» »

Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note

««
8 / 8
»
»»

M-XXXX ::

CaqKa je izjavil:

M-XXXX je izjavil:

bdoxx je izjavil:

kaj je multi window? da vidim če nadgradim?

Tole:


to je stock? če ja lahko greš prosim v settingse in poveš verzijo.

Tole je bil screenshot iz S4. Se gre pa za isto zadevo.

CaqKa ::

no mene je zanimalo če ima sgn že stock rom ki ima to. za s4 mi dol visi.

bdoxx ::

da, vse verzija 4.1.2 majo multi window.
// men lih je note crkno xD

Runnagain ::

Mja...tale note. Ima kdo rešitev, kako pohitrit odpiranje sporočil, stikov ipd. Včasih to traja tudi po 5 in več sekund, da se ti prikažejo stiki, sporočila, ... Ali pa se to samo meni dogaja.
Na splošno imam občutek da je 4.1.2 počasnejši kot 4.0.4, baterija je pa tudi tam tam kot prej.

Lp, Runnagain!!

Dr_M ::

Si naredil factory reset?

Runnagain ::

Yup, sformatiral tudi notranji pomnilnik...potem ponovno naložil aplikacije, na namizjih nimam skoraj nič widgetov ipd. Imam pa zadnji DBT official 4.1.2. Je s katerim kaj boljše ali pa je ta nemški še najboljši? Pa na DBT-ju nimam lock-screen appsov...jih sploh ni možno omogočit.

EDIT: sem še malo brskal po netu, pa nisem edini s takšnimi težavami...praktično vsi Samsungi imajo sčasoma takšne probleme.

Zgodovina sprememb…

Dejan99 ::

Imam isto nemško verzijo kot ti. Lock shortcuti so "namensko" onemogočeni, funkcionalnost je vezana na csc kodo dbt.
Sicer pa ja, tale official jelly bean občasno deluje počasen in štekajoč, sploh če ga zbudiš iz kakega deep sleepa. Obstajajo neki custom kerneli (npr. speedmod), ki naj bi pohitrili delovanje, vendar jaz nisem imel takega občutka, kot sem ga poskusil (res je, da je bila ena zgodnja verzija).
To da bi mi pa 5 sekund odpiralo sporočila in ostalo, pa nisem zasledil. Prvi zagon omenjenih aplikacij traja 1-2s, nadaljni so pa hitrejši (dokler je v ramu).

sajmun ::

tole s počasnim zagonom stikov in telefona je značilnost nota, na note 2 se to baje ne dogaja. Jaz sem to rešil z Xposed frameworkom in pa app settings modulom (daš imenik kot resident), samo to za večino uporabnikov ni rešitev

radecan ::

Živjo! Imam problem z note-om.
Torej včeraj, ko se potegnil slušalke iz jacka, se ni zgodilo nič oz. telefon ni zaznal da sem iztaknil slušalke. Torej, speaker dela samo, če me kdo kliče (sliši se zvonenje) in pa za smse, pač obnaša se kot da so slušalke vštekane. Telefon sem restartal, parkrat probal dati slušalke še notri/ven pa nič ne pomaga.


Je zrel za uveljavljanje garancije, zanima me samo, ali ga bodo sprejeli, ker sem dal gor nemški uradni rom preko odina. Telefon ni rootan.



Pozdrav!
|Gigabyte p67a-d3-b3|Intel i5 2400|Sapphire radeon 6770 1gb vapor-x|
4gb dd3 a-data+4gb corsair 1600mhz ram|LC power Silent Giant v2.3 600w
|Ikonik Transform a10 ohišje|LG L1919S 19` Screen|Samsung 830 64gb

addy93 ::

radecan je izjavil:

Živjo! Imam problem z note-om.
Torej včeraj, ko se potegnil slušalke iz jacka, se ni zgodilo nič oz. telefon ni zaznal da sem iztaknil slušalke. Torej, speaker dela samo, če me kdo kliče (sliši se zvonenje) in pa za smse, pač obnaša se kot da so slušalke vštekane. Telefon sem restartal, parkrat probal dati slušalke še notri/ven pa nič ne pomaga.


Je zrel za uveljavljanje garancije, zanima me samo, ali ga bodo sprejeli, ker sem dal gor nemški uradni rom preko odina. Telefon ni rootan.



Pozdrav!


Živ živ. :-) Poskusi ponastaviti telefon na tovarniške nastavitve. Pred tem poskrbi za slike, posnetke... Pravtako izvozi vse kontakte na SIM kartico. :-))

Opažam pa tudi jaz podobno napako, namreč vsakič mi telefon kar sam odpre app "google play" za ikono so pa narisane slušalke... Ne vem če je povezano, ampak mi gre na živce ker ne vem kaj za vraga to je...

LP

Aljaz3 ::

Dober dan
Mene pa nekaj zanima o samsung galaxy notu gt-n7000 ali mogoce kdo ve ali podpira sdhc ker ko sem gledal sem videl da podpira sdxc in nisem siguren ce bi samsungova microsd plus 32gb delala vnjem.Pise samo da dela v sdhc napravah.

LP

Dr_M ::

SDXC je nadgradnja SDHC, torej je LOGICNO, da bo SDHC kartica delala bp.

Aljaz3 ::

a ok hvala vprasal bi se ce mogoce veste ali samsung galaxy note gt-n7000 podpira uhs-1?

FlyingBee ::

vau dobil posodobitev na 4.3 na note 2

Rokomawh ::

Stock ROM?

Po več kot enoletni uporabi custom romov sem želel namestiti originalni stock rom za Samsung N7000. Žel mi je med tem časom uspelo pobrisati backup...., :(
Na Samsungovi strani so žal download linki nedostopni, ker so američani zaprli strežnik.
na xda nisem našel nič uporabnega.

Ali mi lahko prosim kdo posreduje link ali datoteko ali info...., kje bi lahko dobil tale rom N7000XXLT5 v 4.1.2

Hvala
----------- pa lep dan! Rokomawh

dmagnif ::

Zdravo,

ima kdo izkušnje z MMSji in prenosom podatkov. Imam N7000 z CM10.1.2, bob paket, mms apn nastavitve od simobila - ki delujejo samo če imam vklopljen prenos podatkov oz. 3g omrežje. V kolikor izklopim prenos podatkov, mms ne delujejo.

Inštaliral sem Android Firewall, vklopil podatke in mmsji zopet delujejo. Zdej se pojavi dilema... ali se mmsji obračunavajo kot prenos podatkov v KB ali ne? Namreč v paketu pri bobu nimam podatkov, ker jih ne rabim.

lp,
D.

2f4u ::

Družba HELP,

Imam Note1, GT-N7000 International; Android 4.1.2. Ja ja vem, menjaj... ampak če pa noče crknt!

Poskusil bom še mal stisniti iz njega; predvsem odzivnost je problem. Pritisnem pa kr traja nekaj sekund;

pa sem ga ščistu, ccleaner, 60% prostora na diskovju, RAM no ja 713/860; google play servisi potolčeni in vsa sinhronizacija OFF, ... pa še par drugih ala SAMSUNGapps,...

V mislih imam Cyanogenmod; Izkušnje?
Drugi nasveti?

CaqKa ::

kdaj pa si nazadnje dal factory reset?

Jaz sem na starem htc legend spet, ko še ga nisem upal resetiral zaradi brick buga, ko se mi ne da vsega arhivirat, pa novega kernela nalagat.

na mojem n7000 baterija komajda en dan drži.

camper66 ::

Note 3. Danes je prenehal delat prenos podatkov. Niti slikca, ii kaze na prenos podatkov se ne prikaze. Opazal pa sem zadnji teden, da se mi je pri navigaciji le ta stalno resetirala ali pa ustavljala. Uporabljam googlovo navigacijo, ker sem v VB. Danes pa je se signal ful slab.

Kaj bi to bilo? Mi lahko kdo pomaga, ker sem tukaj brez fona mrtev. Star je pa leto dni.

Dr_M ::

Prva stvar je factory reset. Ce to ne pomaga, servis.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

camper66 ::

Factory reset sem ze vceraj naredil,pa nic. Ponoci pa se je naenkrt prikazal prenos podatkov, tako da to sedaj pogojno dela, ne morem pa uporabljati hotspota. Sicer se prizge, vendar mi pa ne dela internet na povezani napravi. Pa google play ne dela, med tem ko pa Samsung App dela. Mislim...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: camper66 ()

Barbarpapa2 ::

Pozdrav

Ti kaj jamra zaradi premalo pomnilnika? Jaz imam sicer Note I, samo so se začele aplikacije izklapljat in se čudno obnašat, ko je začel jamrat, da je pomnilnika premalo. Zadeve so se poštimale, ko sem vtipkal kodo, ki počisti vse log datoteke, kar je sprostilo veliko pomnilnika...

Lp

Jože

camper66 ::

kako pa se to vtipka ina kje se dobi kodo?

Barbarpapa2 ::

Pozdrav

Naredil sem tole, kar je opisano na tej strani:

http://tripoverit.blogspot.com/2013/09/...

LP

Jože

Rast ::

Barbarpapa2, sem naredil tako kot je v tvojem linku Imam NOTE4 na 5.01. Koda deluje, samo po po uporabi opcije 2 v meniju se nič ne zgodi, nobene sprostitve spomina. Mogoče ta "finta" za lolipop ne velja in že sam sistem počisti ta del spomina?? Kakšna ideja??

camper66 ::

zadevo sem za silo porihtal. najbolj zanimivo pa je to, da mi ne dela google play. Odpre se, odpre tudi iskane aplikacije, nalozit pa jih ne morem. Isce in isce, nalozi pa nikakor ne. Internet dela normalno, samo google play ne. Sem pa poskusil na Samsung App, pa nima teh aplikacij, ki jih jaz iscem.
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S II (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1770333780 (150799) medenko
»

Jelly bean 4.2

Oddelek: Mobilne tehnologije
263890 (2613) mjolnir
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275613 (4382) bdoxx
»

Poplava Galaxy Note (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7312421 (9673) BoLhCa
»

Samsung Galaxy Note Update Februar (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7014194 (13082) CaqKa

Več podobnih tem