» »

Alternativa T-2

Alternativa T-2

Dajarra ::

Lp,

na t-2 sem že približno 2 leti. Dražajo se praktično vsak dan. Sedaj so ukinali še sportklub, v glavnem pop*****. Internet imam optiko 20/20. Je kdo v kratkem prešel na kakšne druge ponudnike, kjer se lahko problemov, predvsem s sportklubom in, da ohranim približno tak internet?

// Preimenoval temo v nekaj bolj smiselnega -- moderator
  • spremenil: Mavrik ()

Saso_C ::

Dajarra je izjavil:

Lp,

na t-2 sem že približno 2 leti. Dražajo se praktično vsak dan. Sedaj so ukinali še sportklub, v glavnem pop*****. Internet imam optiko 20/20. Je kdo v kratkem prešel na kakšne druge ponudnike, kjer se lahko problemov, predvsem s sportklubom in, da ohranim približno tak internet?

// Preimenoval temo v nekaj bolj smiselnega -- moderator


Alternative (vsaj zame) ni. Trenutno ima samo T2 3 nemške kanale, ki jih drugi nimajo (več).

Jaz imam T2jevo optiko, 100/10, telefon, mobilno številko in TV za kar mesečno odštejem 33 EUR. Kot sem rekel, zame ni alternative.

#000000 ::

No dejmo nehat, jest imam T-2 VDSL 10-2 dva telefona in TV pa plačam 60 evrov in se m i zdi dokaj poceni naparam prej SIOL

martincek1 ::

Športklub je nazaj! Danes sem po naključju prestavil na ta kanal in glej no glej, spet kaže sliko. :D

No vseeno imam eno vprašanje.. program deluje precej moteno, slika precej migeta. Ima še kdo ta problem?

x45 ::

kar se cene in kavlitete tiče ne boš našl boljšega. Dober je siol sam dražji.

Drgač pa super hitrost in kavliteta na t2.

Z amisom in tuš mobilom pa sami problemi in nefer odnos.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol brez SPORTKLUBA (SK) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8714648 (6094) firbec
»

Amis ali Telemach

Oddelek: Loža
175616 (4924) mazid
»

Telemach, zavajanje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6611506 (10852) Silck
»

Katerega internetnega ponudnika oz. paket izbrati

Oddelek: Omrežja in internet
112781 (2607) Senitel
»

SIOL TV VS. T-2 TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
559634 (8446) antireal

Več podobnih tem