» »

Kateri mp3 prenosni player?

Kateri mp3 prenosni player?

BlackHole ::

Rad bi kupil nek mp3 prenosni player. Tisti na cd-je je mogoče malo prevelik, me pa zanima če obstaja tak player, ki bi bil narejen samo za male cd-je in kako se stvar obnese v praksi, ker teh stvari nisem imel v rokah še iz starih časov walkmanov. Kako je pa zdaj z temi RIO mp3 playerji? Koliko Mb glasbe že lahko spravimo v njih? Na kaj je treba pazit pri teh prenosnih playerjih?

jRk0 ::

Meni je najbolj vsec Creative Jukebox Zen.

cena: 120k sit.

ma pa 20gb disk notri pa prek firewire povezes in samo soples gor. Pa zvoj je creativovo zelo dober...

mas pa tudi navadni Creative Jukebox, ki je malo vecji pa cenejsi.

pa tka...

glej samo da bo mel cimvec prostora, pa dober zvok, pa da zna id tage prebrat in jih pokazat na lcdju pa da ma dobro iskanje pa to...
You fuck up once, you loose two teeth.

BlackHole ::

Pa si siguren, da je naprava z 20 Gb diskom še prenosna, ker to mora bit že kar veliko in težko za za pasom nosit. Jaz bi rabil nekaj lahkega in čim manjšega. Če ma placa za kake 2 do tri ure (128 kbit/s) glasbe, bo kar dovolj za prvo silo.

urkoman ::

V Big Bangu v Leclercu sm' opazil mp3 player samo za male cd-je. Prodajalc priporoca tavelzga zaradi kapacitete in priblizno enake cene, odloci se pa vsekakor sam.Priporoal bi ti pa IRIVER-ja, sam ne vem ce se ga da dobiti pri nas.Slednji player podpira vse formate Windows Media, pa odlicno se ga da sprogramirat(novi softwear). Jest sm res zadovoljen z njem. Urko

IceIceBaby ::

za cca. 100k dobiš iPoda z 5giga diskom, za mal več se pa dobijo tudi 10 in 20giga.
Priključiš ga na firewire tako da maš 10gb glasbe gor v parih minutkah. Stvar je pa velika pribljižno kot škatlica od cigaretov (točne mere so 10x6x2cm teža 185g). Res huda svtvarca.

Zgodovina sprememb…

BlackHole ::

Hm, 5 Gb je itak preveč, 100k SIT pa tudi ne nameravam dati za tole škatlico (to je rop). Kakih 50k SIt še mogoče, pa še takrat bi mi morala biti stvar hudo všeč.
Urkoman, kje si ti kupil tega Iriverja in koliko stane in kako zgleda?

krho ::

Tale od Iriveja bi bil zlo zanimiv, saj zadeva med jeziki podpira tudi slovenščino.?!!

Zdej men ni jasn kdo od naših je to prevajal dsamo v trgovinah ga nisem zasledil.
Bi ga pa kupu tu sam, saj je po netu uvrscen kar dosi na vrhu
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Buggy ::

Kaj pravite pa na tale JukeBox Multimedia 20GB
ali pa tale

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

bobby ::

vem da bi imel manjšega ampak tko za info,.... http://www.com-shop.com/comtronshop/art...
ni drag ,zna brat poddirektorije,.. ga ma kolega v avtu in se zelo zelo dobro obnese pa še pocen je.

tko sam za info,..
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

BlackHole ::

Jaz bi bil kar zadovoljen s kakšnim prenosnim na spom. kartico z kakšnih 256 Mb spomina. Ima kdo izkušnje s temi? Kateri modeli so najbolj "IN"?

martinsm3 ::

Poskusi tole :
AIWA XP-Z3
Imam ga sam pa sem zelo zadovoljen.
Kupiš ga lahko vBIG-BANG-u za 59ksit.

iso2000 ::

še en link za xp-z3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175584 (31282) M.B.
»

kupujem mp3 player 2gb ali vec - kaj priporocate

Oddelek: Kaj kupiti
91606 (1406) pharaon
»

Kateri mp3 predvajalnik z 20GB+ prostora

Oddelek: Kaj kupiti
111951 (1716) TribesMan
»

MP3 Player (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
525685 (4579) Boky
»

MP3 Discman

Oddelek: Kaj kupiti
261974 (1534) urkoman

Več podobnih tem