» »

Ali razen Logitech-a še kdo dela kvalitetne aktivne zvočnike

Ali razen Logitech-a še kdo dela kvalitetne aktivne zvočnike

«
1
2

MIx ::

Lep pozdrav vsem skupaj.

Videl sem že ogromno tem glede aktivnih zvočnikov na forumu, in vedno se predlaga z-5500 za dobre in glasne zvočnike.
Sam sem jih imel 3 leta, so močni (sploh bass)ampak kvaliteta zvoka mi ni všeč, saj čez približno eno leto uporabe šumi tudi pri nizki glasnosti.
Potem sem kupil AEGO M (2.1). dobra kvaliteta satelitev, ampak so imeli eno serijsko napako, in sicer ko sem zmanjšal zvok na 0 je lev zvočnik še vedno igral (nadležno :S)

In sedaj sem se odločil za ponovni nakup, in sicer, kaj bi predlagali 2.1 oz 2.0 stereo zvočnike DOBRE kvalitete ? Bass mi niti ni tako pomemben, ker me je malo minilo nabijat :)mora pa biti seveda (mehak)
Aja pa še cena. Pripravljen sem dati od 300-500 Eur.

Hvala za vaše odgovore.

black ice ::

Za ta denar dobis HiFi v spodnjem razredu.

delfinus ::

Tole temo si mal poglej, kjer je veliko napisanega o aktivcih, nekaj jih je tudi v rabi na mizah. Cenovno bo tezko, ampak kljub vsemu je lepo izhodisce za raziskovanje naprej.

lp, d.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

MIx ::

Res je cenovno je tam vse nad 1500 Eur ko sem pregledal cene.

Black ice -vem da dobim hi-fi ampak res bi rad imel čim manj komponent z 3,5mm jackom in to je to.

Išečm nekaj kar ni tako veliko tudi, kot nekakšni monitorji po izgledu.
Mogoče imam prevelike zahteve, namreč iščem kot nekakšne kvalitetne aktivne lahko bi temu rekel računalniške zvočnike. Ali sploh kaj takega obstaja ? hmm

smookey ::

rokp ::

Jaz sem pred kratkim kupil tole:

Aktimate Micro

Nisem nek audiofil, tako da se meni slisijo cisto OK.

Mr Hilter ::

Kaj pa GENIUS 5.1 SW-HF 5050, oziroma 6000? Ti bi ti ustrezali po kvaliteti, izgledu- not so much :(

Trancedeejay ::

Navoljo imaš avstralske zvočnike Aktimate ali pa švedski Audio Pro. Vsaj za te vem, da so ok - pa še za solidno ceno se jih da dobit.
Lahko se kontaktira tudi mene za kakšno dobro ceno:)

---------
Oglaševanje - odstranjena povezava
Music is the key

Zgodovina sprememb…

MIx ::

BOSE so odlični zvočniki, sem jih kar nekaj preposlušal, ampak moti me nekaj -mid bass, bose ima kristalno čist zvok na visokih tonih, bass je tudi vredu, ampak mid tona pa nikjer :S

Smokey hvala za linke. cenonvo so ravno prav.
Kbal - Genius mi nikoli ni bil všeč, sploh 5.1, potem bi raje od logitecha ampak ja, iščem 2.0, 2.1.

Trancedeejay- o teh zvočnikih sem veliko prebral. Naletel sem tudi na Audioengine, ki so meni videti identični z audioPro.
Ampak nisem še slišal za nobene od njih. Zasledil sem da so veliko nagrad pobrali v ameriki, zato se sprašujem zakaj jih ni tukaj, oz zakaj še ni nič napisano o njih.
Jih kdo lasti ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MIx ()

urosh ::

v bigbanku dobiš yamaha sistem za 499€:
Yamaha NS-PB150 (zvočniki)
Yamaha RX-V471 (ojačevalec)

MIx ::

urosh je izjavil:

v bigbanku dobiš yamaha sistem za 499€:
Yamaha NS-PB150 (zvočniki)
Yamaha RX-V471 (ojačevalec)


Urosh, če vrjameš ali ne, ojačevalci in vsa ta čreva ki jih potrebuješ za priklop toliko odveč da joj.
Zato iščem aktivne zvočnike ampak kvalitetne. Najraje bi imel 2.0 stereo in basta.

PoolDe ::

urosh je izjavil:

v bigbanku dobiš yamaha sistem za 499€:
Yamaha NS-PB150 (zvočniki)
Yamaha RX-V471 (ojačevalec)


Brez veze, kdo bo postavljal na mizo fršterkr in boxe (tako mnogo boxov), pa kable vleku in se z nastavitvami ukvarjal? Svaka mu čas, kajti čas mu ni pomemben. In potem si še vedno deležen povprečnega/bednega zvoka iz šestih smeri.

Za komp, za na mizo, težko fališ z Audioengine A2. 200 eur in čisto soliden zvok. Tukaj klikni in si preberi, kaj je o njih napisal nek dobrotnik. Če je takim pacientom ok, bo stvar povprečnemu uporabniku vrh glave dovolj.

Meni jih je priporočil kolega in sem jih dvignil v petek in sem super zadovoljen, sploh peljejo moje stare Altec Lansinge scat in pojejo prav prijetno za namizne zvočnike. Ok, res ne nabijam špilov (za to so slušalke, kriki smrti niso primerni za družinsko okolje) ampak stari rok pa lepo prepeva. Celo družica si je zrihtala FLAC verzijo albuma od Adele, ker so ji MP3ji zveneli mrtvo in zdaj posluša vsakič, ko me ni doma (in samo takrat, ko me ni doma).

TL;DR: ne ga srat, 200 eur za A2 je zakon.

MIx ::

PoolDe - link tu tukaj ne dela. Sem zato kopiral od www... , ki deluje.
Zanimiv review, take imam rad, ki govorijo iz osebnih izkušenj. Sliši se dobro, ampak ja moral bi slišati, ravno nekaj takega iščem, ampak sodeč po specifikacijah mi pa znajo biti malo švoh, zato sem tudi pripravljen plačati do 500 eur.

rustiii ::

jst sem že slišal audioengine 5+ in aktimate k jih majo v bigbangu, oboji so sicer mal večji, oboji so dobri, so pa od audioengina zvočniki kr precej glasnejši od aktimatov, sm jih hotu kupt k je bla plača, sam so me umes policaji oglobili, tko da spet šparam, hehe.. če iščeš dober zvok se v vsakem primeru izogni legitechom!

MIx ::

Že cel dan berem ravno o audioengine, in sicer ja, A5 bi bili zame po drugih besedah in reviewih sodeč. Rustiii, kje si jih poslušal ? pri nas ? V bigbangu jih nisem zasledil (na spletu)
Ker ne bi rad opravil nakupa brez da bi slišal zadeve, saj ne da je ogromno denarja, ampak hoče kupiti tisto kar iščem.

barakus ::

Jaz mam A5 doma, izjemno zadovoljen s samim zvokom in jakostjo ki jo izpljune ven glede na velikost... :O

urosh ::

vem, da je bila debata o aktivnih. A ker smo bili pri ceni 500, sem pač prilimal to... Se globoko opravičujem :)
Saj ni to mišljeno za na mizo poleg, nego pač v dnevni recimo...

MIx ::

barakus je izjavil:

Jaz mam A5 doma, izjemno zadovoljen s samim zvokom in jakostjo ki jo izpljune ven glede na velikost... :O


Na googlu sem najdel uvoznika za slovenija za audioengine. Ima kdo izkušnje, se da poslušat zadeve ?

rustiii ::

Jst grem jutri pofirbcat mal k njim, se bom probal zmenit da mi jih posodijo za domov, ponekod ti zvočnike kar posodijo, ne vem kako je pri njih, sm pa vidu na FB da so mel akcijo včeraj... a se kdo kaj spozna na tele DAC-e, a bi dejansko dobil še več kvalitete ven?
http://www.audioengine.si/trgovina/digi...

barakus ::

MIx je izjavil:

barakus je izjavil:

Jaz mam A5 doma, izjemno zadovoljen s samim zvokom in jakostjo ki jo izpljune ven glede na velikost... :O


Na googlu sem najdel uvoznika za slovenija za audioengine. Ima kdo izkušnje, se da poslušat zadeve ?



Jaz jih takrat nikjer v sloveniji nisem našel in sem jih kar naročil, me je prišlo 330eur iz UK vse skupaj.

rustiii ::

barakus:

glede na to da maš A5+ že dlje časa, jih priporočaš? namreč namen jih imam kupiti, uporaba: tv,ipod, comp..
misliš da bi moral zraven vzet še podstavke, da ne bom 2x hodil?
hvala

http://www.audioengine.si/trgovina/doda...

Meizu ::

Just to clarify, z-5500 niso kvalitetni zvočniki.


Apeliram na OPja.

Edit: Poskusi BOSE.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

barakus ::

rustiii je izjavil:

barakus:

glede na to da maš A5+ že dlje časa, jih priporočaš? namreč namen jih imam kupiti, uporaba: tv,ipod, comp..
misliš da bi moral zraven vzet še podstavke, da ne bom 2x hodil?
hvala

http://www.audioengine.si/trgovina/doda...


Zelo toplo priporočam! Sicer nisem nek ekspert ampak zvok je neprimerno lepše barve in bolj čist na A5 kot na Z5500, ma sploh ne moreš primerjat. Z5500 so za kakšno igro ali film gledat, A5 pa muziko. Glede podstavkov nimam pojma, imajo že sami neko izolacijo spodaj proti vibracijam ta služi namenu. Za ipod in komp bojo kul, za tv tudi samo ne pričakuj nekih enhanced basov...

MIx ::

ce se ne motim, obstajajo A5 ( star model) in A5+ ki so ubistvu novejsi model, kakor sem seznanjen, barakus katere imas ti?
sem se pa resno zagrel za njih, glede na to da se pise o njih le najboljse, in zanimivo da jih audiofili zelo hvalijo. zato sem se odlocil da jih grem v ponedeljek pogledat oz. poslusat ce se bo dalo.

barakus ::

Model: A5B-230V sklepam da so to stari model (jih mam ze nekaj casa). Kake so razlike med starimi in novimi ne vem, hiter google search pa pravi da razlike _niso_ v zvoku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: barakus ()

mihec87 ::

Bose so predragi glede na ponujeno...
Glede na to da se govori o kvaliteti logitech potem bi vsak dober aktivni stereo zvočnik zadovoljil+aktivni sub oz odvisno od posameznika zato je zadevo pametno prej slišat, nekateri pač obožujejo visoke in base vmes pa nič.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

rustiii ::

Mihec87:

se strinjam Bose ni vredu, razen za filme mogoče, sem imel companion na testu in po 2 urah jih nisem mogu več poslušat, sprva so zanimivi potem pa navdušenje zlo hitro mine, če bi bili po polovični ceni bi jih mogoče zadržal... audioengine je pa čist druga zadeva, se mi zdi da bi jih lahko poslušal v nedogled:)

PoolDe ::

Ne vem, če je na mestu, da se OPu predlaga katerekoli zvočnike, glede na to, da je očitno neizkušen in zmeden mladi mož, ki želi iz življenja več, kot mu lahko ponudi Creative. S svojimi opisi je določil nek okvir, morda vzorec, ki mu želi sledite, recimo temu ideal. Predstavljam si, da je s težavo zreduciral svoja kompleksna življenjska izkustva v kratek, koherenten in jedrnat zapis na tem forumu. Tu mu je potrebno čestitati, zakaj smo ljudje, ki jim to nikakor ne uspe.

A šalo na stran; tukaj sem se odločil komentirati, ker sem imel podobno težavo kot OP in sem jo rešeil z Audioengine zvočniki, za katere sicer nisem nikoli slišal. Cena je bila prava, zvok takisto, velikost taktretje in odločitev ni bila težka, s tem da so res zaživeli šele po kakšnem tednu uporabe, glede na to, da jih ne uporabljam veliko.

In nekoč, ko bodo za to denarci, bom nabavil še bekle A5-ke za v dnevno sobo, da bodo delali družbo belemu xboxu, ki si ga družina tako zelo želi. Seveda, če ne slišim nekaj boljšega in še cenejšega :)

barakus ::

A5 dajo kr močno glasnost za navedeno moč. Mislim jaz v sobi si upam do 50% in to je zame zelo glasno, več nisem še šel, ker so se mi smilili zvočniki in ušesa :)

RejZoR ::

Altec Lansing MX6021
http://www.alteclansing.com/invt/mx6021

Edino kar mal moti je, da jih ne moreš montirat na steno...

Drugače pa ima tud Creative ene dobre, Creative GigaWorks T3 so hudi. Imajo pa isto hibo kot Alteci, lahko jih samo posatviš na mizo...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

MIx ::

Zdravo vsem po dolgem času.

Kot sem dejal, sem šel danes pogledat Audioengine zvočnike. Ful so bli prjazni, lepo so mi vse razložili, kako in kaj, da zvočniki potrebujejo približno 30 ur da se ulaufajo itd., potem smo se pa lotil poslušanja samih zvočnikov.
Morm rečt da sem bil zelo presenecen!! :O Zvočniki dajo vn kristalno čist zvok, kot na A2 in A5+. Ko so priklopili A5+ in zašpilal komad od Coldplay - Paradise, sem tam ko v komadu nastopi bass, sem jih prosil če lahko odklopijo woofer, ki so ga imeli tudi v kotu. In veste kaj so mi rekli, da woofer sploh ni priklopljen. :)))) 2.0 sistem s takim bass oz nizkim tonom še nisem slišal !!! Zvenel je popolno, ravno prav nizkih tonov je bilo, in to brez kište na tleh. Srednje toni so bili popolni, za razliko BOSE ki sem jih tudi poslušal jim ravno srednjih zelo zmanjka. Uglavnem zvočniki imajo zadaj 3.5 jack vhod in to je vse, kaj želiš boljšega ( ne pa 5.1 sistemi z 5 kabli :S kako nadležno)
Kot lahko ugibate, sem jih brez zadržkov vzel (črne), sicer so jih meli tudi v barvi lesa (bambus) ampak ne bi pasali v mojo dnevno.
Vzel sem tudi podstavke, ki zvočnike povzdignejo malo na gor, ker jih imam na omarici na kateri je tudi TV v dnevni sobi.

Hvala vsem za pomoč pri odločitvi, ampak mislm da sem za ta denar dobil najboljše !!

P.S. pri naslednji plači pa definitivno vzamem še A2 za računalnik :PPP

zagi123 ::

Zanimivo, jaz sem svoje A5 prodal ravno zato, ker niso imeli nobenega basa.
Oziroma so ga imeli minimalno ko si dal kanec glasneje, ampak takrat je že membrano razmetavalo da je bilo blizu frceranja :)

MIx ::

Je pa res ja, sem opazil da če si blizu ni basa, ampak od daleč pa zapolni celo sobo, in samo gledaš kater woofer igra :))) res presenečen, da brez wooferja tako čudovito oddaja nizke tone. Ampak kot so rekli, bo zvok še boljši po 30 urah.

Zagi123 mogoče nisi imel dobre postavitve.

Še en dokaz pripenm :)

 Audioengine A5+ zvočniki

Audioengine A5+ zvočniki

čuhalev ::

Čeprav se je avtor teme že odločil za AE, naj dodam, da sem se pred leti v enaki situaciji odločil za M-Audio bx5a, čeprav sem tudi takrat gledal AE, a mi niso bili všeč, saj je ojačevalec nameščen samo v enemu. Imam pa problem, da se mi na ohišju nabira prekomirno veliko prahu.

Dragi ::

Bass se navezuje na nizke frekvence. Nizke frekvence pa imajo dolgo valovno dolžino. Zaradi tega se pravi zvok nizkotoncev razvije šele na daljši razdalji, ala par metrov vsaj. Še najbolje zveni če imaš za sabo steno, omaro ali kako podobno masivo, ki ustavlja zvok.

Še celo nizkotonec iz mojih Genius 5.1 zvočnikov za 120€ zveni blazno hudo, ko sem na drugi strani sobe naslonjen ob steno. Ko sem pa 2m pred je pa srednja žalost...

Pozicioniranje satelitov in oblika sobe ZELO spremeni zvok. Pazi!

barakus ::

MIx čestitam :)

Moji so imeli izjemen zvok že od prvega dne, ob poslušanju dobre muzike me še danes zmrazi :)
Imajo pa tudi eno slabo stran in to je, da youtube music videos postanejo neposlušljivi, ko enkrat izkusiš lossless muziko...

PoolDe ::

Najboljše zvočnike je težko izbrat, ker ne moreš slišati vseh, nikakor pa ne moreš vseh sprobat. Zato pa imamo strokovni tisk in danes sem na fb našel tole:
http://reviews.cnet.com/best-pc-speaker...

Mislim, da je OP sprejel pravo odločitev, bravo.

MIx ::

Dragi - se strinjam glede valovne dolžine nizkih tonov, in res je, pozicioniranje zvočnikov je zelo pomembno.

Barakus - se popolnoma strinjam, samo še FLAC išečm po internetu. Nekaj sem jih imel že od prej zato sem seveda preizkusil takoj ta format.
Nekaj sem jih pa seveda zavrtel tudi iz youtuba, res ni užitek :S in res je smešno, kakšne so razlike ko imaš kvalitetne zvočnike.

To niso zvočniki, za najstnike, ki hočejo da razbija po sobi, to so za tiste ki želijo več od zvoka (kvaliteto), in pa ko dajo že kr neki teh sistemom čez od komercialnih firm.

Včeraj sem jih šel pokazat nekemu audio producentu, je bil zelo presenečen nad čistočo zvoka. Kajti baje se jih posluša na minimalni jakosti da slišijo vsi detajli (vsaj on jih je)

Je rekel da si jih bo po vsej verjetnosti nabavil. Glede na to da dobiš veliko za ta denar. Jst sm res veseu da sm jih našu.

Meizu ::

MIx ja, to je to :) Se strinjam, da ni vse v močnih basih. Tudi sam sem to ugotovil s poskušanjem, najprej seveda z idejo, da močen bas pomeni vse. Kar seveda ni res. Poln čar glasbe dobiš le, če gledaš na ozvočenje kot celoto, ne le kot posamezne komponente.

Okapi ::

Malo bo sicer off-topic, ampak mogoče bo komu koristilo. Tile aktivni zvočniki si dobri, ampak tudi kar dragi.

Sem precej prepričan, da dobiš enak ali celo še boljši zvok za manj denarja, če si omisliš en majhen ojačevalnik na osnovi tripathovega čipa (T-class), recimo Lepai.

za 20-30 evrov na ebayu, potem pa še ene primerne majhne hi-fi zvočnike po lastnem okusu. Za 350 evrov dobiš že kar dobre.

O.

MIx ::

Okapi - če dobiš boljše za ta denar, svaka ti čast. Ampak ojačevalnik za 30 eur pa pol ene zvočnike, ja ne vem, če se greš pasivce pod jurja nou nč kvalitetnega. Moraš slišat Audioengine A5+, ravno danes sem jih dau k tastarim v dnevno na stojala. Ja to dobesedno razbija 3 metre stran, zvok je vrhnunski. Fotr ni mogu vrjet da iz takih mejhnih boxov tak zvok prihaja, pa je učas meu on cele gajbe zvočnikov pa celo omaro ojačevalcev :) kavč je pri nekaterih komadih dobesedno tresl. Še sam nism mogu vrjet, kakooo je to možno ??????, imam dva zame mala zvočnika in tok enga zvoka in nizkega basa k da bi meu woofer ampak un ornk 50x50cm v kotu ( in tisti woofer od Z-5500 Logitech ki je 280 RMSja, ni tok tresu pa je woofer tolk velk kt oba ta zvočnika. Resno, jst ne morm vrjet kako jim je to ratal.
Če bi vs lahko k men povabu vse pa pokazu, bi gledal oz poslušal z odprtimi usti :)) ma ne morš vrjet !!! Prjatlom ne gre u glavo od kje tak bass brez wooferja. Ker dejasnko ko si 1 metr stran ni nič, potem ko si pa na kauču 2-3 m stran, kako se razvije ta nizek ton ne moreš vrjet.

Da pa še neki povem, res je vsak svoje tumba kaj je dobr pa kaj ni, tko k za avte govorimo, tist kar ma trenutno to hvali da je najbolše. Isto je tuki, le ne slišš ne morš govort. Ampak glede na to da sm poslušu sete za 8k od bowers and wilkins in Dali. Verjamem da za ta denar ne bi dubu boljše.

gazibo ::

Aktivni zvocniki oz. monitorji


Adam Audio, Dynaudio, Barefoot, Genelec, Focal, Klein & Hummel, Neuman, KRK, PSI audio, PMC, ATC, Tannoy.....

mihec87 ::

Se dobi pod jurja tudi kaj dobrega...Zgleda se kvaliteta zvočnikov meri skozi denarnico...

gazibo ::

Jaz uporabljam Adam A7X, ki stanejo dobrega jurja.


drugace pa tukaj kokr ces. Cena je za en kos

http://www.thomann.de/de/aktive_nahfeld...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gazibo ()

mihec87 ::

MIx je izjavil:

Okapi - če dobiš boljše za ta denar, svaka ti čast. Ampak ojačevalnik za 30 eur pa pol ene zvočnike, ja ne vem, če se greš pasivce pod jurja nou nč kvalitetnega. Moraš slišat Audioengine A5+, ravno danes sem jih dau k tastarim v dnevno na stojala. Ja to dobesedno razbija 3 metre stran, zvok je vrhnunski. Fotr ni mogu vrjet da iz takih mejhnih boxov tak zvok prihaja, pa je učas meu on cele gajbe zvočnikov pa celo omaro ojačevalcev :) kavč je pri nekaterih komadih dobesedno tresl. Še sam nism mogu vrjet, kakooo je to možno ??????, imam dva zame mala zvočnika in tok enga zvoka in nizkega basa k da bi meu woofer ampak un ornk 50x50cm v kotu ( in tisti woofer od Z-5500 Logitech ki je 280 RMSja, ni tok tresu pa je woofer tolk velk kt oba ta zvočnika. Resno, jst ne morm vrjet kako jim je to ratal.
Če bi vs lahko k men povabu vse pa pokazu, bi gledal oz poslušal z odprtimi usti :)) ma ne morš vrjet !!! Prjatlom ne gre u glavo od kje tak bass brez wooferja. Ker dejasnko ko si 1 metr stran ni nič, potem ko si pa na kauču 2-3 m stran, kako se razvije ta nizek ton ne moreš vrjet.

Da pa še neki povem, res je vsak svoje tumba kaj je dobr pa kaj ni, tko k za avte govorimo, tist kar ma trenutno to hvali da je najbolše. Isto je tuki, le ne slišš ne morš govort. Ampak glede na to da sm poslušu sete za 8k od bowers and wilkins in Dali. Verjamem da za ta denar ne bi dubu boljše.


Bom izkoristil ter vprašal(zaradi naslova teme) še vedno šteješ logitech pod kvalitetne zvočnike v hifi svetu(v računalniškem niso slabi, da nebo gdo kaj narobe razumel)?

MIx ::

Ne sej zato sem ubistvu vprašal, res da v temi izgleda kot da so Logitech kvalitetni. AMpak nisem misli tako, ubistvu so polom. :)

MIx ::

Pozdrav vsem skupaj še 1x.

Si je že kdo prilastil A2 oz A5+, jaz moram reči da so zvočniki super, vzel sem si že stojala od Gebl-a za male pare.
Me pa preseneča kako dolgo rabijo kevlar membrane da se utečejo oz da se zvočniki ulaufajo. Ker od prvega dne igrajo čisto drugače. Res je kristalen zvok.
Škoda je edino ker je na spletu tako malo FLAC fajlov :) ker je res užitek poslušat.

Majo pa na Audioengine slovenija (na FBju) zdele eno nagradno igro, kjer šenkajo ene A2, glih take še nucam za comp :P

Okapi ::

V resnici se niso membrane čisto nič "ulaufale", ampak so se tvoja ušesa/možgani navadili na zvok.

O.

MIx ::

Okapi je izjavil:

V resnici se niso membrane čisto nič "ulaufale", ampak so se tvoja ušesa/možgani navadili na zvok.

O.


ne ne, so mi tudi sami rekli, da rabijo cca 30 ur zaradi kevlarja.

Okapi ::

Ja, rečejo marsikaj.

O.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prvi hi-fi sistem (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
21539828 (10936) Ales
»

Kateri Soundbar - je vredno nakupa? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
22351279 (17649) naruto2
»

zvocniki do 100-200 evrov max?

Oddelek: Kaj kupiti
132306 (1900) Jst
»

Nakup zvočnikov Logitech z906

Oddelek: Zvok in slika
366849 (5797) Skyman
»

Ozvočenje?

Oddelek: Zvok in slika
475859 (4107) Primož12

Več podobnih tem