» »

Problem pri gledanju Divx-ov

Problem pri gledanju Divx-ov

Yuk-0 ::

Torej, imam sledeči problem...ki me zeellooooo moti
Ko se lotim gledat filme (Divx), je vse lepo in prav, dokler mi npo nekaj minutah gledanja vsega skupaj ne zabriše ven. Vcasih se mi pokaze blue screen in nato odsteva sekunde do reseta. Vcasih pa vse skupaj zmrzne in samo zelo hitro ponavlja zadnji ton. Ce gledam filme formata Xvid, se mi to ne dogaja. Namescen imam Divx 5.0.5 (se mi zdi :)), nimo packa nimam instaliranega. Procesor je Athlon 1600+, graficna radeon 8500. Kaj mi je storiti?

Hvala

LP

Krmec ::

Glej človek!!

1.) Dej dol vse programe k majo veze z filmi (divx, xvid, vse druge codec-e in bsplayer) ampak ne windows media player-ja!!!

2.) Klikni tukaj:
K-litecodec
stran na klcodec203f.exe|Length:7798213%20Bytes,7615KB|UUHash:=jqa38Yry4oFlSb2UjpkLl5q5Wz8=| Kazaa Link - K-litecodec]

3.) Instaleri zravn dobiš še t nov Bsplayer!! Notr so zbrani vsi codeci (vsi glih ne)(DivX, XviD,...)

4.) Reseteri računalnik

5.) Veselo na delo z Bsplayer-jem

:\ 8-O

Krmec ::

Ta stran ne zna prikazat Sig2DAt linkov

če hočes kazaa downloadat sam označi vse tole "Sig2dat:///|File:[www.file-sharers.com]klcodec203f.exe|Le... (Brez narekovajev) in daj v explorerju tm k napišeš link in pritisni enter!!

:(

pivmik ::

Naredi to kar piše v prvi točki pri Krmecu in nato samo inštaliraj FFDShow in AC3Filter

http://ffdshow.sf.net
http://ac3filter.sf.net

Drugo ne rabiš! (ok, mogoče še oggDSF)
LP, Gregor GRE^

Krmec ::

Brez veze picNIK!!

AC3, 3vix, Direct vobSub, DivX, Xvid, Divx Antifreeze, MPEG-2decoder in še ene par stvari je v K-Lite Codecu tko brez veze vse posebej instalerat!!!

8-O

jc ::

dej ta nove driverje od ati-ja gor,
to je tut men delal, zej z novimi driverji je pa vse ok
kere windowse pa maš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jc ()

pivmik ::

Ja in pol pride spet srat tle na forum da mu to ne dela, da dobiva zeleno sliko, itd, itd...

Vsek kar ima ime * codec pack se izogibajte.
LP, Gregor GRE^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

bs-player codec

Oddelek: Zvok in slika
913398 (13146) Jakka
»

Ogm

Oddelek: Zvok in slika
8999 (925) pivmik
»

Codec za Terminator3

Oddelek: Pomoč in nasveti
271722 (1340) SasoS
»

Popacena slika v Divx-ih

Oddelek: Zvok in slika
7900 (774) pivmik
»

Temna slika pri gledanju DIVX-ov!

Oddelek: Zvok in slika
192462 (2120) JagPanzer

Več podobnih tem