» »

Zvočna umrla?

Zvočna umrla?

Ciklamen ::

Pozdrav.

Danes sem prišel domov iz univerze, priklopim laptop kot ponavadi nazaj (napajanje, internet in zvočniki ter periferija), vklopim glasbo in nič. Zvočniki ne dajo zvoka. Sem mislil dobro, pač manjša napakica odklopim zvočnike in parkrat potapkam po vtiču in iz zvočnikov se sliši tisti zvok tapkanja. Probam zvočnike na laptopu, če ti slučajno delajo, dajo nek manjši zvok od sebe in potem nič več. Sem mislil mogoče pa so samo gonilniki, restartam računalnik in odstranim gonilnike, ponovno restartam, naložim in nič. Tudi po restartu ne dobim zvoka..Sem potegnil tudi iz toshibine spletne strani gonilnike, ništa. Nobenega zvoka od ničesar.

Laptop je Toshiba L650-14f, ima še kdo kakšno idejo kaj naj poizkusim, ali vse nakazuje na to da je šla zvočna in mi ne preostane kaj druga kot nabavit zunanjo?
- End of the Post ->

popster ::

lahko probaš bootat z linux mint da vidis ce je softwerska napaka?

Ciklamen ::

Imam dual boot ubuntuja in zadeva ne dela :/ Sem pozabil dopisat
- End of the Post ->

Ciklamen ::

Nihče nima ideje? Predvsem to kak naj preverim ali je fuč ali sem jaz kaj zmuštral (manj verjetno, ker nisem nič mrdal)
- End of the Post ->

RejZoR ::

Če ti tud v live linuxu ne dela si lahko skor 100%, da je napaka strojna. Sploh če veš, da je z isto verzijo live linuxa zvok deloval out of the box.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Ciklamen ::

Watafak, ok zdaj pa dela..

Insane...
- End of the Post ->

boogie_xlr ::

Slab stik?

Ciklamen ::

Mah ne vem kaj je bilo, zjutraj zbudim računalnik iz sleep-a in zadeva kar igra..Hvala bogu :)
- End of the Post ->


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Easycap, delitev zvoka

Oddelek: Konzole
81882 (1726) Dejavu01
»

Ubuntu 7.04 + Pinnacle PCTV = slika super, zvoka ni - Linux n00b here (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
706739 (4180) poweroff
»

Ni zvoka Asus P5K

Oddelek: Strojna oprema
235024 (4088) Dabl
»

Prihaja Ubuntu Studio (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
779588 (6589) Matevžk
»

Linux -->Surround Sound

Oddelek: Operacijski sistemi
101074 (850) NoOrdinary

Več podobnih tem