» »

Katera banka?

Katera banka?

««
10 / 10
»
»»

delavec44 ::

Jaz sem pred časom rešil z avstrijsko preteklo valuto, da sem na njihovo centralno banko poslal po pošti, oni so mi pa nakazali € na moj TRR. Mogoče se da s Hrvati podobno zmeniti.

Matija82 ::

Še ena Unicredit štorija.

Dobim zavrnjen spletni nakup, OK, probam še enkrat, spet isto. Dobim SMS o tem poizkusu in "Več na 080 88 00". Pokličem številko, številka ne obstaja. Pogooglam pomoč uporabnikom Unicredit, pokličem in odzivnik javi "Poklicali ste izven delovnega časa" in poklopi - jebi se Matija82 s svojim spletnim nakupom.

Sumim, da je v ozadju nek limit ampak znesek je nizek (150€) in nikjer v spletni banki ne morem pogledati kakšen limit je nastavljen (o tem kako mora vsako spremembo plačilnih limitov odobri poslovalnica sem pa že pisal).

0/10 would not recommend.

GizmoX ::

N26 ti v takem primeru takoj na telefon javi, kak je šlo narobe. Če je problem limit, ga v aplikaciji v sekundah povečaš, ter poskusiš ponovno. Pa da varno spiš, po plačilu spet sputiš mejo nakupa na nizko.
udirač => uni. dipl. inž. rač.

Tidule ::

Ce ni ravno problem limita ravno tako ne dobis nikakrsne pametne povratne informacije, ko je tranzakcija zavrnjena.

Moje izkusnje so da so taksne zavrnitve praviloma povezane s tem da 2fa ni pravilno implementiran ali pa je ponudnik storitve na crni listi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

Moe_Lester ::

Ima kakšna slovenska banka kaj podobnega kot so Spaces pri N26 ali Vaults pri Revolutu?

Dober dan ::

Moe_Lester je izjavil:

Ima kakšna slovenska banka kaj podobnega kot so Spaces pri N26 ali Vaults pri Revolutu?


Jaz sem pri nkbm odprl dva “varčevalna računa”, ali kakorkoli se že to imenuje in premetavam denar po mili volji. Je pa vse zastonj. Torej: na računu pustim za položnice, enega varčevalnega imam za varčevat, drugega pa imam za mesečni obratovalni kapital (kar lahko zapravim čez mesec), predplačniško kartico pa uporabljam za plačevanje. Torej sproti nalagam. Zaenkrat vse špila brez težav. Po novem imamo tudi GPay.

komunist1918 ::

Moe_Lester je izjavil:

Ima kakšna slovenska banka kaj podobnega kot so Spaces pri N26 ali Vaults pri Revolutu?


Delavska in nkbm obe preverjeno. Nimata pa shared space/vaults.

Gogo ::

Uporablja kdo Primorsko hranilnico Vipava? Izkušnje? Thx
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

cortez ::

V redu hranilnica za Vipavsko dolino....

Če si izven vipavske, moraš urejat tam.

cortez ::

Kdaj je postalo norma, da te ob odprtju TRR-ja sprašujejo o privat statusu ?

Gogo ::

@cortez
Thx, jo bom prečekiral, ker hodim mimo poslovalnice v službo.
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

TrumpDonald ::

cortez je izjavil:

Kdaj je postalo norma, da te ob odprtju TRR-ja sprašujejo o privat statusu ?


Kaj to mislis? Izvor denarja ali ce si porocen?
Jaz tudi iscem nekaj novega, kje je dober paket dobrodoslice? Vse banke samo za nove stranke delajo promocije.

cortez ::

privat status : samski / poročen / itd.

Dober paket ima Intenso (12m brez stroskov, če preneseš mezdo, če te kdo priporoči, še dodatnih 25E-50E na račun).

delavec44 ::

cortez je izjavil:

privat status : samski / poročen / itd.

Dober paket ima Intenso (12m brez stroskov, če preneseš mezdo, če te kdo priporoči, še dodatnih 25E-50E na račun).


Kaj ni 25 ali 40€?

TrumpDonald ::

Lih to je fora, trenutno sem na intesa, tako da zgleda bom zaprl in na novo odprl. Morda vprasam v poslovalnici...
Na intesa dobis tist premium paket za pol leta al celo eno leto zastonj pa 3% obresti pa zlat mastercard.. kar ok ponudba.

dvihtelic ::

Ima kdo Unicredit banko? mi lahko malo pove a je zadovoljen?

Izak ::

Je komu uspelo odpreti NLB Digitalni račun v zadnjem mesecu? Meni se ustavi pri procesu video identifikacije, prikaže se napaka in napotitev v poslovalnico, kjer pa tega računa ne morejo odpreti.

Dark000 ::

Gledam "Digitalni" paket pri Unicredit in NLB. Kdo to uporablja? Če se ne motim je za osnovo oz. imeti SLO TRR to nekako najbolj ugodno. Je možno dodati kartico od Unicredit banke v GPay? Pri NLB vem da je.

TrumpDonald ::

Na katero banko za nove stranke? Zelim cimvec ugodnosti za nove stranke, kartice, paketi, krediti, obresti itd
Menjam iz intese.

TrumpDonald ::

Bump, ima kdo izkusnje s sparkasse? Njihov paket za 13eur/mesec dajo za eno leto brezplacno.
««
10 / 10
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Delavska hranilnica (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
837184820 (5245) V-i-p
»

katera Banka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19053167 (2690) cortez
»

Menjava banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16629221 (12317) nejc_nejc
»

Osebni račun katera banka? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8521581 (11620) kriko1

nlb paketi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5517396 (14300) ahac

Več podobnih tem