» »

Tipkovnica dela po svoje

Tipkovnica dela po svoje

Tamali ::

Torej, tipkovnica na prenosniku je nenadoma postala zelo muhava. Občasno mi ne delajo določene tipke. Zelo težko prime črka "t", pa recimo "z", "space" in "delete". Tudi če pod lastnosti nastavim, da ko držim tipko, mi zelo počasi ponavlja črko, to ne velja za črko "t" in "delete", ker se je samo dotaknem, in imam v trenutku le "tttttttttttt" ali pa mi kratek pritisk na "delete" izbriše kar nekaj črk. To se ne dogaja vedno, potem zopet dela par sekund normalno, potem zopet ne. Že samo v tem tekstu se je ta zadeva nekajkrat preklopila. Če pa recimo držim "Caps Lock", pa znakec, ki prikazuje, ko je funkcija vklopljena, zelo hitro utripa (kot da bi udaral po tipki, čeprav jo samo držim). Ampak kot rečeno, tudi to se spreminja.

V čem je fora? Nastavitve tipkovnice niso krive (torej "repeat delay" in "repeat rate"), driver je posodobljen. Uporabljam pa lenovo prenosnik in W7. Ampak kaj takega pa se mi res prvič dogaja. Mehanska okvara ni (vsaj mislim, da ne), polita ni bila.

Hvala za pomoč.
  • spremenil: Tamali ()

compaq ::

zapacanost?

Tamali ::

Misliš, da je to možno? Od mojega posta je minila ena ura in v tem času, ko sem na računalniku, je ponovno vse OK, brez problema sedaj. Če bi bila zapacanost, to verjetno ne bi bilo možno. Pa v tem času nisem veliko tipkal, večina dela je potekala z miško.

Janac ::

tipkovnica je crknila, ali pa se kaksna tipka zataknila...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP laptop win 10 pro, tipke levo desno delete ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
5785 (719) mat xxl
»

Apple Macbook Pro 13 (mid-2014): nenavaden zvok v bližini backspace tipke ob premikan

Oddelek: Strojna oprema
51321 (1168) FusionNebula
»

Potrjen nov standard slovenske tipkovnice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Diski
17629956 (18357) Phantomeye
»

Prenosnik - novi windows, ni wifija

Oddelek: Pomoč in nasveti
171390 (1023) stiper7
»

Enaka tipkovnica za laptop in desktop

Oddelek: Kaj kupiti
82643 (2251) mojca

Več podobnih tem