» »

odstranjevalci gatorja in ostalega

odstranjevalci gatorja in ostalega

KontraCepec ::

To me zanima:\, kater je najboljši program za odstranjevanje adwarea (gator i druščina:D )?
Saj je lepo, da shranjujejo passworde in lajšajo delo:( ampak lahko bi živel tudi brez njih:8)

Dusko ::

ja zat o se uporablja ad-aware pa spy boot

bf4ed ::

Ja jaz sem odstranil neko sranje, mislim da gain ali kaj je že, pa sem drug dan dal delat divx pa je napisalo ker to manjka da ne more stisnit. :D
Pa sem mogel na novo inštalirat divx 5 pa te delalo.
Mater so budale.>:D ;((

darh ::

bf4ed... edina budala tukej si ti... sory... sam drugič pa mal glej kdaj klikneš YES in kdaj NO ko inštaliraš free verzijo DivX kodekov... ccc..

maš userje k preberejo narančno kaj dogaja preden stisnejo ustrezn knof... maš userje k ne preberejo in kliknejo... maš userje k znajo svinarijo za sabo popravt pol...
Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

bf4ed ::

Ja ne budala si ti isto sory ampak če daš kaj koli cancel se setup divx 5 prekine!!

Tak da ne motaj če ne sprobaš.>:D :D

Ja saj s kakimi cracki se da odpravit pa da potem deluje.:D :D >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bf4ed ()

Predator ::

sej teh for z addwarom in da software neha delat če ga odstraniš je že kar nekaj... tud novi radlight... crackal pa ne bom, je dosti zastonj stvari zunaj in ponavadi celo boljših, kar velja tud za divx5 ( aka xvid über alles - če bi bil divx 5ka za kaj resnega ne bi tolk stvari v xvidu izhajalo )

darh ::

bf4ed: itak da bom "motal"... ker sem probal.. in vem kako zgleda... če nebi probal, nebi vedu.. huh.?
Excuses are useless! Results are priceless!

KontraCepec ::

ja imam adware zastonjsko verzijo. Pa me od kod naj dobim nove definicije adwarea (kot antivirusni programi).:\
In kazaa2 mi javi da manjka komponenta, če za adwarom odstranim gatorja. Kako pravite, da se da to rešit?
In bf4ed, ko bi le bilo tako, da bi odkljukal in ga ne bi namestil.:P

TESKAn ::

KontraCepec, za kazzo si dobi Kazaa lite, ki ima 'neškodljivo' verzijo adwarea zraven. Potem moreš še v adawareu nastavit, da ti ignorira tist fajl, pa je. Piše nekje v navodilih za kazaa lite...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

KontraCepec ::

ja v redu, amapk to je bolj slabo zdravilo:\
glih v tem je namen odstranjevalca adwarea, da adware odstrani....

TESKAn ::

Tista verzija adwarea, ki pride zraven kazaa litea, je fake - tam je le in samo zato, da kazaa dela.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

zvitorepec ::

Tukaj je vse lepo razlozeno.
Iskanje po ST zna biti kar koristno, kajne.:\
HOWGH!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

System : Brez katerih programov si ga ne morete zamisliti !

Oddelek: Programska oprema
272798 (2218) tigrr
»

Problem pri gledanju Divx-ov

Oddelek: Pomoč in nasveti
6822 (701) pivmik
»

Črn zaslon

Oddelek: Zvok in slika
71024 (942) Alkoman
»

download (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
668148 (7122) Tic
»

winxp in gator

Oddelek: Operacijski sistemi
141449 (1182) Mr.B

Več podobnih tem