» »

Magnet na Pirate Bay

Magnet na Pirate Bay

vanromy ::

Odkar so na Pirate Bay vse torrente spremenili na Magnet Link, ne morem već prenesti torrenta . Ko kliknem na ikono magnet pri torrentu se nič ne zgodi.Za prenos uporabljam uTorrent verzija 2.2.1. Prosim za pomoč! Lp

PacificBlue ::

poskusi z drugim brskalnikom.
I’m out.
:3

vanromy ::

Kaj mi priporočaš?

satfinder ::

"Velika znanost" -):
uTorrent > File > Add Torrent from URL:
desni klik na magnetni link, copy @ paste
magnetni link v uTorrent: Add Torrent from URL
(prilepi magnetni link) ... -)
Korak do konca in Naprej :).

Zgodovina sprememb…

vanromy ::

Naredil sem tako kot je napisal satfinder, kopiral sem 2 magnetni povezavi (ena ima 19 druga pa 50 sejalcev). In spet se nič ne dogaja.

logit ::

Zadnja verzija uTorrenta je 3.1.2. Naloži jo pa poskusi znova.

Poldi112 ::

Če imaš firefox si v about:config dodaj tole:
Right-click -> New -> Boolean -> Name: network.protocol-handler.expose.magnet -> Value -> false

In potem te bo vprašal, š čim naj odpira Magnetic linke.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

vanromy ::

Ko pridem v config in kliknem Novo, kaj potem kliknem 1. niz znakov ali 2. celo število ali 3. logična vrednost?

boogie_xlr ::

3. logična vrednost

vanromy ::

Na koncu imam možnost true ali false. Poizkusil sem obe varianti, pa nikoli ne dobim opcije s čim naj odpre magnet link. Še kakšen nasvet, prosim.

satfinder ::

vanromy je izjavil:

Naredil sem tako kot je napisal satfinder, kopiral sem 2 magnetni povezavi (ena ima 19 druga pa 50 sejalcev). In spet se nič ne dogaja.

http://tinyurl.com/7wjst5a

!Vlece dol b.p., imam tole verzijo klienta:
uTorrent 3.0 (build 25824) [32-bit] Portable
Korak do konca in Naprej :).

Zgodovina sprememb…

satfinder ::

How to Open Magnet Link in Browser
http://tinyurl.com/24n6tyx

User Comments
"The code for Windows is not correct.
Its misssing backslashes the correct code is":
REGEDIT4[HKEY_CLASSES_ROOT\Magnet]@="URL:Magnet Protocol""URL Protocol"=""[HKEY_CLASSES_ROOT\Magnet\shell][HKEY_CLASSES_ROOT\Magnet\shell\open][HKEY_CLASSES_ROOT\Magnet\shell\open\command]@="\"C:\\Program Files\\uTorrent\\uTorrent.exe\" \"%1\""

W7
"The solution in Windows 7 is to edit the registry entry for magnet links.
Open regedit and change the value of:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\magnet\shell\open\command\ to match the program you want to use to open magnet links, the associated icon is defined in HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\magnet\DefaultIcon
Korak do konca in Naprej :).

Zgodovina sprememb…

damirb03 ::

Moraš vklopiti DHT povezavo

mgermo ::

Ne, ne rabiš

damirb03 ::

Na magnetnih torrent-ih ja , drugače ne najde povezav ( pri qbittorrent in pri uttornt je tako).

mgermo ::

Jst nimam vključeno DHT in utorrent z magneti nima težav...

damirb03 ::

qbittorrent ga ima vključenega ,drugače ne prenaša , utorrent z nekaterih strani z izključenim prenaša s PB ne najde nobenega soležnika .

vanromy ::

Povzetek dneva:

v hišnem pc-ju imam uTorrent 2.2.1. verzijo, v firefoxu (config) sem naredil kot mi je predlagal Poldi112, najprej sem imel izklopljen DHT, potem sem vklopil DHT, na Piratih sem kopiral magnet z 1100 sejalci in se 8 ur ni nič premaknilo.

v moj prenosniku sem posodobil uTorrent v verzijo 3.1.2., v firefoxu nisem nič popravljal, ker mi je takoj po kliku na mgnet ikono predlagal program za odpiranje (uTorrent), spet sem kliknil isti torrent z 1100 sejalci, izklopil DHT (1 ura), potem vklopil DHT (1 ura) in tudi tu se nič ne dogaja. Številos emen in soležnikov je 0.

vanromy ::

Problem rešen, magnet prenosi delajo. Hvala vsem za nasvete in strpnost. Lp

solatko ::

vanromy - navadi se zraven napisat rešitev problema, morda bo še kdo imel enake probleme. Če ti forumaši pomagajo, je fer če napišeš rešitev, ne samo hvala za nasvete!
Delo krepa človeka

Mr Hilter ::

Jaz sem že 5x kliknil na to temo, ker sem mislil da bi en rad naročil magnet iz eBaya :(

Meni z Opero in utorrentom dela brez problema (vse na zabnji beta verziji, pa tudi že prej).

SmeskoSnezak ::

Meni ne pali nic. Niti regedit, niti uninstall pa ponovn install. Gumb associate with torrent files je grayed out oz. ga ne morm kliknit. Tak da nimam ideje, kaj bi se lahk naredo, da bi mi odprlo magnetne linke. Vsakrsna pomoc je dobrodosla... Kaj naj grem nazaj na verzijo 2 al kaj?

p.s.:Zaenkrat si pomagam z http://magnet2torrent.me/download.php stranjo. S temle pa mi le odpre in pokaze vse fajle v okencu, ce pa hocem odpret preko magneta je okno prazno.
@ Pusti soncu v srce... @

McLuzo ::

nisem sicer vsega bral ampak tudi sam sem imel probleme s temi magnetnimi linki.

Probaj naslednje, ko te utorrent vpraša kam bi stvar sharnil, preveri da imaš slaš v naslovu, torej npr. D:\
ker men se je dogajal da je blo sam D: in pol ni hotel delat nič, pa preden sem to opazil sem itak iz drugje raje povlekel torrent.

SmeskoSnezak ::

v tem ni tezava, tezava je v oknu, ki bi moralo pokazat fajle, ko kliknes na link v browserju. Sprobal v ie in chromu
@ Pusti soncu v srce... @

Jst ::

Meni nikoli pri "magnetih" ne pokaže katere fajle vsebuje. To se mi pojavi po ene 10 sekund prenosa z 2.5KB/s, potem pa začne prenašati, kar se pojavi pod zavihkom "Files." DHT imam izklopljen, protocol encription vklopljen.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

black ice ::

Saj to je namen magnetov. Decentralizacija.
Pa vklopi DHT.

SmeskoSnezak ::

Jst je izjavil:

Meni nikoli pri "magnetih" ne pokaže katere fajle vsebuje. To se mi pojavi po ene 10 sekund prenosa z 2.5KB/s, potem pa začne prenašati, kar se pojavi pod zavihkom "Files." DHT imam izklopljen, protocol encription vklopljen.

Pa ti pokaze , da je kao 0 bitov potrebnih na disku? Če te prav razumem, bi blo fajn počakat , potem pa se vidijo fajli v podoknu?
@ Pusti soncu v srce... @

logit ::

Ja, moraš počakat. Sprva kaže kot prazen torrent.

Jst ::

V začetnem oknu, ko potrdiš download - to okno je pri magnetih prazno. Šele potem, ko potrdiš in daš prenašati, se ti spodaj pojavijo datoteke.

Če pa lahko že v začetnem oknu vidiš datoteke, me pa popravite.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

black ice ::

Jst je izjavil:

V začetnem oknu, ko potrdiš download - to okno je pri magnetih prazno. Šele potem, ko potrdiš in daš prenašati, se ti spodaj pojavijo datoteke.

Če pa lahko že v začetnem oknu vidiš datoteke, me pa popravite.

Ne vidiš. To je čisto normalno. Ko so se še uporabljale torrent datoteke so bili vsi podatki zapisani v tej datoteki, sedaj pa moraš najprej 'kontaktirati' nekaj peerov, ki ti posredujejo informacije o tem kaj boš sploh downloadal. Seveda to traja nekaj časa, odvisno od števila peerov.
Klik

Edit: Typo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: black ice ()

Jst ::

Then my knowledge is correct...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

utorrent ne dela

Oddelek: Programska oprema
326570 (4348) tabl
»

Utorrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7413807 (9362) Brainstorm
»

TPB si išče nov dom

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
216141 (4884) Hayabusa
»

uTorrent in Telemach

Oddelek: Programska oprema
295468 (4575) poweroff
»

The Pirate Bay ugasnil sledilnik, prešel na protokol DHT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6413670 (11211) Lonsarg

Več podobnih tem