» »

Samsung Galaxy ACE, WiFi

Samsung Galaxy ACE, WiFi

Balkanac3 ::

Zdravo. Mene pa zanima kako se WiFi uklopi pr galaxy ace...Uklopim WiFi ampak naprej pa neznam kako bi se preko racunalnika vklopil ali kako to gre?? Rabil bi podrobne informacije in kaj use treba narediti na racunalniku in mobitelu da bi WiFi delal..pa router nwm kaj je ker sem komi dobil mobitel in sem cul nekajkrat za router smao bi rabil podrobno informacijo...hvala vam in lep pozdrav

mihec87 ::

Če nimaš brezžičnega omrežja se ne more povezat..

t-slav ::

Zber se, pa še enkrat napiš, tak da te bomo razumel.

Kaj bi pri računalniku vklopil? Kaj sploh želiš doseči? S čim želiš to doseči? Kakšne možnosti imaš doma...

Sj pravim, vzam si čas, pa razumljivo napiš.

LP

Balkanac3 ::

Ok.. evo mene zanimajo postopki kako uporabiti WiFi. tako kot ste vi 1.naredili da vam je WiFi deloval. Kr sm na novo dobil Samsung Galaxy ACE in prvic nasploh imam WiFi zdaj pa me samo zanima postopek za delovanje WiFija... lp

mihec87 ::

Na telefonu na "namizju" potegneš meni dol ter klikneš na wifi nato ti poišče brezžična omrežja klikneš na tvoje brezžično omrežje(vpišeš kodo za dostop če imaš nastavljeno) zadevo potrdiš voila...

Seveda za to potrebuješ urejeno brezžično omrežje ki se ga ponavadi vzpostavi z routerjem(prilkjučenim v modem) oz v nekaterih primerih že to omogoča modem ponudnika interneta.

Če rabiš samo povezavo računalnika telefona potem je rešitev bluetooth/kabel.Če bi pa rad brskal z telefonom po internetu(v stanovanju oz bližni) ipd.. si bo pa potrebno urediti brezžično omrežje..

Balkanac3 ::

jst mam T-2... Router mam samo to treba tudi na racunalniku nastimati ali kaj...nezastopim se v te stvari prevec

mihec87 ::

Če ima router možnost wifi(ima anteno) potem je potrebno v nastavitvah routerja to aktivirati.
Če pa že imaš brezžično omrežje aktivirano oz v uporabi potem se s telefonom samo povežeš na to omrežje pa je....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

t-slav ::

Darko pozabil si napisati, kaj je sploh tvoj cilj. Povezava na splet, povezava z računalnikom, kaj popolnoma drugega?

Opiši tudi kako imaš povezan računalnik na splet (utegne pomagat)

LPT

Balkanac3 ::

ja moj cilj je da si na telefonu instaliram igrco preko WiFi-ja...pa nasploh da sem lahko na mobitelu na internetu preko WiFija

t-slav ::

Vkop wifi na telefonu, pol pa klikn tisto omrežje, k ga maš doma (aka si povezan nanj z računalnikom) vpiš geslo (če je potrebno) in to je to.

Če se ti zatakne pa povej kje!

Aja na računalniku ni treba čist nič štimat, ker nima tuki zravn nobene veze. Ti se sam s telefonom ukvarji.

LPT

Balkanac3 ::

ja sej jst nwm ka nardit na MODEMU al ka je ROUTER sej ni veze...gor mi pa tole pise na routerju LAN3,LAN2,LAN1, ACT, LINK, SYSTEM pa POWER...in ka zdej morm use nardit da se povezem prek mobitela da si lahk igrco downloadam ??? hvala in lep pozdrav

moxon ::

Balkanac3 je izjavil:

ja sej jst nwm ka nardit na MODEMU al ka je ROUTER sej ni veze...gor mi pa tole pise na routerju LAN3,LAN2,LAN1, ACT, LINK, SYSTEM pa POWER...in ka zdej morm use nardit da se povezem prek mobitela da si lahk igrco downloadam ??? hvala in lep pozdrav


Pokliči na http://www.t-2.net/kontakti
:D

mihec87 ::

mihec87 je izjavil:

Na telefonu na "namizju" potegneš meni dol ter klikneš na wifi nato ti poišče brezžična omrežja klikneš na tvoje brezžično omrežje(vpišeš kodo za dostop če imaš nastavljeno) zadevo potrdiš voila...

Seveda za to potrebuješ urejeno brezžično omrežje ki se ga ponavadi vzpostavi z routerjem(prilkjučenim v modem) oz v nekaterih primerih že to omogoča modem ponudnika interneta.

Če rabiš samo povezavo računalnika telefona potem je rešitev bluetooth/kabel.Če bi pa rad brskal z telefonom po internetu(v stanovanju oz bližni) ipd.. si bo pa potrebno urediti brezžično omrežje..


mihec87 je izjavil:

Če ima router možnost wifi(ima anteno) potem je potrebno v nastavitvah routerja to aktivirati.
Če pa že imaš brezžično omrežje aktivirano oz v uporabi potem se s telefonom samo povežeš na to omrežje pa je....

Pithlit ::

Balkanac3 je izjavil:

ja sej jst nwm ka nardit na MODEMU al ka je ROUTER sej ni veze...gor mi pa tole pise na routerju LAN3,LAN2,LAN1, ACT, LINK, SYSTEM pa POWER...in ka zdej morm use nardit da se povezem prek mobitela da si lahk igrco downloadam ??? hvala in lep pozdrav

Že en teden se jajcaš s tem?

Kliči servis, sosedovega mulca ali pa T2 (ne nujno v tem zaporedju). Tu ti očitno nihče ne more pomagat če ti še osnovne stvari niso jasne niti ne kažeš zanimanja da bi se naučil.
Life is as complicated as we make it...

t-slav ::

Jp očitno bo to še najboljša rešitev.

Sosedov mulc +1

:D

Gapi ::

Očitno nima wlan routerja ampak sam modem od t-2 ki pa nima wlan-a. Torej mora kupt wireless router. In tega na računalniku nastavt. Druge razlage jest ne vidm.
No person is rich enough,to buy back his past.

Balkanac3 ::

sej sm nastimal ...hvala vam se enkrat... aja pa Pithlit pa ce ti kej nepase ne komentirat. A kje pise MORS KOMENTIRAT. Kuk si sploh stara no. 10 al 11..

Pithlit ::

12.
Life is as complicated as we make it...

Gapi ::

Bakanc3:
Ideja o sosedovemu mulcu ni bla slaba ideja. Mogoče se kaj bolj spozna in bi zadevo rešu tik-tak.
No person is rich enough,to buy back his past.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DMZ cona

Oddelek: Omrežja in internet
9992 (659) miko22
»

ASUS RT-N66U 3x (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7813780 (12369) styled
»

Strela skurila modem in en LAN port routerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
142696 (2187) BorutK-73
»

Brezžični internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
14868 (728) Frenckie
»

Kronično vdiranje v router - problem. (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7416619 (14113) Vanadium

Več podobnih tem