» »

Zavarovalnica Maribor - ukraden avto

Zavarovalnica Maribor - ukraden avto

LordTado ::

No kolegu so pred časom ukradli avto je mel zavarovano pri mariborski zavarovalnici in sedaj ma take probleme s tem,da se mora hodit pogajat kolk mu bojo dali,čeprav je na pogodbi lepo piše cena po evrotaksu itd...
Mel je zapisnik in čisto vse kar zahteva zavarovalnica pri kraji...
Plus tega še je rok plačila 45 dni od vložitve oz prijave, ki pa je že enkrat prekoračen.
A je to pri drugih tudi tako?
Po tem takem bi se lahko pogajal ko sklenjuješ polico...banda ena.
  • spremenil: Mavrik ()

Super Sonic ::

Tudi ja.

Pred leti smo imeli totalko za uveljavljat in je bila živa katastrofa, dokler jih nismo pritisnili ob zid in začel groziti nazaj. In potem niti nisem odnehal in iztržil še nekaj tisoč več od Eurotaxa. Skratka, prve ponudbe so brezvezne, bolj tipajo, če si ovca ali ne, ker verjamem, da nekaj ljudi vseeno podpiše že prvo ponudbo v teh primerih.

Treba je it do konca, jim to tudi povedat, ampak ves čas biti realen.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

T0RN4D0 ::

LordTado je izjavil:

No kolegu so pred časom ukradli avto je mel zavarovano pri mariborski zavarovalnici in sedaj ma take probleme s tem,da se mora hodit pogajat kolk mu bojo dali,čeprav je na pogodbi lepo piše cena po evrotaksu itd...
Mel je zapisnik in čisto vse kar zahteva zavarovalnica pri kraji...
Plus tega še je rok plačila 45 dni od vložitve oz prijave, ki pa je že enkrat prekoračen.
A je to pri drugih tudi tako?
Po tem takem bi se lahko pogajal ko sklenjuješ polico...banda ena.


Seveda se lahko pogajaš ko skepaš polico. In to kar konkretne razlike lahko pridejo za isto stvar na koncu.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

LordTado ::

Pogajaš s kakšnimi razlogi?

darkolord ::

Recimo z razlogom, da ima konkurenca ceneje.

Uros!no ::

Naj ugibam. Zavarovalnica Maribor?

Oh. Zgleda da sem spregledal del kjer piše pri mariborski zavarovalnici.

Pripravi se na dolgo borbo ;) Sam čakam že 6. mesec za poplačilo škode popravila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Uros!no ()

LordTado ::

Ja pol ti začnejo kvazit, pa država je podražila to in ono,pa osnovno itd...

mat xxl ::

Ja razmišljajte o tem, ko sklepate zavarovanja, sam imam katastrofalne izkušnje z Tilio, Adriaticom in Generalijem, sem zadeve pravno urejal tudi za druge družinske člane, pa zase vem, da na nobeno od teh zavarovalnic ne bi šel, no ja razen na Adriatic za zdravstveno zavarovanje.

T0RN4D0 ::

LordTado je izjavil:

Pogajaš s kakšnimi razlogi?


Dam manj ali grem drugam. Pa gliha se lahko z agenti, ne na centru kjer ti ena študentka prodaja zavarovanje od vseh slovenskih zavarovalnic naenkrat. :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

mat xxl ::

T0RN4D0 je izjavil:

LordTado je izjavil:

Pogajaš s kakšnimi razlogi?


Dam manj ali grem drugam. Pa gliha se lahko z agenti, ne na centru kjer ti ena študentka prodaja zavarovanje od vseh slovenskih zavarovalnic naenkrat. :)



Potem smo pa tam, ko so te pripravljeni pod takimi pogoji sprejeti samo zadnji "cigani" , kjer seveda ob sklenitvi še vse teče tekoče , ob škodi pa pošteno zariba ......

Sam sem z Triglavom, kljub ne naj nižjim cenam zadovoljen, čeprav tudi poznam ljudi, ki ne želijo z njimi prav nič imeti. Pač meni je pomembno, da ko mi kak junak poripsa avto na parkirišču in sem že tako slabe volje, da me potem še zavarovalnica ne spravlja dodatno ob živce in nekih zelo slabih izkušenj z Triglavom še nisem imel.

bozicek ::

Od vseh zavarovalnic imam najboljse izkusnje ravno z Triglavom. Nikoli mi niso komplicirali, denar nakazali takoj, brez vprasanj ali podobno (3* stolkel svoj avto)

Medtem pa Tilia, Maribor in Generali...jao boze...to je pa bilo kompiciranja ko sem uveljavljal ko so se vame drugi zaletel.

primer: se zaletis..
Triglav: zapisnik?
Ne (model priznal krivdo...dogovor itd...)
Ok v redu.
Ostale:
Zapisnik?
Ne(model priznal krivdo...podpis na polico itd).
Ufff, ja ves tole pa, ne no, pa bi moralo biti, brez tega ne gre blablabla...
Pa saj imate priznanje;
Nene...policijski zapisnik
A boste vi placali kazen zaradi povzrocitve nesrece?
Ne
No potem pa STFU and GTFO; jebala te policija
Darila letos samo za poredne

-valvoline- ::

bozicek je izjavil:

Od vseh zavarovalnic imam najboljse izkusnje ravno z Triglavom. Nikoli mi niso komplicirali, denar nakazali takoj, brez vprasanj ali podobno (3* stolkel svoj avto)

Medtem pa Tilia, Maribor in Generali...jao boze...to je pa bilo kompiciranja ko sem uveljavljal ko so se vame drugi zaletel.

primer: se zaletis..
Triglav: zapisnik?
Ne (model priznal krivdo...dogovor itd...)
Ok v redu.
Ostale:
Zapisnik?
Ne(model priznal krivdo...podpis na polico itd).
Ufff, ja ves tole pa, ne no, pa bi moralo biti, brez tega ne gre blablabla...
Pa saj imate priznanje;
Nene...policijski zapisnik
A boste vi placali kazen zaradi povzrocitve nesrece?
Ne
No potem pa STFU and GTFO; jebala te policija


Ekola,zarad takšnih modelov kot si ti je nujno potrebno ukiniti kasko. Kasko je smiseln in družbeno sprejemljiv le za takšn primer kot je tu-kraja avta.Drgač pa kar se tiče prometnih nesreč,ukiniti kasko,vso škodo nastalo na svojem avtu vsak naj plača iz svojega žepa.Si upam stavit da bi se ob ukinitvi kaska lahka znižale zavarovalne premije za dobrih 30-50%.Nesposobni vozniki in wanabee NFS speedfreaki se bodo dvakrat premislili preden se vsedejo v avto in delajo pizdarije.

Zgodovina sprememb…

Yossarian ::

-valvoline- je izjavil:

ukiniti kasko,vso škodo nastalo na svojem avtu vsak naj plača iz svojega žepa.


Khm, saj ne misliš resno. Da bi tisti, ki ni nič kriv, moral sam kriti svojo škodo?:D
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

-valvoline- ::

Yossarian je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

ukiniti kasko,vso škodo nastalo na svojem avtu vsak naj plača iz svojega žepa.


Khm, saj ne misliš resno. Da bi tisti, ki ni nič kriv, moral sam kriti svojo škodo?:D

Ukine se le kasko,velja pa obvezno zavarovanje.Če nisi povzročitelj normalno zavarovalnica krije škodo,če pa si ti tist k je povzročil prometno zavarovalnica drugemu krije škodo,ti pa plačaš popravilo za avto iz svojga žepa.

Zgodovina sprememb…

St235 ::

Yossarian je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

ukiniti kasko,vso škodo nastalo na svojem avtu vsak naj plača iz svojega žepa.


Khm, saj ne misliš resno. Da bi tisti, ki ni nič kriv, moral sam kriti svojo škodo?:D



Nič kriv????? Ravno tisti ki koristi kasko je kriv za nesrečo. Tisk, ki ni bil povzročitelj črpša popravilo iz obveznega zavarovanja.

darkolord ::

Tisk, ki ni bil povzročitelj črpša popravilo iz obveznega zavarovanja.
Torej, če ti avto razbije neznani storilec, črpaš popravilo iz obveznega zavarovanja?

francek1 ::

Zapišite si vsi z debelim flomastrom: IZOGIBAJTE SE ZAVAROVALNICE MARIBOR!!!!!! Še kadarkoli sem imel opravka z njimi, vedno so bili problemi. Adriatic je čisto druga zgodba....za hišo pa je zakon Merkur.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

šernk ::

darkolord je izjavil:

Tisk, ki ni bil povzročitelj črpša popravilo iz obveznega zavarovanja.
Torej, če ti avto razbije neznani storilec, črpaš popravilo iz obveznega zavarovanja?


vsak voznik, ki zaupa vase, tako ali tako nima kaska in če bi bili vsi brez kaska verjamem, da bi se tudi na parkiriščih malce bolj pazilo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

M-XXXX ::

vsak voznik, ki zaupa vase, tako ali tako nima kaska in če bi bili vsi brez kaska verjamem, da bi se tudi na parkiriščih malce bolj pazilo.

Uu eni pa živite v iluziji. Moje izkušnje samo v zadnjih 2 letih sem imel cca 3000€ parkirišč (špegu, podrajsan), enkrat na cesti zgubu špegu ker je budala pripeljala po sredini (nato zbežala)...

BigWhale ::

Hecn, zavarovalnica Maribor je edina, ki mi je sploh hotela zavarovati kosilnico. Drugi so ze kr takoj rekl: 'tega pa mi ne pocnemo, to ne morte zavarovat.'

šernk ::

@M-XXXX zaradi parkirišč lahko barvam cel avto vsak teden. sveže pobarvan zadnji odbijač so mi odrsali drugi dan, ko sem bil v LJ parkiran, pa kaj naj zaradi tega vsak dan barvam avto? na srečo me sedaj LJ ne bo videvala več tako pogosto (drugje je tega precej manj), za po LJ se vozit pa res ne mislim barvat avta tedensko.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Utk ::

BigWhale je izjavil:

Hecn, zavarovalnica Maribor je edina, ki mi je sploh hotela zavarovati kosilnico. Drugi so ze kr takoj rekl: 'tega pa mi ne pocnemo, to ne morte zavarovat.'

Jasno, ker jim je jasno, da od njih denarja za kosilnico ne boš dobil, nekaj bojo že našli, čisti dobiček :)

M-XXXX ::

@M-XXXX zaradi parkirišč lahko barvam cel avto vsak teden. sveže pobarvan zadnji odbijač so mi odrsali drugi dan, ko sem bil v LJ parkiran, pa kaj naj zaradi tega vsak dan barvam avto? na srečo me sedaj LJ ne bo videvala več tako pogosto (drugje je tega precej manj), za po LJ se vozit pa res ne mislim barvat avta tedensko.

No ok dobr zate, jaz pa ga mislim in če je treba ga. In če ti nimaš takih želja, še ne pomeni, da tudi ostali nimamo oziroma tega ne delamo in če plačamo za polni kasko, ga bomo pač tudi koristili. Ti ga pa tudi ne rabiš vzet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Spajky ::

šernk je izjavil:

@...zaradi parkirišč lahko barvam cel avto vsak teden. sveže pobarvan zadnji odbijač so mi odrsali drugi dan... pa kaj naj zaradi tega vsak dan barvam avto?
Kupiš oba odbijača nepobarvana in jih ne barvaš sploh. Nekoč so odbijači bli odbijači, danes pa so večidel samo za šminko in formo-zračni tok.
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

BigWhale ::

Utk je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Hecn, zavarovalnica Maribor je edina, ki mi je sploh hotela zavarovati kosilnico. Drugi so ze kr takoj rekl: 'tega pa mi ne pocnemo, to ne morte zavarovat.'

Jasno, ker jim je jasno, da od njih denarja za kosilnico ne boš dobil, nekaj bojo že našli, čisti dobiček :)


Jaz sem ze nekajkrat uveljavljal skodo pri Zavarovalnici Maribor, pa nisem nikoli imel problemov. Se vec, cenilec mi je nasel tudi praske, ki jih sam nisem videl in jih uposteval.

Zavarovalnica ne more 'nekaj najt', najde lahko samo tiste stvari, ki so zapisane v pogodbi.

mat xxl ::

BTW valvolinelahko zavarujete samo avto delni kasko proti kraji in bo nižja cena ....

IceIceBaby ::

Jaz sem pri ZM. Škodo sem uveljavljal samo enkrat, ampak takrat brez težav. Mi pa praktično vse uredi moj osebni agent. Pred tem sem imel Tilio pa je bilo isto, brez vprašanj in hitro.

Mislim, da je precej odvisno od agenta. Jaz imam pri njemu par zavarovanj, vsako leto kar nekaj pokasira od mene in ve, da se mora potruditi, če hoče obdržati biznis.

jalovec09 ::

Svoje avte, premoženje je najbolje zavarovat pri TRIGLAVU, je najmočnejša zavarovalnica, mi imamo zavarovano vse živo, ene 3 avte, brat ima pri Generali (kar naj ima bo še imel težave), imamo posest zavarovano in, ko smo imel odšk.zahtevek, NI BILO NIKOLI TEŽAV, samo ene papirje smo izpolnil in dobil izplačilo. Enkrat vem, da sem imel pri Adratic zavarovan avto, same komplikacije, potem pa Triglav, NI PROBLEMA, BOMO NAREDIL, lahko, ja...same pozitivne lastnosti.

M-XXXX ::

Vsaj jaz imam pri Adriaticu tudi odlične izkušnje. V zadnjih dveh letih za ene 2-3k parkinga uveljavljenega pa niso nikol kompliciral, letos je bila celo ena situacija ko je bilo treba popravit zadnji spoiler (ni bil zavarovan- ni bil na spisku dodatne opreme- vrednost z montažo kakšnih 1000€), pa se je tudi za to zmenilo.

francek1 ::

BigWhale je izjavil:

Utk je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Hecn, zavarovalnica Maribor je edina, ki mi je sploh hotela zavarovati kosilnico. Drugi so ze kr takoj rekl: 'tega pa mi ne pocnemo, to ne morte zavarovat.'

Jasno, ker jim je jasno, da od njih denarja za kosilnico ne boš dobil, nekaj bojo že našli, čisti dobiček :)


Jaz sem ze nekajkrat uveljavljal skodo pri Zavarovalnici Maribor, pa nisem nikoli imel problemov. Se vec, cenilec mi je nasel tudi praske, ki jih sam nisem videl in jih uposteval.

Zavarovalnica ne more 'nekaj najt', najde lahko samo tiste stvari, ki so zapisane v pogodbi.



Si pač imel srečo(ali pa imaš veze pa ne priznaš). Meni recimo prejšnji teden prebite gume(na udarni jami ob delu na cesto, katerega je ZM zavarovala izvajalcu del) cenilec ni upošteval, šele na moje vztrajanje na komisiji sem dobil denar za novo. no, ker pa takih ni več za dobit, sem itak moral kupit dve tako, da sem spet na izgubi...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
843208897 (1834) wcpapir
»

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26669646 (37237) ;-)
»

Zavarovalnica Sava - nadomestno vozilo

Oddelek: Na cesti
3812782 (10677) koyotee
»

Prometna : naredil škode za 80€, sedaj moram plačat 300€ več zavarovanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8017804 (14619) dj_uro
»

Nesreča - kuponček

Oddelek: Na cesti
408922 (7794) GrimReaper

Več podobnih tem