» »

Rootanje telefona

Rootanje telefona

Anarki ::

Js si pa mislim rootat telefon. In zdj mam problem. Telefon sem vzel preko paketa izak džabest. In me zanima kaj bom s tem zgubil? Ker sem tudi slišal preko izgube garancije zaradi rootanja ali domače nadgradnje sistema.Ko so neki mel da bi mogu v mobitelov center nest updejtat android.

KoMar- ::

Še imena naprave nisi mogel napisat. A sploh imaš kak razlog za root? Verjetno ne.

Anarki ::

Imam razlogov se in se. Imam telefon htc wildfire in ze to pove vse telefon je starejsi gor je android 2.2.1. In ima procesor 567 mhz. Pa steka da crknes ker pol dela zloo bols. K mi je edn kolega rootanga pokazu.

zee ::

Rootanje bo malenkost popravilo delovanje telefona, prav dosti pa najverjetneje ne ...

(Brisan slavisticni traktat.)
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

St235 ::

Right in boš naložil gor 2.3 ali celo 4.0 in potem bo 567 mhz procesor čudežno pogajal vse brez težav...

Z rootanjem lahko izgubiš garancijo, ravno tako ti nihče ne bo nalagal nikakršnih popravkov. Se pa seveda da telefon z originalnim RUU vrnit na tovarniško stanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Anarki ::

ajde no js sm uprasu za nasvete. vem da lahk zgubim garancijo pa ne bom si 4.0 gor devu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rootanje tablice Xplore xdroid xp770 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7217195 (15563) markk1
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011550 (6819) BladE_
»

Servis Telefona - nepotreni stroški (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5110439 (9047) Sandi204
»

HTC Wildfire S

Oddelek: Mobilne tehnologije
122238 (1312) RejZoR
»

Samsung potrdil: ICS-a za Galaxy S / Galaxy Tab ne bo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
11420360 (15260) RejZoR

Več podobnih tem