» »

Najem garsonjere v LJ

Najem garsonjere v LJ

Meizu ::

Iščem kakšno cenovno ugodno garsonjero v LJ za eno osebo ampak ne najdem nič pametnega. Nepremičnine.net sem že gledal, ampak mi tamkajšnje ponudbe ne odgovarjajo. Bolha ima tudi enepar ponudb. A obstaja še kakšna stran kot so nepremičnine, kjer so objavljeni oglasi najemodajalcev?

DOOM_er ::

na ulici bratov babnik 16, stanovanje pod mano se je mislim da neka gospa odselila in stanovanje je sedaj prazno, vsaj sodeč glede na to da noben ne kuri, je pa res da so cene tam navite v nebom, moja garsonjera je bila ocenjena na 90k € za 30m^2 kar je občutno preveč, realna cena je max 50k€ pa še to bi se zamislu.
Robots will steal your job. But that's OK

para! ::

moja garsonjera je bila ocenjena na 90k € za 30m^2 kar je občutno preveč, realna cena je max 50k€ pa še to bi se zamislu.

90.000 EUR je zelo blizu realni (torej tržni) ceni za 30m2 v Dravljah. Za cca 50k EUR pa se lahko "zamisliš" v 15-20m2, ali nekje na vasi.

lp
Death before dishonor!

Meizu ::

Aja pozabil sem omenit da iscem garsonjero v najem ne nakup le-te.

para! ::

Kolikor vem, ima portal nepremicnine.net največjo ponudbo oglasov, sploh kar se tiče najema. Poglej še salomon.si (oglasnik).
Death before dishonor!

Meizu ::

Tocno, hvala. Bom pogledal. Se kaksna ideja?

bajsibajsi ::

para! je izjavil:

moja garsonjera je bila ocenjena na 90k € za 30m^2 kar je občutno preveč, realna cena je max 50k€ pa še to bi se zamislu.

90.000 EUR je zelo blizu realni (torej tržni) ceni za 30m2 v Dravljah. Za cca 50k EUR pa se lahko "zamisliš" v 15-20m2, ali nekje na vasi.

lp


V bistvu se kar nekaj garsonjer do cca. 27 m2 v sami Ljubljani proda za okoli 60k evrov. Tiste ki imajo pri omenjeni kvadraturi ceno blizu 90k evrov, pa znajo biti precej mesecev v oglasih. Sodelavka je pred kratkim kupila 28 m2 garsonjero na Litijski za 58k evrov v cca. 30 let starem bloku.

Poleg tega bo NLB ponovno spustila cene svojih novih stanovanj (ker se ne prodajo), kar bo za sabo potegnilo spust cen tudi ostalih privatnih stanovanj. Folk prodaja obcutno precenjena stanovanja in se cudi kako v pol leta ne prodajo.

Meizu je izjavil:

Tocno, hvala. Bom pogledal. Se kaksna ideja?


Mogoce najdes kaj na cimri.si.

Zgodovina sprememb…

Mr Hilter ::

Bolha, kamrica...

Rupa ::

Ta trg je pri nas še vedno slabo razvit. Za najemodajalca je zakonodaja problematična, saj so s slabimi najemniki lahko veliki problemi in stroški, znebit pa se jih ne moreš.
Zato je veliko vprašanje, koliko si dejansko pripravljen plačat za garsonjero... številk nisi omenjal. Lahko pa povemiz lastne prakse, da je možno dobiti precej bolj ugodno najemnino, če uspeš najemodajalca prepričati, da si dober najemnik in reden ter zanesljiv plačnik.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oddajanje stanovanja v najem je bajno dobičkonosen posel! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21059243 (40776) Mato989
»

Stanovanje za mlad par (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6513394 (11137) Okapi
»

Kaj je garsonjera, 1,5 sobno stanovanje..

Oddelek: Loža
4130234 (29240) LeQuack
»

stanovanjski kredit brez stalne zaposlitve (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6511766 (10361) Šimpanz
»

Stanovanje, stanovanje...

Oddelek: Loža
295454 (5453) tomaz-

Več podobnih tem