» »

prodaja budweiser v SLO

prodaja budweiser v SLO

masterpsi ::

Živjo,

Zanima me ali se kje v sloveniji dobi budweiser pivo. Konkretno me zanima bud light. V Leclercu nisem našel.

LP

logout ::

Sicer ne znam povedati, kje se kupi eno ali drugo, le spomnil bi rad, da obstajata dva budweiserja. Eno je originalno češko pivo, drugo je ameriški zvarek istega imena. Pred leti je ameriški koncern, ki to proizvaja, izgubil pravico do uporabe tega imena na nekaterih trgih evropske unije. Vprašanje je, če sploh lahko dobiš ameriškega budweiserja v Sloveniji.

L.p., Kloko

masterpsi ::

Živjo,

aha, jaz iščem ameriški Bud Light. Bom vprašal pri kakem uvozniku tujih piv, če bojo oni vedli. Tnx za info.

lp

urosh ::

original češko pa dobiš v era good centrih in pa ena štacuna vem, da je mela (ala tuš, špar nekaj takega)... kera se ne spomnim... za ameriško pa ne vem, češko je zakon ;)

IvoJan ::

leclerc ga je imel nekaj casa, nevem pa ce ga imajo se v svoji ponudbi :) ce isces kako pivo se splaca pogledat pri njih, ker imajo dokaj veliko izbiro.

Dr_M ::

Vzames originalni budweiser, dodas pol toliko vode kot je piva in imas american bud :))

lonz ::

Edino ameriško pivo vredno imena je Steiner Bock. Vse ostalo je voda.
...arrrrrr, shiver me timbers...

schnobel ::

češki bud imajo v sparih...
zadnjič sem opazil tudi bud light. imajo 0,33 in 0,5l v flašah, in 0,33 v piksni.
če se ne motim je bil tudi bud dark.

najbolše pivo= bud

Smurf ::

lonz je izjavil:

Edino ameriško pivo vredno imena je Steiner Bock. Vse ostalo je voda.

Njihova mainstream piva so naravnost ogabna, je res, ampak po drugi strani so pa na vrhu v svetu s craft pivi. Že kakšna Sierra Nevada je zelo dobra, Samuel Adams ima enega (zame) najboljših lagerjev na svetu, Flying Dog pa sploh nima niti enega slabega piva in mirno pokosi večino evropejskih.

lonz ::

Flying dog se dobi v trgovini piva v Celju. Je pa enkraten, res.
...arrrrrr, shiver me timbers...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cene piva skočile v nebo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
23149747 (31751) SonoR
»

Najljubse pivo in cigareti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15218710 (10800) BCSman
»

Najbolj antipaticne/simpaticne reklame?

Oddelek: Loža
342706 (2120) Roadkill
»

Pijem pivo Laško, ščijem pa v Union flaško:-) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11511799 (6996) ZanzeK_001

Več podobnih tem