» »

HTC Desire S - problem

HTC Desire S - problem

Ars27 ::

Med update-om aplikacij, mi je telefon zmrznil. Poskušal sem ga ugasnit, vendar tipka ni zalegla, tako da sem moral odstraniti baterijo. Ko sem baterijo spet vstavil in telefon prižgal, se mi prižge bel ekran z zelenim HTC in je spet zmrznjen. Tako sem ga pustil eno uro, pa se ni primaknil nikamor, niti osvetljava ekrana se ne ugasne. Odstranil sem tudi micro SD, pa ne pomaga nič.

Poskusil sem tudi s postopkom opisanim na linku (http://www.knowyourcell.com/htc/htc-des... ), pa mi tudi tu zmrzne.

Na servisu so mi rekli, da stane popravilo cca. 40€+ in da bo verjetno potrebno na novo naložiti software. Ima kdo mogoče kak nasvet ali pa je imel že sam isti problem in mi lahko svetuje kako zadevo rešim sam.
  • spremenil: Ars27 ()

luky ::

Pa si nisi pred updejtom naredil Backup, da bi sedaj lahko vrnil prejšnje stanje?
luky!

St235 ::

Kakšen update aplikacij? S iimel telefon roota? Ker skor neogčoče je da bi na ne rootanem telefonu random apliakcija, do te mere sesula telefon, da nebi pomagal hard reset.

Če telefon naloži bootloader lahko probaš zadevo povozit z original RUU, kar ti vzame 5 minut časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Ars27 ::

In kako naj ga vrnem na prejšnje stanje, če mi zmrzne karkoli naredim. Ko izberem hard reset zmrzne, ne premakne se nikamor. Ko ga priklopim na računalnik ga računalnik ne zazna ...

Vanadium ::

Ti lepo nesi na garancijo. Če telefon ni rotan, custom rom gor nimajo kaj piskat pa se zgovarjat, pa pred tabo naj preveri tiste oznake za vlago da ti nebodo pol kaj piskal da je fon bil mokr.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Desire (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2733459539 (201825) Rupa
»

HTC Desire X (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7515280 (8092) Anney
»

HTC Desire 601 - slaba baterija po posodobitvi

Oddelek: Mobilne tehnologije
173907 (3353) Heisenberg
»

Prestigio PMP7280C DUO se ne odziva

Oddelek: Strojna oprema
52453 (2345) krofko
»

HTC Desire HD (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18529191 (17549) fishy12

Več podobnih tem