» »

Simobik in Emonagram servis

Simobik in Emonagram servis

NoBody- ::

Torej da zacnem z mojo kalvarijo:

- v mesecu septembru okrog 15. v mesecu kupim HTC Trophy pri Simobilu
- po 10-12 dneh uporabe opazim, da mi v desnem spodnjem kotu ko se dotikam zaslona "skripa". Odlocim se da zadevo posljem na servis in uveljavljam garancijo
- zadeva pride s servisa, kjer so zapisali da so menjali touch in ekran
- po 1. dnevu opazim da so vidni zgoraj in spodaj 'fleki oz mehurji" kateri se pojavijo vendno po 10minutah ce ekran temeljito ocistim. Torej vedno ko ocistim temeljito se pojavijo nazaj
- seveda nesem zadevo nazaj na simobil in povem kaj se dogaja odkar sem dobil telefon s servisa in zadevo posljemo nazaj na servis
- pride telefon s servisa, kjer navajajo da je brezhiben, vendar so fleki se vedno vidni. Telefona nisem sprejel oz sem ga zavrnil in so ga poslali nazaj na servis
- telefon pride nazaj kjer spet trdijo da je brezhiben in grozijo da ce telefon ponovno posljem da bodo zaracunali postne in administrativne stroske.
- telefona seveda nisem sprejel oz. sem ga zavrnil in so ga nazaj poslali

So mi rekli na simobilu da v sredo poklicem na servis in jim povem svoje.

Me pa vseeno zanima kaj storit ce to ne bo pomagalo. Telefon sem se 4.poslal na servis in dejansko sem telefon imel doma slaba dva tedna, ostalo casa je prezivel na servisu

Kaksni nasveti so dobrodosl

Lp
  • spremenil: NoBody- ()

AppleJuice ::

jst mam tud trophya in sem mislil, sem ga namočil k skos ekran brišem k se mi neki pojavi. Potem sem vidu pri kolegu in sošolcu, da imata isto sranje. Sošolec ma HD7... Na servisu v šiški mi je prodajalec crknu od smeha, me je vprašal če se norca delam, ali resnično mislim, da ima zaslon pore in da se znoji:)No ja na koncu sem tudi sam ugotovil, da tko pač je.
Če si ga imel 4. na servisu preveri, če je 45 dni, ker so ga baje dolžni zamenat za novega. Drugače je pa zakon telefon. Priporočam.
Aja pa še to, zdaj se mi ne pojavlja to več. Zgleda da se dost preznojil:)

LP

Zgodovina sprememb…

St235 ::

Če si ga imel 4. na servisu preveri, če je 45 dni, ker so ga baje dolžni zamenat za novega.

Če ne priznajo garancijskega popravila to žal ne bo šlo. Bodi pač ustrajen in pojdi tudi osebno na servis, ker preko posrednika je take stvari težko uveljavljat.

koyotee ::

4.6. sem v popravilo poslal htc one x, zaradi serijske napake z wifi čipom. 5.6. so zadevo že popravili, in dans 10.6. sem popravlejn telefon dobil na dom. Kapo dol :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POZOR: Servis mobitela - Toptime, Simobil - stik s tekočino, uničenje telefona na ser (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
406104819 (53853) next3steps
»

Simobil, ram2 pritožba

Oddelek: Pomoč in nasveti
347061 (5996) St235
»

Stvarna napaka pri mobilnem telefonu

Oddelek: Loža
266033 (5097) bobby
»

Servis - težave

Oddelek: Mobilne tehnologije
458283 (6924) PINki
»

mobitelov servis [že več kot 45 dni]

Oddelek: Loža
3611826 (9708) jan01

Več podobnih tem