» »

Abit kd7

Abit kd7

(*)_(*) ::

baje je to kr dobra plata..
je to res ?

schurda ::

Once Abit, always Abit. Imam KR7A-RAiD. Špica. Imel sem BH6, špica. Ne grem več na nobeno drugo firmo.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

shock ::

Kako bi rekel? Aja obstaja ABIT in ostalo :D.

Dr_M ::

a je pol samo pr men tko....1x abit nikol vec abit?:\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

the_unborn ::

Ne, tudi jaz tako pravim, imam ze 5. (peto!) abit plato in bom kar ostal pri njih.
Trenutno imam kd7 in morem rect, da je spica

(*)_(*) ::

sam baje se EPOX bl splača kupt pa še mal bolš dela 8-O

kuglvinkl ::

Kaj pa misliš s tem, "mal bolš dela"? ... Kaj, je bolj stabilna, se jo da bolj navit, ima boljšo razporeditev elementov, več fičerjev, boljši BIOS?
Your focus determines your reallity

(*)_(*) ::

the_unborn ::

ja prav ne:)

pusti default benchmarke, abitka je za navijanje, ce ne mislis navijat, kupi raje kaksno na sis chipsetu, te bo ceneje prislo

(*)_(*) ::

ok bom upoštevu nasvet...
sam če bo pol kej narobe se pazte :D

morphling1 ::

UnIverse, tisto niso bilo ravno default benchi na 166/166 so bili timingi na optimalnih. Mene ta plata ni čisto nič navdušila, je Ok samo ima tudi kar lepo število problemov predvsem tisti trapasti problemi z restartanjem ko iščeš kake nastavitve in se ti kar ugaša pa tako naprej, Epox 8k9a2 mi je bila dosti bolj všeč sploh kar se enostavnega navijanja tiče, na epoxu ti ni treba praktično nikol bios resetirat z jumperjem, ampak samo ugasneš (ali pa v večini primerov samo reset pritisneš) in se ti zbudi na default frekvenci proca. Abit po drugi strani pa reset, pa čakat pa včasih celo baterijo ven, kr velike probleme sem imel z navijanjem, sploh ko na fast decode ne dela nad 166, no kasneje sem prebral da je ta fast približno tako agresiven kot ultra na kx7. Ampak vseeno, mogoče bo malo hitrejša Abit plata v 3d v navitem stanju ampak enostavno doseganje visokih fsb-jev pa tudi na splošno manj problemi mi je Epox plata bolj všeč.
Tako da če nisi 3dmark record hunter ti bo Epox 8k9a2 boljša plata. Če pa si potem pa raje KX7 oz to ki jo imam še vedno jaz 8k3a ki je s pravim biosom ter dobro potweakana zame še vedno najboljša VIA plata do zdaj. KX7 close second ampak je treba voltmode delat pa nima sounda ter diode ne bere iz jedra.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Abit NF7-s rev. 1.2 je zunaj!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1335694 (3558) Tradewind
»

Katero KT400 plato?

Oddelek: Kaj kupiti
71116 (979) morphling1
»

Samsung PC333 TCB0 RAM modul ?!!

Oddelek: Navijanje
381725 (1244) l-note
»

Sisoft sandra 2002 vaše slikce!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
624089 (3269) Malecky

Več podobnih tem