» »

Utorrent

Utorrent

1
2
»

alessyboy ::

Zadevo sem rešil - desni klik in Unblock (prvič vidim to zadeva, ma niti nima veze, zdaj dela) :)

hvala vseeno

Gutjerez ::

si sposodim to temo da ne odpiram nove.
ko si prenesem nwm npr nekaj filmov ali česar koli pač,.. imam vse na 100%
a skor vedno še kr prejema po 1.1 ali 1.2 kb/s
čemu to? oz v tem je finta tega?
Nikoli ne obupaj, saj je tukaj slo-tech

hojnikb ::

zato ker se tudi pri uploadu mora izmenjat nekaj podatkov..
#brezpodpisa

Newholland ::

Menjal sem disk, stari je še vedno v računalniku z naloženimi windowsi, sedaj služi za shrambo. Problem ki ga imam je sledeč. Na starem disku sem imel mikro torretn,v njem cca 100torretov, katere imam še vendno shranjene, ravno tako prenesene podatke. Na novem disku, kjer imam tudi nove windowse sem instaliral mikrotorrent, sedaj pa sem vanj dodal vseh 100torrentov, vendar kot sem pričakoval se je zgodilo neželeno, namesto da bi torretn zaznal da so podatki že prenešeni in jih začel odddajat jih ni zaznal in začel spet prenašat. Se da to kako nastavit, da bi lahko še vedno naprej oddajal že prenesene podatke?

BorutK-73 ::

Prvo jih moraš imeti v isti mapi kot na starem računalniku (primer: D:\Downloads), nato ustaviš vse torrente in vsiliš preverbo. Če ne začne preverjat, nimaš v pravem imeniku. Lahko probaš tudi za vsak torrent posebej določit novo mapo (napredno/izberi mesto za prenose)

Zgodovina sprememb…

sulicar ::

Imam inštaliran utorrent 3.3.2 in mi ne vleče filma samo kaže iskanje soležnikov..imam pa windows 8.1.Prejšnji teden še mi je vleklo zadnjih par dni pa ne več.Sem ga izbrisal in ponovno naložil,tudi na novejšo verzijo pa nič.In to samo na prenosniku na PC,ki pa ima windows 7 pa deluje normalno.Če pa dam na obnovitev sistema pa deluje ,ko pa updejtam windows in inštaliram ps3 media server pa več ne.Kakšen predlog?

NOBEN NE VE?

NIČ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sulicar ()

olacikas ::

imam problem, kupila sem no računalnik z windowsom 8, utorrent mi je od začetka delal čisto normalno,zdaj pa ko hočem naložiti film mi piše "iskanje soležnikov" in sploh ne začne loudat filma... razpoložljivost je rdeča črta.. prosim pomagajte!!

sulicar ::

Evo čist isto dela meni...

Hayabusa ::

V win firewalu omogoči UT, so porti za UT forwardani na prav pc ?

BorutK-73 ::

btw, Pa**is ima tudi forum in nimajo takšnih pravil kot S-T. Pa še slike imajo za nastavitve.

Valuk1 ::

Hey,

do zdaj sem lepo dolvlekel z utorrentom zadeve, zdaj pa kar naenkrat ne morem več dodajati novih torrentov v utorrent.
Sploh mi je ne vrže noter na seznam, čeprav so nekje na disku hranjeni in pokažem na njih.
Izgleda kot, da bi bil zaklenjen za dodajanje novih.

Sem ga že vrgel dol, inštaliral novega, pa nič.
Se komu sanja kaj bi to bilo?

Hvala!

Hayabusa ::

http://linuxtracker.org/index.php?page=...
CentOS 6.5 x86_64 bin DVD1to2 torrent dela ?

BorutK-73 ::

Valuk1 je izjavil:

Hey,

do zdaj sem lepo dolvlekel z utorrentom zadeve, zdaj pa kar naenkrat ne morem več dodajati novih torrentov v utorrent.
Sploh mi je ne vrže noter na seznam, čeprav so nekje na disku hranjeni in pokažem na njih.
Izgleda kot, da bi bil zaklenjen za dodajanje novih.

Sem ga že vrgel dol, inštaliral novega, pa nič.
Se komu sanja kaj bi to bilo?

Hvala!

Prečekiri nastavitve, nekaj imaš zmešano z ciljnimi mapami.

ps
Probaj starejšo verzijo uTorreneta
npr v3.1
http://www.filehippo.com/download_utorr...

Ko odinštaliraš trenutno verzijo, zaženi CCleaner in označi da pobriše fajle od uTorreneta.

Zgodovina sprememb…

Hayabusa ::


//tole ne sme biti odkljukano, potem bi moral ut vprašati, kam naj shrani.

olacikas ::

ali res nihče ne ve kaj bi lahko naredila, jaz ne zdržim več brez filmou :( nastavitve so drugače v redu, ni nič narobe, ker sem vse preverila

r3Qui3m ::

@olacikas
preveri požarni zid, ki ti verjetno blokira povezave. Verjetno imaš vklopljenega privzeto od winsow - omogoči porte. Marsikdo ne ve da ima veliko antivirusnih programov tudi požarni zid, preveri če ga imaš in tudi omogoči porte če imaš vklopljenega. Preveri še modem ali router (pri kaki posodobitvi se zna zgodit da se nastavitve ponastavijo). Preveri in sporoči če ne bo šlo.

Map ::

Zakaj mi uTorrent ne uploada? Download ne dela težav. Film imam dol v par urah, čez cel dan pa ga uploada par mega, če sploh ga. Posledično trpi razmerje. Poskusil pa sem verziji 3.1 in 1.8 pa je isto, včasih je s starejšo verzijo normalno uploadalo.

sheldon ::

Od danes naprej mi utorrent vleče samo z 10% celotnega bandwidtha. Če vlečem dva torrenta se mi ta povezava razpolovi na 5% na torrent.
Vse nastavitve so nespremenjene in so se par dni nazaj delovale normalno. Opazil sem tudi, da zatrokira celotno linijo in upocasni brskanje po spletu do te meje, da postane skoraj nemogoce in ne nalaga strani, ko je utorrent odprt.
Se koga to heca?

BorutK-73 ::

resetiraj modem/router.

filip007 ::

Ta program je postal navaden zmazek, prej je bil velik manj kot 1MB, ni varen ker se namesti v ozadje sistema (izven program files), tisti rumeni ad, se izklopi pod offer v dodatnih nastavitvah, prevezavo portov najbolje, da izklopite, ker bolj škoduje kot pomaga pa še v požarnem zidu dohodne povezave pa v routerju UPnP na off, to je pa v bistvu vse.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Brainstorm ::

Imam problem z DHT omrežjem.
Uporabljam zadnjo verzijo utorrenta, vendar se nikakor noče povezati preko DHT omrežja, piše DHT waiting to log in.
Poskusil sem tudi s starejšimi verzijami utorrenta in ostalimi torrent odjemalci a je pri vseh enako, je možno, da je administrator omrežja na nek način blokiral DHT?
Ostali torenti, ki imajo vpisan sledilnik, pa normalno delujejo, le torrenti brez sledilnika (pirate bay magnetni linki ne delujejo).
Pobrisal sem tudi dht* datoteke v utorrent mapi, vendar ni razlike.
Tako da sumim, da je administrator blokiral ali UDP ali DHT, oziroma oboje, se da DHT usposobit preko kakšnega proxyja ali tora?

Zgodovina sprememb…

BorutK-73 ::

Si v kakšnem študentskem naselju? Je zelo možno da so blokiral.

Brainstorm ::

Gre se za omrežje v eni firmi in ne v študentu.
Test http://broadband.mpi-sws.org/transparen... pravi da torrent ni blokiran, verjetno je potrebno kaj nastavit na routerju, da bo spustil skozi DHT omrežje, ker drugo ne vem kaj bi lahko bil vzrok.

bluefish ::

Vprašaj administratorja. >:D

Brainstorm ::

Pomoje bi bil zelo vesel in blokiral še tisto, kar mu prvič ni ratalo.:D
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896469652 (19788) Rias Gremory
»

utorrent

Oddelek: Programska oprema
324092 (2789) Gregex
»

PartiS in utorrent

Oddelek: Omrežja in internet
2927190 (18647) T-h-o-r
»

Magnet na Pirate Bay

Oddelek: Omrežja in internet
304698 (3634) Jst
»

uTorrent in Telemach

Oddelek: Programska oprema
295408 (4515) poweroff

Več podobnih tem