» »

Evrobarometer o korupciji: Slovenija najslabša v EU

1 2
3
»

Ramon dekers ::

Glede na to da sem prej napisal "boga ni" bi lahko sklepal da sem ateist. Vseeno mi je če si musliman ali katoličan. Če pa bo treba ukrotiti prekomerne nacionaliste sem pa takoj zato da južne brate pokličemo na pomoč.


Ok potem naj zgradijo đamijo na vsak hrib v Sloveniji. Da
bomo
enakopravni ne?


Glede zapostavljenosti lahko rečem da si bil kvečjemu ti zapostavljen. Zapostavljen svobodnega odločanja in razmišljanja.


ne, meni dol visi za klerikalce, ti pa stalno iščeš nekoga da je kriv za tvoje bedne problem v lajfu. Mogoče pa ne moreš babe dobit, pa so spet krivi klerikalci. Čuj, ka te jaz vem...

Zgodovina sprememb…

Limit-sky ::

Okapi je izjavil:

Lažeš kvečjemu ti. Janković ne pravi, da korupcije ni, temveč da ni največja težava, ki jo imamo.

O.

Eh, saj ne, da O. laže?
http://www.zurnal24.si/jankovic-v-slove...

Ne.
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

Ramon dekers ::

pusti okapija, on že ve kakšne koristi bi imel če bi Zoran zmagal. Najbolj žalostno je to da ga podpirajo ljudje ki od njega nič nimajo ozirom so na posreden način celo oškodavani. Pač ofce.

KoKi ::

... Luksemburgu, na Švedskem, Danskem, Finskem, Nizozemskem in Danskem.
# hackable

hruske ::

KoKi je izjavil:

... Luksemburgu, na Švedskem, Danskem, Finskem, Nizozemskem in Danskem.


Hvala za tole.
Rad imam tole državico. <3

poweroff ::

Limit-sky je izjavil:


Eh, saj ne, da O. laže?
http://www.zurnal24.si/jankovic-v-slove...

Ne.

Ta stran ne obstaja
sudo poweroff

Mipe ::

Za par jurjev napišem ugodno oceno koruptivnosti v Sloveniji.

rand ::

Ramon dekers je izjavil:

Glede na to da sem prej napisal "boga ni" bi lahko sklepal da sem ateist. Vseeno mi je če si musliman ali katoličan. Če pa bo treba ukrotiti prekomerne nacionaliste sem pa takoj zato da južne brate pokličemo na pomoč.


Ok potem naj zgradijo đamijo na vsak hrib v Sloveniji. Da
bomo
enakopravni ne?


Glede zapostavljenosti lahko rečem da si bil kvečjemu ti zapostavljen. Zapostavljen svobodnega odločanja in razmišljanja.


ne, meni dol visi za klerikalce, ti pa stalno iščeš nekoga da je kriv za tvoje bedne problem v lajfu. Mogoče pa ne moreš babe dobit, pa so spet krivi klerikalci. Čuj, ka te jaz vem...


Vidim da se na vse pretege trudiš da bi me osebno užalil. "babo" kot ti praviš imam, problemov imam relativno malo in nobeden od mojih problemov ni povezan s klerikalci. Pa jih vseeno ne maram. Dovolj osebno? Me pa zanima kaj so tebi "komunisti" naredili hudega.
while(1)fork();

Limit-sky ::

poweroff je izjavil:

Limit-sky je izjavil:


Eh, saj ne, da O. laže?
http://www.zurnal24.si/jankovic-v-slove...

Ne.

Ta stran ne obstaja

Sorry.
http://www.zurnal24.si/jankovic-v-slove...
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

Okapi ::

Janković ocenjuje, da je stopnja korupcije v Sloveniji dva ali tri.
A to po novem pomeni, da je ni?

O.

black ice ::

Okapi je izjavil:

Janković ocenjuje, da je stopnja korupcije v Sloveniji dva ali tri.
A to po novem pomeni, da je ni?

O.

To pomeni, da se korupcija za njegov okus dvakrat do trikrat preveč pojavlja v medijih. >:D

para! ::

Kaj to pomeni "dva ali tri"?

lp
Death before dishonor!

Limit-sky ::

Ljubljanski župan Zoran Janković za hrvaški časopis ocenjuje, da v Sloveniji ni korupcije.


Tole!
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

ZaphodBB ::

Če je indeks korupcije na Hrvaškem deset, Janković ocenjuje, da je stopnja korupcije v Sloveniji dva ali tri. "Ne vem, ali je v Sloveniji sploh kaj korupcije. Resno. Imam 57 let, bil sem v podjetju, ki je bil največji kupec v celi regiji, v osmih letih pa sem zamenjal le enega direktorja, za katerega so mi rekli, da prejema podkupnino," je bil njegov odgovor.


Kaj če bi se naučili eni pravilno citirat? V kontekstu pa to?

Lonsarg ::

V bistvu pove, da sam ni imel stikov z korupcijojo, čeprav je očitno da jo je imel. no saj je logično, da se je zlagal, kdo pa bi javno priznal, čeprav že vsi vemo.

Ramon dekers ::

rand
Vidim da se na vse pretege trudiš da bi me osebno užalil. "babo" kot ti praviš imam, problemov imam relativno malo in nobeden od mojih problemov ni povezan s klerikalci. Pa jih vseeno ne maram. Dovolj osebno? Me pa zanima kaj so tebi "komunisti" naredili hudega.


Če bi imel relativno malo problemov bi šel na sprehod namesto da utrujaš kako so za vsako dejanje krivi klerikalci. Meni osebno niso komunisti naredili nič, kljub temu pa zgodovina pravi da so bili mogoče celo bolj krvavi in škodoželjni kot klerikalci. Eni v srednjem veku drugi pa v 20 stoletju. Preštej žrtve obeh režimov, mogoče ti bo uspelo.

jype ::

Limit-sky, citira novinarja> Ljubljanski župan Zoran Janković za hrvaški časopis ocenjuje, da v Sloveniji ni korupcije.

Če bi novinar citiral Jankovića, bi morda lahko verjeli.

PaX_MaN ::

Eni v srednjem veku drugi pa v 20 stoletju.

Tut v 20. stoletju so (bli) klerikalci pizde.

kamiKaZaA ::

Zanimivo kako se v EU jočejo, da jim piratstvo naredi za več milijard € škode in da je zato na 100.000 delovnih mest manj, da pa bi ti najprej pred svojim pragom pometli - a to pa ne. Zanimivo bi bilo, če bi napisali, da če ukinejo korupcijo na miniumum ali pa jo izkoreninijo, koliko delovnih mest na račun tega pridobimo. Vglavnem dvojna merila. Pri piratstvu udrihajo, kako s tem uničujemo dodatna delovna mesta, pri korupciji pa ni o tem ne duha ne sluha, pa čeprav govorimo o več 100 milijarnih zneskih.

enadvatri ::

Ramon dekers je izjavil:

rand
Vidim da se na vse pretege trudiš da bi me osebno užalil. "babo" kot ti praviš imam, problemov imam relativno malo in nobeden od mojih problemov ni povezan s klerikalci. Pa jih vseeno ne maram. Dovolj osebno? Me pa zanima kaj so tebi "komunisti" naredili hudega.


Če bi imel relativno malo problemov bi šel na sprehod namesto da utrujaš kako so za vsako dejanje krivi klerikalci. Meni osebno niso komunisti naredili nič, kljub temu pa zgodovina pravi da so bili mogoče celo bolj krvavi in škodoželjni kot klerikalci. Eni v srednjem veku drugi pa v 20 stoletju. Preštej žrtve obeh režimov, mogoče ti bo uspelo.


Mislim, da je cerkev oz. vera daleč na prvem mestu med morilci. So pa pred našim "mehkim" komunizmom še nacizem, ruski komunizem in fašizem. Mi k sreči nič od tega nismo izkusili.

ZaphodBB ::

enadvatri je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

rand
Vidim da se na vse pretege trudiš da bi me osebno užalil. "babo" kot ti praviš imam, problemov imam relativno malo in nobeden od mojih problemov ni povezan s klerikalci. Pa jih vseeno ne maram. Dovolj osebno? Me pa zanima kaj so tebi "komunisti" naredili hudega.


Če bi imel relativno malo problemov bi šel na sprehod namesto da utrujaš kako so za vsako dejanje krivi klerikalci. Meni osebno niso komunisti naredili nič, kljub temu pa zgodovina pravi da so bili mogoče celo bolj krvavi in škodoželjni kot klerikalci. Eni v srednjem veku drugi pa v 20 stoletju. Preštej žrtve obeh režimov, mogoče ti bo uspelo.


Mislim, da je cerkev oz. vera daleč na prvem mestu med morilci. So pa pred našim "mehkim" komunizmom še nacizem, ruski komunizem in fašizem. Mi k sreči nič od tega nismo izkusili.


Dobro si indoktriniran, dejstva kažejo da so bili Azijci precej večji klavci od evropejcev.

Mr.B ::

NA srečo pravijo da so Muslimani večji. Uf kako to paše v pravem trenutku.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

MrStein ::

klinker je izjavil:

Ja kaj ste pa pricakovali? Narod je izvolu Jankovica, pa je uni kreten od Janse na koncu vseeno na stolcku.

Vlado je potrdil parlament, ki smo ga izvolili mi, narod.
Še kakšno vprašanje?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

ZaphodBB je izjavil:


Dobro si indoktriniran, dejstva kažejo da so bili Azijci precej večji klavci od evropejcev.

Huh?

1	66 million	Second World War	20C
2	40 million	Mao Zedong (mostly famine)	20C
40 million	Genghis Khan	13C
4	27 million	British India (mostly famine)

Velik klavec je lakota. Oh, a 2.SV je potekala večinoma v Aziji? Klali so povečini Azijci?
Po drugi strani je tam prej bila civilizacija in preprosto več jih je. Ne more v Sloveniji biti 10 milijonov žrtev, ne glede kaj se zgodi.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

ZaphodBB ::

Velik klavec je lakota. Oh, a 2.SV je potekala večinoma v Aziji? Klali so povečini Azijci?
Po drugi strani je tam prej bila civilizacija in preprosto več jih je. Ne more v Sloveniji biti 10 milijonov žrtev, ne glede kaj se zgodi.

Poglej ostale podatke, za dvatisoč let nazaj. Deset miljončkov tuki, petnajst tam. Nore številke.

Mi je pa zanimivo, da se ti življenja azijcev zdijo manj vredna kot življenja evropejcev.

Mr.B ::

V bistvu je zanimivo spremljati recimo banalne tehnološke zadeve, kdaj so narodi poznali WC, in kdaj so jih nakateri pozabili.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Marat ::

40 million Genghis Khan


tale mi je malo bosa... a je toliko ljudi sploh živelo v evraziji takrat?

MrStein ::

ZaphodBB je izjavil:

Velik klavec je lakota. Oh, a 2.SV je potekala večinoma v Aziji? Klali so povečini Azijci?
Po drugi strani je tam prej bila civilizacija in preprosto več jih je. Ne more v Sloveniji biti 10 milijonov žrtev, ne glede kaj se zgodi.

Poglej ostale podatke, za dvatisoč let nazaj. Deset miljončkov tuki, petnajst tam. Nore številke.

Mi je pa zanimivo, da se ti življenja azijcev zdijo manj vredna kot življenja evropejcev.

Oh, ko se vključiš v debato fanatikov....

Od kod si recimo potegnil, da se mi zdijo življenja enih manj vredna od drugih?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Pšenični ::

"Ljubljanski župan Zoran Janković za hrvaški časopis ocenjuje, da v Sloveniji ni korupcije. "

http://www.reporter.si/iz-tiskane-izdaj...

"Doslej objavljene fotografije, s katerih je razvidno, da si je Zoran Jankovič v času, ko je še opravljal funkcijo ljubljanskega župana, z ožjo skupino izbrancev osebno ogledal kmetijsko zemljišče v Zgornji Šiški, ki je kar naenkrat postalo zazidljivo, nikakor niso prepričale najbolj nejevernih Tomažev. Zaradi njihovega vztrajnega zatrjevanja, da gre le še za eno v nizu spretnih fotomontaž, objavljamo nove fotografije, na katerih niso vidni le udeleženci ogleda, temveč tudi......."

Evo, bo Matija pokomentiral, ane?

Zgodovina sprememb…

enadvatri ::

ZaphodBB je izjavil:

enadvatri je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

rand
Vidim da se na vse pretege trudiš da bi me osebno užalil. "babo" kot ti praviš imam, problemov imam relativno malo in nobeden od mojih problemov ni povezan s klerikalci. Pa jih vseeno ne maram. Dovolj osebno? Me pa zanima kaj so tebi "komunisti" naredili hudega.


Če bi imel relativno malo problemov bi šel na sprehod namesto da utrujaš kako so za vsako dejanje krivi klerikalci. Meni osebno niso komunisti naredili nič, kljub temu pa zgodovina pravi da so bili mogoče celo bolj krvavi in škodoželjni kot klerikalci. Eni v srednjem veku drugi pa v 20 stoletju. Preštej žrtve obeh režimov, mogoče ti bo uspelo.


Mislim, da je cerkev oz. vera daleč na prvem mestu med morilci. So pa pred našim "mehkim" komunizmom še nacizem, ruski komunizem in fašizem. Mi k sreči nič od tega nismo izkusili.


Dobro si indoktriniran, dejstva kažejo da so bili Azijci precej večji klavci od evropejcev.


Čisto možno, a tu smo se (vsaj predpostavljam) pogovarjali v evropskem kontekstu. Sploh pa je krščanska cerkev znana po krvoločnosti in kolonjalizmu (kdo je rinil dol)? Joško Joras?

Pšenični je izjavil:

"Ljubljanski župan Zoran Janković za hrvaški časopis ocenjuje, da v Sloveniji ni korupcije. "

http://www.reporter.si/iz-tiskane-izdaj...

"Doslej objavljene fotografije, s katerih je razvidno, da si je Zoran Jankovič v času, ko je še opravljal funkcijo ljubljanskega župana, z ožjo skupino izbrancev osebno ogledal kmetijsko zemljišče v Zgornji Šiški, ki je kar naenkrat postalo zazidljivo, nikakor niso prepričale najbolj nejevernih Tomažev. Zaradi njihovega vztrajnega zatrjevanja, da gre le še za eno v nizu spretnih fotomontaž, objavljamo nove fotografije, na katerih niso vidni le udeleženci ogleda, temveč tudi......."

Evo, bo Matija pokomentiral, ane?


Ne bo, ker ga ZJ ne zanima. >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enadvatri ()

vidz81 ::

Če koga originalna tema sploh še interesira:

Mene bi zanimalo mnenje komentatorjev kako vpliva (dolgoletna) neomajna oblast na samonadzor oblastnikov in njihovo pripravljenost na prepustitev oblasti drugi od ljudi izvoljeni opciji

hruske ::

Zelo slabo, kot vidimo.

Meni je zanimiva predvsem ta objava, sicer od protikorupcijske, ampak če je vse to res je tale gospod Sustarsic čisti LOL. Plačamo pa mi.
Rad imam tole državico. <3

Markoff ::

Dragi debili, pardon, komentatorji. Biti proti komunistom ne pomeni samodejno, da nosiš talar. Biti proti cerkvi ne pomeni samodejno, da si tardeč.

Zanimivo, kako povprečna stopnja inteligence, razuma in strpnosti pri Slovencu drastično pade, ko se začne debata o enih ali drugih, pri čemer tretji niso opcija.

Ne imejte se za bolj pametne, kot mislite, da ste, ker niste.

PS: po standardni slovenski klasifikaciji sem eden od zgornjih skupin, ma pejte vsi v PM s temi vašimi klasifikacijami.

PPS: vsak idiot bi fural to državo bolje in bolj pošteno od Zorana Jankovića. Vendar, če moč argumentov o njegovi popolni nesposobnosti, ki je bila izkazana na to temo v zadnjih 10 letih, ni bila dovolj, se niti jaz ne bom trudil. Celo Pahorjeva vlada bi proti njegovi vladavini dosegla pravi epohalni dosežek, gaddemet. Tu pa diskutirate o ZJ proti JJ. Jao. Če si za ZJ, nisi levičar, si monumentalni idiot. Ni pomembno, ali si proti JJ, proti SDS, proti belčkom, proti komijem, proti Pahorju. Ni pomembno. Pika.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Ramon dekers ::

Markoff mislim da velika večina tu ne razume kaj jim hočeš (do)povedati. Si pa lepo spisal tole...če je človek nesposoben skupaj z njegovo ekipo ni važno v kateri skupini je pač nesposoben. Po drugi strani pa je zelo demagoški da je prepričal toliko volivcev v njegov "prav".

Sicer pa seštej neizobražene slovence + ljudi ki si želijo đamijo pa dobiš ven ZJ. Saj ni tak problem, kajne.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: enadvatri ()

vidz81 ::

samo v opombo...Boris Šuštaršič ni Janez Šušteršič

CoolBits ::

hruske ::

vidz81 je izjavil:

samo v opombo...Boris Šuštaršič ni Janez Šušteršič


Ne, ni.

In še celi dokumentarec, če koga zanima.
Rad imam tole državico. <3

noraguta ::

Marat je izjavil:

40 million Genghis Khan


tale mi je malo bosa... a je toliko ljudi sploh živelo v evraziji takrat?

štetje prebivalstva na kitajskem pred đingisom je dalo cifro 100M po pa 60 miljonov. tko das ti en obuti maček.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

donfilipo ::

Malo na kratko o temi.

To da imamo legitimno ta rdeče in ta črne, izmenoma pri koritu in okoli oblasti, je načeloma pozitivno. Posledica demokracije.

Problem je, če so tako eni kot drugi mafija. Pajdaški in skrajno solidarni, pri izvajanju vseh mogočih in nemogočih, na novo izumljenih, pizdarij. In k temu jih celo spodbuja utemljitev: 'če ne bomo mi bojo pa uni ta drugi:)'

Pajdaški kapitalizem sem očital že davno nazaj naši komunistični eliti in v bistvu ocena ustreza lepo kar do danes. Kar nam lepo pove, da se vrednostni sistem prekleto počasi spreminja. Formalni okvir pa lahko hitro in praktično včasih skoraj čez noč.

Dobro je, da se s korupcijo pri nas ukvarjajo res najboljši copsi, kot je bil Kos s svojo na videz benigno avtoriteto in res prodornim znanjem in zdaj Klemenčič, ki je nedvomno po splošni inteligenci, pri paliciotih proglašen za marsovca in potencialno nevarnega človeka:)) Ampak nimajo vedno bumbarji prav. Klemenčič je pravo orodje!¨Pure inteligence!

Zdaj imamo pa en hud težak problem. PERCEPCIJA o korupciji je pri nas spričo medijev in afer, dosegla večji efekt kot prevencija le te same in zato ni čudno, če manager kot je janko:), malce po balkanski skuša zadevo vsaj pred tujimi investitorji skriti. Nihče namreč ne investira v zumboland, razen cie, kgb, in udrichina:), vkolikor je tam nafta, kobolt in kriptonit:). Tako da ni tako enostavno kot zgolj navijaški problem, ko policioti prebunkajo obojne navijače in je potem nekaj časa mir!

Problem postaja sistemski in z mednarodnim ugledom!
Mi smo z balkana pobegnili, ampak balkan ni pobegnil iz nas, če parafraziram zlatkota8-)

Pajdaško vladanje, deljenje skupnega in po zakonu odtrganega, včasih že zelo revnim delavcem in kapitalistom, mora nekako postati smiselno in ne da se bohoti vedno bolj! Producent naj dobi res pravo vlogo in podlago za častno delo. Navijaški klubi pa bolj postransko in ne toliko v netenju pretepov, kot organizaciji čimveč kvalitetnih tekmovanj:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

noraguta ::

e inteligence!

Zdaj imamo pa en hud težak problem. PERCEPCIJA o korupciji je pri nas spričo medijev in afer, dosegla večji efekt kot prevencija le te same in zato ni čudno, če manager kot je janko:), malce po balkanski skuša zadevo vsaj pred tujimi investitorji skriti. Nihče namreč ne investira v zumboland, razen cie, kgb, in udrichina:), vkolikor je tam nafta, kobolt in kriptonit. Tako da ni tako enostavno kot zgolj navijaški problem, ko policioti prebunkajo obojne navijače in je potem nekaj časa mir!
ma ne investirajo zaradi birokratske mafije, ne pa levo desne ti si vse pomešal. Zoran pa itak relativizira korupcijo glede na svoj nivo poslovanja. Kar je bolj umazano od njegovih poslov je koruptivno, ostalo pa ni.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

donfilipo ::

Ma nauči se najprej brati. Sem napisal da je levo in desno normalna stvar za demokracijo korupcija pa ne. Birokracije imajo pa ponekod v bogatih državaj VEČ!


Zokiju ni bil dokazan en primer koruptivnosti.

Blablaja se za že 12 let o tem, da je šef mafije bizantincev v LJ.

Ali imamo popolnoma idiotske copse, ali pa se naklada na 4 šihte!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

donfilipo ::

Ovajanje in obveščanje organov represije je namreč nedvomno postalo tudi predvolilno in politično orodje! Obojih.

Ampak percepcija korupcije je pa kolateralna škoda, ki jo tujci deloma upoštevajo. Nekateri kar lepo spregledajo, da gre za domačo percepcijo in kako subjektivno ta lahko nastane!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Mr.B ::

Ma pred kratkim je sped ostopil neki nemški nepomembnež ? Le zakaj se kaj takega ne zgodi v Sloveniji ?
1. Narod mora zaupati v policijo in Sodstvo. Torej če zaupanja ni, potem se lahko vsak vadi
2. Izhaja iz prve predpostavke, da če te dobijo s posnetkom koruptivnega dejanja, na podlagi katerega... Primer Naš na temo mešetarjenja z namembnostjo zemljišča, se pri nas ne zgodi nič, in človek v sistemu deluje normalno, brez posledic. Pač posledica prve točke, ni kaj.
3. Kdaj sodstvo in policija pljuva v lastno skledo ? Primer si vzamemo časopisno "medijsko" hišo DELO, pri dobrih 34 mil€ minusa, pričakujemo objektivno , oziroma vsaj nekim standardom primerno čtivo ? Temu se reče pranje možganov narodu, ker se tako podjetje ukine že z prvim miljonom minusa.... Prinas se to ne zgodi ? le zakaj ?
4. Pri nas velja mnenje da d.o.o. deluje v pravem pomenu besede, in ne odgovarja za nič. Ko se bo 1x to spremenilo se bo marsikaj spremenilo....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

noraguta ::

Birokracije imajo pa ponekod v bogatih državaj VEČ!

ja ampak ne v službi realizatorja planskega gospodarstva.

Zokiju ni bil dokazan en primer koruptivnosti.

a kdo trd da sodnija ni skorumpirana? ta prenapihnjen mastodont "pravne" države. to da ata sinu namebnost zemljišč spreminja je itak povsem normalen posel.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

donfilipo ::

ja ampak ne v službi realizatorja planskega gospodarstva.


Genau v službi planskega gospodarstva!

Nasprotno državna birokracija nima kaj početi! Državna birokracija je za urejanje commons po nekem smiselnem planu!

Nimajo pa pajdaškega kapitalizma, klanovstva in korupcije, v tolikšni meri, ko mi sa plavža i fužina8-)

a kdo trd da sodnija ni skorumpirana?


Torej. Kot sem rekel.

ČE se pokaže, da je zoki dejansko nekakšen šef mafije, potem je naša cela represija nesposobna! Ker o tem se in kako in kdaj in kje govori že 12 let!!!!

Jaz sem naiven optimist in zaenkrat sodim, da gre pa vendarle za nevoščljivost, nacionalizem in še kaj.

Če gre pa za nedotakljivost ljubimca Murgelzwerga, potem pa nismo nobena republika!!!!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

donfilipo ::

In da bo še bolj jasno.

Kapital danes po celem svetu bolno vlaga v tisto, kar je zanesljivo nenadomestljivo omejeno, ker mu bo po doktrini cena samo rastla.

Namesto, da bi kot je bila praksa v zlatih letih, vlagali v napredek in nove tehnologije. Pomeni nepremičnine so en tak čir celotnega kapitalizma!

Ko imamo pa zraven še kriminal in postopke, ki so jasno nezakoniti in koruptivni, je pa to že preko vseh normalnih meja in ni čudno, če gre potem vse v maloro.

Namesto da bi kot cel svet razmišljali, kako omejiti legitimno investicijo v prazno kamenje in zidove, se preko profitabilnega kriminala in korupcije, še dodatno napumpa ves denar prav tja! Namesto v recimo 5 dobrih IT kompanij, z veliko dodano vrednostjo, brez nujno potrebnih pasjih doktoratov iz filozofije.

Ne, ...poceni gre. IQ, tečaj, samoizobraževanje, nagrada in super načrt in organizacija timskega dela. In voila. Nov micromicrosoft:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Marat ::

noraguta je izjavil:

Marat je izjavil:

40 million Genghis Khan


tale mi je malo bosa... a je toliko ljudi sploh živelo v evraziji takrat?

štetje prebivalstva na kitajskem pred đingisom je dalo cifro 100M po pa 60 miljonov. tko das ti en obuti maček.

no sej glih ene tolk jih je pa zdej njegovih potomcev, tko da se pogliha >:D

Mr.B ::

Jankovič pravi : http://www.finance.si/341380/Jankovi%C4...
Mogoče bo pa za predsednika kandidiral.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

11 najbolj koruptivnih držav v razvitem svetu (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6113049 (11054) Bob Rock

Komisija za preprečevanje korupcije je ravnala protipravno (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Problemi človeštva
912163013 (120200) Mavrik

Prihodnost TEŠ6 je v muzeju korupcije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6116468 (14934) Mavrik

Refroma ali prenova Slovenskega "pravosodnega" sistema

Oddelek: Problemi človeštva
81281 (1132) Mr.B
»

Evrobarometer o korupciji: Slovenija najslabša v EU (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
14726178 (21081) Mr.B

Več podobnih tem