» »

Hoh.de

Hoh.de

««
25 / 31
»»

Hayabusa ::

Rama je serverju zmanjkalo

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, [no address given] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Was hat dieser Fehler zu bedeuten?

Dieser Fehler kann viele verschiedene Ursachen haben. Die häufigsten Fehler sind:

bei PHP
das Script hat zu viel CPU-Ressourcen verbraucht und wurde beendet
das Script hat zu viel Memory-Ressourcen verbraucht und wurde beendet. In diesem Fall finden Sie eine Zeile ähnlich wie diese in Ihrem error.log "Unable to allocate X bytes"
.htaccess Datei mit falschen Befehlen (mehr Informationen im error.log)
weitere Informationen finden Sie in der Datei error.log im Ordner logs

bei Perl und anderen Scriptsprachen
das Script hat zu viel CPU-Ressourcen verbraucht und wurde beendet
das Script hat zu viel Memory-Ressourcen verbraucht und wurde beendet. In diesem Fall finden Sie eine Zeile ähnlich wie diese in Ihrem error.log "Unable to allocate X bytes"
Script wurde nicht im ASCII Modus hochgeladen
Script hat falsche Rechte (korrekt: 755)
der Pfad zum Interpreter in der 1. Zeile ist nicht korrekt
.htaccess Datei mit falschen Befehlen (mehr Informationen im error.log)
weitere Informationen finden Sie in der Datei error.log im Ordner logs

Spock83 ::

Kovačeva kobila... :D

Sergio4 ::

Zanima me glede grafične toxic 280x na hoh.de pise da je 5-10 delavnih dni dostava, ker ni na zalogi. Čudno mi je, ker jih nikjer po celem svetu ni na voljo. Zato me zanima če lahko res pričakujem v 5-10 dneh ali se bo zavleklo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sergio4 ()

Gregor P ::

Karkoli kjerkoli piše, da ni na zalogi, se lahko zavleče (praktično 98% možnost; v tvojem primeru kar 99,9% ker jih tudi nikjer drugje nimajo na voljo).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Sergio4 ::

Bi mi znal kdo povedat kdaj približno lahko pričakujem? Nimam ravno nekih izkušenj glede tega.

Gregor P ::

Če ni, ni ... tega ti še distributer praktično ne more povedati (morda kvečjemu lahko dobiš zares grobo oceno). Sam se nakupa takšnih produktov izogibam (ker praktično vnaprej veš, da boš lahko tedne poslušal vedno nove izgovore; ali pa boš na koncu moral tako ali tako kupiti drug podoben produkt, ki bi ga lahko kupil sam že včeraj).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Sergio4 ::

Vse to kar si napisal vem. Zanima me, če ima kdo izkušnje z dobavo izdelkov takoj po izidu.

Gregor P ::

Imamo, v glavnem čakamo, da končno pridemo na vrsto (beri: dolgo čakanje na tem koncu sveta).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Sergio4 ::

Dolgo čakanje = 10 dni? 14 dni? 1mesec? 1leto?

Dr_M ::

Zakaj ne poklices vedezevalke?

Sergio4 ::

Mogoce zato ker je vedezevalka za placat vi pa ste zastonj?

RC14 ::

Če se jim ne bo kaj zalomilo pri njihovi dostavi, potem lahko pričakuješ najprej nekje čez 14 dni.
Če pa oni ne dobijo grafe v tem roku kar je možno, pol pa zna bit problem in se boš načakal, na koncu pa boš mogu kupit eno drugo grafo.

lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

popek ::

Sam že tudi čakam 15 dni, za grafično že 2 tedna piše dobavljivo za 2-4 dni.
Vidim pa da zdaj nimajo ogromno stvari na zalogi. Trenutno še samo čakam na psu in grafično.
Sem spremenil par stvari dva dni nazaj zdaj pa razmišljam da mi spet zamenjajo xfx 750w z 850w ki je na zalogi.
Še bom počakal ta teden potem pa prosil za refund...

Sergio4 ::

Kako pa spremeniš naročilo?

popek ::

Napišeš email.
Najboljše kr v nemščini, ker z ang se zgleda matrajo in ne odgovorijo radi.:)

servo ::

Vendar tudi v primeru nemščine ne pričakuj več kot odgovor na teden

Lonsarg ::

Ma, pri meni je tako dolgo trajalo, da sem jih poklical in se po angleško zmenil.

darkolord ::

Pri meni tudi, pa so rekli "pošlji po mailu"...

BoLhCa ::

Na kateri email je najbolje poslati za izdelek, kateri ne deluje več, je pa seveda še v garanciji?

Magic1 ::

Tole prvo preberi:
http://www.hoh.de/SupplierSupport/index...

Traja vsaj dan do dva, da odgovorijo iz Hoha:
service@service-gg.de
Magic

s1m0n ::

Ima par vprašanje glede hoh.de

Naročil bi rad celoten sistem (vse komponente, brez ohišja).
Zanima me naslednje:
1. A se lahko garancija za večino izdelkov uveljavlja direktno preko proizvajalca in ne preko hoh.de ?
2. Kako je s pošiljkami a pošljejo tisto kar imajo ostalo pa pozneje ali ko imajo vse vse naenkrat ?

Skyman ::

cisto odvnisno.

Eno stvar ti zahtevajo da pokvarjeno das njim neko pa proizvajalcu.Ampak je bolse ce oni vzamejo s tem tud krijejo tvojo postnino :D traja pa cca 14 dni! da dobis nazaj novo vsaj tako bilo pri meni!

Glede posiljanja ponavadi cakajo da poslejo vse skupaj.Meni se ni še zgodilo da bi dobil 2 paketa.

Dr_M ::

Meni so pred kratkim poslali 2 paketa. Pa sem narocil 4 izdelke, vse 4 iz zaloge.

majomhus ::

Moje izkušnje:

-naročil 1. novembra
-plačal takoj ko sem lahko 4. na banki
-6. zjutraj so potrdili da so denar dobili in je paket popoldan že bil na obdelavi
-7. zjutraj so poslali in je ob 1ih že v sloveniji
-8. so mi dostavili in sem opazil da sem dobil 3 od 4 artikle, sem poslal mail kje so moji rami
-9. poklical ker mi niso na mail odgovorili, čeprav precej hitro odgovarjajo (naslov za dostavo sem spremenil in so mi odpisali v nekaj urah). Mi je na telefonu potrdil da bom dobil kmalu (zgleda da jim je zmanjkalo). Doplačat nisem nič rabil.

Sem zelo zadovoljen, in the meantime pa sem si sposodil 4gb od kolega. :)

Croc ::

Zaenkra še čakam na naročilo. V sredo sem nakazal denar prek bančnega naročila pa so šele danes dobili plačilo.

Sprašujem se kaj klinc v 21 stoletje potuje denar celih 6 dni. To je pa poden iz strani banke.

Saj se ni za čuditi ,da vse propada.

Lp.

darkolord ::

Plačilo je prec tam (drug dan, če se ne motim).

Hoh je nesposoben.

Croc ::

Na banki mi je referentka rekla, da bo denar drugi dan nakazan. Zdej ali na banki ni šel denar ali pa je res hoh. lesen.

Zdej to je vprašanje.

darkolord ::

Hoh je lesen - preberi višje, pa boš videl, da čakamo vsi, kadar je potrebna kakršnakoli komunikacija z njihove strani.

Tudi Nemci niso čista perfekcija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

NejcSSD ::

Eno vprašanje: A so kdaj kkšni dnevi na hoh.de ko je poštnina zastonj ali pa vsaj cenejša? :)

LP
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Sergio4 ::

Jaz sem naročil zgodaj zjutraj okrog 4. In dobil naslednji dan zjutraj. Verjetno je ze isti dan slo na posto in do slovenije. Pol pa do mene.

Machete ::

Se pridružujem nejcssdju. Se da kako priti do cenejše poštnine?
Ker recimo za 70€ vreden ram, ki ne tehta skupaj vse skupaj nič, mi je malo preveč 16€ za poštnino.. ?

Spock83 ::

LOL kaj bi še radi. Osebno zastonj dostavo.

Croc ::

darkolord je izjavil:

Hoh je lesen - preberi višje, pa boš videl, da čakamo vsi, kadar je potrebna kakršnakoli komunikacija z njihove strani.

Tudi Nemci niso čista perfekcija.



Morda čakajo ,da se naberejo naročila iz Slovenije pa potem vse skupaj pošljejo naenkrat oziroma ,če je v nekem obdoboju iz Slovenije prišlo nekaj naročil pa da kakšnega kosa niso še dobili,potem na ta ručun vsi ostali naročniki čakajo.
Sicer to je banalen primer.

darkolord ::

Ne, recimo že pri komunikaciji zatajijo. Tam ene 3-4 dni traja ponavadi za vsak mail.

S kolegom sva npr. isto zadevo naročila istočasno, s tem da sem jaz vzel na firmo. On je stvar dobil, preden sem jaz sploh dobil pravilen predračun.

m0LN4r ::

Zanimivo, men so na SKB rekli 3 delovne dni, če je zjutraj pred 10 uro nakazano. Pri NLB pa 3-4 dni.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

viper66 ::

če ima kdo namen opraviti kak nakup preko hoh.de, bi se pridružil...

cortez ::

Nevem , zakaj se neki buniste glede poštnine. Sej lahko kupte pri nas po "evropskih" cenah. A tistih 5EUR popusta pa noben ne koristi, al kaj ?

Če plačate preko SEPA plačila, je to, če je sprovedeno do 12:30, pri njih že naslednji dan....preko paypala pa takoj.

So pa pa naredil celo štalo s to prenovo strani; pa tudi posodobitve in posredovanje track informacij, so jim postale tuje. Naročil in plačal preko pp v torek-dobil v petek..Status pa je še vedno In Bearbeitung ...

Zgleda, da jim voda dere v grlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()

darkolord ::

Sej ne vem a naj se smejem ali jokam... Zdaj že pri tretjem naročilu hočejo od mene "Lassen Sie uns danach bitte Ihre USTID und einen Gewerbeschein zukommen."

Croc ::

Da še jaz malo opišem mojo situacijo.
Baje v ponedelje jim je prispelo nakazilo in že isti dan zapakirali ter odnesli na nemško pošto.
Včeraj je prispela pošiljlka v Slovenijo. Danes jo pričakujem sicer, če je ne dobim danes ne bom nič presenečen, ker očitno se pri nas zna tudi zavlečt.

Drugače pa sem z njimi vredu komuniciral. Odgovore sem dobil kar hitro. Sledenje pa tudi kar vredu poštimano.
Sedaj samo še čakam da dobim pošiljko in ali bo prispela v celem kosu. :))

No ja do sedaj kar sem iz Nemčije naročal je roba vedno zelo hitro prispela. Hitrje kot iz Anglije in Italije, iz Kitajske je pa itaq katastrofa, pa tudi kar oni prodajajo je vse bolj tako tako. No do sedaj imam z nemci najboljše izkušnje in tudi nekako ko pri njih naročam imam neko sigurnost,da te po domače ne zajee. Pri Italjanih mi je pa vedno rizično naročat dostikat mutijo, se ustrašijo pa potem tudi ne pošljejo.

Šeenkrat z nemci imam najboljše izkušnje.

cortez ::

@darkolord

Davčno številko, da si zavezanec za DDV, in Ajpes podatke o firmi jim morš poslat.

darkolord ::

cortez je izjavil:

@darkolord

Davčno številko, da si zavezanec za DDV, in Ajpes podatke o firmi jim morš poslat.
Pri vsakem naročilu posebej?

Skyman ::

Neki članek o hoh oz getgods!
http://www.computerbase.de/news/2013-11...

fosil ::

V tem članku piše, da so insolventni.
Tako je!

darkolord ::

Nemogoče, saj so v Nemčiji :))

Dr_M ::

A zato so ta teden en kup izdelkov vrgli iz cenika. Skoda.

darkolord ::

Sem kar nekaj naročil opravil pri njih, sedaj jim pa ne mislim dajati denarja več.

Kakšna kul alternativa?

Skyman ::

če kaksn rabi logitech z906 po 229€ so pr hoh:D zgleda da bodo kar vse pucal bom vsak dan mal gledal hehe.. Ma ja jz sm tud plato procesor pa rame tam narocil ter SSD.Alternativa kva pa vem mogoce computeruniverse ali hardwareversand,caseking mogoce sicer ga nimam rad ker ima 20€ poštnine.Mogoce to se prezivim,ampak da dostavijo z GLS pa ne :D in da cakam 1 tedn no thx :)

fosil ::

Kje pa vidiš kaj je na razprodaji?
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

cortez ::

A zato so rabli toliko časa... No sm saj dubu SSD, vnaprej pa, kdo ve.

http://www.finanzen.net/nachricht/anlei...

Skyman ::

fosil je izjavil:

Kje pa vidiš kaj je na razprodaji?

http://www.hoh.de/hardware

UPDEJT!
Na hoh.de se ne more vec placevat s PAYPAL samo bancno nakazilo je mozno

Bei allen drei betroffenen Händlern ist mittlerweile die Zahlung per PayPal nicht mehr möglich. Der zu ebay gehörende Anbieter hat die Genehmigung offensichtlich erlöschen lassen; auch um im Rahmen des gewährten Käuferschutzes nicht kurzfristig einer großen Anzahl an Forderungen gegenüber zu stehen. Bereits gestern hatte der Anbieter Trusted Shops den Käuferschutz aufgekündigt.

Tipps und Tricks zum Verhalten von Kunden von Händlern, die in die Insolvenz gehen, gibt für Themen wie Zahlung per Vorkasse oder Widerruf unter anderem das Verbraucherportal Baden-Württemberg.
««
25 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DHL sledenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5710136 (574) kixs
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806389564 (56161) Nwanko
»

Asus - garancija

Oddelek: Pomoč in nasveti
263991 (3057) Magic1
»

Kje kupiti dele računalnika?

Oddelek: Kaj kupiti
176412 (5737) KTr1sk
»

tuje spletne trgovine (hod.de) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8614986 (9450) lambda

Več podobnih tem