» »

Rabljen avto mora biti nov!

Rabljen avto mora biti nov!

Aston_11 ::

Zadnje čase opažam po raznih forumih, da ljudje prodajo rabljene avte, nato pa jih kupci zafrkavajo za kakšne malenkosti, zavorne ploščice, sklopke, itd., skratka vse, kar mora biti v rabljenem avtu že vsaj malo zdelano.

V bistvu pričakujejo, da bodo za male pare dobili nov avto.

dolenc ::

Nehi šajtrgo prodajat, pa ne boš mel več problema :)

Aston_11 ::

Šajtrge ne dam!!

xerror ::

Če napišeš v oglas , da je z avtom vse vredu, potem pač kupec pričakuje, da so zavorne ploščice, sklopke, itd. v dobrem stanju :) Če pa to napišeš že v oglas ali pa razložiš kupcu ko te kontaktira pa nima kaj zafrkavati glede tega.
Jaz sem prejšnji mesec prodal en avto, na katerem je bilo precej zadev za zamenjati oz. obnoviti in sem to napisal v oglasu in tudi vsem ki so klicali povedal, ampak še vedno se je našel nekdo, ki je mislil, da je avto kot nov, potem je pa rekel, zrihtaj to in ono (skoraj cel avto) in me pokliči pa pridem iskat, ponudil pa 1x manj denarja. Sem mu samo rekel, da če bi imel čas bi sam rihtal, tako sem ga pa prodajal in tudi cena je bila temu primerna. Eni so pač klasa zase :D

amigo_no1 ::

Problem je, ker so nekateri nepismeni, ime in model vozila še zna nekako prebrati (ter morebiti ceno), potem je konec njegove pismenosti.

Drug problem so nategunski prodajalci, ki napišejo avto bp (in dajo 2 sliki zanič resolucije iz 15m), prideš tam in te skoraj kap.

Pyr0Beast ::

Če prodajalec napiše da je avto brezhiben ma da se tega tudi drži.

Ne pa da moraš v avto vložiti še par k€ da ga lahko sploh voziš

Nekaj je obrabljenost delov ki se redno menjajo, olje, filtri, bremze, druga stvar pa je obrabljenost sklopke in menjalnika do te mere, da je stalno povzroča sitnosti
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prodal Avto - okvarjen avto po 1mescu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
20633265 (21549) zobnik
»

Iskanje rabljenega avta do 1500 evrov in nateguni (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7312756 (7793) zobnik
»

Zbijanje št. prevoženih km na števcih avtomobilov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
20956147 (46954) kixs
»

Stvarna napaka na rabljenem avtomobilu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6316528 (15440) amigo_no1
»

Stroski avta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
578140 (6691) Poldy

Več podobnih tem