» »

Prodal Avto - okvarjen avto po 1mescu

Prodal Avto - okvarjen avto po 1mescu

1
...
3 4
5
»

MIHAc27 ::

Še nikoli nisem kupil novega avta, in zastopim, da je kaj narobe. Se mi pa zdi pošteno to omenit. Ne pa da kupiš avto, testna vožnja ok. Narediš prepis, greš tankat, izvečeš ključ iz ključavnice... avto pa še kar dela.

Ali na vprašanje.. "a klima dela" dobiš pritrdilni odgovor... no ko greš avto pogledat pa pri treh niti enemu ni delala.
Sem se z enim potem od teh treh zmenil, če jo da filat in potem res dela ga vzamem. Je zrihtal in sem ga vzel.

Glede avta z problematičnim gasom.... Kupil ga je mulac, ki po moje ni imel izpita niti 1 mesec. Pa takrat so bile še ok na roke napisane pogodbe, roka in adijo.

matobeli ::

tudi v na roke napisano pogodbo lahko napišeš da "vozilo ni vozno".

prepis je pa obvezen že dolgo časa.

zobnik ::

Men se dopadejo poceni avti. Sicer cliota 2004 imam sedaj, ampak dvomim da še kdaj kupm renoja, ta avto je za mal kilometrov, primestni avtoček idealen, za kake dolge fure, zadjič sem samo v 5 dneh prevozil čez 1000km po Sloveniji

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

IL_DIAVOLO ::

Meni tudi, ampak ne jajca, ampak 2l masine.

Utk ::

Tebi se dopade, ker se ti ne kupuje drugega. Če bi zastonj dobil novega se ne bi nič pritoževal. Tudi nad 1,6 ne.

IL_DIAVOLO ::

Rabis robcke?

zobnik ::

ker drugi ne znajo odpirat vrat pa enkrat sem vidu kako je en mulo v moj avto brcnil pa še bi lahko našteval.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prodaja avta in reklamacija kupca, pomoč! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13417230 (6696) BadgerSkin
»

Zakon o varstvu potrošnikov in rabljen avtomobil (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5920414 (10851) bambam20
»

Garancija na rabljene avtomobile

Oddelek: Na cesti
277296 (6637) Redkvica
»

Garancija pri prodaji rabljenega vozila 6 mesecev..WTF?!

Oddelek: Loža
415751 (5083) Primoz78

Več podobnih tem