» »

PartiS in utorrent

PartiS in utorrent

sloeagle ::

Živjo!

Mam en problem s utorrentom in prenašanjem oz. oddajanjem datotek.Imam rurat. Vse nastavitve v utorrentu in ruterju so ql (vrata pravilno nastavljena). Problem je v tem da dol mi prenaša 100 na uro:)...gor mi pa noče oz. mo zelo počasi prenaša.
V Partis. Net sem zamenjal že ene 3 uporabniška imena ker me skenslajo ker ni UPloada in imam zato slabo razmerje.
Imam antivirus NOD32- tudi njegov požarni zid uporabljam.

Ima kdo kakšno rešitev kaj naj natedim???

LP

S.E

VoX ::

Vprašaj na partis forumo...
More money, more problems ! ! !

Revenant ::

Folk se dejansko sekira za ratio na partisu? Jaz prakticiram "hit&run" pa ne ker bi bil prasec, pač pa zarad pomanjkanja prostora na laptopu. Ratio nisem imel še nikol višji od 0,30. In se ne sekiram, če me skenslajo vsake kvatre, vsaj dokler še ne blokirajo maila. Res mate čudne probleme eni:D

Hehe, in zaj bo partis team to vidu
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

5er--> ::

Po mojem imajo tudi drugi te datoteke in niti ne prideš na vrsto, da bi komurkoli kaj uploadal.

LambOfGod ::

Kako si naj zvišam ratio?
Prenesite si čimbolj nov/zdrav torent, ki še ima veliko pijavk katerim boste lahko nato sejali dokler se vam ratio ne zviša. Lahko pa tudi donirate in s tem dobite upload.

Preberi Partis FAQ. Pri takem torrentu z veliko leecherji, downlodaj samo del torrenta kakih 50 mb in samo to uplodaj, tako si najhitreje nabiješ upload in ratio.

Zgodovina sprememb…

Bakunin ::

si z "CTRL+G" v utorrent nastavil na svoj "upload" ? Ne nastavljati prepustnosti na vec kot jo v resnici imas.

imas tudi patch za vec povezav ?

izklopi DHT in daj bittorrent Encryption na "FORCED".

preem ::

na partisu je to mal težje ja, ker je bolj mal uporabnikov, sam gre tut. jaz imam ratio okol 20 z nekje 10TB uploada.

no blinku sem imel isto, mam pa to navado: mam en strežnik, kjer mi laufa torrent 24/7, tam buildam ratio, doma pa laptopa, skinem filem, ugasnem torrent in je to to. in imajo neki supercool fency šmensi skripto, ki zazna goljufivce, na kak način?, nevem. skratka, ta skripta me je prjavla kot goljufivca in so mi zbrisal account. zato pač, ker iz 2h ipjev downloadam, ja buhhuu here, have a cookie. se reg-am na novo, grem na forum, prosim za pojasnilo, baam, topic closed, account banan za 48 ur. ma ko vas j***, barabe prepotentne. bojkotiram blink!

todman74 ::

Mene so skinl, še v cajtu, ko je bil samo Partis, se pravi pred "odcepitvijo".Imel sem precej višji upload kot download, ker sem jim plačal, se pravi zelo dobro razmerje, potem me pa enkrat skoraj mesec ni bilo gor(težave z računalnikom), pa se nisem mogel nikako več prijavit....ta uporabnik v naši database ne obstaja ali nekaj takega je blo....očitno so me zbrisal, brez kakršnegakoli pojasnila, pa denar sem jim dal, zato so to za mene eni navadni kradljivci....

zee ::

Ratio: 132,67
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Revenant ::

Fak, ne morem verjet, folk plačuje za spremembo ene majhne številke? Daljšanje bingljavčka? Mislim... ne, se bom raje zadržal. Todman74, pa to ne leti direktno nate, pač pa na splošno. :D
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

bluefish ::

Sicer pa RatioMaster...

zee ::

Eni nismo in ne mislimo placati niti €centa.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Ziga Dolhar ::

Hmm, a je to 'namerno' al le slucajno? Ce prrberemo Partis kontra ...

Si trap!
https://dolhar.si/

Sasquat ::

Sloeagle pomagalo bi če bi nam zaupal hitrost svoje internetne povezave :)

todman74 ::

Fak, ne morem verjet, folk plačuje za spremembo ene majhne številke? Daljšanje bingljavčka? Mislim... ne, se bom raje zadržal. Todman74, pa to ne leti direktno nate, pač pa na splošno. :D


Ja, če bi jaz imel takrat neomejeno povezavo, jim tudi ne bi nič dal.....saj znesek ni bil visok (5€), ampak gre se za princip, niso se držali "dogovora"...

r5r ::

Ni razmerje odvisno samo od hitrosti povezave. Lahko imate 100Mbit, ampak kaj vam to koristi, če pa nimate zanimivih datotek.

Nikoli nisem plačal in tudi ne mislim. Sicer pa uporabljam javne zadeve, ki imajo pestrejšo ponudbo.
And it makes me wonder.

simnov ::

moj ratio gre na vseh torrent straneh v nebesa ker NRPG je zakon

DejaVu ::

partis so kradljivci, ker ga vodi eden izmed kradljivcev.

marhi, ki je eden glavnih na partis je v letu 2005 vodil gaming.si game serverje. pred propadom je ogromno folka, ki so ble stranke takrat enostavno lepo pobral dnar in zaprl vse serverje dol, zamenjal stevilko in jih na tak nacin zajebal.

aja, pa ded si je pred kratkim kupil neko novo mazdo, na mesec zasluzi cca 3k euro samo z donacijami iz partisa. tolko, da bote vedli kje vas denar za "nadgradnjo in vzdrzevanje serverjev" konca.

[brez povezav]

Zgodovina sprememb…

PrimeEvil ::

partis so kradljivci, ker ga vodi eden izmed kradljivcev.

marhi, ki je eden glavnih na partis je v letu 2005 vodil gaming.si game serverje. pred propadom je ogromno folka, ki so ble stranke takrat enostavno lepo pobral dnar in zaprl vse serverje dol, zamenjal stevilko in jih na tak nacin zajebal.

aja, pa ded si je pred kratkim kupil neko novo mazdo, na mesec zasluzi cca 3k euro samo z donacijami iz partisa. tolko, da bote vedli kje vas denar za "nadgradnjo in vzdrzevanje serverjev" konca.


marhi že en čas ni več glavni partisa...blink pa je njegov ja...

Zgodovina sprememb…

karafeka ::

A na drugih trackerjih gre pa vse za opremo pa gostovanje?


Pol pa čokolada zavije svizca...

PrimeEvil ::

Pa sej donacije so prostovoljne...sigurno da gre dosti denarja za nakup konkretne opreme...ne pa ves :P v čem bi pa bila pol fora da se ti vse tedne ubadaš z nekim torrent sajtom če pa nič od tega nimaš :) Tisti ki pa donirajo pa ponavadi tuhtajo tako, češ raje dam 10 € kle za dobro voljo, kakor pa da grem v trgovino in odštejem 900 € za npr Adobe Photoshop :) sicer pa sam nisem še nikoli doniral...

bluefish ::

ne, v večini primerov na tovrstnih trackerjih folk donira zaradi nabijanja ratia. Na boljših pa zaradi podpore sami skupnosti in obstoju. Redki darujejo zaradi omenjenega.

meuludine ::

zdravo, rad bi aktiviral temo, saj ne želim odperati nove. imam težavo z q torrentom, vuze itd. ter Partisom. Poanta je, da mi torrente iz ostalih torrent strani kot so piratebay itd normalno funkcionirajo. Če pa prenesem torrent z partisa, se mi pa zapre DHT, lpd, peer excange. namreč povsod zraven piše not allowed. In tudi ne najde hostname/a, ter connecton closed by peer. razmerje imam pozitivno 476.3GB; 521.3GB; 1,09. Nikoli si nisem spreminjal razmerja z raznimi programi itd. Imam občutek kot, da so me blokirali na partisu. Čeprav lahko dostopam na partis. Včeraj je še delovalo normalno danes noče. Tudi seedat noče tiste torrente, ki so se že prenesli. Sem probal z vuzetom, vendar zadeva enako nagaja. Kaki nasvet? Hvala

[brez povezav]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Oldi ::

uTorrent uporabljam že leta, na Partisu sem pa povsem nov in ne gre in ne gre upload. Zamenjal sem verzijo 3.2.x (ta verzija mi je itak odvratna) s 3.0 pa isti šmorn.
Ni mi jasno kako ima lahko en torrent 142 peersov, pa nobeden ni priklopljen name, jaz pa Up in Download na 0kb/s.
Ko omogočim par drugih ne Partisovih torrent pa upload hitro naraste na maksimum. Je možno, da to delajo zaradi donacij?

Oldi ::

Pravkar pa je na enem torentu s Peers 1(2) začel dolvleč z maksimalno hitrostjo (40kB/s), dva druga s Peers 0(149) in 0(85) pa še kar nič, vsi 100% dolzloudani.

nUUb ::

Če je še kdo na slovenski p2p sceni, poleg tega, da je tu zaradi podnapisov, nevem kaj tu išče.
TorrentDay toplo priporočam, je elitni tracker, sicer dokaj nov(~3 leta), ampak nimam niti ene besede za reči preko njih. Nimajo "fensi skriptic" za dobro razmerje in občasen hit&run, zelo zelo nadležnih reklam in trenutno so varnostne kopije in tak bullshit. Stvari se dobro sejejo, nove malokrat downloadam pod 8-9MB/s. Če na strani piše 1 sejalec, je to res 1 sejalec in ne 0 kot je na slo sceni(partis in mojblink). Torrenti so urejeni, imdb link, plot, cast, screens, trailer, review, vse to je prisotno pri veliko torrentih. Ocenjujem da ima stran realno vsaj 50k rednih uporabnikov (nikjer ni objavljeno), morda več - trenutni top torrent ima preko 6000 sejalcev.

Najpomembnejše pa je, da torrente ne more uploadat "navaden" uporabnik. Stvari so zelo hitro gor naložene, zelo verjetno pred katerokoli slo p2p stran.
Torrente čuvajo, skratka, v moji kratki 5 letni p2p zgodovini, moram reči da je to najbolj kvalitetna p2p stran, v kolikor ne potrebuješ SLO podnapisov. Je pa trenutno invite only, če koga zanima, naj mi pošlje ZS, pa sporočim, ko/če bodo registracije spet odprte, nazadnje so bile pred sedmimi meseci za okoli 20dni, okoli božiča.
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

Ajrina ::

nUUb je izjavil:

Če je še kdo na slovenski p2p sceni, poleg tega, da je tu zaradi podnapisov, nevem kaj tu išče.
TorrentDay toplo priporočam, ...


@nUUb, lahko dobim invite za TorrentDay? Od kar je BTJunkie umrl, še nisem našla nadomestila.

Venum ::

torrentleech pa scenetorrents sta zame top splosna trackerja.

BadWolf ::

zakaj sploh rabite torrent site z ratiom, prijavami ipd..
kak KAT ima vse, kar si poželiš, hitro downloadanje in nobenega razmišljanja o razmerjih

T-h-o-r ::

zaradi dvdjev
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenski torrent tracker

Oddelek: Omrežja in internet
2631927 (24612) Mavrik

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
456254410 (103613) metalcamp1
»

Kickass šu po gobe.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8920472 (13038) PrimozR

Več podobnih tem