, da so pomembne. Ena izmed boljših pustolovskih iger, ki sem jih igral.
Je pa res, da ima zadeva pomankljivosti na tehnični ravni, kjer ne blesti ravno v grafiki in animaciji...
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

RejZoR ::

Hm, neki me zanima...

Zdele sem v Episode 3 v RV-ju in mi Katjaa reče, da so walkerji ugriznili Duck-a. A ni Ben reku, da okužba ne deluje tko in da so vbistvu vsi okuženi in je samo stvar kdaj umreš nakar se spremeniš v zombija? Mislim, Larry, oni tečni tip s problematičnim srcem je fasal kocko soli v glavo ravno zato, pa vemo, da ni bil nikoli ukriznjen. Zakaj pol pri Ducku delajo tako sceno? Če si samo ugriznjen imaš pač ugriz, ampak če si še živ je vse ok. Al sem kaj zgrešil okoli zgodbe? Hm...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

St235 ::

Dve stvari je treba ločit:
- Vsi imajo virus in ko umrejo vsi pridejo nazaj ne glede na to ali so bili ugriznjeni.
- Če te ugrizne zombi pa gre za neposredno okužbo zaradi katere v kratkem umreš.

Torej če te nič ne ugrizne lahko z virusom teoretično živiš 100 let, če te pa kaj ugrizne pa umreš v par urah.

Fora je torej v tem, da ker je Duck ugriznen bo v kratkem umrl in bo oživel kot zombi. Larryja pa je blo treba fentat, ker je umrl po naravni poti in bi takrat oživel.

Je pa res, da nisem ziher al je kje v igri eksplicitno razloženo, da ugriz pomeni praktično takojšnjo smrt.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

oo7 ::

RejZoR je izjavil:

Hm, neki me zanima...

Zdele sem v Episode 3 v RV-ju in mi Katjaa reče, da so walkerji ugriznili Duck-a. A ni Ben reku, da okužba ne deluje tko in da so vbistvu vsi okuženi in je samo stvar kdaj umreš nakar se spremeniš v zombija? Mislim, Larry, oni tečni tip s problematičnim srcem je fasal kocko soli v glavo ravno zato, pa vemo, da ni bil nikoli ukriznjen. Zakaj pol pri Ducku delajo tako sceno? Če si samo ugriznjen imaš pač ugriz, ampak če si še živ je vse ok. Al sem kaj zgrešil okoli zgodbe? Hm...


Jaz sem ravno včeraj zvečer preigral ta del:))
Bilo kdo je ugriznjen se spremeni v zombija. Če umre od roke človeka, da je ustreljen in umre ali od naravne smrti se spremeni v zombija. Edino tako lahko preprečijo, da mu uničijo možgane zato tisti tastari se ni mogel spremeniti, ker mu je sesul glavo če bi ga pa naprimer ustrelili v trebuh in bi umrl bi se pa vrnil kot zombi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Ampak epizoda 2 je bila pa huda katera psiho družina8-O

RejZoR ::

Ja, men je že od začetka bilo neki narobe tam in sem mal sumil miljavžent stvari, ampak nisem pa sumil točno tega in še zdej dobim tak chilling feeling, ko se spomnim dogodkov. Res, Episode 2 je boljša od 90% kriminalnih/psiholoških dram. Sploh ker te odločitve bolj povežejo v samo dogajanje in si miselno bolj prisoten v dogajanju kot če zgolj gledaš film na TV-ju.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Men je bilo takoj sumljivo, ko je tista njihova mama stopila ven z hiše bila je preveč prijazna.
Ko pa enkrat umakneš omaro v zgornjem nastropju pa postane pravi triler grozljivka.

Drugače pa odlična igra jaz jo sicer igram na PS3 in je kot bi gledal film na TV8-)

oo7 ::

A se da, kje v igri upočasnit tisto črto, ko se moraš hitro odločit? Ker ravno takrat so dolgi stavki in mi ne uspe vsega prebrat potem pa pritisnem kar na pamet. Če sem prebral dobro stvar pritisnem, če ne pa na pamet drugo tipko.

oo7 ::

Ravnokar zaključil s peto epizodo igre Walking dead in igra je fantastična z odlično zgodbo. Ena boljših iger poleg The last of Us8-)
Jaz sem igral to igro na PS3 zdaj pa me zanima ali lahko 400 days igram na PC-ju ali bi moral imeti še za Pc walking dead igro?


SPOILER
Kdor ni igral naj ne bere>:D

Spoiler

Ste vzeli hrano s tistega avta? Jaz jo nisem čeprav si nisem mislil, da bo to imelo kak večji vpliv potem pa na koncu tisti psiho.
Ste si odrezali roko? Jaz sem si jo ampak še v nobeni igri ali filmu mi ni bilo tako mučno gledat kot pa to rezanje roke v tej igri 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

ahac ::

Jaz sem igral to igro na PS3 zdaj pa me zanima ali lahko 400 days igram na PC-ju ali bi moral imeti še za Pc walking dead igro?


Ja, rabiš celo igro, da lahko inštaliraš 400 days (+ odločitve od prej vplivajo na nekatere stvari v 400 days).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

A niso v 400 days čisto novi liki?
Potem moram pa pogledat če se dobi za PS3 ta epizoda ali jih bo več pa bi bilo bolj pametno počakat?

ahac ::

oo7 je izjavil:

A niso v 400 days čisto novi liki?
So novi liki, ampak lahko opaziš posledice odločitev od prej. Poleg tega bo pa ta save šel naprej v season 2.

oo7 je izjavil:

Potem moram pa pogledat če se dobi za PS3 ta epizoda ali jih bo več pa bi bilo bolj pametno počakat?
Verjetno bo to edina dodatna epizoda med season 1 in season 2.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

RejZoR ::

Čeprav če tko pogledaš, zgodba je po 5 epizodi še vedno ful odprta, ne vemo čist točno kaj je povzročil infekcijo niti niso znani drugi detajli. Glede na odločitve lahko ostane kar nekaj karakterjev s katerimi bi se zgodba lahko nadaljevala... če bi naredil še 5-6 epizod bi bilo svetovno...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

ahac je izjavil:

Jaz sem igral to igro na PS3 zdaj pa me zanima ali lahko 400 days igram na PC-ju ali bi moral imeti še za Pc walking dead igro?


Ja, rabiš celo igro, da lahko inštaliraš 400 days (+ odločitve od prej vplivajo na nekatere stvari v 400 days).


Vidiš to mi je zelo čudno. Sem šel pogledat na PS3 in igra Walking dead sploh ni naložena na Ps3, ker je 0 mb in je non stop delala z Blu ray-a. Vse kar je od te igre je save in to je vse skupaj veliko 1,2 mb.

St235 ::

IMO si ti nekaj pomešal. Kot vem walking dead prodajajo preko PSN in ne na bluray, če se ne motim.

oo7 ::

Mislil sem pač Dvd ali kako se reče cd-ju za Ps3.

Tole imam : http://playgame.biz/product_info.php?pr...

St235 ::

aha, moja napaka. nisem vedel, da je zadeva sploh izšla v fizični obliki. Vseeno rabiš imet original igro za igranje dodatka, ker lahko dodatek poženeš samo skozi osnovno igro (tako kot ostale epizode).

Drugače je pa tole božjastno drago. Na PSN je digitalna različica 10$-15$ (odvisno od tega ali je akcija).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

oo7 ::

The Walking Dead: Season 2 - Reveal Trailer:D

oo7 ::

The Walking Dead Season 2 PS3 Trailer

Kot kaže bomo v drugi sezoni igrali kot Clementine>:D
Prva sezona je bila odlična.






Drugo leto pa od istih razvijalcev prideta še 2 novi igri na isti način kot Walking Dead.

Tales from the Borderlands: A Telltale Series Game


Game of Thrones: A Telltale Games Series

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Tr0n ::

Prva epizoda druge sezone je zunaj. Let the f.. misery begin!

oo7 ::

Jaz bom po vsej verjetnosti počakal spet na vseh 5 epizod potem bom pa kupil skupaj za Ps3>:D

Tr0n ::

Bos se dolgo cakal. :)

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

Bos se dolgo cakal. :)


To imaš pa tudi prav>:D

Zdaj če grem kupit Walking dead sezono 2 za Pc in prvo sezono sem preigral na PS3 kako je z odločitvami? Ali ima velike veze za nadaljevanje?>:D
Nisem pa še preigral 400 days, ker sem mislil, da bo več delov in sem čakal. Zdaj če kupim 400 days na Steamu ali lahko igram kot samostojno igro ali bi moral imeti še prvo sezono na Pc-ju?

St235 ::

400 zahteva polno igor kot razmem. Odločitve med sezonami pa se bodo prenašale približno tolk kot so se med epizodami v prvi sezoni. torej ne bo bistveno vplivalo na končni izid dogodkov se pa bodo razlikovali dialogi, osebe, posamezni obstranski dogodki.

Primoz78 ::

Jaz cakam na iOS verzijo za iPad...prva epizoda je bila res zakon! Sedaj spila The Wolf among us sam me ne tolk potegne kot TWD
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

ahac ::

Jaz pa čakam, da mi Telltale zamenja njihov key za Steam key (ker bi rad imel 2. sezono na Steamu, kjer mam tud prvo). Če ne bodo dons poslal, bom pa direkt od njih downloadal.

Na Polygon so mu dal oceno 7/10. :O


Zdaj če grem kupit Walking dead sezono 2 za Pc in prvo sezono sem preigral na PS3 kako je z odločitvami? A
Random odločitve ti bo dal.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

]Fusion[ ::

Včeraj preigral prvo epizodo in sem kar navdušen :) Komaj čakam na naslednje dele.
Je pa res, da je podobno kot v prvem delu prve sezone. Zgodba se šele začenja in nisi tak navezan na like. Razen na Clem seveda.
Med preigravanjem pa sem kar opazil razliko med Clem v prvi sezoni in zdaj. Ni več nedolžna deklica iz prejšnje sezone :(
Včasih me zamika, da izberem agresivni/arogantni odgovor v opcijah in mi je takoj za tem žal, ko vidim kako Clem odgovori :P
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

oo7 ::

Prvi del na Steamu je 22 eur a naslednji deli so kaj cenejši?

Tr0n ::

To so vse epizode.

oo7 ::

Super hvala ze vlečem t Steam-a :P

oo7 ::

The Walking Dead: Season Two -- Episode 2

Nesta ::

Zanimivi novi nanizanki :)

kriko1 ::

Uf skoraj sem pozabil že da obstaja. Malo veliki časovni presledki so med epizodami...

oo7 ::

Ja dolgo časa je treba čakat na naslednjo epizodo.
Ampak se splača, ker igra je odlična.

Je kdo probal The Wolf among Us je zakej ta igra?

ahac ::

Je kdo probal The Wolf among Us je zakej ta igra?

Da. Je gut. :)
Na drugo epizodo smo sicer čakal 4 mesce, pa izgleda, da so veliko spremenil (ker nič iz preview ni ostal notr), ampak zdaj naj bi pa redno izhajal naprej.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Super potem bom pa še The Wolf among Us sprobal.

Letos pride še Game of Thrones Telltale series:D

oo7 ::

The Walking Dead Season 2 Episode 3 Official Trailer


14 Maj 2014:)

ahac ::

The Walking Dead: Season Two Finale - Episode 5 - 'No Going Back' Trailer [My Clementine]

SPOILERS!
Ne gledat, če še niste igral ostalih delov. :O

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

RejZoR ::

Par dni nazaj sem preigral vse dele druge sezone. Definitivno eden najboljših špilov ever. Trailerja pa zanalašč ne bom gledal, ker sem si z njimi že večkrat zjebal izkušnjo in jih zdej povsem ignoriram. Me pa definitivno zanima kako se bo razpletlo. Pol pa tretja sezona fuck yeah.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Jaz pa imam kupljen season pass za drugo sezono in čakam na 5 del in bom potem preigral vse skupaj:)
Walking dead prva sezona je pa definitivno ena najboljših iger.

]Fusion[ ::

RejZoR je izjavil:

Par dni nazaj sem preigral vse dele druge sezone. Definitivno eden najboljših špilov ever. Trailerja pa zanalašč ne bom gledal, ker sem si z njimi že večkrat zjebal izkušnjo in jih zdej povsem ignoriram. Me pa definitivno zanima kako se bo razpletlo. Pol pa tretja sezona fuck yeah.

Lahko pogledaš trailer. So samo sumirani dogodki iz prejšnjih delov. Imaš pa novo sceno, ki se ne navezuje na novi del, samo jo je zanimivo videt. Pa seveda screenshot, ki je itak thumb od video :)
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

medenko ::

Je komu jasno, čemu PS4 izdaja? Bodo kaj izboljšali ali samo za tiste, ki pač nimajo PS4?

bambam20 ::

Men druga sezona enostavno ne potegne. Prva je bila super, imela dobro zgodbo, dobre dialoge, vzdušje. Pri drugi je ap občutek takšen, kot, da jim je zmanjkalo iddej in delajo na hitro. Dialogi so mirno rečeno slabi in je dost nategovanja. Ko nekdo nekaj vpraša, ni direkt odgovora. In te zadeve. Ne vem.

Po moje prve sezone ne bodo nikoli presegli. Liki v drugi sezoni so po večini izjemno enoplastni, polni lastnih problemov in skrivnosti. Če se ne bi Kenny pojavil bi blo pa že tko DC.

]Fusion[ ::

Se strinjam, da je 2. sezona slabša. Nekak se nisem mogel navezat na like, kot sem se v 1. sezoni.
Predvem pa dvomim, da bojo presegli zadnji del 1. sezone... Ko sem preigral me je še en mesec preganjalo...
Bomo vidli kako bo :)
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

oo7 ::

Še 3 dni pa bo peti del zunaj:) kar dolgo je bilo za čakat, da bo vseh 5 delov zunaj>:D

medenko je izjavil:

Je komu jasno, čemu PS4 izdaja? Bodo kaj izboljšali ali samo za tiste, ki pač nimajo PS4?


Mislim, da kakšne velike razlike ne bo. Mogoče bo v sezoni 1 še tisti DLc 400 days.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Pesimist ::

medenko je izjavil:

Je komu jasno, čemu PS4 izdaja? Bodo kaj izboljšali ali samo za tiste, ki pač nimajo PS4?


na ps4 se ne gleda več kot samo konzola ampak bolj kot PC.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

St235 ::

kaj?

RejZoR ::

PS4 je tolk konzola kot vse druge konzole. In PC-ju se je približal tko enako. Torej nič.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 483 84 85 86 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4257768139 (398) 2dark
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015329943 (9930) oo7
»

Tales from the Borderlands

Oddelek: Igre
364917 (492) ahac
»

Tv serija : Ash vs Evil Dead (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8618633 (11167) oo7
»

Game of Thrones: A Telltale Games Series

Oddelek: Igre
389632 (6774) oo7

Več podobnih tem