» »

Program TOR ter IP...moderatorji

Program TOR ter IP...moderatorji

jalovec09 ::

Ali to dejansko deluje, sem si ga dal gor TOR, brskam lahko preko Aurore, ali me lahko moderatorji izsledijo, trenutno pišem brez connected, navaden brskalnik. Kaj pa piškotki....res nimam pojma o tem programu, dela pa brskalnik zlo počas.

Mavrik ::

Če moreš to vprašati - ja lahko te ;) Ni vse v IPju.
The truth is rarely pure and never simple.

KoMar- ::

A si lahko še bolj otročji? Če te na nekem forumu banajo, to pomeni, da te nočejo več gledat tam.

jalovec09 ::

ga ne mislim uporabljat, ampak samo vedu bi rad, če to dejansko deluje.

Lonsarg ::

Angleško pa ne znaš, oziroma tudi v slovenščini bi kaj našel na googlu, vse razloćeno, kaj točno dela ta stvar.

sese12 ::

Za taka vprašanja nekega novinca bi pričakoval na forumu kot je Slotech pametne odgovore, pa jih ni. Uporabi googla - ne vem če je to odgovor - boljše če sploh ne odgovarjate s takimi.

Lonsarg ::

Zakaj ne pametnih odgovorov? Ker njegovo vprašanje maji na sivo cono. Ni lih v črni coni, kot je piratstvo, je pa daleč od zdrave bele cone, da bi jaz mu sproščeno odgovoril. Tut kako vdret enmu v gmail jaz ne mislim na tem forumu odgovarjat. Če se greš izobraževat za hekerja, ali učit skrivat za proxijem(kar je TOR) potem to počni potiho in ne preko foruma. Od tukaj moj namig na google.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

gendale ::

načeloma se ta s torom zelo lepo skrit

a je dovolj za načrtovanje kraje jederskega orožja? če držijo določene govorice, ne

a je dovolj za napisat nekomu na forumu da naj se napuši kurčine? ja
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

jalovec09 ::

Ga je kdo uporabljal....te lahko odkrijejo s pomočjo IP-ja, ker kakor jaz vem imajo moderatorji IP in, če se ujema, se je nekdo že enkrat reg. se je nemogoče ponovno reg....tu pa naj bi TOR dodeljeval vedno nov IP, ka rpomeni te nebi moral odkrit.

Zgodovina sprememb…

technolog ::

Začuda je gendale tokrat dal najbolj iskren in resničen odgovor od vseh :) Očitno se spozna :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Malo googlanja, pa imaš policijo pred vrati (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
8932948 (27304) trizob
»

Nadzor Tor izhodnih točk (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
7511397 (9933) poweroff
»

Prva obsodba zaradi sovražnega govora na internetu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
8614678 (11952) Tarzan
»

Prosim, da najprej poskuste sami poiskati na netu...

Oddelek: Pomoč in nasveti
374445 (1215) myki

Več podobnih tem