» »

download

download

1
2
»

frenk ::

no ja sj linki niso tolk pomembni, bol pomembn se mi zdi da folk loh zravn napiše kašn se mu zdi program, poleg pa še izbere oceno od 1 do 10 al nekj tazga, da bojo uni k še ne poznajo tolk stvari vedl kater od programov je najbolši:\

p.s.:ubistvu bi meu zravn usazga programa še komentarje in ocene...na začetni strani pa povprečja ocen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

Matek ::

smash, kazaa lite je dosti bolj funkcionalna kot imesh, pa tudi računala ti ne nasmeti z vsemi reklamami in spyware-om, itak boš ti dobil tudi datoteke od imesh userjev gor, ker je isto omrežje.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

lukslo ::

no lohko da malo težim

kaj pa če bi zraven opisa dodali še kako slikco :\

Nikita H ::

Moderatorji:
Ste se pa podvizal:D :D

Upam, da ste razumeli moje post zgolj kot šalo, ker je bilo tako tudi mišljeno!!

(za ostale....sergio je zbrisal moj post, v katerem sem se (zgleda da) neoukusno pošalil!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nikita H ()

smash ::

madmanmato: kazaalite je tko kot imesh lit, o keterem vidm da nimaš pojma oz. nis slišu zato prosm nehi trost neumnosti..sam imam imesh lite in je velik bolj kot katerakoli kazaa in sploh nima nobenga spywarea..tko da ne lapat u zrak

Sergio ::

smash, s kančkom vljudnosti v prihodnje, prosim.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

flipflop ::

Meni se pa zdi,da hostanje driverjev ni potrebno,ker so uradne strani dovolj hitre. Se mi zdi,da bi bilo bolje,če bi hostali samo tiste uporabne programčke,ostale (direct x,gonilnike,etc),pa samo linke do tja.0:)

flipflop ::

Aja,smash,kakšne so pa prednosti imesh lite pred kazaa lite? Kazaa Lite [K++ edition] je po mojem mnenju precej boljša od imesh lite.

upirna ::

Vi sam naredite nekaj, kar bo delovalo - na hitrih strežnikih, da ne bom vlekel dol en usran progy 2 ure>:D

smash ::

flipflop: pa boli mene ** kaj ti misleš..jest sam pravm, da če se da na download kazzo lite, bi blo lepo, če se da tud imesh lite, ker ga za razliko od tvojih kolegov, uporabljajo vsi moji kolegi in zato sklepam, da je tudi dost uporabnikov imesha, vsaj tolk kt kazee...

drgac pa..imesh lite nima nobenga spywarea tko kot kaza lite nima...tko da ne mi govort o spywaru

poleg tega ti lohk povem da mam jest s kazoo zlo velke tezave pr snemanju..pr imeshu pa nobenih....tko da pust zdej to kaj je bols...enostavno je na svetu ene 5 p2p programov, ki so dobri in vsi bi mogl met linke na download sekeciji in ti so vsaj

dc+
kazaa lite
imesh lite
..
..

sash ::

smash al lahko daš link do imash lite, ker ga nisem najdo :8)
--------------------
Think different...
TOROiD Group

upirna ::

ne vem kaj naj rečem. Kle se neki kregate admine pa boli .... za vse tole (misli kater program bo za p2p)

kuglvinkl ::

Objavl bomo tiste programe, katere želite. Če jih bo več, jih bo pač več.
Your focus determines your reallity

upirna ::

To je beseda:) . Sam objavte že enkrat, od takrat ko sem odprl to temo je že 8-) časa.

Gandalfar ::

ko bo download sekcija bo narejena _POSTENO_ ... kar pa zahteva svoj cas..

upirna ::

Aja, sem mislil da bo nepoštena pa da bo kradla. Lepo to da jo boste vzgojili. :P

Tic ::

Disk Keeper NUJNO. Ful hud program za defrag diska. Naredi hitro in ucinkovito. 100% priporocam :))
persona civitas ;>
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere programe uporabljate?

Oddelek: Programska oprema
424294 (3574) R33D3M33R
»

System : Brez katerih programov si ga ne morete zamisliti !

Oddelek: Programska oprema
272710 (2130) tigrr
»

Ali kdo uporablja iMESH?

Oddelek: Programska oprema
131924 (1662) pivmik
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342516 (1790) cybermedo
»

Nova verzija vs stara verzija

Oddelek: Loža
241698 (1390) ahac

Več podobnih tem