» »

SE Live with Walkman ali Galaxy Ace

SE Live with Walkman ali Galaxy Ace

DOOM_er ::

Pozdravljeni,

odločam se za nakup telefona in izbiram med zgoraj omenjenima Sony Erricson Live with Walkman in pa med Samsung Galaxy Ace S5830. Cena SE je 100 € medtem ko je pa Galaxy Ace 120€ pri simobilu na orto paketu. Drug paket ne pride v poštev izmed telefonov sem pa odločen za enega izmed teh dveh. Telefona sta si precej podobna razen po strojni opremi kjer je SE boljši. O nakupu odloča avtonomija baterije, zavedam se da ne pri enem ne pri drugem baterija ne drži 3 ali 4 dni ampak je predvsem pomembno da se pri normalni uporabi ne sprazne ravno v enem dnevu. Če ima kdo katerega izmed omenjenih telefon bi se priporočal o mnenju o bateriji.
Robots will steal your job. But that's OK

SkyEye90 ::

Jaz bi vzel Sony-ja. Boljša strojna oprema, vse teče gladko brez minimalnega zatikanja, fotoaparat je definitivno boljši (Sony-ji imajo po mojih testih najboljše slike), tudi sam ekran je po mojem mnenju boljši, lepše barve, bolj ostra slika.

Glede baterije je po zmogljivosti približno enaka Xperii mini, kjer ti iz izkušenj povem da drži 2 dni ob normalni uporabi in nekaj malega igranja s telefonom, če pa časa za igranje ni in je le nekaj klicev in SMS-ev pa maximalno 4 dni.
Se jo pa da izpraznit tudi v enem dnevu: wi-fi + youtube :)

BladE_ ::

Sam imam SE in je čisto zadovoljiv telefon... strojna oprema je primerljiva z telefoni višjega cenovnega ranga, baterija zdrži cca 2dni, lahko več lahko manj, odvidno od uporabe. Edina pomankljivost, ki jo vidim je velikost zaslona ampak se da preživeti.
Akcija - Reakcija

HDvideo ::

Sony ima 100 % boljšo ostrino slike saj je za Samsung-e nižjega cenovnega razreda znano da imajo vsi ostrino na nuli!

Priporočam SE.

Thunder wave ::

SE tudi 100% dobi nadgradnjo na ICS, tako da: Go for it!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Mobitela (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2529513261 (9571) Leko
»

Nakup novega telefona - pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8725684 (22306) zadetek
»

Sony Ericsson Xperia Arc (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9421220 (8403) cordoba
»

Kateri telefon naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
184614 (3081) kerco46
»

Nakup rabljenega android telefona do ca 60 eur

Oddelek: Kaj kupiti
436907 (6144) SLO_Matej

Več podobnih tem