» »

Kateri Soundbar - je vredno nakupa?

Kateri Soundbar - je vredno nakupa?

1 2
3
4 5

Bantani ::

radmannsdorf je izjavil:

Jaz pa iščem soundbar do 150€. V poštev pridejo trgovine v Sloveniji in Avstriji. Oz. dostava do SLO/AT.


To ti je brez veze kupovat za 150eur...za soundbar moras odlomt najmanj 500eur in vec,da ti bo delalo tako kot treba....potem raje dodaj 100-120eur vec pa kupis od logitech z906😉...vcasih imel povezano na TV zdaj na comp in dela bolano dobro😃

Horas ::

Bantani je izjavil:

radmannsdorf je izjavil:

Jaz pa iščem soundbar do 150€. V poštev pridejo trgovine v Sloveniji in Avstriji. Oz. dostava do SLO/AT.


To ti je brez veze kupovat za 150eur...za soundbar moras odlomt najmanj 500eur in vec,da ti bo delalo tako kot treba....potem raje dodaj 100-120eur vec pa kupis od logitech z906😉...vcasih imel povezano na TV zdaj na comp in dela bolano dobro😃


točn tk. še z623/25 bolše igrajo od soundbara! da ne omenjam wooferja
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Xserces ::

Bump.

Torej iščem nek soundbar do max 300€. Katerga se splača vzet? Gledal sonyja Sony HT-X8500, sony ht s350, JBL Deep bas 2.1 . Je še kaj vredno pogledat?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

energetik ::

Jaz sem ravno vzel Anker Infini Pro za nekih 200€. Je 2.1 z vgrajenimi subvuferji (posebej suba ne moreš priklopit).
Takole je - od prostorskega zvoka ni kaj dosti, je pa solidna stvar za to kar je namenjen - da nadomešča TV zvočnike. Poln zvok, glasnost več kot zadovoljiva.

Sicer imajo moji Logitech x230 več basa, lahko bi na TV priklopil kar njih, ampak hotel sem enostavnost uporabe, in to odtehta. Priklopljen je na HDMI ARC, prižiga in ugaša se sam skupaj s TV, glasnost se nastavlja kar z daljincem od TV.

Dodatno pa ga uporabljam tudi preko BT za predvajat glasbo s telefona.

Xserces ::

Super hvala za nasvet. sem najdu zdaj DENON DHT-S316 ki ga po reviewih kar hvalijo. dobi se ga za cca 200EUR. Sem pozabil napisat da bi rad imel sub posebaj.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

Kodrnusa ::

Mam yamaha yas 207. Poka odlično. Priporočam..

Xserces ::

Gledal tudi to ampak so cene v slo pretirane. cca 100€ razlike napram DE. + to da je skor nikjer ni več za dobit.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

sajmonsaz ::

Imam JBL soundbar 5.1 že kako leto in pol. Osebna izkušnja je takšna, da če gledaš iz vidika uporabnosti, je vrhunska zadeva. Subwoofer je wireless, bas je skoraj vrhunski, dovolj močan, mogoče mu spodaj malo zmanjka.
Sateliti so prav tako odstranljivi, na magnet, prav tako wireless, baterija na satelitih zdrži kakih 8 do 10ur poslušanja, polnimo jih pa lahko tudi z polnilcem za mobitel, na mestu kjer so postavljeni. Edino kar me moti, je sam zvok soundbara in satelitov, je plehek. Visoki toni so lepi, mehki, prijetni za poslušanje, srednjih pa dejansko primanjkuje. Sama povezljivost soundbara deluje odlično, eARC lepo preklaplja med signali vhoda. Vklop in izklop tudi funkcionira z daljincem od tv-ja. Uglavnem, je super,ker je out of the box, vse tipi-topi, zadevo priklopiš v parih minutah in vse deluje po drugi strani bi pa za ta denar dobil kak receiver in ločen sistem za podobno ceno, vendar bi imel boljši zvok ampak smo spet pri kilometrih kablih,ki jih ne morem vidit. :)) To bi bilo to.

p.s.(ni mi žal za nakup,vendar pa so pomankljivosti pri zvoku, ki mogoče koga odvrne od nakupa)

LP, S.

Kodrnusa ::

Folk ne razume da je soundbar podaljšek tv zvočnikov ki so pri vseh tvjih zanic. Dajo base in razširijo zvok. Ni pa to naprava za audiofile in sploh in oh... Je pa top zadeva ko želiš gnile tv zvočnike zamenjat za poln močen zvok. So oa tudi pri soundbarih razlike in je treba malo raziskati kaj pa kako. Men moj yamaha yas 207 odgovarja zelo in sem zelo zelo zadovoljen. Tudi muziko poslušam preko njega

Seba27_si ::

Kaj pa pravite na Sonos? Oba Soundbara - Beam in Arc imata ful dobre Rewiev-e

geronimo777 ::

Xserces je izjavil:

Super hvala za nasvet. sem najdu zdaj DENON DHT-S316 ki ga po reviewih kar hvalijo. dobi se ga za cca 200EUR. Sem pozabil napisat da bi rad imel sub posebaj.


Tudi jaz kupujem sound bar in je v ožjem izboru tudi tale Denon s316. Nisem audiofil, želim si samo izboljšati zvok preko TV, uporabljal bi ga tudi za poslušanje glasbe. Zanima me, če si ga nabavil in če si ga, ali si zadovoljen?

Machete ::

Soundbar je stran vržen denar. Ne rabiš biti audofil.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

energetik ::

Kakor za koga. Katera zadeva je še tako enostavna za uporabo kot soudbar in zasede tako malo prostora?
Soundbar na HDMI ARC se popolnoma zlije s TV, 1 daljinec, nobenega nastavljanja vhodov.

Horas ::

raje kot soundbar se potem vzame 2.1 pc zvočnike. recimo logitechove z623/25
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Matej_K ::

Soundbar reši ''težave'' z grdimi kabli, ''grdimi'' zvočniki.
Če imaš minimalistično dnevno sobo, s tevjem na steni, je soundbar edina lepa rešitev za izboljšanje zvoka od TVja.
Razen če imaš v old school omaro kjer lahko skriješ vse not
 omara

omara



Sam imam Logitech Z-5500, v dnevno jih nemorem dati, je ravno za 10km kablov.
... .. .

kingsix ::

Za tv imam v dnevni Edifier s350db kar je 2.1 sistem... V spalnicah pa imam Edifier s880db, ki so pa 2.0. Oboje odlično.
Imel sem na testu neke soundbare, pozabil že katere, ampak so bili slabši od omenjenih Edifier.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

link_up ::

Mah ozvocenja so draga, kot pes in se jih kupuje premisljeno in s preposlusanjem vsega zivega. Brez preseravanja si takoj na 5k za 5.1 sistem.
In and Out

energetik ::

Horas je izjavil:

raje kot soundbar se potem vzame 2.1 pc zvočnike. recimo logitechove z623/25

Še enkrat, moja je "živčna" že zaradi dodatnega daljinca od TV boxa. Da bi morala se še posebej ukvarjat z gumbom na PC zvočnikih ali receiverju, si ne predstavljam.
Poleg tega ima moj glupi Philips TV posebej nastavljanje glasnosti za 3,5mm jack, nekje v menijih, absolutno nepraktično.
Soundbar pa sem vštekal na HDMI ARC, in to je to. Prižiga in ugaša se hkrati s TV, prav tako glasnost s TV daljincem.

pffff ::

energetik je izjavil:

Horas je izjavil:

raje kot soundbar se potem vzame 2.1 pc zvočnike. recimo logitechove z623/25

Še enkrat, moja je "živčna" že zaradi dodatnega daljinca od TV boxa. Da bi morala se še posebej ukvarjat z gumbom na PC zvočnikih ali receiverju, si ne predstavljam.
Poleg tega ima moj glupi Philips TV posebej nastavljanje glasnosti za 3,5mm jack, nekje v menijih, absolutno nepraktično.
Soundbar pa sem vštekal na HDMI ARC, in to je to. Prižiga in ugaša se hkrati s TV, prav tako glasnost s TV daljincem.


Zamenjaj "svojo" ali pa daljinec (sicer sem preprican, da se ji da na lep nacin razloziti, narisati,... vseeno je produkt za mase in moras biti ze resno "trd", da tistih nekaj gumbov ne zmores).

Soundbar je sicer vrtanje po nosu z rokavico. Velikost membrane zvocnika je pomembna in da nadomestis mini zvocnike na TVju z malo vecjimi mini zvocniki na soundbaru je bolje, se vedno pa nevredno tega denarja, vsak kit komplet ojacevalec s prilozenimi zvocniki za enak denar bo neprimerno boljsi (govorimo o soundbarih, ki fejkajo surround, z poceni soundbarom si dobil se ene TV zvocnike enake kvalitete ali celo slabse). Mi je pa sicer jasno, da nekateri pac ne morejo mimo soundbara zaradi prostorskih omejitev (ali omejene zene, samo na to moras prej mislit :)))

Magari jo pelji nekam, kjer imajo ozvocen testni prostor in ji spusti njen najljubsi film, da jo omehcas ;), mislim pa da bo vecji problem kablovje kot pa daljinci :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

pffff ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

energetik ::

Ej ne rabim pametovanj..
Sploh takih, o menjavi žene zaradi daljinca.
Nikjer nisem omenil, da ne zna, ampak da ji je odveč. Njej bi bilo itak vseeno, če bi poslušala na 1x mono 3cm zvočniku. Soudbar je bil pri meni pač najboljši kompromis med enostavnostjo uporabe, prostorom, ki ga zasede ter kvaliteto zvoka.
Isti ali slabši zvok kot na TV? Ne ga srat, razlika je enormna. Zvok na moji TV skoraj ni vreden naziva zvok.

Zgodovina sprememb…

geronimo777 ::

Ne se kregat ljudje, enim je dovolj soundbar, drugi bi imeli sistem za par jurjev. jaz tega ne rabim. Odločil sem se za soundbar, v dilemi sem samo med Denon dhts 316 ali Sonos beam. Sonos naj bi bil kao najboljši nakup in najboljši soundbar v tem razredu do nekje 400 eur, vsaj tako pišejo v tujini. Denon ima posebej brezžični nizkotonc, sonos ima že vgrajenega v osnovni enoti. Je pa Denon cenejši za cca 140 €. V ponedeljek enega naročim, nisem se še odločil.

Buzdovan ::

Pozdravljeni,

še jaz poskusim srečo...
Kupujem soundbar brez ločenega subwooferja. Cena, ki sem jo pripravljen plačati je okoli 150 ojrov. Gledam modele z vgrajenim globokotoncem in ARC podporo. Trenutni favoriti:
- Anker Infini Pro
- Sony Ht-sf200.
Lahko tudi kaj podobnega. Cilj vsega je vsaj normalen zvok TV-ja. Stari "debeli" LCD je imel ok zvok, novi tanek pa je za nikamor. Če ve kdo za ugodne ponudbe, trgovine (tudi tujina), se priporočam.

Hvala

geronimo777 ::

Nabavil sound bar Denon 316, zadeva odlično igra, za moje potrebe več kot dovolj. Zvoj je občutno boljši, odličen nakup, priporočam.

fuck_it_ ::

Meizu je izjavil:

Iz cistega vidika akustike, bo skoraj vsak 5.1 sistem boljsi od teh soundbarov. Razen ce res nimas prostora zanj.


v stanovanjih so 5.1 sistemi povsem neuporabni.
Soundbari so takrat odličen nakup saj dobiš precej več zvoka za manj denarja kot če bi sral z nekim poceni 5.1 sistemom z vgrajenim ojačevalcem (naprimer kak trapast Logitech 5.1 gaming komplet).

Pa še soundbari izgledajo hudo lepo če jih lično montiraš na zid.


Če živiš v hiši pa je pač stvar debate ali želiš zgolj nekolk boljši zvok kot ga ponuja televizor ali pa bi rad 5.1 sistem in si pripravljen zanj plačat 1000 EUR. (receiver bo okoli 400 EUR, subwoofer bo okoli 150 EUR, ostalo ostane za hudo poceni zvočnike).

Skratka soundbari so čisto kul rešitev (sploh če zraven priklopiš še subwoofer).
Fuck you, you fucking fuck.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fuck_it_ ()

energetik ::

Ja glede suba je tako, moj Anker ima sube vgrajene (mislim da 2x10cm). Pod 40Hz je res bolj ubogo, ampak pri 44Hz mi pa že žvenketajo kozarci v omari. Je kar zadovoljivo, sploh ker zato ni treba imeti dodatne kište v dnevni.

scipascapa ::

geronimo777 je izjavil:

Nabavil sound bar Denon 316, zadeva odlično igra, za moje potrebe več kot dovolj. Zvoj je občutno boljši, odličen nakup, priporočam.


kje si ga vzel?

scipascapa ::

OldSkul ::

fuck_it_ je izjavil:

Meizu je izjavil:

Iz cistega vidika akustike, bo skoraj vsak 5.1 sistem boljsi od teh soundbarov. Razen ce res nimas prostora zanj.


v stanovanjih so 5.1 sistemi povsem neuporabni.
Soundbari so takrat odličen nakup saj dobiš precej več zvoka za manj denarja kot če bi sral z nekim poceni 5.1 sistemom z vgrajenim ojačevalcem (naprimer kak trapast Logitech 5.1 gaming komplet).

Pa še soundbari izgledajo hudo lepo če jih lično montiraš na zid.


Če živiš v hiši pa je pač stvar debate ali želiš zgolj nekolk boljši zvok kot ga ponuja televizor ali pa bi rad 5.1 sistem in si pripravljen zanj plačat 1000 EUR. (receiver bo okoli 400 EUR, subwoofer bo okoli 150 EUR, ostalo ostane za hudo poceni zvočnike).

Skratka soundbari so čisto kul rešitev (sploh če zraven priklopiš še subwoofer).


Dobri soundbari, ki sicer tudi niso poceni (okrog 1000eur pri nas), so lahko precej boljši od cenenih 5.1 kompletov. Obstajajo "full" brezzične soundbar rešitve (brezzičen nizkotonec in brezzični zadnji zvočniki), kar je zelo mikavno, ker nimaš kablov. Primer je recimo JBL 9.1, sedaj pa je v prihodu od Philipsa Fidelio B95 in B97, vendar je to oprema ranga 1000+ EUR.

geronimo777 ::

rs1975 ::

OldSkul je izjavil:

fuck_it_ je izjavil:

Meizu je izjavil:

Iz cistega vidika akustike, bo skoraj vsak 5.1 sistem boljsi od teh soundbarov. Razen ce res nimas prostora zanj.


v stanovanjih so 5.1 sistemi povsem neuporabni.
Soundbari so takrat odličen nakup saj dobiš precej več zvoka za manj denarja kot če bi sral z nekim poceni 5.1 sistemom z vgrajenim ojačevalcem (naprimer kak trapast Logitech 5.1 gaming komplet).

Pa še soundbari izgledajo hudo lepo če jih lično montiraš na zid.


Če živiš v hiši pa je pač stvar debate ali želiš zgolj nekolk boljši zvok kot ga ponuja televizor ali pa bi rad 5.1 sistem in si pripravljen zanj plačat 1000 EUR. (receiver bo okoli 400 EUR, subwoofer bo okoli 150 EUR, ostalo ostane za hudo poceni zvočnike).

Skratka soundbari so čisto kul rešitev (sploh če zraven priklopiš še subwoofer).


Dobri soundbari, ki sicer tudi niso poceni (okrog 1000eur pri nas), so lahko precej boljši od cenenih 5.1 kompletov. Obstajajo "full" brezzične soundbar rešitve (brezzičen nizkotonec in brezzični zadnji zvočniki), kar je zelo mikavno, ker nimaš kablov. Primer je recimo JBL 9.1, sedaj pa je v prihodu od Philipsa Fidelio B95 in B97, vendar je to oprema ranga 1000+ EUR.


JA, tale JBL se tudi meni zdi zelo praktičen, da surround zvočnika postaviš samo začasno, takrat ko res želiš 5.1 zvok. Ponuja še kdo tako rešitev?

OldSkul ::

Ja, Philips bo ponujal, pri nas kakor izgleda še ni na voljo.
Fidelio B97 glej.

scipascapa ::

ouch 1500€ :)

Matej_K ::

Sony ima tudi, še ločeno lahko kupiš, cena tudi konkretna
https://www.sony.com/electronics/sound-...
https://www.sony.com/electronics/sound-...
... .. .

ziggy89 ::

Seba27_si je izjavil:

Kaj pa pravite na Sonos? Oba Soundbara - Beam in Arc imata ful dobre Rewiev-e


Jaz sem naročil refurbished playbar, ki pride jutri in pa arc, ki pride nekje marca.

Sonos ima 100 dni “testiranja” tako, da bom poskusil s tem in jih primerjal. Sem razmišljal tudi o beamu ampak imam malo večjo dnevno tako, da raje probam playbar, čeprav je ze malo zastarel.

Na tvojem mestu bi naročil direktno iz njihove spletne strani in sprobal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziggy89 ()

Argica ::

kako lahko to narediš? hvala.

Likalnik ::

energetik je izjavil:

Kakor za koga. Katera zadeva je še tako enostavna za uporabo kot soudbar in zasede tako malo prostora?
Soundbar na HDMI ARC se popolnoma zlije s TV, 1 daljinec, nobenega nastavljanja vhodov.


Jaz imam doma oboje tako soundbar kot av receiver.

av receiver imam v dnevni sobi...priklopljen na tv preko hdmi arc...uporabljam samo en daljinec (original od tv-ja) ko prižgem tv se prižge av receiver...prav tko ko ugasnem se vse skupaj ugasne....glasnost spreminjam z istim daljincem....kar hočem povedati, da imaš danes že av receiverje kateri ti omogočajo enako povezljivost kot soundbari....res pa je, da se glede prostora ne da primerjati....pri av receiverju in zvočnikih rabiš veliko več prosotra, da lahko vse skupaj umestiš v prostor.

soundbar imam v spalnici (težava zaradi prostora in nisem kupoval av recieverja)...nimam tv-ja v spalnici samo soundbar za poslušanje glasbe....za moje potrebe je super...res pa je da je razlika med sistemom v dnevni in sistemom v spalnici....

Če si se odločil za soundbar ti ga priporočam...res pa je, da je tudi pri tej stvari znani rek...kolikor denarja toliko muske.....kakšen bo soundbar oziroma kako bo slišat je odvisno od prostora in na koncu tudi od €€€

energetik ::

Jaz imam soundbar že dober mesec doma, nekdo drug je spraševal za mnenje...

Ja, samo koliko receiver + zvočniki stane? Jaz enostavno nisem pripravljen dajati 400EUR+ za take sisteme, ker sem zadovoljen že s precej cenejšimi zadevami.
Poleg tega kot si rekel prostor - edina varianta bi mi bila našraufat zvočnike na stene (ampak potem so spet vidni kabli/kanali po steni), ker samostoječe bi froci demolirali v 1 dnevu. Morda ko malce zrastejo. Takrat bom verjetno res našraufal obstoječi soundbar v spalnico ali knjižnico.

Trenutno se bolj ogrevam za mini HIFI sistemčič, za na polico v jedilnici. Ima kdo kakšno priporočilo? Torej zahteve so CD, USB, Bluetooth, DAB in analogni radio, line in.

Zgodovina sprememb…

rs1975 ::

@Likalnik - a lahko malo več podatkov kakšen imaš Hi-Fi sistem v dnevni in kateri soundbar v spalnici, mogoče cenovni rang obeh sistemov. Sam imam v dnevni Floorstand zvočnika, AV sem prodal, ker bi rad kaj bolj modernega, npr. podpora BT. Sem v dilemi kaj narediti - ali obdržati zvočnika in kupiti bolj sofisticiran receiver ali prodati še zvočnika in kupiti soundbar ali pa celo aktivna bookshelfa.
Za receiver bi dal tam do 350 EUR, bi bil za Floorstand zvočnika dovolj že kak integriran ojačevalec, da ne bo ravno tista ogromna škatla? Za Sundbar bi pa dal tam do 700 EUR.
Načeloma sem bolj za Soundbar zaradi minimalističnega izgleda. RAzen, če je zvok pri Soundbaru res toliko slabši potem raje ostane ne klasiki...

Likalnik ::

Tudi jaz imam Floorstand zvočnike(Klipsch) + center na av receiverju (Yamaha) + power amp (Rotel).....AV-ji vsi novejši so sedaj že dovolj moderni, da podpirajo BT, airplay, spotify, tidal, dab radio...itd.

jaz bi ostal na klasiki in izbral av receiver + zvočnike pred soundbarom (imam prav tako Yamaho YSP model) (če ti prostor in finance in izgled to dopušča)....ker povezljivost in možnosti le tega so enake na enem ali drugem sistemu....

geronimo777 ::

energetik je izjavil:

Jaz imam soundbar že dober mesec doma, nekdo drug je spraševal za mnenje...

Ja, samo koliko receiver + zvočniki stane? Jaz enostavno nisem pripravljen dajati 400EUR+ za take sisteme, ker sem zadovoljen že s precej cenejšimi zadevami.
Poleg tega kot si rekel prostor - edina varianta bi mi bila našraufat zvočnike na stene (ampak potem so spet vidni kabli/kanali po steni), ker samostoječe bi froci demolirali v 1 dnevu. Morda ko malce zrastejo. Takrat bom verjetno res našraufal obstoječi soundbar v spalnico ali knjižnico.

Trenutno se bolj ogrevam za mini HIFI sistemčič, za na polico v jedilnici. Ima kdo kakšno priporočilo? Torej zahteve so CD, USB, Bluetooth, DAB in analogni radio, line in.


Priporočam ti tale mini hi-fi sistem od Denona.

https://www.makspro.si/cd-stereo-spreje...

Jaz imam prejšnjo verzijo in odlično igra. Zdej sem nabavil tudi soundbar od Denona, zelo zadovoljen.

energetik ::

A predvaja tudi flac format? Sem tudi eno Yamaho gledal za 320€ z zvočniki, pa ima tudi to možnost.
Kako je pa z basi, a je potreben dodaten sub? Vidim da ima predizhod.

OldSkul ::

m41 nima USB vhoda, tako da pride v poštev samo CD ali bluetooth. Malo nerodno, ampak tako je. Imam doma m39 in m41 model. Na M41 imam priklopljen tudi nizkotonec, kar je bila vsekakor dobra odločitev. Preko optike imam m41 povezan na PC.

energetik ::

Eh, USB mora imet.
Tegale sem gledal:
https://europe.yamaha.com/en/products/a...

Zimonem ::

Za tako hreščalo pa res ne nucaš podpore flacu.

energetik ::

Malo bolje se potrudi razložit, kaj si mislil s hreščalom.
Imam pač kopije CDjev v flac, ker prostor na ključkih ni več problem. In če ni podpore za flac, moram it vseh X posnetkov pretvarjat v mp3.

Zimonem ::

energetik je izjavil:

Malo bolje se potrudi razložit, kaj si mislil s hreščalom.
Imam pač kopije CDjev v flac, ker prostor na ključkih ni več problem. In če ni podpore za flac, moram it vseh X posnetkov pretvarjat v mp3.

Mirno lahko skonvertiraš ne traja dolgo. Za soundbar in tole je dovolj dobro mp3.

rs1975 ::

ziggy89 je izjavil:

Seba27_si je izjavil:

Kaj pa pravite na Sonos? Oba Soundbara - Beam in Arc imata ful dobre Rewiev-e


Jaz sem naročil refurbished playbar, ki pride jutri in pa arc, ki pride nekje marca.

Sonos ima 100 dni “testiranja” tako, da bom poskusil s tem in jih primerjal. Sem razmišljal tudi o beamu ampak imam malo večjo dnevno tako, da raje probam playbar, čeprav je ze malo zastarel.

Na tvojem mestu bi naročil direktno iz njihove spletne strani in sprobal.

Pa ima Sonus Arc dovolj močen sub, da ni potrebe po ločenem? KEr drugače pride potem ta komplet kar konkretno drag...

ziggy89 ::

rs1975 je izjavil:

ziggy89 je izjavil:

Seba27_si je izjavil:

Kaj pa pravite na Sonos? Oba Soundbara - Beam in Arc imata ful dobre Rewiev-e


Jaz sem naročil refurbished playbar, ki pride jutri in pa arc, ki pride nekje marca.

Sonos ima 100 dni “testiranja” tako, da bom poskusil s tem in jih primerjal. Sem razmišljal tudi o beamu ampak imam malo večjo dnevno tako, da raje probam playbar, čeprav je ze malo zastarel.

Na tvojem mestu bi naročil direktno iz njihove spletne strani in sprobal.

Pa ima Sonus Arc dovolj močen sub, da ni potrebe po ločenem? KEr drugače pride potem ta komplet kar konkretno drag...


Na žalost bo še nekaj vode preteklo preden dobim Arc ampak v tem času pa tako.

Playbar je prišel in definitivno je kar luštna zadeva z ok basi. Če iščete nekaj kar vas bo metalo po kavču to seveda ni to.

Sem pa v vmesnem času testiral še Canton Smart Soundbar 10 (899eur) in bil zelo razočaran. Tako pri glasbi kot pri filmih se je odrezal slabše od playbara (povezava preko ARC). Dolby atmos kot da ga ne bi bilo je bil pa sound stage malo širši kot pri playbaru. Basi isti ali slabši. Na žalost za tako ceno in zelo dragim parom surroundov (640eur za par) je bil no-go.

Na koncu sem se odločil, da res počakam na ARC in v vmesnem času naročim še dva ikea symfonisk zvočnika za surround, ki jih bom poskusil že s playbarom.

pia2001slo ::

tule so moje izbire soundbar-a - tv bo sony xh90 - t-2 TV,filmi preko usb,plexa,ipd, glasba se ne bo veliko poslušala (podpora dolby atmos naj bi bila ok)

Samsung Q900T (ali bolje 950 zaradi surround zvočnikov)
Sony HT-ZF9 (kasneje lahko še dokupim surround zvončnika)
JBL Sooundbar 5.1 surround 4k (ali je kje za dobiti JBL 9.1. ?)

hvala za mnenja kaj nabaviti
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SoundBar (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
25148180 (4601) Gogo
»

Sistem 5.1 domači kino

Oddelek: Zvok in slika
486548 (5301) edi45
»

Kakšno ozvočenje za filme v sobi?

Oddelek: Zvok in slika
365297 (4236) neo5468
»

Budget surround soundsystem za dnevno

Oddelek: Zvok in slika
476017 (4802) Bearrorist

Več podobnih tem