» »

HTC Desire X

HTC Desire X

1
2
»

MiksoM ::

Katero Micro SD kartico priporočate, za HTC Desire X? Od katerega proizvajalca?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MiksoM ()

MiksoM ::

MiksoM je izjavil:

Katero Micro SD kartico priporočate, za HTC Desire X? Od katerega proizvajalca?


Edino kaj me moti najbolj pri tem modelu je to, da zdrži baterija le 1 dan... Sploh zaradi tega, ker ne uporabljam niti pretirano vseh teh raznovrstnih aplikacij, samo za klice, sms sporočila in slikanje. Mogoče max. 1 dan pa pol. Po specifikacijah bi naj baterija zdržala do 1440 min. A se da nabavit kakšna močnejša baterija, za ta model, al je to to? Sem pa od prej navajen, da sem si dal filat telefon oz. baterijo vsak večer; da mi je potem zdržala čez dan. Ampak tak način pa itak ni dober, za življenjsko dobo baterije. Tako da zdaj, ko ga imam komaj 1 teden, res pazim, da ga dam polnit, ko je čist prazna baterija.

Da se še 1x vrnem na prejšnje vprašanje:
na Si.mobilu so mi želeli seveda zraven telefona prodat še spominsko kartico, vendar ni bila nič kaj prijazna cena... Prodajalec je v zagovor povedal, da imajo to le najzmoglivejše/najhitrejše, zato temu primerna tudi cena... Ker vidim, da vas je tukaj kar nekaj uporabnikov HTC Desire X telefona, me zanima, od katerega proizvajalca imate; ter če to sploh igra kakšno vlogo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MiksoM ()

polde66 ::

SanDisk class 10, priporočam.
Kar se ps baterije tiče, po parih filanjih in praznenjih šele dobi popolno moč, tako da ne obupaj. Je pa na splošno znano, da so pametni telefoni mali računalniki in ne gre pričakovati ne vem kakšne vzdržljivosti.
polde

roko11111 ::

da poskusim srečo...v ponedeljek grem kupit Desire X in me zanima če bi tale adapter deloval s telefonom: http://docteur-gsm.com/en/htc-desire-x/... sm pisal že na HTC pa še ni odgovora. rad bi tudi občasno streamal kakšen internal TV kanal na televizijo. bi kdo vedel?

LitralSM ::

polde66 je izjavil:

SanDisk class 10, priporočam.
Kar se ps baterije tiče, po parih filanjih in praznenjih šele dobi popolno moč, tako da ne obupaj. Je pa na splošno znano, da so pametni telefoni mali računalniki in ne gre pričakovati ne vem kakšne vzdržljivosti.

Raje vzemi kvalitetnejšo Class 6ko kot pa poceni 10, saj je velika verjetnost, da bo hitrejša.

minkye ::

Ali je že kdo od vas unlockal bootloader? Sledil sem navodilom na htc dev, oddal token id, nakar so mi obljubili, da bom prejel mail z navodili in priponko, da bom lahko nadaljeval s postopkom. Tega maila že nekaj časa ni. Kakšen nasvet?

LitralSM ::

V bistvu samo slediš postopku. Če ne gre, ga ponovi od začetka. Če še vedno ne gre, piši na Support.

/sem imel podobne težave, ne vem kako sem jih rešil. Mislim, da sem kasneje le dobil mail.

minkye ::

Sem ponovil še nekajkrat postopek in sedaj sem le dočakal ta mail. Hvala :)

c00L3r ::

Obstaja kak dober clean ROM? Torej AOSP brez dodatne navlake in da je ves HW podprt. Koliko gledem na XDA Developers, je bolj majhna skupnost za ta telefon in samo neke alfa verzije ROM-ov.

Pri starem HTC Desire si imel toliko dobrih ROM-ov, da se nisi znal odločit, katerega probat.

NoBody- ::

skyline ::

In kje je tle link za Desire X?

c00L3r ::

Desire X ni na seznamu ;((

NoBody- ::

Sry my bad, sem mislil za htc one x

mojsterleo ::

jaz sem ta telefon nabavil letos poleti, in imam z njim en zelo cuden problem. telefon se dostikrat, ko ga prikljucim(v stenski polnilec), sploh ne polni! skos je oranzna lucka, tudi po recimo 10 urah.enostavno ko pogledas graf polnjenja je premica polnjenja ravna. ko resetiras telefon je stanje polnitve isto... pol kr od ene se spet normalno fila, potem mu pa spet dogaja. servis je opravil zamenjave polnilca in na koncu se motherboard telefona in baterije, a brez uspeha.jaz sem problem raziskal tudi sam in ugotovil da mora biti problem s pregrevanjem baterije - ta se po intenzivnejsi uporabi preventivno neha polniti. telefon ima htcjev jelly bean 4.1 sistem. a se komu mogoce dogaja isto kot meni?

Maxl ::

Moji boljši polovici se dogaja enak problem, vendar je problem v njenem polnilcu najbrž, ker če ga polni na bilokater drug polnilec (recimo od mojega One ali N7) pa normalno napolni. Preko njenega pa je skoz enako % ali celo manj.

lisjak ::

Jaz mam ta telefon okoli dva meseca... zaenkrat nobenih večjih težav...
baterija drži tri dni ob normalni uporabi, sicer pa dva dni ob intenzivni uporabi
Pri polnjenju sem ugotovil, da tudi, ko je že indikator na miru (da je poln)... je fajn še pustit polnit, dokler se ne zelena lučka prižge na vrhu..

Edina dva problema, ki sem ju opazil do zdaj:
-osveževanje lokacije za vreme včasih zašteka
-ko odprem sms, se parkart osveži, kot da se nekaj skoz nalaga... in je malo tečno

mojsterleo ::

Maxl je izjavil:

Moji boljši polovici se dogaja enak problem, vendar je problem v njenem polnilcu najbrž, ker če ga polni na bilokater drug polnilec (recimo od mojega One ali N7) pa normalno napolni. Preko njenega pa je skoz enako % ali celo manj.

jaz imam takle problem:
http://www.youtube.com/watch?
v=3Q6amPUdnj8
posnetek sem naredil za servis. polnilec so mi enkrat ze zamenjali, ampak ni resilo problema.

petzup ::

Tuhtam če bi nabavil ta telefon Desire X, ga imajo pri mobitelu res ugodno cca 70€ za 2 leti vezave, kaj pravite kaj, sicer so dokaj dobra mnenja o njem ampak sem pač še vedno skeptičen in raje povprašam še za kakšen nasvet ;). Kako je kaj z baterijo, ta mi igra pomembno vlogo + kakšno pregledovanje mejlov + kako browsanje po netu za kaj več pa niti ne rabim..

Anney ::

Baterija drži takole: 1 dan intenzivne uporabe, ali 2 dni manj intenzivne, branje mailov je dobro prav tako browse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

mojsterleo ::

baterija zdrzi ene 2 uri ce igras 3d igre, 6 ur predvajanje mp3 muske, ob manjsi uporabi pa tam 2 dni. telefon je tanek, lepo sede v roko. zaslon je lep barvit, resolucija je ok. hardver je za ta denar ok in vecina iger laufa tekoce. je pa htcjev tech support oz. uradni servis izpod vsake kritike.
za 70 eur se ti ga pomoje vseeno splaca nabavit.

petzup ::

Sem nabavil, je kr solidna stvar no, kar se tiče baterije mi je v prvo zdržala 1 dan, zdaj je 2,5dni pa še ma ene 20%. Nimam pa namena igrat iger na njem ampak za tale denar se mi pa zdi čisto solidna stvar :)

RutS ::

Zdravo, sem kupil ta telefon in sem zelo zadovoljen z njim, zaenkrat. Ker ga nočem hitro uničit, kot prejšne telefone, me zanima ali se splača sploh kupt(oziroma ali je kaj moteče ali ne) zaščitno folijo za čez ekran, + katero gumo ali silikon za okoli in zadnjo stran ste kupili? Na ebayu gledam, pa izbire je polno, me zanima katera se dobro obnese, pri nam so pa cene za obojno kar navite.
Hvala lp

skyline ::

Glede na to, da nima Gorilla Glass šipe, je presenetljivo trpežen. Meni je svoj čas zletel s kolesa in se po ekranu peljal par metrov po asfaltu - brez posledic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyline ()

petzup ::

RutS je izjavil:

Zdravo, sem kupil ta telefon in sem zelo zadovoljen z njim, zaenkrat. Ker ga nočem hitro uničit, kot prejšne telefone, me zanima ali se splača sploh kupt(oziroma ali je kaj moteče ali ne) zaščitno folijo za čez ekran, + katero gumo ali silikon za okoli in zadnjo stran ste kupili? Na ebayu gledam, pa izbire je polno, me zanima katera se dobro obnese, pri nam so pa cene za obojno kar navite.
Hvala lp

Sam sem to vse nabavil iz ebaya, gumjast etui cca 2€ pa 5 folij(ker če nisi spreten lahko vseh 5 zaj..) cca 2€. Zase sem celo nabavil matt folijo in stvar dela čisto ok, brez kakšne pripombe.

RutS ::

ZDravo, imam omenjeni telefon...kar me moti je, da kakšen dan me zjutraj budilka ne zbudi...oziroma, vsa obvestila in budilka se pojavijo kadar pritisnem zgornji gumb. Posodobljeno imam vse do konca (4.1.1). to preprečim samo če ga resetiram. Vendar vsak dan se tega ne spomnim, tako da me to zelo moti...je kakšna rešitev ali nesem na simobil da mi na novo namestijo, oziroma si to lahko sam?
Hvala lp

Anney ::

Poskusi s hard resetom, prej si pa naredi backup vsega.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Desire (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2733458939 (201225) Rupa
»

nadomestek za htc desire

Oddelek: Mobilne tehnologije
191500 (1215) genesiss
»

Kateri telefon si trenutno lastite (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
827322 (5767) lvlOne
»

Nakup novega mobilnika

Oddelek: Mobilne tehnologije
182591 (2061) Gigahertz
»

Kateri telefon naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
184627 (3094) kerco46

Več podobnih tem