» »

MP3 Discman

MP3 Discman

kalcek16 ::

Zanima me kje v Sloveniji se splača kupiti MP3 Discmana,ker MP3 avtoradiji so predragi:) Cena pa naj bo skromna, tja do 30.000 SIT Zanima me še to koliko časa traja da recimo iz 1. MP3-ja preskočiš na 12. MP3 a res ful doug?

Joze_K ::

Comtron Pine MP3


MP3 CD Player PINE SM200C+ MP3 CD Player, Ant
Prenosni CD predvajalnik z Audio & MP3 anti-shock mehanizmom
Z 50 sekundnim anti-shockom
Predvaja audio CD-je, MP3 CD-je z CDR z MP3 vsebino
MP3 CD omogoča preko 150 pesmi na enem CD-ju.
Podpira od 32kbps to 320kbps
Podpira VBR (Variable Bit Rate)
Podpira ID3 Tags, izpiše ime izvajalca, naslov in album
LCD zaslon
Avtomatsko zazna Audio CD oziroma MP3 CD
Priložen mrežni adapter
Line-Out kabel
AC/DC adapter , AA
4-Band EQ [Pop, Classic, Jazz, S-XBS & Normal]
5 ponavljajočih izbir: [Single Directory, Single Track, All Tracks, Random, Normal]
Cena: 17.390,-


Fury ::

pine ni kul.. ma bratranc.. pa ni dobr..

www.powerplus.si
Waitec Funky - 27k ... odlicen!

Fury ::

po mp3jih menja dost hitr.. kksne 2 sekunde med samimi MP3ji ko se playajo ce pa skipas (pac ce drkas next track) gre pa ful hitro .. pac kot CD player..

Stallone ::

Pine je zares baaaaaaaaaaaaaad izbira. Sm ga jest kupu novga brez anti-shock-a pa me je stal 8.000sit. Fora je, da naenkrat začne šumeti in zares MOČNO tuliti v slušalkah;(( ;( . Tako sm z njim smučal na KRvaucu in mi je začel piskat, pa sm CD ven uzel in ga vrgel iz gondole dol! Po parih urih sploh nisem obžaloval tega dogodka, ker je bil vreden:D

Lime ::

V zvezi s predvajanjem glasbe je Pine zelo dobro ocenjen. Test je bil tudi v Monitorju, nekaj številk nazaj.
Edini problem pri tem MP3 predvajalniku je, da zelo slabo fila baterije, tako da je priporočljivo imeti kakšen hišen polnilec za rechargeable baterije.

Stallone ::

Lime: JA čak mal, kar piše piše, a si ga lastiš tudi ti? Jest sm ga imel, zato le delim izkušnje z vami...:\

Lime ::

Govorim seveda iz lastnih izkušenj in o modelu SM-200C+. Testa v Monitorju sploh nisem bral.

CaqKa ::

jaz mam kar onega iz hofera. searchanje mp3ja imam kar preko filenamea ali pa preko dir namea... sicer malo nerodno. vendar meni služi. mogoče bi se edino pritoževal na glasnosti izhoda za slušalke. ampak kaj češ.. za preračunano 16000 sit je čist sposobn :)

Gandalfar ::

kdo ve ce se v sloveniji da dobit kaksen model iz www.sonicblue.com (rioti me zanimajo)

recimo: http://www.sonicblue.com/shop/_template...

ali pa kaksno podobno zadevco, ki deluje na flash card in nima premicnih delov.

CaqKa ::

telefon/imejl v roke in začneš gnjavit slovesnkim rač firmam. prej pa se pozanimaj kdo je uvoznik za tist produkt ki bi ga rad mel... sam sem recimo v powerplusu že dostikrat naročil stvar ki je nikjer ne prodajajo, on mi jo pa pač potegne do trgovine. pač malo čakaš.
aja točno na ta postopek sem prišel do 20 gb verzije jukeboxa 3 (creative) in pinea sm200c+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

RamOne ::

CaqKa: in koliko sta te prisli ti dve zadevici? Oz. koliko vec si dal za njiju kot ce bi to sel iskat npre nekam v tujino?
Me zanima ker si tudi imam namen en jubox nabavit.
Me namrec tale matra...

CaqKa ::

čuj nebi vedo... mislim da je jukebox3 bil okrog 120 ksit. sicer pa sta zadevi bla za ateja tak da mu je itak blo vseeno kolko je dal. sam pa kot pravim imam mp3 player iz hofera za 15 ksit, tega pa očitno noče noben komentirat?!

Ziga Dolhar ::

CaqKa: Onega Waiteca? Daj povej, kakšna je stvar? Jaz sem jo kanil kupit, pa sem žal gledal napačen listek s ceno ;).
https://dolhar.si/

CaqKa ::

ne ne.. neka medion firma. sem na isti dane enkrat pred božičem tam kupil mp3 player(60 eur) in še risalno tablico formata a4 (40 eur) pa sem z obijim zlo zadovoln.
tipke na pleyerju so od 0-9 in služijo hkrati za vpisovanje črk in številk. ima funckijo iskanja po imenu ali pa po imenu direktorija. kak hitro preklopi na novi mp3 se nisem nikoli zavzel tak da predvidevam da dovolj hitro :)
bere cd, cdr, cdrw; pa je lahko gor audio cd ali pa mp3ji. 45 s antischocka, ki ga še nisem testiral kaj prida (morem na naslednjo smučanje zraven vzet :)).
ima zaklepanje tipk. pa gumb za glasnost je 'digitalni' pa malo na nerodnem mestu postavljen. deluje na 2 mignon bateriji (tudi akumulatorčke, ki jih zna celo polnit). kak dolgo pa držijo baterije pri vkloplenem espju ali ne pa nisem meril kaj extra. ima tudi equalizer, sicer samo tri predefinirane (rock, pop, jazz). pa če stisneš stop pa ga medtem ne izklopiš lahko s tipko resume prideš nazaj na prej poslušano pesem.
lp

Ziga Dolhar ::

CaqKa: ja, tega sem mislil :-). Torej praviš da je stvar kar v redu? Ker meni je [na pogled] na zunaj izgledala kar robustno, dočim se mi je oni "Contron" Pine zdel jako krhek... Your experience?
https://dolhar.si/

CaqKa ::

ker imam oba ti pač lahko s prve roke povem da sta oba krhka.. sej te zadeve niso ravno za po tleh metat (okej izjeme so one zadeve ko so še proti špricanju vode zaščitene), vseeno pa je tale medion malček slabše izdelave ma pa zato boljšo tehniko.
vsekakor mi je pa to vseeno saj sem zraven dobil torbico in ga imam itak vedno v torbici.:D

Joze_K ::

kupil Phillips Expanium MP3 serija 300 (?!), pa je super OK cena pa je bla 130 Eurotov....

Zoidberg ::

ja potem daš pa +slovenia zraven pa pride 50k sit
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

Joze_K ::

aja, men je pa prišlo - MWst, pa sem ga pol na polico v avtu vrgel - vsem na očkah, ..., pa je na koncu cena pod 27kSIT (edino škatle nisem s sabo vzel...)

blank3_ ::

CaqKa in Ziggga o kterem Waitecu govorita?
Zelo sem zaposlen. Potreboval bi brezčasje... Vsaj za nekaj časa.

CaqKa ::

pozorno preberi pa boš videl da ni waitec.

Gandalfar ::

Danes sem pisal RedRat Store.. upam, da mi bodo lahko zrihtali kaksnega sonicbluja :)

OldSkul ::

Mene zanima ker player se splača kupit!
Rio 500 ali rio 600 oba za 30 jurjev.
Se sploh splača?

Xplicit ::

Waitec se men zdi dost ql zadeva - sm ze hotu uno taprvo verzijo nabavt pa sm si pol premislu k ni mel antishock, sam ta ta novejsi pa mislm da jo majo, pa se en par dodatnih funkcij, pa se ql je k je mejhn - 8cm cd-ji

Clone ::

Ej tud jst sm se zajebavov s temo Mp3Discmani, nazadjnje sem Pristal na Grundigu MISTIXX 9100 SCPD Seriji za 27K SIT in sem kar zadovoljen samo navadne CD-je bolj tako bere, ce bi izbiral se 1x bi vzel JVC-ja za 33K SIT ker ima dalj?o dobo baterij 20H moj pa 12H:) P.S. Ne pa kupit Waiteca (slabe izku?nje, slabo bere, slaba kvaliteta zvoka, dobro pa je to da ima odli?en anti-shock), ne bo? se pa zajebal tudi s SONY-jem ne vem tocnega modela amak v akciji je bil 35K sit drugace je pa 47K sit.

L.P.

urkoman ::

Iriver Mp3 player je zakon za nizko ceno!
Kje ga pa dobite v Sloveniji pa ne vem!
Formate Vse podpira, softvear je updatable, zadnji update ima kr game gor, bl neumnost za majhen display kot ne!

LP urko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup miniCD playerja

Oddelek: Kaj kupiti
171605 (1460) cvetko666
»

kaj kupiti: mp3 usb predvajalec ali mp3 cd/mini cd prenosni predvajalec?

Oddelek: Kaj kupiti
81604 (1523) Gandalfar
»

kateri discman(z mp3 podporo)? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
604352 (3724) Klemenn
»

MP3 Player (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
525685 (4579) Boky
»

kateri MP3 player?

Oddelek: Kaj kupiti
141069 (908) Blisk

Več podobnih tem