» »

Resident Evil Village [Resident Evil 8]

Resident Evil Village [Resident Evil 8]

«
1
2

Skyman ::



Resident Evil Village[a] is an upcoming survival horror video game developed and published by Capcom. It will be the tenth major installment in the Resident Evil series, and the sequel to Resident Evil 7: Biohazard.


The game was announced at the PlayStation 5 reveal event in June 2020, and is scheduled for release in 2021 for Windows, PlayStation 5, and Xbox Series X/S.





Resident Evil Village showcase event coming Jan. 21

  • spremenil: Skyman ()

Skyman ::

Tema je ustvarjena z namenom da se tukaj pise o novem Resident Evil Village [Resident Evil 8]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

svecka ::

Men je zanimivo kak smo kar nanenkrat prišli na vampirje in volkodlake v RE vesolju? Že v re 4 je bil nov virus tak sprememba, tole je pa res drastično. Mam mešane občutke.

Kayzon ::

Sej niso pravi vamporji in volkodlaki,se na koncu vedno poveze z virusom vse lepo. Meni osemka zgleda vrhunska btw.

Pa ce si hocete spoilat,mate leakano ze celo zgodbo in assete iz igre. Tudi sam konec je lekan itd.

bambam20 ::

Kayzon je izjavil:



Pa ce si hocete spoilat,mate leakano ze celo zgodbo in assete iz igre. Tudi sam konec je lekan itd.


Samo do tega pridet je pa težko, ker nazi google omejuje svodo izbiranja, kaj si človek želi prebrati.

Kayzon ::

Ce nimas nic osebnega proti 4Chanu,skoci na video games sub pa najdes dostikrat kaksno temo o RE Village,znotraj pa leakane Work in progress posnetke iz igre,screenshote ter sam konec.


V bistvu mas tukaj link da se ne mucis.

https://boards.4channel.org/v/catalog

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kayzon ()

Riff ::

dobr zgleda

bambam20 ::

Vizualno izgleda zelo podobno kot Resident Evil 4.

ahac ::

Še en trailer:

Resident Evil Village - 3rd Trailer
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

scipascapa ::

a so kaj pametnega pokazal?

bambam20 ::

scipascapa je izjavil:

a so kaj pametnega pokazal?


Ne. Po vzdušju, izgledu bo zadeva podobna Resident evil 4, samo da bo v prvoosebni oblki. Na isti način bomo razbijali lesene zabije, vaze, kjer bomo našli denar, dodatne naboje, verjetno tudi granate, igra bo imela enako kot štirica, trgovca, pri katetem bomo kupovali nova orožja in jih nadgrajeval. Še sam istem shranjevanja stvari v kovčku je skoraj enak iz štirice.





Tako se bo očitno določen del dogajal v gradu, enako je bilo v štirici...

Od zombijev smo prišli do vampirjev in volkodlakov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

scipascapa ::

ok potem se vzame, ko bo 30€ max.

bambam20 ::

scipascapa je izjavil:

ok potem se vzame, ko bo 30€ max.


Sam poglej, pa si ustvari svoje mnenje. Iz moje strani pač zelo spominja na RE4.

dronyx ::

Zadeva deluje kot RE7, z nekaj vzdušja iz RE4. Igralno bo po moje bolj podobno RE7. Upam pa, da bo dolžina igre več kot 10 ur.

acookook ::

Ta gameplay me ful asocira na Castle Cainhurst pa Santa Clausa (enemy pred bossom Lawrence the first Vicar) iz Bloodborna. Definitivno buy....

dronyx ::

Če ima kdo PS5 lahko igra demo (podobna zadeva kot demo za RE7, bolj "walking simulator" in prikaz okolja iz igre).

Skyman ::

Official Resident Evil Village PC Requirements Revealed; RTX 2070 or RX 6700 XT Required for Ray Tracing

RESIDENT EVIL VILLAGE SYSTEM REQUIREMENTS

MINIMUM:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 (64 bit)
Processor: Intel Core i5-7500 / AMD Ryzen 3 1200
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti with 4GB VRAM / AMD Radeon RX 560 with 4GB VRAM
DirectX: Version 12
Additional Notes: Estimated performance (when set to Prioritize Performance): 1080p/60fps. ?Framerate might drop in graphics-intensive scenes. ?NVIDIA GeForce RTX 2060 or AMD Radeon RX 6700 XT required to support ray tracing. System requirements subject to change during game development.

RECOMMENDED:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 (64 bit)
Processor: Intel Core i7 8700 / AMD Ryzen 5 3600
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 5700
DirectX: Version 12
Additional Notes: Estimated performance: 1080p/60fps ?Framerate might drop in graphics-intensive scenes. ?NVIDIA GeForce RTX 2070 or AMD Radeon RX 6700 XT required to support ray tracing. System requirements subject to change during game development.

Resident Evil Village is releasing on May 7 for PC and consoles.

scipascapa ::

še recommended nimam :)

dolenc ::

Boš mogu boobs tessellation zmanjšat :P

gozdar1 ::

To pomeni da ps5 ne bi imel RT?

oo7 ::

Resident Evil Village: First-Ever PS4 Pro Gameplay (4K)

Bantani ::

Resident Evil Village Showcase April 2021

Skyman ::

Resident Evil Village Runs at 4K Resolution, 45 FPS With Ray Tracing on PlayStation 5, Xbox Series X

https://wccftech.com/resident-evil-vill...

dronyx ::

Kaj to res ne bo delovalo na WIN 7? Sem imel že z Mafio remake težave, sedaj pa še to. Te dobesdno silijo na WIN 10.

opeter ::

Windows 10 je že 6 let star op. sistem ... Windows 7 med drugim nima DirectX 11.2+, 12+ itn.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Skyman ::

Ce imas star pc in se win7 potem tud dvomin da ti bo delalo na min zahtevah

Alien123 ::

dronyx je izjavil:

Kaj to res ne bo delovalo na WIN 7? Sem imel že z Mafio remake težave, sedaj pa še to. Te dobesdno silijo na WIN 10.


nihče te nič ne sili.

bambam20 ::

Novi 30 minutni demo. Tale Re 8 izgleda dostojen naslednik RE4.


yayo ::

PC ali PS5 je zdaj dilema...

acookook ::

bambam20 je izjavil:

Novi 30 minutni demo. Tale Re 8 izgleda dostojen naslednik RE4.



In to je problem. 0-2, pa pogojno 3 (tudi remakei, 3ka mogoče too short) so ok, potem pa samo še 7ka. Spinoffi pa je samo Code Veronica (X)...- nujno remake - dobra.
.

kitl76 ::

yayo je izjavil:

PC ali PS5 je zdaj dilema...



ni dileme, če želiš trigger festival potem izbereš ps58-) Jaz osebno se z mišjo bolje sporazumevam zato bom game odigral na PC demo sem pa na ps5 pa je bila nora izkušnja.

bambam20 ::

yayo je izjavil:

PC ali PS5 je zdaj dilema...


Kakšna je razlika?

yayo ::

saj zato sprašujem. Kup primerjav med ps4 in ps5 grafiko je zunaj, o pc verziji pa je Konami tiho kot rit. Če prednaročim za ps5 bom dal 60 evrov in potem prodal za 40, za pc bo 45 in to bo to. Z druge strani je igra prvoosebna, torej bi z miško lahko igral na višji težavnosti kot s kontrolerjem...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

bambam20 ::

Pc verzija ne sme pridet še lep čas, da bo razlog zakaj kupit konzolo.

gozdar1 ::

PC verzija se splača že zaradi RT, pa zihr bo kup modov.

yayo ::

berem, da Denuvo... Sicer ima tudi PS5 verzija RT, najbolj pa me moti da so o PC igri total tiho zadnji teden-dva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

Resident Evil Village Early Copies Are Out, Day One Patch Size Revealed

https://twistedvoxel.com/resident-evil-...

acookook ::

Ta 2. demo je dosti dosti boljši od prvega, nekje zunaj. Če bo taka večina igre, kot je bil drugi demo bo super, sicer pa neka polomija, ki se je začela s 4ko in trajala do 7ke.
.

bambam20 ::

acookook je izjavil:

sicer pa neka polomija, ki se je začela s 4ko in trajala do 7ke.


Začela s 5-tko.

yayo ::

Meni je bilo weird igrati tale demo na konzoli. Mislim weird mi je igrati prvoosebno igro s ploščkom, ko kot pijanec kolobarim z merkom po zraku v adrenalinskih trenutkih, namesto da bi precizno naciljal in opravil delo - kar bi z miško. Je pa tale haptic feedback ali kako se mu že reče na DS5 ploščku prav zanimiv. Kupim šibrovko pri ta debelem in jo equipam, nakar levi trigger postane trd, da se moram prav potrudit za ga pritisnit. Zamenjam za pištolo in spet je normalno mehak. Sem že pomislil, da se mi je plošček pokvaril pa potem skapiral, da so za vsako orožje posebej nastavili trdoto sprožilcev, da bi ustvarili iluzijo unikatnosti. Igral bom na PS5 najbolj zato, da izkusim famozni "Motion Sensor Camera Mode", čeprav pišejo, da je v dosedanjih demotih bolj omejujoč kot kaj drugega, baje naj bi v končni igri bil izboljšan.

kitl76 ::

Plošček res pričara nek dober občutek.

bambam20 ::

Tukaj je dvodelni demo spravljen v celoto.

acookook ::

Kaj pa je tisti odštevalnik cca 4 dni? Kolko vem sta samo 2 demota bila (igral tega 2.) in tretjega ne bo. Bosta tista 2 odklenjena trajno?
.

oo7 ::

Resident Evil Village: The Mercenaries Mode Hands-On

oo7 ::

Resident Evil 8 trenutno 84% na Open critic - https://opencritic.com/game/10995/resid...

Alien123 ::

Še oklevam, če bi kupil :D

scipascapa ::

Počakamo na 30€ oz. torrent :)

Skyman ::

This game is messed up... Resident Evil Village Walkthrough Part 1

acookook ::

Evo prišel v Village in me celotna zadeva prej spominja na Bloodborne (v pozitivnem smislu), kot pa na to kar sem videl RE4.

Bom pa šel ob tej priliki nazaj na 7ico in končal DLCje.
.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

acookook ::

Btw je nek quest za free avatarje in temo.....https://www.reddit.com/r/FreeGameFindin...
.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dead Space 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6010288 (1482) oo7
»

Resident Evil 7 Biohazard (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38741904 (9151) scipascapa
»

Gayming Awards 2022

Oddelek: Igre
8896 (696) kopriva60918
»

Resident Evil: The Final Chapter (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5512063 (4968) bambam20
»

Resident Evil 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
534627 (3372) Vazelin

Več podobnih tem