» »

Prestigio PMP7280C DUO se ne odziva

Prestigio PMP7280C DUO se ne odziva

krofko ::

Pred dobre pol leta sem kupil zgoraj omenjeno tablico. Do danes je normalno delovala, sedaj pa se je pojavila težava z vklopom tablice. Danes sem še prišel v osnovni meni tablice, vendar nikakor nisem mogel vklopiti WiFi povezave. Zato sem tablico popolnoma izklopil. Nato sem jo vklopil nazaj, vendar tablica prikaže samo logotip Prestigio, potem pa obstane.

Zato sem hotel izvesti povrnitev na tovarniške nastavitve z resetiranjem. V navodilih je omenjeno, da naj bi se reset tipka nahajala skupaj z mikrofonom, vendar jo žal nisem našel. Potreboval bi postopek za resetiranje tablice oz. povrnitev na tovarniške nastavitve. Sem že prečesal splet po dolgem in počez, vendar neke uporabne rešitve nisem našel. Zahvaljujem se za koristne namige.

Good Guy ::

Ugasneš tablico
držiš gumb za volumne down
pritisneš gumb za vklop(še vedno držiš tipko za volume down)
prideš do menuje in izbereš factory reset/recovery

po menuju se sprehajaš z volume up/down gumbi, za iziro opcije v menuju pa pritisneš gumb za vklop/izklop
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

krofko ::

Ugasneš tablico
držiš gumb za volumne down
pritisneš gumb za vklop(še vedno držiš tipko za volume down)
prideš do menuje in izbereš factory reset/recovery

po menuju se sprehajaš z volume up/down gumbi, za iziro opcije v menuju pa pritisneš gumb za vklop/izklop


Hvala za informacijo, žal pa ne deluje. Nikakor ne pridem do menija. Zaslon obstane na logotipu Prestigio.

Good Guy ::

krofko je izjavil:

Ugasneš tablico
držiš gumb za volumne down
pritisneš gumb za vklop(še vedno držiš tipko za volume down)
prideš do menuje in izbereš factory reset/recovery

po menuju se sprehajaš z volume up/down gumbi, za iziro opcije v menuju pa pritisneš gumb za vklop/izklop


Hvala za informacijo, žal pa ne deluje. Nikakor ne pridem do menija. Zaslon obstane na logotipu Prestigio.


http://www.hard-reset.com/htc-desire-br...

sledi navodilom spodaj. postopek je enak, saj obe napravi uporabljata android
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Scorpia ::

Taksne tezave, ki jih avtor omenja, gre za napako rama ali internega spomima. Sploh ce je, ze android zacel stekati, preden odpove mobitel/tablica. Tako da kasneje ne prides niti v ta meni. Pri samsungu lahko se v odin prides, ampak ta tudi preneha delovati oz.obstane, ko kaj zelis narediti.
////

krofko ::

Good Guy: Sem že prej delal na ta način, pa ni bilo uspeha.

Scorpia je izjavil:

Taksne tezave, ki jih avtor omenja, gre za napako rama ali internega spomima. Sploh ce je, ze android zacel stekati, preden odpove mobitel/tablica. Tako da kasneje ne prides niti v ta meni. Pri samsungu lahko se v odin prides, ampak ta tudi preneha delovati oz.obstane, ko kaj zelis narediti.


Potem mi preostane samo še servis. Zaenkrat hvala za informacije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avtoradio

Oddelek: Na cesti
102750 (2487) shmandi
»

zaklenjena tablica

Oddelek: Pomoč in nasveti
83121 (2885) rutar11
»

IPAD

Oddelek: Loža
235540 (4625) Zheegec
»

Denon Stereo receiver PC mod

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
6946 (793) Arnidus
»

Restart biosa

Oddelek: Navijanje
7879 (823) The B

Več podobnih tem