» »

Mnenja, pripombe o moji spletni strani

Mnenja, pripombe o moji spletni strani

jones ::

Pozdravljeni,

pred nekaj dnevi sem dokončal svoj portfolio, ki ga lahko vidite tukaj: www.pletikos.si

Ker je to prvi design, ki sem ga tudi sam spravil v kodo, so kritike in mnenja dobrodošla. :)

HardFu ::

- modra pisava na modrem ozadju je tezko berljiva
- ko se page zloada, je tista "odpiralna" animacija nepotrebna
- "personal website of" sem komaj prebral kaj pise
- prevec kicasto za moj okus
http://codeable.io

Vice ::

Mislim da je celotna zasnova malo izven smernic zadnjih let.
Verjetno tudi nisem edini, ki je najprej pomislil, če si še med živimi.

hidetr ::

Kar se mene tiče, grafični del lepo oblikovan, vidi se ti, da se s tem ukvarjaš.

Glede same arhitekture spletne strani, pa sem sam med tistimi, ki raje vidijo uporabo ajaxa (z fallbackom na obični html ali php, če je javascript disablan).

Sam design je centriran, kar je kar cool, nimaš dosti dela z optmizacijo za različne resolucije (css media queriji pa to), ker je pač centrirana in majhna in ni "take" potrebe za full liquid design.

Kar pa bi spremenil je črna barva ozadja.

UNIVERZUM ::

Vizualno je stvar všečna (brez navlake,animacij in pet minutnega loading-please wait strani), moti me edino da je vse skupaj majhno (27"1920*1200-sem moral skoraj z nosom v monitor da sem lahko kaj prebral), pa monitor nima majhnih pixlov.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

MrBrdo ::

Design je super predvsem prva stran dobro zgleda. Pri ostalih straneh bi razmislil o modrem ozadju (oz bi ga raje zamenjal z kaksno manj zivo barvo ali sivino), kot je že nekdo omenil.
Vse animacije pa so popolnoma odveč in zelo nadležne! Dajo slab priokus sicer dobro narejeni strani. Najprej sem se že ustrašil da gre za Flash a vsaj glede tega sem bil pozitivno presenečen :) Animacije bi jaz definitivno odstranil sicer pa je kar dobro.

Glede ozadja in teksta pa sem se spomnil na stran ki je podobno narejena http://www.heroku.com/ . Morda lahko kakšno inspiracijo dobiš tukaj, glede spreminjanja ozadja pri tekstu na podstraneh. Morda bi bilo dovolj že če daš tekst v zaobljen temno siv kvadratek (mogoče z zelo slightly odtenkom modre), podobno kot na Heroku.
Če malo preklikaš po menujih na Heroku lahko dobiš tudi dober občutek kakšna količina animacij je še pogojno sprejemljiva.
MrBrdo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MrBrdo ()

jones ::

Hvala vsem za komentarje, bom upošteval v prihodnje. Začetno animacijo pa sem uporabil zato, ker je stran sestavljena večinoma iz slik in se brez preloaderja počasi nalaga kar izgleda zelo neprivlačno.

Tilen ::

 x

x

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Spajky ::

v Operi 10.63 ne delajo meniji-linki pri meni ... samo uvodno strann prikaže ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Spajky ()

Pithlit ::

Isto v 11ki. Ampak sej opere itak noben ne nuca. Ane?
Life is as complicated as we make it...

jones ::

Meni deluje v Operi normalno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prosim ocenite stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
544736 (3553) Bela01
»

Ocena designa

Oddelek: Izdelava spletišč
402516 (1344) pickle_rick
»

Nov Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
12815095 (9572) Jst
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68744037 (25903) Ziga Dolhar
»

cenitev spletnih strani

Oddelek: Izdelava spletišč
321599 (1076) R33D3M33R

Več podobnih tem