» »

Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note

CaqKa ::

Samsung Galaxy S II

sem pisal na samsung slovenija ki sem ga dobil v zgronji temi, pa me zanima če bodo znali poiskat kak support kontakt, ali pa posredovat zgornje "napake" dialerja in tisto ko se ekran izklopi ko se budilka vklopi, naprej posredovat na samsung da odpravi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

CaqKa ::

Tale koledar se mi zdi kar vredu izbira za tiste ki smo bili htc sense navajeni:
https://play.google.com/store/apps/deta...
v kombinaciji s tem widgetom, kdor nuca widget: https://play.google.com/store/apps/deta...

gensi ::

Pozdravljeni,

Vprašal bi kako (in kdaj - pred uporabo/po uporabi)ter koliko časa je potrebno prvič polniti Galaxy Note?
Hvala za pomoč.

FlyingBee ::

moderne baterije nimajo spomina, tako da do konca napolni in to je to
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

gensi ::

FlyingBee je izjavil:

moderne baterije nimajo spomina, tako da do konca napolni in to je to


Čudno se mi zdi, ker je prodajalec rekel najprej sprazniti do konca (brez polnjenja).

FlyingBee ::

mislim, da se gre o tem, da sistem, ki ti izpisuje koliko je še % baterije, najbolje deluje oziroma najbolj točno prikazuje vrednosti baterije, če prazniš do konca in polniš do konca
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Lonsarg ::

Do konca spraznit in napolnit je treba parkrat da baterija začne na polno delovati. Tut kasneje je vsaj na par mesecev fajn do konca napolnit in spraznit, to je vse kar se tiče Litijevskih baterij.

kpkp ::

Samsung je začel posodabljati Note z ICS... Tisti, ki nimate ROMov od operaterjev in tisti, ki se boste odločili za ročno flashanje, nam prosim sporočite kako se posodobitev obnese.

CaqKa ::

jaz bom najprej počakal kaj bodo kaj na XDA rekli... tote touchwiz zadeve mi gredo preveč na jetra... pa skrivanje google koledarja

BoLhCa ::

Začel :) Se pravi uradno še vsaj en mesec ne bo nič..

kpkp ::

BoLhCa je izjavil:

Začel :) Se pravi uradno še vsaj en mesec ne bo nič..

Uradno? Pa saj je uradno, mislim, da hakerji niso šli Samsung hackat in pošiljat po uradnih kanalih neuradne posodobitve. :8)

BoLhCa ::

heheh, mal narobe si razumu, uradno ja ok so res začeli delat, vendar preden bodo dokončali zna mesec ali več minit :P

kpkp ::

Če že si se ti "mal" narobe izrazil... Zadeve pa trajajo tako dolgo zaradi operaterjev in zato da se lahko posodobitev ustavi, če se odkrijejo resni hrošči.

bdoxx ::

Uros!no ::

Od včeraj na 4.0.3, za zdaj brez večjih problemov.

harmony ::

Meni še zmeraj nič ne najde. Imam pa od mobitela Note-a.

Uros!no ::

harmony je izjavil:

Meni še zmeraj nič ne najde. Imam pa od mobitela Note-a.


Verjetno še nekaj časa ne bo.

Poglej: http://forum.xda-developers.com/showpos...

pino ::

Sem na Note dal tole nemsko verzijo. Dela brez problema, Problem je edin, da sedaj Kies ne prepozna vec telefona.
Sem naredil backup telefonskega imenika zdej ga pa ne morem dobit na ICS. Menda me caka rocno vpisovanje.....sraje.
LP Pino

SLO_Matej ::

pino je izjavil:

Sem naredil backup telefonskega imenika zdej ga pa ne morem dobit na ICS. Menda me caka rocno vpisovanje.....sraje.

Mar Android ne omogoča tega, da ti kontakte pobere iz Google računa? Jaz imam stike urejene v Google in Windows Live računu na WP7 in jih samodejno pobere od tam, tako da me sploh ne skrbi glede tega. :)

pino ::

SLO_Matej je izjavil:

pino je izjavil:

Sem naredil backup telefonskega imenika zdej ga pa ne morem dobit na ICS. Menda me caka rocno vpisovanje.....sraje.

Mar Android ne omogoča tega, da ti kontakte pobere iz Google računa? Jaz imam stike urejene v Google in Windows Live računu na WP7 in jih samodejno pobere od tam, tako da me sploh ne skrbi glede tega. :)


Jah omogoca sam moras imet na google racunu, kar pa na zalost nisem imel. Vsaka sola neki kosta he he
LP Pino

djordjevic ::

SLO_Matej je izjavil:

pino je izjavil:

Sem naredil backup telefonskega imenika zdej ga pa ne morem dobit na ICS. Menda me caka rocno vpisovanje.....sraje.

Mar Android ne omogoča tega, da ti kontakte pobere iz Google računa? Jaz imam stike urejene v Google in Windows Live računu na WP7 in jih samodejno pobere od tam, tako da me sploh ne skrbi glede tega. :)

Jao, android haterji ... ;((
No grave is deep enough to keep us in chains.

SLO_Matej ::

djordjevic je izjavil:

SLO_Matej je izjavil:

pino je izjavil:

Sem naredil backup telefonskega imenika zdej ga pa ne morem dobit na ICS. Menda me caka rocno vpisovanje.....sraje.

Mar Android ne omogoča tega, da ti kontakte pobere iz Google računa? Jaz imam stike urejene v Google in Windows Live računu na WP7 in jih samodejno pobere od tam, tako da me sploh ne skrbi glede tega. :)

Jao, android haterji ... ;((

Kdo je pa kaj sovraštva tukaj pokazal? Samo vprašal sem kako je pri Androidu in uporabniku za prihodnjič predlagal kako naj si stvari uredi, da bo lažje in bodo kontakti vedno na varnem. WP7 sem dal zgolj za primer, kako imam sam urejeno. ;)

MaTTe ::

SLO_Matej ne se delat francoza ... tako poveličuješ svoj telefon, potem pa čakaš pol ure, da ga lahko nazaj vklopiš, če se ti sprazni:))

Drugače pa: Android povežeš z Google računom in tam v imeniku nastaviš katere kontakte ti prikazuje (FB, sim, google...) v imeniku...

SLO_Matej ::

MaTTe je izjavil:

SLO_Matej ne se delat francoza ... tako poveličuješ svoj telefon, potem pa čakaš pol ure, da ga lahko nazaj vklopiš, če se ti sprazni:))

Drugače pa: Android povežeš z Google računom in tam v imeniku nastaviš katere kontakte ti prikazuje (FB, sim, google...) v imeniku...

Ja, in je tudi Samsung, ravno tako kot Note. ;)

Samo predlagal in vprašal kako je pri Androidu, ker sam ga nimam. Smem ali ne? :)

djordjevic ::

Se ti ne zdi logično, da bi Google na svojem operacijskem sistemu najprej poskrbel za integracijo stikovja med telefonom in medmrežjem? ;(( Ne verjamem, da dejansko postavljaš tako debilna vprašanja.
No grave is deep enough to keep us in chains.

SLO_Matej ::

Je, je logično. Vendar Androida lahko vsak spreminja kakor mu paše. Morda bi moral reči, kako je na Notu oz. tistem ROM-u, sicer pa je logično, ja. Samo mi ni bilo logično zakaj tega potem ni imel urejena. Ok, sem predlagal za prihodnje. :)

Zgodovina sprememb…

MaTTe ::

Ja, lahko spreminja vsak kakor mu paše. HTC ima svoj stil in Samsung ima svoj stil. Ampak osnovne funkcije pa še vedno ostajajo na obeh ... sploh pa niti ni čisto prosto, ker Google verjetno zahteva delček konsistentnosti med telefoni, ali pač?
Je pa več prostosti dobrodošlo ... zato, ker če mi HTC Sense ne ugaja si lahko Launcker PRO ali kaj podobnega črez vržem in je problem rešen :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MaTTe ()

pino ::

Ufff sem pa sprozil "spor" 8-O. Tko da bom sedaj dal kontakte tud na google :D.
Edin se pobrat jih moram s kiesom ce bo delal, al pa kako drugace, ker 250 kontaktov se mi ne da tipkat ponovno.
LP Pino

otis ::

a je ze komu updatalo na ICS? Svojega sem kupil pri mobitelu in se vedno nic :(

bdoxx ::

ne še, sicer pa novembra dobimo že Jelly Bean :))

denabiker ::

bdoxx je izjavil:

ne še, sicer pa novembra dobimo že Jelly Bean :))


Welcome to Slovenia!

otis ::

boš dobil ti novembra Jelly Bean ja, ko po pol leta še sladoleda nimaš :D

bdoxx ::

se ne sekiram :)

kpkp ::

Je še kdo dobil OTA posodobitev na ICS, meni se je pravkar pojavila na notu od Mobitela;)

bdoxx ::

da, že zjutraj ob 6tih :)

CaqKa ::

addy93 ::

Hvala bogu, da smo tudi to dočakali. Je kaj novih widgetov?

Babel ::

Ja, ICS 4.0.3 pri Mobitelu..

Par dni zdaj to uporabljam, pa opažam par db slabši signal (tako 900 kot 1800 mhz). V hiši (dobro izolirani) se skoraj ne morem več pogovarjati - v slabem vremenu pa sploh ne.

Wifi mi je tudi večkrat zablokiral po par minutah, moram pa to preverit še na drugem omrežju.

Ima kdo kaj pojma, kako to odpraviti? Brez roota in takih fint? :)

Ena dobra funkcija, ki je zdaj res na voljo je souporaba interneta preko BT. Prej je bila povezava BT z rač. bolj za okras..

addy93 ::

Jaz sem si tudi že naložil ICS in ne opažam težav z WIFI. Vse kul. Kar se pa tiče signala sem imel te težave že z 2.3.6 tko da nič novega :-D Men gre ful na zivce ker ni nobenga "music widgeta". Pa vsake tok ga mal zatrokira, če stisneš home gumb. Sem pa očaran nad novim S memo. Zakon zadeva.

FlyingBee ::

dajte mi prosim svetovat kje dobiti originalni flip cover za Note-a za cenej od 23 EUR, novega seveda

kdor ima kakšen drugačen etui naj napiše ali je v redu in ... ker ta orignalni se namesto zadnje stranice pripne, kar pa se mi zdi težava, če se flip cover malo močneje povleče in na ta način odpne

addy93 ::

Stojansto

Sem slišal da je flip cover precej nepriročen. Če hočeš slikat z telefonom moraš prvo umakniti cover...

Jaz imam na telefonu tega in se odlično obnese... Včeraj mi je padel na tla z cca. 1,5m višine, direkt na ekran in mu ni bilo nič, saj ima nekoliko dvignjene stranice. Je res, da je nekoliko robusten ampak tako je.
Me pa jezi, da nismo dobili teh flip covers zastonj, saj so jih drugje dobili poleg telefona. Pri nas očitno drži, da nič ni zastonj.



Ta flip cover ne pade ven tako zlahka tko, da se ne bat... ;-)

nUUb ::

addy93 je izjavil:

Stojansto

Sem slišal da je flip cover precej nepriročen. Če hočeš slikat z telefonom moraš prvo umakniti cover...

Jaz imam na telefonu tega in se odlično obnese... Včeraj mi je padel na tla z cca. 1,5m višine, direkt na ekran in mu ni bilo nič, saj ima nekoliko dvignjene stranice. Je res, da je nekoliko robusten ampak tako je.
Me pa jezi, da nismo dobili teh flip covers zastonj, saj so jih drugje dobili poleg telefona. Pri nas očitno drži, da nič ni zastonj.



Ta flip cover ne pade ven tako zlahka tko, da se ne bat... ;-)

Tole pa prvič vidim, da so stranice celo obložene z gumo. Večina jih ima le milimeter debelo plastiko, ki pomaga bolj malo.
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

FlyingBee ::

ja, sem gledal tudi te, vendar hočem, da je še ekran pokrit oz. zaščiten, tako da se mi zdi, da je trenutno flip cover najboljša izbira (čeprav ali je res, da kamero zakriva?), druga opcija je po moje etui "žepek", kar mi ni najbolj všeč, saj je treba ven vlečt in se mi zdi, da gre bolj težko. V najslabšem primeru eno iz blaga od golla recimo, ki se odpira na ježka

pino ::

FlyingBee je izjavil:

dajte mi prosim svetovat kje dobiti originalni flip cover za Note-a za cenej od 23 EUR, novega seveda

kdor ima kakšen drugačen etui naj napiše ali je v redu in ... ker ta orignalni se namesto zadnje stranice pripne, kar pa se mi zdi težava, če se flip cover malo močneje povleče in na ta način odpne



Lej jaz imam tega pa se da vse lepo slikat, telefon je na varnem kot tudi ekran......zadovoljen.

http://www.sikso-shop.com/samsung-galax...
LP Pino

Babel ::

@stojanslo: na ebay.co.uk išči "galaxy note wallet", jaz imam ono črno-oranžno in funkcionira super za male pare.

Ko kam grem, ga vtaknem v to denarnico, doma pa ga imam zunaj.

Še vedno ne poznam razloga, zakaj je signal tako slab zdaj na ICS.. Glede na to da vse ostalo deluje bolje in hitreje - mogoče kuri več baterija za radio, pa ta ne pride do korita? Mislite, da bodo to popravili v nekem smiselnem času?

Drugače moram zamenjati ponudnika, to tak več ne gre.. :(

addy93 ::

Poglejte. Galaxy note flip cover je dobra stvar, vendar zna biti neroden, ko imaš že odprt telefon in hočeš slikati zato ker cover prekriva zadnji del vkljucno z kamero. Na tej spletni strani najdeš vse... za cca. 10€
http://dealfon.com/showproduct_Flip-lea...

Men je ta ful všeč. :-)

FlyingBee ::

dečki, dajte se mal razpisat glede ICS-ja na NOte-u ... dela vse OK, nekaj sem že bral o težavah s #G in WiFi signalom

Babel ::

@stojansto:

jaz imam precej slabši signal na ICS. Verjetno zato, ker baterijo tudi bolj vleče, kakšne finte so pri posameznih aplikacijah - drugače pa večinoma vse skupaj dela precej hitreje in bolj gladko.

Problemi so pri nas še vedno tudi s preklapljanjem med 3g in edge - vmes se pojavi neka črka "G" in takrat ne morem niti klicati niti na inet.

Če se mi signal popravi na simobilu glasujem za ICS : )

bdoxx ::

men deluje vse prfektno :), mam celo občutek da se je wi-fi domet izboljšal :)

FlyingBee ::

bdoxx je izjavil:

men deluje vse prfektno :), mam celo občutek da se je wi-fi domet izboljšal :)


vsak Glxy Note ima potem svoj faktor, a?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S II (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1770332388 (149407) medenko
»

Jelly bean 4.2

Oddelek: Mobilne tehnologije
263856 (2579) mjolnir
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275571 (4340) bdoxx
»

Poplava Galaxy Note (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7312346 (9598) BoLhCa
»

Samsung Galaxy Note Update Februar (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7014112 (13000) CaqKa

Več podobnih tem